>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Chłopaczki z feraienki - Konkurs Heyah

S 0

sporting-bet

Użytkownik
Hej ????

Na początku musze wyjąśnić: ten post to nie jest SPAM. No więc o co chodzi. Sieć Heyah odpaliła bardzo fajny konkurs o nazwie Chłopaczkiz Ferainki. Tutaj zasady:

Każdy z Ferajny dostaje codziennie SMSem hasło – zdrobniały wyraz (na przykład &quot;górka&quot;).
Na każde hasło każdy z Was wysyła SMSa z odzewem – ten sam wyraz, ale w formie NIEzdrobniałej! (na przykład &quot;góra&quot;)
Za każdy prawidłowy odzew każdy z Was zbiera punkty dla całej Ferajny.
Im dłużej wysyłasz SMSy, tym więcej punktów zdobywasz dla Ferajny. Twoja wartość rośnie!
Ferajna, która nazbiera najwięcej punktów w tygodniu, dostaje 1000 PLN doładowania!
Kasa jest dzielona na całą Ferajnę – proporcjonalnie do ilości punktów zdobytych przez każdego z Was.
Druga Ferajna w rankingu dostaje do podziału 500 PLN, a trzecia – 200 PLN.

A więc ewentualne korzyści są dla wszytkich ???? I teraz konkretnie: Założyłem ferajenke o nazwie &quot;Bukmacherzy z ferainy&quot; i teraz przedstawie Wam jak wszyscy możemy załatwić sobie doładowanie.

1. Każdy kto ma telefon w sieci heyah rejestruje się w klubie Heyah i wpisuje tutaj pod jakim nickiem się zapisał.
2. Ja wysyłam do niego zaproszenie a on je akceptuje i już jest 1 osoba w ferainie.
3. Na dzień można wysłać 20 zaproszeń więc zakładając, że na w 1 dzień zaprosze 20 osób, te 20 osób kolejne 20 i wyślą one smsy za które zapłaca 3 grosze/szt. to mamy 8000 punktów.

Jest wiele tygodni gry więc możemy próbować coś zgarnąć ???? Mam nadzieje, że zasady znane i wpólnie powalczymy o nagrody i pokażemy co potrafią bukmacherzy ????

PS. Karte z kasą zawsze można sprzedać i jest kase na gre ;p

Sorry, że napisałem to tak chaotycznie.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom