>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Celebpoker (nowy ipoker) $199 No deposit --- $19 on start !!!

Status
Zamknięty.
D 0

darkrufio

Użytkownik
przy prubie rejestracji wyś☺wietla komunikat że błedny ten bonus code
Ok sciagnalem i gadalem z supportem.
Oni odpalili ta promocje 3 godziny temu - kod bedzie dobry za jakies 15 minut.
19$ dostajemy na start --- 2500 CPP i nastepne 30---5000CPP i nastepne 40---7500CPP---nastepne 50---10000CPP i 60$
W sumie 199$
--- you will not receive this bonus if you are from Afghanistan, Antigua and Barbuda, Argentina, Belarus, Bulgaria, China, Colombia, Cuba, Cyprus, Estonia, Hong Kong, Iran, Iraq, Israel, Kahnawke, Latvia, Libya, Lithuania, Macau, Moldova, Netherlands Antilles, Peru, Republic of Serbia, Sudan, Syria, The Philippines,Turkey, The United States of America and its territories and/or Ukraine.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Z tego co mi się kojarzy Celeb poker był kiedyś z sieci boss media, czyli teraz jak jest to ipoker to zakładamy konta na nowo ?
 
koolman 80

koolman

Użytkownik
marcin zalozylem z twojego kodu zanim jeszcze napisales zeby czekac do 15
mam nadzieje ze nie mam spalonej promocji ?
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Thank you for signing up with CelebPokerMoney.com! We have sent you a confirmation e-mail of your bankroll request.
Bankrolls are normally deposited in your player account within 48 hours. For questions, read our FAQ or send us an e-mail at [email protected]
Good luck at the tables!
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Kurde chyba założyłem konto w złej walucie...mialo byc $ a dalem euro...przeszkadza to w czyms ? i od razu po rejestracji wlaczyl mi sie live chat i typ namawia mnie do depozytu...heh...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom