>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cashout

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie wiedziałem, gdzie zadać po pytanie bo chyba powinno być w dziale dla amatorów ale chodzi o trading więc do rzeczy:



Kupiłem ten rynek za kurs 3.20, spadlo do 2.58, a profit ze sprzedaży opcją Cash out to tylko 0.01e
Bardziej opłacałoby się sprzedać jako lay lub kupić over ?
 
L 32

luntrus

Użytkownik
Cash-out pokazuje zysk/stratę, jeżeli chcesz postawić zakład w danej chwili - tutaj możesz dać lay tylko po 3.1, więc de facto masz spadek 3.2-&gt;3.1. Natomiast nie korzystając z tej opcji możesz &quot;ręcznie&quot; kliknąć lay i ustawić wartość kursu powiedzmy na 2.6 i poczekać, aż ktoś weźmie back po 2.6 i wtedy będziesz miał spadek 3.2-&gt;2.6 i zysk będzie większy.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Nie wiedziałem, gdzie zadać po pytanie bo chyba powinno być w dziale dla amatorów ale chodzi o trading więc do rzeczy:

Kupiłem ten rynek za kurs 3.20, spadlo do 2.58, a profit ze sprzedaży opcją Cash out to tylko 0.01e
Bardziej opłacałoby się sprzedać jako lay lub kupić over ?
Dokładnie, chłopaki dobrze napisali... CASHOUT pokazuje zysk/ stratę jaką w danym momencie od ręki można przyjąć. Jak wziąłeś back 3.20, to w tej sytuacji wyświetla Ci zysk dla Lay 3.10... (dlatego gdzieś już napisałem, żeby tego Cashout nie stosować)
PS
Unikaj takich meczów bez płynności, czas płynie a kurs w miejscu.
 
A 694

addicted

Użytkownik
jak spadnie do 2.5 to bedziesz mial zysk na poziomie 0.05 EUR - szkoda pradu i czasu ????
a cashout nie jest do konca bez sensu - moze sie przydac na rynkach CS z fajna plynnoscia.. chociaz i tak zdecydowanie lepiej moim zdaniem stosowac jakies toole.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Ja mam również mały problem z Cash outem

Otóż wcześniej przez ostatnie 2-3 miesiące nie grałem tam nawet nie logowałem się, lecz pamiętałem cały czas, że mam tam z rynku &quot;Winner UEFA Champions League&quot; gwarantowaną wygraną (bez względu na drużynę ) około 15e.

Gdy zalogowałem się, byłem zdziwony, że na koncie mam minus 34e, ale zauważyłem, że w Winner CL, mam najmniej 49e wygranej. Wpłaciłem 50e, by mieć minimum 15e na plusie, lecz nie mogłem wypłacić za pomocą Cash out, czy ktoś miał już podobną sytuację, co mogę w tej sytuacji zrobić??

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/71b061f1375da303.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0d59ffae99958d3.html
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Dostałem odpowiedź od serwisu informacyjnego Betfair, szkoda, że zrezygnowali z polskiej nakładki językowej:
Thank you for your e-mail. We only offer the cash out feature on certain markets. You can still cash out of your bet by trading (placing a lay bet against your back bet).
Trading is one of the best and most unique things about Betfair. Trading is having more than one bet in a market; seeking to improve your position or lock in a profit on all possible outcomes.
For an example, you have layed a selection first, and then backed the same selection soon after at a higher price, guaranteeing a profit whichever result occurs. This is what most customers call a Green Book because all possible outcomes show a profit. On top of that, your liability is now zero, meaning there are no funds tied up from your account, so you can place more bets on other markets.
When trading, you want to lay at a low price and back at a higher price. Use the Predictive Profit &amp; Loss (P&amp;L) or ‘What If?’ function (click on ‘Options’ above each market once you’ve logged in) to do the calculations for you.
Think of it like buying a house at one price, then selling it later at a higher price. Live sport is perfect for trading; this is why many events at Betfair match far more bets in-play than before the event began.
Please do not hesitate to contact us if you have any further enquiries.
Czyli mam rozumieć, że funkcja cash out będzie dostępna dopiero podczas rozgrywania meczów 1/8 finału LM, czyli gdzieś koło końca lutego?
 
Do góry Bottom