>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

cel 100 zł dziennie

olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Villarreal v Granada✅
przy stanie 1-0
under 4,5
kurs 1083
stawka 1000
ewentualna wygrana 1083
minuta 37
stan konta 1696
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 0

takai

Użytkownik
Dzięki Tobie zacząłem swoją przygodę bukmacherską.
Na początek 100zł do nauki. Pierwszy dzień i było tego już 147. Razem zrobiłem około 220 zakładów z obrotem 6500zł. Stówki już nie mam, bo przyszedł mecz gdzie w dogrywce strzelili dwa gole -_-.
Jednak mam już jakieś doświadczenie i zamierzam wystartować od nowa.
Obstawiać mecze które spełniają kilka kryteriów.:
1. Wynik do przerwy przynajmniej 1-0,
2. Under przynajmniej na dodatkowe 3 gole do strzału
3. Wyniki z ostatnich meczy muszą mieć sumę goli mniejszą od tej która obstawiam
4. Obstawianie w drugiej połowie
Myślę że to pozwoli na zredukowanie szansy straty pieniędzy, a jakie jest Wasze zdanie?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Dodaj sobie jeszcze do założeń:
- po podwojeniu budżetu z powrotem graj od stawki podstawowej.
- wystrzegaj się wyników 1:1, 2:2

A tutaj ku przestrodze, aby troszkę stłumić hurraoptymizm.

 
D 16

drakkainen

Użytkownik
Rób swoje jak widać można na tym dobrze wyjść. Także gram podobnie przez jakiś czas i idzie świetnie z tym, że inną dyscyplinę i inne zakłady ale też na zyski nie narzekam choć brakuje motywacji do prowadzenia tematu. GL!
A co obstawiasz ?
Pzdr
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
@voic3d wpadki grając w ten sposób są nieuniknione. Trzeba się z tym liczyć, pisałam już o tym wcześniej. Chodzi o to by być na plusie ale 100% skuteczności mieć nie będziemy. Nie ma chyba na świecie takiego typera co by się nigdy nie pomylił.
@Takai każdy ma swoje sposoby gry, ja przeważnie kieruje się wynikiem i samym kursem.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Heerenveen v PEC Zwolle✅
przy stanie 3-0
under 6,5
kurs 1083
stawka 1000
ewentualna wygrana 1083
minuta 44
stan konta 1779
 
patol 29

patol

Użytkownik
Dobry system ???? grająć z chłodna głową stawka 1000 zł idzie nieźle ugrać, ja swego czasu prowadziłem temat to dojechałem do 122 kuponu, gram dalej podobnym systemem ale na mniejszych stawkach, jak się dorobie to na pewno więcej zaryzykuje.
Pozdrawiam i powodzenia
 
W 0

wild2nite

Użytkownik
Witam, zarejestrowałem się na tym forum gdyż bardzo zainteresował mnie Twój sposób gry. Można na nim nieźle zarobić ale i też wiele stracić. Ale mam pytanie z innej beczki. Z tego co wiem to polskie prawo zabrania obstawiania bukmacherki na zagranicznych stronach, gdyż zakłady i ewentualne wygrane nie są opodatkowane. Na str polskich bukmacherów Twój sposób gry byłby nieopłacalny. Powiedz mi czy wygrane przelewasz na polskie konto bankowe? czy nie miałaś z tego tytułu żadnych nieprzyjemności?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
@ Takai
Dopisz sobie jeszcze do założeń, aby nie grać egzotycznych lig.
Dziś popłynąłem na Vietnamie. Przy wyniku 1:1 w 56 min dałem u6.5 po kursie 1.025, skończyło się 1:7 :?
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
TSW Pegasus FC v Yuen Long✅
przy stanie 2-1
under 8,5
kurs 1062
stawka 1000
ewentualna wygrana 1062
minuta 39
stan konta 1841
 
S 3

stefan3124

Użytkownik
ekolezanko
rób swoje, nie zmieniaj stawkowania
masz przykład wyżej
będę śledził
życzę powodzenia i chłodnej głowy
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
SD Erandio v Cultural de Durango✅
przy stanie 0-2
under 3,5
kurs 1071
stawka 1000
ewentualna wygrana 1071
minuta 77
stan konta 1912
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
FC Groningen v AZ✅
przy stanie 2-3
under 7,5
kurs 1050
stawka 1000
ewentualna wygrana 1050
minuta 68
stan konta 1962
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Guijuelo v Real Oviedo✅
przy stanie 0-5
under 6,5
kurs 1040
stawka 1000
ewentualna wygrana 1040
minuta 82
stan konta 2002
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Bytovia Bytow v Olimpia Elbląg⛔
przy stanie 1-2
under 6,5
kurs 1062
stawka 1000
ewentualna wygrana 1062
minuta 57
UWAGA TYP BARDZO RYZYKOWNY
zakład zamykam za 800 zł
STAN KONTA 2093
edit 2
jak skończył się ten mecz, nigdzie nie mogę odszukać rezultatu a jestem ciekawa czy by wszedł.
Nie bardzo rozumiem.Pytasz o wynik i kolega poniżej Ci pisze że 1-5 więc under 6,5 wchodzi a Ty robisz minus?Druga sprawa to piszesz że nie wiesz czy bet wszedł a wystarczy wejść na konto i popatrzeć jak buk rozliczył i już wiemy czy zmuła czy wygrany.Co z tego wychodzi?
 
B 26

be_a_men

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem.Pytasz o wynik i kolega poniżej Ci pisze że 1-5 więc under 6,5 wchodzi a Ty robisz minus?Druga sprawa to piszesz że nie wiesz czy bet wszedł a wystarczy wejść na konto i popatrzeć jak buk rozliczył i już wiemy czy zmuła czy wygrany.Co z tego wychodzi?
napisała przecież że zamknęła zakład
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Ternana v Brescia✅
przy stanie 2-1
under 4,5
kurs 1,10
stawka 1000
ewentualna wygrana 1100
minuta 74
stan konta 2102
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Eskisehirspor U21 v Galatasaray U21✅
przy stanie 0-4
under 8,5
kurs 1071
stawka 1000
ewentualna wygrana 1071
zakład postawiony w przerwie meczu
stan konta 2173
 
Do góry Bottom