>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

cel 100 zł dziennie

olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Fajny pomysł, jest konsekwencja, jest zysk, wiem, że pewnie nie masz na to czasu ale fajnie by było jak bys pare razy napisal w jakiej minucie stawiałeś, powodzenia !:]
Gram w BET365
edit
nie miałam tego postu cytować, tyko ten gdzie ktoś zapytał o przeliczenia. Odpowiadam że gram w BET365.
edit 2
Trochę to irytujące nie jestem panem tylko panią. Wiem że bukmacherka to męska domena ale panie też grają a jestem jedną z nich. Co do podawania minut puszczenia zakładów, postaram się. Proszę jednak brać pod uwagę że wszystko dzieję sie szybko a ja gram nie tylko tym sposobem.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Kaiserslautern-Sv elversberg✅
przy stanie 3-1
52 minuta
under 8,5
kurs 1040
stawka 1000
ewentualna wygrana 1040
 
M 0

marssjanin7

Użytkownik
Gram w BET365
edit
nie miałam tego postu cytować, tyko ten gdzie ktoś zapytał o przeliczenia. Odpowiadam że gram w BET365.

edit 2
Trochę to irytujące nie jestem panem tylko panią. Wiem że bukmacherka to męska domena ale panie też grają a jestem jedną z nich. Co do podawania minut puszczenia zakładów, postaram się. Proszę jednak brać pod uwagę że wszystko dzieję sie szybko a ja gram nie tylko tym sposobem.
a to przepraszam:razz: możesz dać mi :zoltakartka: jestem pełen podziwu ogólnie:cool:
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Dzisiaj już kończę grę, spodziewam się gości i trzeba po kuchni polatać.... szkoda bo dużo spotkań dzisiaj i pewnie trochę grosza by wpadło.
Zarobek z dnia dzisiejszego to 231 zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 12

klingos

Użytkownik
Zastanawiające - gdy wygrywasz - pełny tysiąc, gdy przegrywasz - zawsze mniejsza stawka, choć kupony wcale nie mniej ryzykowne. Zrzucisz screeny? ????
 
M 0

marcin14287

Użytkownik
Przejzyj sobie dokladnie temat przegrał juz jednego 1000 a mniejsza stawke 50 pln postawil przy kursie 1.5. NIewiem co w tym zastanawiającego szybko może wygrac kase a zarazem szybko utopic spora sume.
 
hubi88wwy 35

hubi88wwy

Użytkownik
Przejzyj sobie dokladnie temat przegrał juz jednego 1000 a mniejsza stawke 50 pln postawil przy kursie 1.5. NIewiem co w tym zastanawiającego szybko może wygrac kase a zarazem szybko utopic spora sume.
a Ty kolego spójrz do góry,PRZEGRAŁA jak coś :grin:
 
E 255

ex_hokeista

Użytkownik
Duzo lepiej bys wyszla przerzucajac sie na betfair. Lepsze kursy + lepsze mozliwosci zamkniecia zakladu. Roznica paru pkt w kursie zrobi na dluzsza mete znaczacy wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Pewnie mesz rację, tylko że ja bardzo lubie grać sposobem gol do XX minuty. Taka opcja zakładów jest tylko w Bet365. Jest mi prościej odpalić stronę jednego buka i pilnować wyników.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Las Palmas-Real Zaragoza⛔⛔⛔
przy stanie 1-1
21 minuta
under 6,5
kurs 1050
stawka 1000
ewentualna wygrana 1050
Niestety zakładu nie dało sie zamknąć przez ciągłą blokade rynku. Znowu musze odrabiac straty
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Arsenal -Stoke✅
over 0,5
kurs 1071
minuta 5
stawka 1000
ewentualna wygrana 1071
dosłownie z 6 sekund po poscie padł gol
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Ten sam mecz
Arsenal -Stoke✅
przy stanie 1-0
under 3,5
w pierwszej połowie
kurs 1062
10 minuta
stawka 1000
ewentualna wygrana 1062
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Cagliari-Cesena✅
przy stanie 1-0
under 2,5 w pierwszej połowie
minuta22
kurs 1,10
stawka 1000
ewentualna wygrana 1100
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Man Utd-Southampton✅
over 0,5 gola
zakład postawiony przed meczem
kurs 1071
stawka 1000
ewentualna wygrana 1071
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Grenada - Real✅
przy stanie 1-1
handicap Grenada + 1 gol
kurs 1071
stawka 1000
ewentualna wygrana 1071
straty odrobione
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Japonia - Palestyna✅
przy stanie 2-0
under 3,5 w pierwszej połowie
35 minuta
kurs 1050
stawka 1000
ewentualna wygrana 1050
od teraz bedę podawać aktualny stan konta
Stan konta 1179 zł
 
Do góry Bottom