>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Challengery

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Young - Anderson 1 1.65 ✅ 4:6 6:3 7:6
Louisville, KY, U.S.A. (Hard). Donald Young prezentuje się ostatnio bardzo dobrze w challengerach rozgrywanych w Stanach. W Sacramento wygrał cały turniej , a występ w Calabasas zakończył na półfinale. W tym turnieju jak na razie oba spotkania wygrał bez straty seta. Kevin Anderson natomiast w ostatnim czasie niczym wielkim się nie wyróżnił, w tym turnieju ma za sobą 2 ciężkie 3-setowe pojedynki, wcześniej również nie błyszczał, w Kolding zakończył swój udział w 2 rundzie, a w Mons, Grenoble i Orlean w 1 rundzie. Za graniem na Younga przemawia również to że w bezpośrednich meczach prowadzi 1:0
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
na wtorek:

Zverev - Levy 1.35
Brands - Zemlja 1.37
Karanusic - Lorenzi 1.30

Zverev na pewno przewyższa Levego pod każdym względem, to zupełnie inny gracz, 65 na świecie, grający ostatnio regularnie w turneijach ATP Tour. Levy długo kontuzjowany bardzo słaby sezon reprezentanta Izraela. Brands ostatnie turnieje w miare udane, dzięki temu skok na 155 miesce w rankingu. Zemlja jak naziwsko wskauje najbardziej lubi grać na ziemi, raczej bez sukcesów turniejowych w challengerach. Brands w formie i przed własną publicznościa, bardzo dobre warunki fizyczne, Niemiec wysoki i dobrze zbydowany. Karanusić rownież udany sezon, szczególnie hard/hala, Lorenzi pijaczek ostatnio wygrał jednego gema z Korolevem.
 
M 76

marian555

Użytkownik
NA 11.11.2008R.:
Challenger Dnepropetrovsk:
Karanusic R. - Marchenko I. 1 1.30 (11:45)
Challenger Jersey:
Greul S. - Bastl G. 1 1.65 (13:45)
Koning M. - Evans D. 1 1.45 [12.11.2008R.]
Challenger Champaign
Russell M. - Miranda I. 1 1.40
Delic A. - Warburg S. 2 1.80
Challenger Medellin
Junqueira D. - Souza J. 1 1.40
Roitman S. - Alund M. 1 1.27
Alves T. - De Armas J. 1 1.30
Dabul B. - Zemlja G. 1 1.25
Massu N. - Quintero M. 1 1.25
 
M 76

marian555

Użytkownik
Challenger Dnepropetrovsk:
Karanusic R. - Marchenko I. 1 1.30 7:6 6:4✅
Challenger Jersey:
Greul S. - Bastl G. 1 1.65 1:6 4:6 ⛔
Koning M. - Evans D. 1 1.45 ✅6:7 6:4 7:6
Challenger Champaign
Russell M. - Miranda I. 1 1.40 ✅ 7:5 6:2
Delic A. - Warburg S. 2 1.80 ✅ 2:6 2:6
Challenger Medellin
Junqueira D. - Souza J. 1 1.40 ⛔ 3:6 3:6
Roitman S. - Alund M. 1 1.27 ✅ 6:4 6:4
Alves T. - De Armas J. 1 1.30 ✅ 6:4 6:4
Dabul B. - Zemlja G. 1 1.25 ⛔ 3:6 7:6 2:6
Massu N. - Quintero M. 1 1.25 ✅ 6:2 5:7 7:6
Skuteczność; 7/10 = 70%
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tursunov D. - Hernych J.
Typ: 2
Kurs: 2.35
Buk: GameBookers
Analiza:
Turniej odbywa się w Dniepropietrowsku na Ukrainie, nawierzchnia Hard. Jest to challenger z największą dopuszczalną pulą nagród, czyli 125tys$. Tenisiści Ci nigdy wcześniej nie grali ze sobą. Dmitry Tursunov zajmuje wysokie 25 miejsce w rankingu ATP, oczywiście rozstawiony w tym turnieju jest z numerem 1. Rosjanin jednak po zwycięstwie na początku października w turnieju we francuskim Metz, mocno obniżył loty, przede wszystkim z powodu kontuzji. I tak oto w kolejnych turniejach odpadał z rywalizacji bardzo szybko, zaczęło się od wielkich turniejów (Madryt 1r z Hanescu 6:4 2:6 3:6; St Petersburg 1r z Hrbatym 1:6 1:6; Paryż 2r skreczował w spotkaniu z Djokovicem przy stanie 2:6 3:4) by w zeszłym tygodniu w słabo obsadzonym challengerze w Astanie odpaść już w 2 rundzie z zupełnie nieznanym Jun, Woong-Sun 6:3 3:6 5:7 (w 1 rundzie także się męczył z Guillermo Alcaide, wygrywając 7:6 7:5). Jan Hernych natomiast właśnie awansował do pierwszej setki ATP, Czech po miesięcznej przerwie spisywał się znakomicie w challengerze w Bratysławie w zeszłym tygodniu, wygrywając cały turniej. Często tenisiści po dobrym turnieju kolejny trochę odpuszczają, uważam jednak że ci dwaj zawodnicy są w skrajnie różnej formie, a Hernych dzięki przerwie przed Bratysławą nie powinien czuć zbyt wielkiego zmęczenia po 5 meczach w zeszłym tygodniu
 
M 76

marian555

Użytkownik
NA 13.11.2008R.:
Challenger Jersey:
Chiudinelli M. - Zib T. 1 1.65 (12:30) 6:7 3:6 grr
Marco Chiudinelli jest w zdecydowanej lepszej formie niż Tomas Zib i ranking nic nie mówi, mimo, że między nimi jest dokładnie 400 miejsc różnicy. Zib ostatni mecz, który wygrał (prócz meczy z 1. rundy tego turnieju z Olejniczakiem) to wygrana w kwalifikacjach do US Open 22.08.08r. Od tego momentu 3 przegrane mecze, w tym jeden skreczowany.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
też się zastanawiam nad tym meczem, ale upatruję zwycięstwa Czecha w tym meczu. Nie jest tak że Zib nie wygrał od kwali w US Open, grał w kwalach do challengerów gdzie wygrał łącznie 5 meczy. Zib oprócz pokonania Olejniczaka przeszedł tu kwale, będąc nie rozstawionym, wszystkie spotkania wygrywając w 2 setach, pokonując łatwo Fleminga, potem 7:6(3) 6:3 z naszym Janowiczem, który był z 6 rozstawiony i w decydującym meczu 6:3 6:4 z rozstawionym z 4 Austriakiem Haiderem - Maurerem. Jakoś obaj w ostatnich spotkaniach upodobali sobie częste granie tie-breaków i tym razem również może wszystko rozstrzygać się w końcówkach setów
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Do końca sezonu jeszcze tylko challengery i Davis. Dlatego tutaj trzeba upatrywać zarobków ????
Todd Widom - Matwe Middelkoop 1 @ 1.75 4/10 ✅ ( 6:4, 7:6(4) )

Jeden i drugi ostatnio słabiutko, obaj zawodnicy raczej do udanych obecnego sezonu nie zaliczą. Jednak w odrobinkę lepszej formie wydaje się być rudzielec z USA, walczył jak równy z równym z Odesnikiem w Urbanie, podczas gdy Matwe ugrał zaledwie 3 gemy z Delgado. Myślę, że Todd powinień dać radę będącemu bez formy Holendrowi.

Martin Slanar - Martin Pedersen 1 @ 1.65
5.5/10 ✅ ( 2:6, 6:2, 6:3 )

Jeśli nie ma żadnych czynników pozasportowych, o których mi nie wiadomo, to Slanar powinien poradzić sobie z młodym Duńczykiem. Austriak, co ciekawe, gra od jakiegoś czasu tylko turnieje w Azji. Nie wiem co go tam trzyma, ale na pewno zdążył się przyzwyczaić do panujących tam warunków atmosferycznych i do tamtejszego klimatu. Martin Slanar żadnym wybitnym zawodnikiem nie jest, gra mocno przeciętnie, ale na niedoświadczonego Pedersena spokojnie jego umiejętności powinny wystarczyć.
Riu Machado - Michael Lammer 1 @ 1.55 6/10 ⛔ ( 1:6, 3:6 ) to mnie zaskoczył ten wynik:|
Po pierwsze blisko 300 miejsc różnicy w rankingu ATP. Po drugie buki chyba nie doceniają umiejętności Portugalczyka w grze na szybkich nawierzchniach. Przecież na hardzie w tym roku walczył bardzo mocno, pokonując takich zawodników jak Cippola, De Voest czy Guccione, oraz grając 5 setów z Verdasco na US Open. Poza tym siedzi w Ameryce Płd już jakiś czas. Lammer sezon ma beznadziejny, nie wiem skąd taki wysoki kurs na Machado ale biorę go bez wahania.
taki kuponik za 1.5/10 j poszedł. Szanse typów przy singlach powyżej.
Dodam, że 6/10 w tej części sezonu to mniej niż 6/10 w środku roku, teraz jednak jużm nie wszyscy dają z siebie 100%. Dlatego ostrożnie ze stawkami.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie dopatrzyłem się, że Pedersen jest po kwalach, zwiększa jego szansę, ale nieznacznie. Dlatego 5.5 jest lepszą stawką:p
Jako iż jutro brak czasu, podam typki które wpadły mi w oko.
Raajev Ram - Martin Verkerk 1 @ 1.50 7/10 - ZWROT ( Verkerk nie dotarł na mecz:] )
Mający korzenie w Indiach Rajeev Ram to wysoki ( 1.94m ) i mocno serwujący zawodnik, nieźle grający również pod siatką. 90% spotkań jakie rozegrał w swojej karierze to mecze na hardzie lub w hali. Jest to taki typowy przeciętniak, zawsze stać go jednak na jakąs niespodziankę lub 3-4 rundę challengera. Ostatnio raczej wyniki mocno przeciętne, ale ja jakoś zawszę wierzę w spore możliwości mocno serwujących wysokich graczy. Martin Verkerk? Jak zobaczyłem jego nazwisko, pomyślałem że to chyba jakiś błąd? Co Holender robi w USA na zakończenie sezonu? Co on robi w ogóle na hardzie? Przecież w ostatnich 3 sezonach zagrał na tej nawierzchni całe 3 spotkania, wszystkie przegrane...No i nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie. Verkerk to pewny kandydat do porażki z Rajeevem Ramem.

Brendan Evans - Nick Lindahl 2 @ 2.37 2/10 ⛔ ( 6:2, 6:3 )

Vincent Spadea - Somdev Devvarman 2 @ 2.19 2/10
⛔ ( 7:6(7), krecz )
Można leciutko zagrać Devvarmana i Lindahla, obaj to utalentowani młodzieńcy. Hindus gra z Spadeą, chyba już mocno zmęczonym sezonem. Devvarman wygrywał w tym roku na hardzie z zawodnikami conajmniej klasy Spadei, ma spore szansę z dziadkiem. Za to typowany na następce Leytona Hewitta Lindahl zmierzy się z Brendanem Evansem, który dopiero co grał turnieje w Europie, a już musi grać w Azji, zupełnie inna strefa czasowa. Wiem, że Lindahl w turniejach seniorskich nie pokazał zupełnie nic, ale kończące sezon challengery to dobre miejsce na niespodzianki i wygrane młodziaków, które dadzą kopa na nastepny sezon.
I to chyba tyle na jutro.
Zawiodłem się jak nie wiem na Machado. 4 gemy zawodnika rozstawionego z 3 o ile pamiętam z tragicznym w tym roku Lammerem...troszkę dziwne;] Po fakcie dowiedziałem się że Machado grał w sobotę ligę we Francji. Mój błąd że nie znalazłem o tym info.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie mam niestety czasu na dłuższe analizy na dzień dzisiejszy, dlatego raczej luźne typy.

Michael Lammer - Erik Chvojka 1 @ 1.51 5/10 ✅ ( 7:6(4), 6:2 )

Lammer bardzo dobry mecz z Machado, poza tym siedzi w Meksyku już dłuższy czas, ponieważ grał tam we futuresach. W związku z tym powinien dać radę Chvojce, młodemu Kanadyjczykowi, który raczej nic wielkiego nie pokazuje.

Grega Zemlja - Marcel Felder 2 @ 1.94 3/10 ⛔ ( 1:6, 6:2, 6:2 )

Jeden i drugi słaby sezon, Felder wręcz fatalny. Jednak Urugwajczyk bardzo fajnie zagrał z Lopezem Jeanem, oddał mu zaledwie 3 gemy. Pozwala to sądzić, że jest w lepszej formie. Rok temu Felder był w Puebli w 1/4 finału, więc szczególnie będzie się starał, żeby obronić swoje punkty, których wiele nie ma. Podobno Marcel jest w niezłej dyspozycji obecnie.
Vesna Manasieva - Corinna Dentoni 1 @ 1.56 5/10 ✅ ( 7:5, 6:2 )

Urodzona tego dnia co ja (tylko 2 lata póxniej:p ) Vesna pokazuje ostatnio bardzo dobrą formę. Wygranu turniej w Nantes z bardzo silną obsadą, w Krakowie co prawda tylko 1 runda, ale miała pecha bo trafiła na świetną Keothavong, w Mińsku 3 runda...Z obserwacji mojego kolegi to bardzo utalentowana zwodniczka, z dużymi możliwościami. Corinna Dentoni, rówieśniczka Manasievej, powoli wraca do formy, którą zatraciła po kontuzji na US Open. Niezłe turnieje w Azji, również 3 runda w Mińsku...ale jakoś mi nie pasuje ona do dobrej gry w tym sezonie ???? Typ troszkę na wyczucie, przyznaję.
poza tym:

Tatjana Malek - Pauline Wong 1 @ 1.27 8/10 ✅ ( 6:3, 6:0 )


Rajeev Ram - Phillip Simmonds 1 @ 1.50 6/10 ✅ ( 6:2, 6:0 )

Zarówno Rajeev Ram, jak i Simmonds łatwo poradzili sobie w 1 rundzie turnieju w Knoxville. O Ramie pisałem post powyżej, więc nie będę powielał. Jego przeciwnik zaś notowany jest obecnie na 436 miejscu w rankingu. O jego grze nie jestem w stanie powiedzieć nic w sumie. Wiem tylko, że póki co musi przebijać się przez kwalifikacje do turniejów głównych w challengerach. Tutaj gra tylko dlatego, że został wylosowany jako Lucky Looser, no i wykorzystał szansę łatwo wygrywając z Ukraińcem Sitakiem wczoraj. Jednak z Rajeevem chyba szans większych nie ma. Ostatnio przegrał z nim 2 tygodnie temu 4:6, 4:6. Ogólnie H2H prezentuje się korzystnie dla Rama, 3:1, z czego wygrał 3 ostatnie pojedynki między tymi zawodnikami. Myślę, że Raajev poradzi sobie z tym niezbyt wymagającym rywalem.
Harel Levy - Samuel Groth 1 @ 1.47 6/10 ⛔ ( 7:5, 6:7, 5:7 )
W tym spotkaniu faworyt może być tylko jeden. Harel Levy co prawda sezonu do udanych nie może zaliczyć, ale 30-latek z Izraela chyba już swoje najlepsze lata ma za sobą, teraz natomiast korzysta ze swojego doświadczenia na kortach do ogrywania młodszych przeciwników i gromadzenia $$ ???? Dziś własnie zmierzy się z takim przeciwnikiem. Izraelczyk jest 10 cm niższy od Grotha, waży 17 kg mniej, co sprawia że jest on znacznie sprawniejszym zawodnikiem. Za to Groth to dość ociężały zawodnik, dysponuje jednak niezłym serwisem. Nie powinno to jednak wystarczyć na Levego. Co ważne, to pierwszy turniej Kangura od 2 miesięcy, kreczował bowiem w Bogocie i od tego czasu nie grał zupełnie nic. W 1 rundzie potrzebował 3 setów to pokonania słabego Slabinskiego, co nie świadczy dobrze o jego formie. Dotychczas grali raz, rok temu na grassie, gdzie łatwo wygrał Harel. Dziś raczej też powinień dać radę bez większych kłopotów.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Filip Krajinovic - Brian Battistone 1 @ 1.53 6/10 ✅ ( 6:2, 2:6, 6:3 )
Battistone to zawodnik, którego kojarzę tylko z deblem. Gra serv &amp; volley. Robi to dobrze, ale nie na tyle, żeby grać dobre turnieje w singlu.Z resztą, w grze pojedyńczej prawie nie startuje. Jest po kwalach, ale 1 rundę przeszedł tylko dzięki kreczowi Leistera Cooka moim zdaniem. A Krajinovic? To najbardziej utalentowany Serbski zawodnik,grał z sukcesami we futuresach, teraz zaś zaczyna powoli dobijać się do challengerów. W Knoxville bezproblemowo przeszedł kwalifikacje, ale co najważniejsze, wygrał w pierwszej rundzie z Kendrickiem w 3 setach. To ogormny sukces tego chłopaka pokazujący jego ogromne możliwości. Dziś przeczytałem, że popularny Fica gra teraz nie jak 16-latek, a raczej jakby miał sporo over 20 lat i bagaż doświadczenia. Zobaczymy co pokaże tej nocy. W każdym razie trzymam mocno kciuki za tego chłopaka.
Jako iż jutro mnie nie będzie, polecam do gry taki tripelek z ITF Odense :
Hradecka ( 1.40 ) ✅ ( 6:7, 6:4, 6:1 ) + Voegele ( 1.65 free ) ⛔ ( 3:6, 3:6 ) + Kerber (1.20) ✅ (6:1, 7:6 ) @ 2.77 6/10
Ja zagram to za naprawdę sporą stawkę, z 6/10, co jak na tripelek jest dużo. Nie znam jeszcze kursów, ale myślę że AKO wyjdzie ponad 2.8 spokojnie. Voegele bardzo regularna, nie psuje jeśli ktoś jej nie przyczyśnie mocniej, a na pewno Schruff na to nie stać. Z tego co słyszałem to była jedna ze słabszych zawodniczke na ITF w Krakowie. Co do Lucki Hradeckiej, to jeśli jutro wygra, ma zagwarantowany start w turnieju głównym Australian Open. Wiem, że bardzo jej na tym zależy, pokazała to już dziś niesamowicie walcząc z Baltachą i wygrywając w 3 setach. A Frankova jest na pewno dużo słabsza od Brytyjki. Kerber ogólnie jest w świetnej formie i Tinjic nie powinna stanowić dla niej problemu.

Jan Hernych - Adrian Mannarino 1 @ 1.50 5/10 ✅ ( 4:6, 6:1, 6:3 )

Za późno na rozbudowaną analizę już, ale typek jak dla mnie bardzo fajny i dość pewny. Hernych bardzo dobry sezon, ale to ogólnie bardzo dobry zawodnik. Mannarino to melodia przyszłości, aczkolwiek może zostać zgałaskany, jego nazwisko przewija się ciągle i wszędzie, na każdym portalu tenisowym. Nie życzę mu tego...ale z Hernychem póki co nie widzę dla niego większych szans. Jeszcze się musi trochę nauczyć. Jeśli kurs over 1,6 będzie, to brać bez wahania można ????

Postaram się wpaść na chwilkę jutro i polecić coś z Knoxville do gry. O ile coś się znajdzie ????
 
M 76

marian555

Użytkownik
CHALLENGER PUEBLA
Todero-Eitzinger 2 1.90
o 18:30
Warto wziąć na Eitzingera bo wygrał z Koellerem, a to faworyt nr 1 do wygrania tego turniejku był. Na 85% wygra Eitzinger.
Prasa : Eitzinger łatwiutko wygrał, oddając 5 gemów. good pick.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
CHALLENGER PUEBLA
Todero-Eitzinger 2 1.90
o 18:30
Warto wziąć na Eitzingera bo wygrał z Koellerem, a to faworyt nr 1 do wygrania tego turniejku był. Na 85% wygra Eitzinger.
E tam, Koellerer gra tylko jak mu sie chcę. Poza tym tutaj jest hard, nie clay na którym ostatnio non stop grał Crazy Dani. Dlatego nie była jego porażka wielką niespodzianką. a tutaj szanse takie jak kursy. Może z 60% szans na wina Etzinger. Jak dla mnie max 1/10;]
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Eitzinger nie potrafi grac na hardzie, Kolellerer to jego kumpel i mu puscil, faworytem jest zdecydowanie Todero ale tak naprawde to jeden i drugi kelner wiec nie ma sensu grac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom