>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Celtic Glasgow vs FC Barcelona 20.02.2008r.

Status
Zamknięty.
M 0

maly2k1

Użytkownik
Jak czytam wypowiedzi niektorych osob to az rece opadaja:/ Pisanie, ze atak zaragozy wchodzil w obrone Barcy jak w maslo szczegolnie zambrote to bzdura, przeciez chlopak nawet nie gral w tym meczu... tak samo, ze jak oleguar nie popelni jakiegos bledu to moze cos zdzialaja...no i nie popelni bledu bo jest kontuzjowany. Widze, ze niektorzy to sie szczegolnie znaja na lidze hiszpanskiej. Moze i Barca nie grala fantastycznie tak jak kazdy sie do tego przyzwyczajil ale potrafila wygrac na bardzo trudnym terenie dla niej. Mowicie, ze gra kiepsko mimo to jest na drugim miejscu w lidze i dlatego sadze, ze remis to minimum jakie wywiezie Barcelona z Glasgow. Postawilbym 2 lub x2.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
A ja jestem za Celticiem, od ostatniego czasu nie przepadam zbytnio za zawodnikami Barcy chodz jest tam Ronaldinho (love rono :p) ... ale wiadomo Celtic, nasz Boruc do tego gra tam kilku fajnych ziomkow ???? Wg mnie Celtic stoi przed duzą szansą zdobycia cennych punkcikow aby awansowac do dalszych rozgrywek co widze wg niektorych jest niemozliwe no ale pilka jest jedna a bramki są dwie... z Borucem na bramce ta druzyna moze zajsc na prawde daleko, a ze barca w ostatnim czasie gra sredion a Celtic wysmienicie to mysle, ze moza w tym meczu pokwapić sie o czystą 1 bowiem gracze koniczyny na wyjeździe beda mieli arcy trudne zadanie i tam na bank wtopia, a przy odrobinie szczescia zremisuja wiec musza szukac asow na wslanym boisku, moj typ 1!
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Celtic - FcB
typ: 1

Szanse do sprawienia sensacji upatrywać można tylko w jednym, w Celtic Park. Ukochany dom The Bhoys i atmosfera tworzona przez niespełna 60-tysięcy najlepszych kibiców świata znów może zdziałać cud. Sytuacja kadrowa Barcy zaczyna się poprawiać, do składu wracają Eto&#39;o i Sylvinho, którzy w porę zdołali uporać się z problemami zdrowotnymi. Również Iniesta po jakże zasłużonym odpoczynku wraca do składu na mecz ze Szkotami. Kontuzjowani nadal są Jorquera i Ezquerro, choć to piłkarze, którzy nie odgrywają znaczącej roli w zespole Franka Rijkaarda. Do 18-osobowej kadry nie załapali się również Zambrotta, Edmílson i ku wielkiemu zdziwieniu Bojan Krkic. Zdaniem gwiazdy Blaugrany największe zagrożenie w drużynie The Boys stanowić będzie skrzydłowy - Aiden McGeady. - &quot; To bardzo szybki i sprawny piłkarz, prezentujący wysoki poziom &quot; A gwiazda Celticu przeciez amrzsy o grze w Hiszpani i mysle że pokaże swoją klase i świetną dyspozycję i &quot;powozi&quot; troche zespoł Katalończyków ???? wraz z forma Boruca ten mecz jak najbardziej jest do wygrania!!!

Ostatnie konfrontacje obu drużyn:
Puchar UEFA 1964/65:
FC Barcelona - Celtic Glasgow 3-1
Celtic Glasgow - FC Barcelona 0-0
Puchar UEFA 2003/04, 1/8 finału:
Celtic Glasgow - FC Barcelona 1-0
FC Barcelona - Celtic Glasgow 0-0
LM 2004/05, grupa F:
Celtic Glasgow - FC Barcelona 1-3
FC Barcelona - Celtic Glasgow 1-1
Prawdopodobne składy:
Celtic: Boruc - Caddis, Caldwell, McManus, Naylor - Hartley, Nakamura, Donati, Robson, McGeady, McDonald.

Barcelona
: Valdés - Puyol, Márquez, Milito, Abidal - Xavi/Deco, Toure, Iniesta - Messi, Etoo, Ronaldinho/Giovani.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
trudno tutaj wytypować zwycięzce.faworytem wydaje się byc barca ale każdy wie jak ostatnio grają.w sumie to liga mistrzów wiec too co walczy barca w tym sezonie wydaje mi sie ze w tym meczu najmozliwszy moze byc x (remis)do przerwy
 
