>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Celta V. 1-2 Real M. 29-01-2006

Status
Zamknięty.
L 45

laha

Forum VIP
Real Madyt w lidze zaczą grać świetnie.Nowy trener widocznie dał graczom do zrozumienia ze niebędzie brał pod uwage wcześniejszych zasług lecz bedzie liczyło się to co będo grali teraz.Zaowocowało to we wcześniejszym meczu który wygrali 1-0 z Betisem Sevilla.Na wyjeździe grają nieźle.Wygrywają 1/2 pojedynków na stadionie przeciwnika.Natomiast Celta u siebie wygrywa tylko 42% pojedynków !! W ostatnich 2 latach raz wygrała Celta a raz (w tym sezonie) Real 4-2

Mój Typ: 2 2,00
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
21:00 Celta Vigo - Real Madryt 1-2

kursy:
betandwin.com - 3.65; 3.30; 1.90
Sportingbet - 3.60; 3.30; 2.00
Unibet - 3.40; 3.25; 2.10
Bet-at-home.com - 3.60; 3.20; 2.00

zapowiedź:
W ostatnim meczu 21. kolejki Primera Division dojdzie do pojedynku walczącej o europejskie puchary Celty Vigo i Realu Madryt.
Królewscy grają w ostatnim czasie coraz lepiej i na pewno są faworytami tego spotkania, lecz beniaminka stać na urwanie punktów renomowanemu rywalowi.

Do składu gości wraca po kontuzji Ronaldo, ale zabraknie nadal Raula i Diego Lopeza. Formą imponuje jednak Robinho i od tego zawodnika może wiele zależeć na Estadio Balaidos. Celta z kolei wygrała u siebie 7 z 9 spotkań, więc ma wszelkie powody myśleć nawet o pokonaniu Los Galacticos, tym bardziej, że 10 września wygrała na Santiago Bernabeu 3:2.


sędzia: Fernando Teixeira Vitienes

Przewidywane składy
Celta: Pinto (B), Sergio, Lequi, Enrique, A. Lopez, Oubina, Nunez, Canobbio, D. Silva, Jorge, Baiano, Esteban (B), Mendez, Placente, de Ridder, Roberto, Guerrero, Perera

Real: Casillas (B), Cicinho, Mejia, Ramos, Carlos, Gravesen, Guti, Beckham, Zidane, Robinho, Ronaldo, Baptista, Diogo, Helguera, Pavon, Bravo, Woodgate, Cassano, P. Garcia

Moja analiza:
W niedzielny wieczór odbędzie się kolejne w lidzie hiszpańskiej spotkanie. Zagrają między sobą dwie czołowe drużyny. Faworytem tego spotkania będzie Madrycki Real. Jeżeli gazety piszą &quot;powrót Wielkiego Realu&quot; to dziś udowodnią, ale ja dalej nie wierze w te słowa. Celta grając u na własnym stadionie nie stoi na straconej pozycji i na pewno powalczy jak równy z równym. Między innymi dlatego, iż w siedmiu ostatnich meczach u siebie wygrali aż sześć razy. Bilans na własnym stadionie: 7-0-2. Natomiast Real na wyjazdach gra obiecująco: 5-2-2. We wrześniu Celta pokonała w Madrycie Real 3-2 i wydaje mi się, że i tym razem zdobędą przynajmniej punkt .

bilans międzyklubowy: 22-10-12

Mój typ: X ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom