>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cashout Betfair - czy tak to działa?

kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Pewnie gdzieś była o tym mowa, jednak ja pokusiłem się o troszkę wyliczeń i chciałbym, aby ktoś potwierdził, że jest tak, jak napiszę albo wyprowadził mnie z błędu.
Z tego co zauważyłem, system dobiera stawkę LAY tak, aby zysk (czy to dodatni, czy ujemny) wyniósł tyle samo niezależnie od rezultatu zdarzenia.
Zatem jeśli przyjmiemy:
s - nasza stawka BACK
a - kurs, po jakim postawiliśmy BACK
x - szukana stawka LAY
b - kurs, po jakim chcemy postawić LAY,
ma zachodzić:
x - s = as - bx
Innymi słowy, zysk w przypadku, gdy nasz zakład BACK okazuje się być trafiony (wygrana a*s minus zobowiązanie b*x) ma być taki sam jak wtedy, gdy nie trafiamy (dostajemy wtedy x od tego, kto gra u nas BACK po kursie b oraz tracimy s).
Wynika stąd, że
x (b+1) = s (a+1)
x = s*(a+1)/(b+1)

Natomiast nasz zysk to x - s, czyli:
x - s = s*(a+1)/(b+1) - s = s*[(a+1)/(b+1) - 1] = s*[(a+1)/(b+1) - (b+1)/(b+1)] = s*(a-b)/(b+1)
A więc dla przykładu dochód ze spadku kursu powiedzmy z 1,15 na 1,10 jest dwa razy bardziej dochodowy od spadku kursu z 3,25 na 3,20.
Z kolei bardziej opłaca się szukać spadków na przykład z 3,60 na 3,20 niż z 1,35 na 1,15.
Dobrze główkuję? ;)
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Nie chcę zbytnio zagłębiac się w te wzory, tylko jedną, małą uwagę wtrącę. Nie warto korzystac z żadnego Cashout&#39;u. Bo to coś podaje Ci zysk/stratę po dostępnym &quot;od ręki&quot; - czyli najmniej korzystnym dla Ciebie - kursie, np taka sytuacja:
1.33, 1.34, 1.35....... 1.39, 1.40, 1.42
załóżmy, że kupiłeś wcześniej back np. 1.60 i teraz chcesz zamknąc pozycję z zyskiem. Wtedy nie opłaca sie korzystac z cashoutu, ponieważ on podaje Ci ewentualny profit po kursie 1.39. Lepiej wystawic samemu np. po 1.36 (lay - rózowe), licząc, iż ktos skupi. Niby tylko 3 ticki, ale na dłuzszą metę mogą miec kluczowe zanczenie.
Wogóle jesli masz zamiar zabierac się za trading in-play to nie da rady bez programu. Z samej strony to tylko pre lub same bety. W programie masz drabinkę (ladder) i automatycznie podaje Ci mozliwy zysk (tak, równomierny - niezależnie od wyniku) dla każdego kursu, w dodatku jest szybsze odświeżanie a sam proces wnoszenia wnoszenia/zamykania pozycji wykonujesz jednym kliknięciem. Najtańszy jest geeks toy i chyba większosc z niego korzysta. Cena tylko 20 funtów na 3 m-ce.
 
R 0

rivan

Użytkownik
ale niedawno chyba bylo po polsku bo sa filmiki na youtube, a wiadomo cos czy jeszcze wroci jezyk polski ?
 
R 0

rivan

Użytkownik
ehh z wynika ze betfair jest sporo lepszy niz te zwykle buki. A jest tam jescze mozliwosc gry na wirtualne pieniadze? trzeba bedzie sie zarejestrowac moze uda cos sie zarobic :p adam jak chcesz to daj reflinka
 
Do góry Bottom