>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Cel --> 2000zl na koniec sierpnia z 2 dyszek, uda sie?

C 10

cyklon

Użytkownik
Witam bardzo serdecznie, na forum jestem nowy aczkolwiek bukmacherka zajmuje sie od 3 lat, przez te lata zdobywalem doswiadczenie, przegrywalem ale i wygrywalem spore sumki, moja koronna dziedzina jest koszykowka(dla niej oddzielny temat zaloze w okolicach wrzesnia/pazdziernika gdy ligi rusza) Jak wiadomo teraz sa wakacje, wszyscy odpoczywaja wiec i ligi dopiero zaczna sie pozniej. Znam sie jednak prawie na kazdym sporcie po trochu, oczywiscie pilka nozna, siatka, kosz oraz tenis to te sporty ktore po prostu ogarniam doskonale. Jak w temacie postaram sie z 20zl zrobic 2000zl wiec 1 wrzesnia moje konto powinno wynosic 2000zl lub wiecej. Bedzie to jednak troche bardziej skomplikowane. Na poczatek zagram all in 20zl na kurs 2.50, gdy bede mial 50zl wtedy znow zagram all in na kupon z ako 3. Jesli to sie uda bede mial na koncie 150zl. I tak bede sie staral grac codziennie wygrywac dziennie stowke. Przez 30 dni da mi to teoretycznie 3000zl. Cel 2000, gdyz wiadomo, zdarzaja sie wpadki i kupon moze nie wejsc, zobaczymy jak to pojdzie, komentarze mile widziane, jednak jesli ktos bedzie krytykowal prosze o konstruktywna krytyke. Analizy przeprowadzam sam, nie ma co sie rozpisywac na cala strone o jednym kuponie. Bukmacher u ktorego gram to bet365. A wiec zaczynamy ;)
 
C 10

cyklon

Użytkownik
Kupon #1

????Murray/ Peers v Bracciali/ Polasek kurs: 1.66
????Federico Delbonis v Thomas Schoorel kurs: 1.25
????Alexander Lobkov v Marco Chiudinelli kurs: 1.25

AKO: 2.60
Ew: 52.08
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

march100

Gość
niestety nie uda Ci sie. Pozdrawiam i zwiększ budżet
Akurat, Ty kolego tutaj nie powinieneś mówić o zwiększaniu budżetu, sam stawiając w swoim temacie kupony po kilkaset tysięcy złotych :cool: (grając progresją, dopisując kolejne zera do stawki w przypadku wtopy)

CyklonB życze powodzenia, może się uda
 
R 813

robssson

Użytkownik
Postawiłem to samo co kolega. Dwa single siadły bez problemu a debel.. W tie breaku przegrywali 1-7 i wygrali jeszcze 11-9! Brawo!
 
C 10

cyklon

Użytkownik
Kupon #1
????Murray/ Peers v Bracciali/ Polasek kurs: 1.66 ✅ 6:4, 0:6, 12-10
????Federico Delbonis v Thomas Schoorel kurs: 1.25 ✅ 7:5, 6:3
????Alexander Lobkov v Marco Chiudinelli kurs: 1.25 ✅ 0:6, 1:6

AKO: 2.60
Ew: 52.08
Po prostu rece mi opadly po 2 secie.. Tie-break 1:8 Dla Brac. i Pol. zeby potem wyjsc na 9:8 prowadzenie, szok :spokodfhgfh: 2 pozostale weszly gladko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 10

cyklon

Użytkownik
Kupon #2

⚽FC Salzburg v Fenerbahce FC Salzburg powyżej 1.5 kurs: 2.00
⚽Molde v Legia Warszawa Powyżej 0.5 1. Połowa kurs: 1.50

AKO: 3.00
Ew: 150.00


Za 2.09(dodali nawet grosza za te emocje ???? ) zrobiony tasiemiec.
 
C 10

cyklon

Użytkownik
Kupon #2
⚽FC Salzburg v Fenerbahce FC Salzburg powyżej 1.5 kurs: 2.00 ⛔ 1:1
⚽Molde v Legia Warszawa Powyżej 0.5 1. Połowa kurs: 1.50✅ 1:1 (1:0 do przerwy)
AKO: 3.00
Ew: 150.00

Za 2.09(dodali nawet grosza za te emocje ???? ) zrobiony tasiemiec.
No coz, czasem brakuje po prostu szczescia, nie mialem mozliwosci ogladania meczu na zywo, ale widzialem, ze Salzburg mial UWAGA w samej 2. polowie 12 rzutow roznych i okolo 10 strzalow. Nie dosc ze nie zdolali wcisnac 2. bramki slabej obronie Fenerbache to jeszcze w 95. minucie stracili bramke ???? To nic, jutro tez jest dzien i nie zamierzam sie poddac, moze od razu zagram za 50zl. Wtedy szanse beda wieksze, bo nie bede musial grac 2 razy all in, a poza tym sierpien zaczyna sie tak wlasciwie jutro wiec probujemy dalej, oby z lepszym skutkiem przy odrobinie wiekszego szczescia ????
 
C 10

cyklon

Użytkownik
Kupon #3

????Simone Vagnozzi v Grzegorz Panfil kurs: 1.44
????Marton Fucsovics v Marius Copil kurs: 1.40
????Oleksandr Nedovyesov v Pere Riba kurs: 1.33


AKO: 2.69
Ew: 53.93
 
C 10

cyklon

Użytkownik
Ależ ten Vagnozzi jest słaby , kupon do wyrzutki raczej. Grzesiu go pojedzie łatwo ;)
no cos dzisiejszy kuponik nie wchodzi, nie spodziewalem sie takiego przebiegu meczow, to nic maja jeszcze kolejnego seta panowie, moze cos z tego bedzie tylko trzeba sie wziac za gre, wiedzialem ze mecze moga byc wyrownane, ale zeby &#39;faworyci&#39; az tak dostawali, no tego to sie nie spodziewalem
 
ramon3101 18,8K

ramon3101

Użytkownik
Grzesiu Go zniszczył 2:0. Szkoda gadać, Włoch niech na emeryturkę już spada a nie męczy widzów swoją grą. Powodzenia w dalszej grze,bo póki co słabo widzę te 2k na koniec miesiąca.
 
C 10

cyklon

Użytkownik
2. set 5:5 i Grzesiu chyba jest &#39;troszeczke&#39; podirytowany, tez bym byl ze stanu 1:5 doprowadzic do 5:5, teraz zaczal *****mi sypac, pomimo zlego przebiegu meczow, zaden nie wchodzi, mam przynajmniej wiele smiechu z naszego rodaka ????
 
C 10

cyklon

Użytkownik
Kupon #3

????Simone Vagnozzi v Grzegorz Panfil kurs: 1.44⛔ 2:6, 5:7
????Marton Fucsovics v Marius Copil kurs: 1.40⛔ 6:4, 6:4
????Oleksandr Nedovyesov v Pere Riba kurs: 1.33✅ 6:2, 6(5):7, 6(3):7


AKO: 2.69
Ew: 53.93
Chlopaki powalczyli, tego nie mozna im odebrac, kazdy w drugim secie probowal wszystkiego, ale zabraklo czegos tam. Po prostu dzisiaj nie byli lepsi.
 
C 10

cyklon

Użytkownik
Na poczatku pomyslalem, aby zagrac meczyk deblowy mianowicie Verdasco/Marach v Brands/Mertinak kurs: 2.62, ale potem uznalem ze poczekam i zrobie sobie wieczor z LE, troche emocji nie zaszkodzi jak tydzien temu ???? A wiec, co zrobilem, skleilem tasiemiec z 8 meczy, tydzien temu wszedl z 7 meczami i to ze sporym zapasem. Mecze konczyly sie (3,4,5,7,4,8 bramki i jeden meczyk 1:1 ledwo ledwo, ale wszedl) Dzis jeden mecz wiecej, ale warto sprobowac, a wiec:
Kupon #4
⚽Petrolul Ploiesti v Vitesse
⚽AS Trencin v Astra Giurgiu
⚽FK Baumit Jablonec v Stromsgodset
⚽FK Ventspils v Maccabi Haifa
⚽VMFD Zalgiris v Lech Poznań
⚽HNK Rijeka v MSK Zilina
⚽Botev Plovdiv v VfB Stuttgart
⚽Śląsk Wrocław v Club Brugge
W kazdym meczu Powyzej 1.5 gola.
AKO: 7.74
Ew: 154.76
 
Do góry Bottom