>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Challengery

Status
Zamknięty.
S 0

siner

Użytkownik
Ponieważ w końcu coś trafiłem,więc postanowiłem przedstawić kolejne typy, który wydały mi się ciekawe ;)
Sergeyev I. - Marchenko I. 1 1,6 - bah ✅
Bratobójczy pojedynek między dwoma Ukraińcami ze zdecydowanym wskazaniem na
Sergeyeva, który może pochwalić się niezłym bilansem 88-39. Chociaż mam wątpliwości czy 19 letni gracz mógł rozegrać już tyle pojedynków. Jeżeli jednak jest to prawda,to oznacza,że w wielu turniejach dochodził dość daleko.
W rankingu zajmuje obecnie miejsce w 3 setce,zaś jego rywal jest aż w 6. Drugi Ukrainiec jest bardzo anonimowym gracze. Zapytacie mnie jednak co taki patałach robi w 3.rundzie. A no miał dużo szczęścia,bo jego poprzedni rywale łapali kontuzje podczas spotkań. Sergieyev ostatnio piał pecha i trafiał na dobrych rywali : Quereshi, Santoro. Tym razem los się do niego uśmiechnął i takiej szansy Ivan nie może zmarnować ;)
Elgin M. - De Chaunac S. 1 - 1,65 ✅
Dla Francuza jest dużym sukcesem,że dotarł aż do 3 rundy. Wg statystyk zdecydowanym faworytem jest Elgin. Rosjanin wygrał swoje dwa pojedynki dość pewnie,natomiast Francuz męczył się niemiłosiernie. 3. setka zobowiązuje do wygranej i tym razem tak będzie ;)
Qureshi A. - Sipaeya S.K. 1- 1,20 ⛔ (tak to jest grać po takim lipnym kursie :/ )
Pakistańczyk jest ostatnio w fantastycznej formie. Wygrał poprzedni turniej w Indiach,więc widać,że korty mu odpowiadają. Poza tym czynnik psychiczny odgrywa w jego przypadku bardzo ważną rolę. Zresztą 130 pozycja do czegoś zobowiązuje. Szkoda,że kurs niski,ale tutaj wyższego nie można się było spodziewać ????
Francis A. - Cakl T. - 2- 1,8 ✅
Czech gra do tej pory w turnieju znakomicie. Oddał do tej pory rywalom zaledwie 5 gemów,więc nawet jednego seta nie uciułali ???? . Amerykanin jest dobrym,ale deblistą. W singlu radzi sobie znacznie gorzej i szczytem jego formy jest 1/8. Dalej grać będzie Czech ????
Sirianni J. - Wolmarans F. 1-1,55
Jeżeli ktoś wygrywa dwa turnieje pod rząd,to znaczy,że jest w niezłej formie psychicznej i fizycznej. Australijczyk ma ostatnio powody do radości,ale widać u niego powoli oznaki zmęczenia :/ Mam nadzieję,że jeszcze przynajmniej w tym meczu uda mu się wygrać.
To by było na tyle. Zobaczymy,czy rzeczywiście forma zwyżkowa,czy był to pojedynczy fart ;)
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Challenger Burnie
Junaid R. - Kavcic B.

To już półfinały australijskiego turnieju,a w nich pozostało 2 reprezentantów tego kraju.Jednym z nich jest Rameez Junaid.Jest bardzo nisko notowany w rankingu.Widac to po jego wynikach,przeważnie odpadał w pierwszej rundzie nawet jeśli nie miał zbyt wymagającego przeciwnika.Można nawet powiedziec,ze przez ostatnie 5 miesięcy nie wygrał ani jednego meczu.W swoim kraju radzi sobie jednak bardzo dobrze.Jak wspomniałem to już półfinał,a Rameez pokonał w drodze do niego takich graczy jak: Widom,Monroe,Edben.Jak widac nie są znanymi zawodnikami.Blaz co prawda jest jeszcze niżej notowanym graczem w rankingu,ale jemu przynajmniej zdarzało sie awansowac do kolejnych rund(zazwyczaj kończył na 2).Jeszcze jednym plusem dla niego może byc to,że zdecydowanie wiecej rozgrywa meczy(częsciej bierze udział w tuniejach od swojego dzisiejszego przeciwnika).Podsumowując bukmacherzy faworyzują Junaida,ale myśle,ze wygra Kavcic.


Typ:Kavcic⛔ 2-1
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Challenger New Delhi
Finał
Elgin M. - Cakl T.

W Burnie mamy półfinałowe spotkania,a w New Delhi dzisiejszej nocy odbedzie sie już finał.Michaił Elgin bedzie jednym z finalistów.Do tej pory radził sobie bardzo dobrze.Jedynie z Sebastianem De Chaunac&#39;em w 1/4 miał małe problemy,ale sobie z nim poradził.Szczególnie w półfinale pokazał,że zasłużył sobie na zwyciestwo w tym turnieju wygrywając bezdyskusyjnie z Ivanem Sergeyevem 6:1,6:1.Wcześniej też nie spisywał sie tak źle.Dotarł m.in do półfinału turnieju w Helsinkach przed niespełna miesiącem.Czech-Tomas Cakl moim zdaniem dosc niespodziewanie znalazł sie na tym szczeblu rozgrywek.Nie ma co ukrywac dobrze radzi sobie w Indiach,ale myśle,że jego przygoda skończy sie właśnie na finale.Wcześniej grał źle,przeważnie odpadał w pierwszej rundzie turnieju.Teraz co prawda nie miał wymagających przeciwników,ale ich pokonał.Podsumowując Elgin w półfinale pokazał,że Czechowi nie bedzie łatwo wygrac ten Challenger,a moim zdaniem wygra go Rosjanin.


