>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

cashback

przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Po pierwsze nie rozumiem pojęcia w ogóle &quot;ja z kolega&quot;. Jeśli nie korzystacie z tego samego ip, konta, nie macie adresu zamieszkania tego samego i nie logujecie się na swoje konta u siebie, to możecie spróbować taki zakład i zwrot otrzymacie.
 
P 0

patyczak94

Użytkownik
no tak a pytajac o to na supporcie odpisano mi zebym nie probowal surebettingu bo konczy sie to konfiskata, ale jakim prawem kolega stawia na 1 ja na 2? przeciez mamy takie prawo czy moga naprawde skonfiskowac? moze pani myslala ze chce skorzystac z cashbacku na expekcie i na betclicu jednoczesnie stawiajac na inne druzyny
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Jeśli Twój kolega postawi na Polskę, a Ty na Słowację to niby jakim prawem ma być konfiskata? Jeśli macie osobne konta (i jak już wyżej napisałem, że nie mieszkacie razem i nie korzystacie z tego samego ip) to śmiało możecie taki zakład zrobić. Nawet jeśli byś spróbował czegoś takiego na Betclic&#39;u i na Expekcie to jaki problem? Chyba żaden moim zdaniem. Gram na Betclicu trochę już i to co piszą na czacie to głupoty większość (zwlaszcza Pani Jagoda, która jest naprawdę osobą ubogą jeśli chodzi o myślenie). Gdyby tak mieli konfiskować to by pewnie x osób zbanowali ;)
 
P 0

patyczak94

Użytkownik
a jezeli ojciec zakladal konto na expekcie kilka lat temu nie wplacal tam nic i nie gral to moge zalozyc konto i skorzystac z cashback&#39;a?
 
P 0

patyczak94

Użytkownik
Jeśli regulamin bonusu lub promocji zostanie złamany lub jeśli istnieje podejrzenie, że zakłady zostały postawione przez gracza lub grupę graczy w celu zapewnienia korzyści finansowych temu graczowi lub grupie graczy, Expekt zastrzega sobie prawo do odebrania/usunięcia bonusu lub bonusów oraz do rozliczenia zakładów postawionych dzięki przyznanym wcześniej bonusom, według własnego uznania.
to nie tyczy sie stawiania 1 gracza na 1 druzyne drugiego gracza na druga druzyne?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Przecież to jest oczywiste,że jeśli jedna osoba z jednego IP zagra na jedną drużyną,a druga osoba z innym IP na przeciwną to nie mają podstaw do żadnych unieważnień,więc nie wiem po co ten temat.
 
D 0

dmntw

Użytkownik
Nie nie możesz. 1 bonus jest na domostwo, adres ip, komputer.
Przecież wyraźnie napisał, że jego ojciec nie grał, więc bonusu nie wykorzystał. Bonus z pewnością mu przysługuje, dla pewności spytałbym na livechacie
 
P 0

patyczak94

Użytkownik
Przecież wyraźnie napisał, że jego ojciec nie grał, więc bonusu nie wykorzystał. Bonus z pewnością mu przysługuje, dla pewności spytałbym na livechacie
pytalem na czacie , bonus mi przysługuje ale z tego co slyszalem te sa dobrym zródłem informacji, na dowód zrobilem screeny rozmowy jeszcze pomysle
 
zirike 0

zirike

Użytkownik
Ja mam takie pytanko, juz wykorzystalem cashback, ale zalozylem drugie konto na brata. Dowod zostal zatwierdzony mimo ze jest to samo gospodarstwo domowe, czy jesli zaklad wejdzie lub nie wejdzie to nie będzie problemow z wyplata ? Czy skrupulatnie sprawdzaja kazda wyplate i moga mnie czekac z tego wzgledu jakies nieprzyjemnosci ?
 
kamillo0103 338

kamillo0103

Użytkownik
Ja mam takie pytanko, juz wykorzystalem cashback, ale zalozylem drugie konto na brata. Dowod zostal zatwierdzony mimo ze jest to samo gospodarstwo domowe, czy jesli zaklad wejdzie lub nie wejdzie to nie będzie problemow z wyplata ? Czy skrupulatnie sprawdzaja kazda wyplate i moga mnie czekac z tego wzgledu jakies nieprzyjemnosci ?
nie przejdzie... po zatwierdzonym zakładzie przyjdzie Ci email że nie zostałeś zakwalifikowany do oferty cashback (niestety)
 
kingston1892 5

kingston1892

Użytkownik
Sprawa jest prosta. Zbieracie się w trzech kumpli, każdy zakłada konto, wpłaca po 200zł depozytu i wybieracie wyrównany mecz. Kursy w granicach przykładowo 1/2.3 , X/3.5 , 2/2.8. Każdy stawia na inne zdarzenie. Po meczu, w najgorszym dla nas scenariuszu, czyli wygrana gospodarza ( 1/2.3 ) , mamy czyściutko 2.3x200=460-200(wkład) = 260zł! Ci co nie trafili wypłacają cashback, a wygrany zaprasza ich na wódkę, po czym idą zrobić to samo w expekcie. Zycie jest piękne
 
A 0

aigore

Użytkownik
Witam. Stwierdziłem, że podepnę się do tematu, bo nie za bardzo jest sens zakładać nowy.
Mam jedno proste pytanko. Czy będę mógł załapać się na cashback jeśli konto na betclicu założyłem na zewnętrznym IP, na którym znajomy już wcześniej obstawiał? Sam na codzień korzystam z innego IP i stamtąd poszedłby zakład. Mamy kompletnie inne dane osobowe, adresy zameldowania itp.
 
Do góry Bottom