>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

#Challenge

F 129

fascio

Użytkownik
Postanowiłem założyć temat w których będę sobie stawiał cel i do niego dążył. Gram w STS.
▶ Pierwszy cel na który daje sobie czas od 27.04.2016 do 05.05.2016. To zrobić z 5 PLN
10 PLN. Czy uda mi się to osiągnąć :?:
Oczywiście jeśli wcześniej uda mi się osiągnąć postawiony cel szybciej niż w moich założeniach to stawiam sobie kolejny i próbuje go osiągnąć. :!:

ZAKAZ KOMENTOWANIA/PISANIA W TEMACIE NA WSZYSTKO ODPOWIADAM NA PRIV.
 
F 129

fascio

Użytkownik
27.04.2016
???? Berlocq C / Gabashvili T - Koolhof W / Middelkoop M @1.40
???? Siniakova K. - Pliskova Kar. @1.25
???? Cipolla F / Sela D - Guccione C / SA A @1.20
Stawka: 5 zł⛔⛔⛔
Ew: 9.24 zł
Przegrane 5 zł więc celem jest odrobienie i zrobienie z 5 zł ▶ 10 zł
Mam nadzieję, że następna próba będzie udana typy pojawią się jutro lub za kilka dni postaram się żeby były lepiej przemyślane. ;)
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Ale co w przypadku porażki? Czy budżet to te 5 pln czy ....? Jak przegrasz 5 pln to cel zmieni sie w 15 ?
 
F 129

fascio

Użytkownik
Zapomniałem dodać w poprzednim poście gram w STS.
#PierwszaPróba
#PierwszyKrok
Verdasco + Lille + West Ham
Kurs: 2.85
Stawka: 5 zł
Ew: 12.54 zł⛔
 
F 129

fascio

Użytkownik
Wracam dziś do prowadzenia tego tematu jest to zabawa związana z tym, że stawiam sobie jakiś cel i gram ALL-IN po danym kursie który ustalam sobie przed tym i postaram się kilka takich #Challeng&#39;ów ugrać.
Zaczynam dziś taki od 10zł ---&gt; 100zł po kursie ~~~ @1.30 ~~~. Trzymajcie kciuki ????
DAJE SOBIE 2 SZANSE I ZMIENIAM CEL/STAWKĘ/KURS
 
F 129

fascio

Użytkownik
Elina Svitolina - Agnieszka Radwanska (live)
ZWYCIĘZCA 1. SETA
TYP: Agnieszka Radwanska 58.36 zł --&gt; 78.79 zł ✅
@1.35
Forbet
Na tym kończę ten challange gdyz szkoda mi stracić tego co mam jednak to sa pieniądze wiec zamiast 100 mam 78 zł i 79 gr wiec i tak niezłe w kolejnym poście pojawi sie kolejny cel
 
F 129

fascio

Użytkownik
Podsumowanie: Grając średnio kurs 1.30 w 8 krokach udało sie uzyskać fajna sumkę czyli 78,79 zł. Cieszę sie jakby nie było 7 razy więcej niż na początku.
KOLEJNY CEL: 50 zł
Start: 10 zł
Kurs: ~~ 1.30 ~~
Kolejny post to będzie typ.
 
Do góry Bottom