filip1d 0

filip1d

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego tak wiele osób typuje 1 lub 1x. Wszyscy chwalą jak świetnie gra Celtic u siebie. Przecież liga szkocka a liga hiszpańska to dwie różne bajki. W szkocki liczą się tylko Celtic i Rangersi. W hiszpani, fakt zdecydowanie dominują Real i Barca, ale tam punkty można stracić z każdym rywalem. Ja osobiście stawiałbym x a konkretnie 0:0 ewentualnie x2.
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Zgadzam się z Filipem i uważam ze X będzie sprawiedliwy 0:0 lub 1;1underek
Barcelona pokaze im na Camp Nou jak sie gra w piłke :))
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Ciekawym typem na to spotkanie jest -1,5 bramki w I połowie , nie wierze aby którakolwiek drużyna rzuciła się od początku do szaleńczych ataków , Celtowie przede wszystkim nie będą chcieli stracić bramki a Barca będzie grać ze świadomościa , że za 2 tyg grają u siebie . Nawet w całym meczu under 2,5 wydaje się całkiem prawdopodobny . W końcu bramki Celtów strzeże Artur Mc&#39;Boruc ???? Dzisiejszy solenizant ????
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Ja proponuje zaryzykowac bo bardzo dobrym kursie około. 4,0 typ gdzie do przerwy będzie remis, a końcowym wynikiem zwycięstwo Barcy.

Wydaje mi się, że Celtic da radę utrzymać remis tylko do przerwy, później jednak Barca w końcu strzeli coś, Boruc nie da rady zatrzymać w całym meczu tylu indywidualności.

Mój typ 1 poł X/koniec 2
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
Według mnie Barca wygra dzisiejsze spotkanie... W lidze im zabardzo nie idzie ale dzisiaj pokonają Celtic dosc łatwo i wygraja spotkanie w stosunku 0:3... Takie jest moje zdanie.... moge sie mylic.... pozdro
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Moje zdanie jest tajkie ze sporo gwaizd Barcy jest po kontuzjach lub bez formy [R10].
Boruc jak sie spisze to remis prawdopodbny , ale Boruc niegra tylko w deffie , a obroncy nieraz wala byki ze naprawde szkoda gadac.
Barca to moze nie szpital ale jakos na Celtic Park niewidze zdecydowanego winu Dumy Katalonii.
Wyniku mozna upatrywac jedynie w dobrej defensywie Celticu
1X 5/10
X 5/10
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
VS

Celtic Glasgow vs. FC Barcelona
Typ: czas pierwszej bramki od 1 do 10 minuty
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365

O tym meczu chyba każdy wszystko wie ale jako, że trzeba napisać analizę, tak właśnie zrobie :grin: Kiedy wziąłem program TV do ręki i zobaczyłem, że TVP2 pokazuje ten mecz ucieszyłem się bo w końcu cała Polska zobaczy pięknie grającą Barcę. Gra w lidze krajowej a gra w lidze mistrzów to zupełnie co innego co wczoraj udowodnił nam mecz FC Liverpool - Inter Mediolan (2:0). Celtic w lidze spisuje się znakomicie natomiast Barca chyba nie spełnia oczekiwań kibiców. Liczę, że od początku meczu obie ekipy zaatakują bramkę rywala i przy odrobinie szczęścia skończy się to bramką w pierwszych minutach meczu.
live on tvp2, 20:45 celtic glasgow - fc barcelona
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
boruc grał super...ale nie wiem czy tak fatalnie grał celtic czy tak super Barcelona..mimo wszystko załamka totalna;/
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Moje zdanie jest tajkie ze sporo gwaizd Barcy jest po kontuzjach lub bez formy [R10].
No chyba musimy wszyscy przyznać że u Ronnie&#39;go z formą coś się ruszyło...dzisiaj zagrał bardzo dobry mecz ????
 
K 0

kamilson

Użytkownik
Szkoda mi Celtów.Liczyłem co najmniej na remis a mogli wygrać.Nie grali żle ale obrońcy to zawalili sprawę.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
A mi podobała sie gra Ronaldinho zastanawiam sie dlaczego zostal zmieniony, moze naprawde jakos super nie blyszczal ale napewno lepiej od tych meczow z PD . Co do obrony Celtow to skzoda gadac byl to poziom Szkockiej ligi w ktorej czasami po takich bledach moglo obyc sie bez gola a tutaj juz nie ma zmiluj i Barcelona sprytnie wykorzystala slabosc Celticu , rewanz napewno bedzie emocjonujacu lecz mysle ze raczej Barcelona juz wygrala swoj pojedynek , to tyle z mojej strony.
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Według mnie Ronaldinho dziś zagrał bardzo przyzwoity mecz i jakby każdy mecz w jego wykonaniu tak wyglądał kibice byli by zadowoleni. Lecz zapewne nie każdy. Bardzo podobały mi się dynamiczne akcje z lewej strony boiska w wykonaniu brazylijczyka. Wg mnie jest już w dobrej formie. Oczywiście kiedyś grał o niebo lepiej (dwa sezony temu był najlepszy) ale mówiąc, że jeszcze nie ma formy niektórzy mają na myśli brak dryblingu i brak podejmowania prób minięcia 3 przeciwników. Widzieliśmy dzisiaj, że unikał starć 1 na 1 z przeciwnikiem i to mi się podobało. Dostał piłkę, dynamicznie pociągnął trochę piłkę, spojrzał w pole karne i zagrał tam piłkę!
Oby tak dalej Ronnie :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom