>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Challenger Series - tenis stołowy "by Sixeros"

sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Witam wszystkich

Challenger Series - jest to cykl turniejów rozgrywany w Ochsenhausen (miasto na południu Niemiec) Każdy turniej z pulą nagród od 4000 do 9000 euro

System rozgrywek

Przez cały rok odbywają się 2/3 dniowe turnieje, w każdym z nich udział bierze 8 zawodników. Zawodnicy uczestnicząc w turniejach zdobywają punkty rankingowe które mają znaczenie na koniec roku kiedy to odbywa się turniej finałowy (8 najlepszych zawodników minionego roku)

Każdy pojedynczy turniej rozpoczyna się od preeliminacji, zawodnicy grają każdy z każdym, mecz po meczu na jednym oficjalnym stole co sprawia, że nic nie odbywa się za naszymi plecami. Następnie wyłoniona zostaje najlepsza 4 turnieju która rozgrywa półfinały (1-4/2-3) a następnie finał turnieju. Każdy mecz grany jest do 3 wygranych setów. Każdy set do 11 punktów (standard)

Oferta

Oferta bukmacherów jest dosyć uboga, spotkałem się tylko na bet365. Gdzie oferta &quot;pre&quot; jest bardzo uboga (mamy tylko możliwość zagraniana zwycięstwo zawodnika, dodatkowo żadnych meczy z tego turnieju nie można łączyć w AKO. Tylko single bądź AKO z innymi dyscyplinami.Z goła odmienna jest dosyć bogata oferta Live którą będziemy wykorzystywac bardzo często.​

Mój system podawania typów oraz gry​


Jeżeli mam jakiś fajny i godny uwagi typ z innej dziedziny to zazwyczaj gram go w dublu z meczem tenisa &quot;pre&quot; jako, że tenisa z tenisem nie połączę. Jeżeli tokowego typu nie mam to zazwyczaj biorę garściami z oferty &quot;Live&quot; bet365 oferuje całkiem dobre zakłady na żywo. Także głównie na takich typach będę bazował.

Każdy typ będę podawał wraz ze stawką i być może małym opisem (wyjdzie w praniu)

Na koniec główna strona rozgrywek na której znajdują się tabele aktualnie rozgrywanego turnieju wyniki aktualizowane na bieżąco, wyniki poprzednich turniejów. Opisy zawodników oraz ich zdobycze punktowe i live stream który obecny jest również w bet365


Strona główna - http://challengerseries.net/content/home

Pozdrawiam i liczę, że kogoś zainteresuje ten temat. W razie pytań proszę na priv, odpiszę bądź edytuje ten post. Prosiłbym aby nie zaśmiecać niepotrzebnie tematu​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Okej no to zaczynamy
#1
Petr David vs Lucjan Błaszczyk
Typ: 1
Kurs: 2.0
Godzina: 11:40
Stawka 3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom