>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cashis handluje

cashis 10

cashis

Użytkownik
Wracam po kilku miesiącach do tradingu, widzę że ta część forum praktycznie umiera więc spróbuję ją ożywić i pokazać jak tradować preplay. Oczywiście na wszystkie pytania będę chętnie odpowiadał, sądzę że większość z was gdyby wiedziała co to betfair i poznała jego tajniki na pewno porzuciłaby zwykłą bukmacherkę dla tradingu.
Zacznijmy więc! :cool:

Potito Starace - Ivan Nedelko
[Godz 23:31] Kupujemy back na Starace po 1,22. Powinien spaść do rana o 2-3 ticki.
[Godz 07:48] Sprzedajemy lay po 1,17 tym samym zarabiamy aż 5 ticków.
✅ 5 tick
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cashis 10

cashis

Użytkownik
Powyższy back mogliśmy trzymać jeszcze chwilę i sprzedać z godzinę przed meczem, jednak ja wolałem bezpieczniejszy zarobek. Tym razem kupujemy kolejny back na faworyta, który powinien spaść o kilka ticków.
Sporting Lizbona - Gil Vicente
[Godz 08:30] Kupujemy back na Sporting po 1.32. Powinien spaść o kilka ticków gdy rzucą się na kursy popołudniowi typerzy.
[Godz 16:57] Sprzedajemy kurs na Sporting po 1,32, gdyż przeliczyłem się co do spadku i wychodzę z rynku na 0.

Niestety jak widać tutaj, nie zawsze można wygrywać, jednak wychodzimy na 0 i to jest wielkim plusem tradingu. Dziś spróbuje pograć trochę inplay aby pokazać na czym polega zabawa, także jeśli ktoś czyta to niech koło 20 obserwuje temat.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Wracając jeszcze do poprzedniego posta, moje kolejne przewidywania były dobre, po przeczytaniu składu wystawionego przez trenera Sportingu kurs zaczął spadać i choć można było około godz 12 wyciągnąć 1 tick na ✅ to gdybyśmy czekali do teraz bylibyśmy już stratni.

Tak więc na live wybrałem mecz Norweskiej Ekstraklasy. Będę próbował na bieżąco informować o moich ruchach w meczu tak więc będę dodawał kolejne posty by nie znaleźli się tacy, którzy będą niedowiarkami i powiedzą, że to wszystko wymyśliłem. :]
Wybrałem ten mecz, gdyż po głębszej analizie uważam, że nie padnie w nim dużo bramek, a na pewno nie stanie się to przed 15-20 minutą meczu, a tyle czasu to w tradingu bardzo sporo.

Aalesund - Valarenga
Godz 19:00
1. [Godz 18:49] Kupujemy kurs na back under 2,5 gola po 2,02.
2.
[Godz 18:59] Kurs na minute przed meczem spadł już do 1.98. Włączamy mecz i oglądamy co się dzieje !​
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
3. [Godz 19:06] Mecz trwa od 6 minut nasz kurs spadł już do 1,87. Ja ustawiam się w kolejce by sprzedać nasz wcześniej zakupiony kurs po kursie 1,8. Rynek jest dość płynny więc nie powinno być problemu ze sprzedażą
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Pierwsze 11 minut meczu było na prawdę nie zbyt ciekawe, obie drużyny dużo walczyły w środku pola tak jak się spodziewałem, dlatego też tak łatwo spadł nam kurs z 2,02 na 1,80. Osobiście zakupiłem back za 200 Euro, a sprzedałem go za 224. Tzn, że nie zależnie od wyniku zarobiłem 24 Euro✅, w 11 minut meczu. Oczywiście gorzej byłoby gdyby padła bramka. Jednak dobrze dobrane mecze potrafią dać zarobić:cool:

To tylko jedna z moich form gry, następną pokażę wam w przerwie meczu, także jeśli ktoś czyta to niech jeszcze poczeka ????
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
hm, mając z 1000 Euro przy dobrym obstawianiu idzie zarobić ze 100 Euro dziennie ?
no choćby z 50 Euro ? mówię o stawianiu głównie na live

jeszcze jedno pytanie: jakim programem najłatwiej obsługiwać trading na Betfair ?
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Według mnie wejście back na under 2,5 bardzo ryzykowne, moze i mecz toczyl sie na środku pola ale wystarcza jedna nieszczęśliwa dla Ciebie akcja i przy golu rynek na under pozamiatany. Raz na kilkanascie przypadków moze sie tak zdazyc i wtedy nie jest ciekawie. Ryzyko bardzo wzrasta ale oczywiscie i zarobek duzo wiekszy. Mam nadzieje ze taki &quot;pechowy mecz&quot; Ci sie nigdy nie przydarzy. Mam jeszcze pytanie do Ciebie. Grasz tylko pre play takie niskie kursy typu 1.3-1.4?
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
hm, mając z 1000 Euro przy dobrym obstawianiu idzie zarobić ze 100 Euro dziennie ?
no choćby z 50 Euro ? mówię o stawianiu głównie na live

jeszcze jedno pytanie: jakim programem najłatwiej obsługiwać trading na Betfair ?
Co do pierwszego pytania, to oczywiście że się da tylko, że granie in play jest bardzo ryzykowne i do tego trzeba na prawdę długiego stażu, a jeśli chodzi o program do Betfair to nie płatnym programem jest geeks toy, reszta jest płatna albo są triale na kilka dni.


Korazz34 - Oczywiście, że nie gram tylko na zdecydowanych faworytów, wyszukuje kursy które według mnie powinny spadać, akurat od wczoraj dałem tylko te około 1,4. Warto grać czasem na faworytów, bo ludzie często masówkami jadą i nawet 10 ticków idzie wyciągnąć czasem na kursie 1,3.
 
Y 32

yavor

Użytkownik
hm, mając z 1000 Euro przy dobrym obstawianiu idzie zarobić ze 100 Euro dziennie ?

no choćby z 50 Euro ? mówię o stawianiu głównie na live


jeszcze jedno pytanie: jakim programem najłatwiej obsługiwać trading na Betfair ?
da sie zrobic nawet pre play. in play widywalem wieksze dniowki ????
najwazniejsze jednak, zeby w skali miesiaca generowac zyski i nie przejmowac sie pojedynczymi wpadkami.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Dzięki za info.
martwi mnie, że nie ma na Betfair za dużo koszykówki, siatkówki tez chyba nie za wiele
kosz na under/over w meczu w czasie live jest świetny
Euroliga pewnie będzie na live, ale takie coś jak igrzyska w ameryce czy afryce kobiet itp., niestety widzę że na Betfair nieosiągalne
 
Y 32

yavor

Użytkownik
gielda oferuje bardzo wiele mozliwosci. to co wydaje sie poczatkowo nierealne moze okazac sie w przyszlosci przyziemne. nigdy nie wiadomo czy nie zacznisz handlowac na przyklad koni in play ???? znam wielu traderow, ktorzy poznajac tajniki gieldy zmienili zupelnie rodzaj dyscyplin.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Rozmowa rozmową, ale ja mam kolejny pomysł na grę pre play. Kvitova wygląda bardzo mocno przed turniejem w Stambule, natomiast Aga według mnie przez bukmacherów jest niedoceniana, choć wystawili dość wyrównane kursy, w których Kvitova nie jest zdecydowanym faworytem to powinny one wraz z upływem czasu zdecydowanie spadać i faworyzować Petre.

Petra Kvitova - Agnieszka Radwańska
26.10.11

1. [Godz 21:23] [24.10.11] Kupujemy back po 1,73 na Petre Kvitova.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
hmm, takim tokiem myślenia to moim zdaniem jest przy tenisie świetna sytuacja kiedy dopiero rozkręca się mecz
a my już czujemy że możebyć 2:0 i kupujemy na 2:0 kurs, który po zwycięskim pierwszym secie spada sporo
no i to byłby na prawde dobry zarobek
ale czy ja wogóle dobrze myślę ?
 
S 1

skru3u

Użytkownik
jak chcesz grać na win 1 seta to nie lepiej puścić że po prostu ktoś wygra 1 set ?? poco sobie życie utrudniać ???
A co w przypadku wtopy ?? kaska - dowidzenia ????
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Myślisz dobrze, ale to jest gra in play, po za tym tenis to jest złota kura, ale potrafi zabić nawet najlepszego tradera, ile razy było że już któraś z tenisistek przegrywała 5:1 i 40:15 by wygrać 5:7 ? Ja pamiętam nie j.edno takie spotkanie więc wole tradować pre play.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
no to lepsza sytuacja
przedmeczowy faworyt miał kurs 1.3
po przegranym pierwszym secie jego kurs jest 1.8
teraz jest drugi set i faworyt zaczyna rozwalać przeciwnika i jest 3:1 i kurs 1.5
zatem na koniec drugiego seta będzie gdzieś 1.3
no i to tez byłoby pewnie całkiem niezłe, kupić kurs 1.5 a sprzedać 1.3 : &gt;
i to jest dobra sytuacja, gdzie lepiej widać że cuda sie nie dzieją tylko faworyt gra na gazie i chce wygrać
 
Do góry Bottom