Typ:Elgin M.✅
 
profit 0

profit

Użytkownik
Lu Yen-Hsun - Rettenmaier Travis 1 (8/10) 1.33​

Mysle ze godne uwagi spotkanie w chellengerze Waikoloa spotka sie sklasyfikowany na 112 pozycji Lu Yen Hsun z Amerykaninem Trevisem Rettenmaierem pozycja 507 w rankingu.Tajlandczyk niezle zaprezentowal sie w Australian urywajac 2 set Gicquelowi wczesniej rowniez ogral Chele i powalczyl z Djokovicem urywajac mu seta. Co do Amerykanina jeszcze nie gral w tym roku ale z tak dysponowanym Tajlandczykiem ktorego forma z poczatkiem roku jest w miare stabilna nie daje zbyt wiele szans.​

6 - 3 6 - 3 ✅
 
profit 0

profit

Użytkownik
Lu Yen Hsun - Chramosta 1 (7/10) 1.27​

Kolejna runda w ktorej nie widze innego rozwiazania jak zwyciestwo Tajlandczyka ktory wczoraj potwierdzil swoja dyspozycje . Dzisiejszy rywal Ladislav Chramosta pochodzi z Czech zajmuje obenie 461 pozycje na liscie ATP , w pierwszej rundzie uporal sie z Kristianem Plessem ktory jest totalnie bez formy przegrana w Australian z Ball Carstenem . Po wynikach Czecha nie widze innego rozwiazania jak zwyciestwo Lu yen Hsuna ktory w tym roku moze wiele namieszac w challengerach .​

6 - 4 6 - 4 ✅
 
profit 0

profit

Użytkownik
Roko Karanusic vs Stefano Galvani 1 (7/10) 1.45 millenium​

Chorwat zdecydowanie w gazie na tym turnieju wczoraj rozprawil sie po trzech setach z turniejowa dwójka M.Berrerem . Dzisiaj moim zdaniem czeka go latwiejsze zadanie poniewaz Wloch calkowicie mnie nie przekonuje przecietny serwis kiepska regularnosc trzecia runda to kres mozliwosci Stefano. Wczoraj Lukas Lacko mial juz Wlocha rozpracowanego niestety mlodosc i psychika pograzyla Słowaka ktory przy wlasnym podaniu nie potrafil skonczyc meczu. Typuje tu pewne zwyciestwo Roko Karanusica inny wynik bedzie dla mnie niespodzianka.

6 - 7 , 5 - 7 ⛔
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
ATP - Movistar Open, Vina Del Mar, Chile

Horna, Luis - Calleri, Agustin 1 2.50 bet356

W tegorocznym AO spotkali się ci panowie w 1 rundzie gdzie wygrał nie bez trudu włoch 3-1.Wielce prawdopodobne że utalentowany peruwiańczyk będzie chciał wziąść rewanż za tamto grając na swoim kontynencie.Kurs kuszący i zachęcający do grania.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
calleri lepiej gra na hard niz horna, to 1 turniej na cegle wiec loteria, nic nie przemawia za jednym ani za durgim, tenisowo calleri duzo lepszy ale to dzis nie ma znaczenia
 
profit 0

profit

Użytkownik
Darcis-Schuettler 2
Steve mnie nie przekonuje od poczatku roku forma nie blyszczy wczoraj meczyl sie z Mullerem poza tym wczesniej ogral tylko Sirianniego i 3 wtopy na tej nawierzchni ktora mu zdecydowanie nie lezy. Schuettler od poczatku roku lepiej sie prezentuje ogral Pavel i Clementa powalczyl z Murray . Od rana kursy na Niemca polecialy toto mix wycofal to z oferty ja biore kurs na Niemca z millenium za 1.8 mysle ze warto .

6 - 4 , 6 - 7 , 4 - 6 ✅
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Popieram PROFITA kursy w Profesjonał rano były na niego 2.1 teraz spadły do 1,8.Co sądzicie o :
Brzezicki J.P. (Arg)- Granollers-P.M.(Esp)

Kurs w BETWAY na Brzezickiego 1,99 skusze się.
W ostatnim meczu pięknie pokonał O.Hernandeza.
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
Jak dla mnie można śmiało grać dziś Brzezickiego, jednak czy porażkę w 1 rundzie AO z Warburgiem można określić jako przyzwoity występ? Nie sądzę. Fakt, że na hardzie to zupełnie inny zawodnik, lecz z pewnością stać go na lepsze rezultaty. Hiszpan prezentujował się w ubiegłym sezonie średnio. Końcówka roku zdecydowanie lepsza dla Argentyńczyka. Finał w La Serena, wcześniej półfinał Florianopolis. Tutaj ograł 2-0 Hernandeza co dla mnie było niespodzianką. Myślę, że można stawiać dziś na Brzezickiego. W BAH kurs na Argentyńczyka wynosi 2.10.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Popieram PROFITA kursy w Profesjonał rano były na niego 2.1 teraz spadły do 1,8.Co sądzicie o :
Brzezicki J.P. (Arg)- Granollers-P.M.(Esp)

Kurs w BETWAY na Brzezickiego 1,99 skusze się.✅ 6-2 6-2
W ostatnim meczu pięknie pokonał O.Hernandeza.
Siadło tak jak przypuszczałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom