>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Challenge bukmacherski

A 96

AntyGol

Użytkownik
Siemka tak jak w temacie zakładam wątek do prowadzenia challengu. W założeniu bardzo prosty bo od kwoty 50 zł będę starał dochodzić do 400zł. Za każdym razem gdy typ będzie trafiony gramy za całą wygrana następny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
A 96

AntyGol

Użytkownik
CHALLENGE 1/Krok 1/Podejście 1

Dyscyplina : Baseball
Spotkanie : LG Twins vs Kiwoom Heroes
Typ : under 10.5 runs
Kurs : 1.75
Buk : Fortuna
STAWKA : 50.00 zł
Pot.wygrana : 77.00 zł

Analiza :
Pierwszym betem na dziś jest po raz kolejny baseball i starcie w ramach kolejnej serii KBO. Tym razem na linie wziąłem starcie LG Twins z Kiwoom Heroes ogólnie ciężki do wytypowania mecz jeśli chodzi o faworyta. Teoretycznie z racji 5 meczy z rzędu wygranych mocniejszym typem wydaje się wygrana gospodarzy jednak na moje nie będzie dziś aż tak dużego przełożenia ma wynik. Ogólnie analizując ofertę najciekawsze rozwiązanie w moim odczuciu to under punktowy. Obie ekipy w tym sezonie raczej mają mecze z dużą ilością wybić co dziś powinno się zmienić. LG ogólnie charakterystykę ma bardziej defensywnej drużyny wiec ta skuteczność mocno dziwi i myślę że tu przyjdzie odwrócenie trendu. Pierwsza przesłanką jest fakt ze obie drużyny grają dziś z jedynkami na narzucie wiec zawodnikami którzy oddają bardzo mało runow rywala. Dodatkowo w historii ich spotkań tez łatwości w zdobywaniu punktów nie było. Trzeba też wziąść pod uwagę czynnik ligowy. Same rozgrywki są mocno underowe i tak wysoko ustawione linie o to po takim kursie to rzadkość. Może gdyby tu grały bardziej ofensywne drużyny bądź narzucali inni miotacze to bym się kierował ku overowi jednak patrząc na to wszystko wydaje mi się ze ten under tutaj jest najciekawszym rozwiązaniem i tak też gram.

EdIT : mecz odwołany
 
Ostatnia edycja:
A 96

AntyGol

Użytkownik
CHALLENGE 1/Krok 1/Podejście 1

Dyscyplina : Tenis stołowy
Spotkanie : Misevra vs Lukander
Typ : wygrana Lukander
Kurs : 1.84
Buk : Fortuna
STAWKA : 50.00 zł
Pot.wygrana : 80.94 zł❌❌❌

Analiza :
Dosyć ciekawy pojedynek w moim odczuciu. Jak do tej pory obaj panowie grali ze sobą trzykrotnie i 2-1 bilans na korzyść Misevry. Moim zdaniem dziś będziemy mieli wyrównanie. W ostatnim czasie moim zdaniem lepiej spisuje się Lukander i mam nadzieje ze to potwierdzi w tym starciu. Misevra po tym co widziałem jest po prostu słabszym zawodnikiem i myślę że to będzie tutaj widoczne . Owszem rano Lukander przegrał ale on zawsze w tych sesjach rannych gra gorzej. Uważam że już po południu Lukander udowodni ze na ten moment jest solidniejszy i wygra to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
A 96

AntyGol

Użytkownik
CHALLENGE 2/Krok 1/

Dyscyplina : Tenis stołowy
Spotkanie : Kotik vs Hrytsyienko
Typ : wygrana Kotik
Kurs : 1.72
Buk : Fortuna
STAWKA : 50.00 zł/ 0.5j
Pot.wygrana : 80.94 zł / 0.81j
 
Do góry Bottom