>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

CD POKER 130 $ Free ... Prosze o pomoc :)

A 0

adamus18

Użytkownik
Mam pytanie co do quizu .. bo z angielskiego to ja słaby jestem bardziej francuski proszę o pomoc w rozwiązaniu quizu napewno wiele osób to już przerabiało ...

1. An overpair is understood to be…
… a pair in a starting hand that is higher than the lowest card on the board.
… a pair in a starting hand that is higher than the middle card on the board.
… a pair in a starting hand that is higher than the highest card on the board.

2. Flush is a poker hand that contains:
Five cards of different suit.
Five cards in a rank sequence.
Five cards of same suit.

3. Which of these is another name for a full house?
Full Bullets
Paddle
Boat.

4. What is a stack?
A deck of cards.
Another term for the waitlist of a poker table.
The money you bring to the poker table.

5. Which full house is the weakest?
33444
44422
22555

6. What is a draw?
Holding a pair.
An unformed hand, lacking one card to become a made hand.
The second-best hand.

7. What is the order of the community cards?
The river, the turn, the flop
The flop, the river, the turn
The flop, the turn, the river
 
hali 3

hali

Użytkownik
30 $ na start ale dopiero po rozmowie telefonicznej dodają . . . a 100$ po dużej ilości rozegranych rh ????
 
hali 3

hali

Użytkownik
Co mam zrobic zeby dostac ten bonus ? zarejestrowalem sie rozwiazalem quiz i co dalej bo kasy niewidac :p?
jeśli dobrze rozwiązałeś quiz to powinni do Ciebie zadzwonic by zweryfokować dane. . . przynajmniej tak w moim przypadku bylo i tak jest w regulaminie promocji ???? więc pozostaje Ci czekać na telefon
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
To jakie są zasady tego bonusa?? Dostaje 30$ na start i co dalej?? Ile trzeba rozegrac rh żeby dostac 100$?? Można to odrazu wypłacic??
 
grucel 0

grucel

Użytkownik
a da się ominąć jakoś tą rozmowe telefoniczną ??? :mrgreen: Ewentualnie ktoś może by pomógł i zrobił to za mnie ;-)
 
hali 3

hali

Użytkownik
No to z tego wynika że dzwonią tylko do wybranych ???? Ja kase dostałęm gdzieś 5min po rozmowie telefonicznej więc lepiej jest by zadzwonili bo szybciej się kase dostanie. A zadają standartowe pytania typu: jaki login na pokerze, imię i nazwisko, data urodzenia, e-mail, miejsce urodzenia. . . mniej wiecej o to pytali.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
No dokładnie jest tak jak napisał hali. Zarejestrowałem się u nich i po 2 godzinach zadzwonili potwierdziłem wszystkie dane i po 5 minutach od zakończenia rozmowy kasa na koncie ????
 
Do góry Bottom