>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

cashback - oszustwo?

G 0

gronkier

Użytkownik
Witam,
jestem nowym użytkownikiem mam nadzieję, że trafiłem na dobry dział ze swoim problemem i trafię na ogarniętych ludzi którzy może będą w stanie coś pomóc.

Otóż 29kwietnia zarejestrowałem się na expekcie z nadzieją na cashbacka. Sprawdzałem regulamin 3krotnie, przed rejestracją, po, a także przed wniesieniem zakładu. Za każdym razem cashback widniał w promocjach. Od razu po zakładzie trochę się zdziwiłem, że dostałem bonus od wpłaty, ale miałem nadzieję, że jeśli przegram przeniosą to do normalnej kasy. Próbuję już od wczoraj wieczorem dowiedzieć się czemu nie ma cashbacku i kiedy się skończył, jednak wszyscy konsultanci z którymi rozmawiałem wpajają mi, że promocja zakończyła się 13stycznia, razem z wejściem promocji bonus222zł. Ja jednak jestem pewien, że ślepy nie byłem i widziałem jak wół cashback na ich stronie. Niestety głupi byłem i screena nie zrobiłem za to znalazłem pewną ciekawostkę w internecie, czyli stronę webarchive na której znalazłem coś takiego
--https://web.archive.org/web/20140420070220/https://pl.expekt.com//content.aspx?pageCode=spo_ek_cashback
Przepraszam, za złamanie regulaminu linków, jednak bez tego mój post nie miałby najmniejszego sensu
Niestety jest to zapis ich strony z dnia 20kwietnia, nie 29 gdy zakładałem konto, jednak nie zmienia to faktu, że 3 konsultantów perfidnie mnie kłamie, że promocja zakończyła się 13stycznia, skoro tutaj mam dowód iż 20kwietnia jeszcze istniało coś takiego na ich stronie. W podanym linku śmiało można wejść w regulamin. Jest to po prostu zapis ich strony z konkretnego dnia i godziny. Do konsultantów niestety to nie dociera i próbują mi jeszcze wmówić, że mogą mnie zablokować za próbę oszustwa podając im takie strony...

Moje pytanie brzmi, czy mam szansę wykłócić się o ten cashback czy odpuścić sobie oszustów i spróbować obrócić bonusem zamiast ryzykować zablokowanie konta i utratę okazji odrobienia się u nich? Co o tym sądzicie? Spotkaliście się kiedyś z podobną sytuacją?

Pozdrawiam, dzięki za odpowiedzi
 
C 0

chaber99

Użytkownik
Witam,
Ten ich cashback to chyba lekkie oszustwo. Przed rejestracją również przeczytałem ich durne regulaminy w których piszą, że cashback przyznawany jest na jedną osobę/gospodarstwo domowe, komputer, adres IP, konto bankowe itp..
Zarejestrowałem się z z komputera znajdującego się w Krakowie. Wpłaciłem pieniądze i w zakładce &#39;bonusy&#39; widniała informacja oczekującym bonusie &#39;100% cashback&#39;.
Jako, że promocja wydawała się całkiem atrakcyjna, to poleciłem ją swojej koleżance, która mieszka 130 km od Krakowa. Założyła konto, wpłaciła pieniądze i również widziała informację o oczekującym bonusie.
Minęło pare dni, tydzień góra i postawiłem wniosłem swój zakład, przegrałem i na drugi dzień miałem pieniądze na swoim koncie. Minęły może 2 dni i moja koleżanka tez wniosła zakład. Przed wniesieniem zakładu upewniła się czy w zakładce &#39;bonusy&#39; widnieje informacja o oczekującym bonusie cashback i oczywiście taka informacja tam była. Zakład ten, przegrała, zwrócili jej pieniądze, spróbowała wypłacić bez przesyłania skanu dowodu osobistego [brak skanera]. Jeszcze tego samego wiczoru otrzymała mail z informacją, że wpłata została anulowana, bo musi potwierdzić tożsamość. Pieniądze wróciły na jej konto EXPEKT.
Na drugi dzień otrzymała maila z informacją, że nie może skorzystać z promocji cashback, bo ktoś inny juz skorzystał z tej promocji z tego adresu IP. Pieniądze zniknęły z jej konta EXPEKT!
Sprawa wygląda tak, że po moim ostatnim meczu z kuponu sprawdziłem sobie wynik korzystając z jej wifi, które ma w Krakowie.

Żeby była jasność, mówię tutaj o 3 różnych adresach IP. Mój adres w Krakowie, z którego zakładałem konto, wnosiłem zakład, przesyłałem dokumenty i wypłacałem pieniądze.

Drugi adres IP to ten mojej koleżanki z miejscowości znajdującej się 130km od Krakowa. Z tego IP zakładała konto i wpłacała pieniądze.
Trzeci adres to adres wifi w Krakowie, z którego ja sprawdziłem wynik logując się na 2 min, a ona próbowała wypłacić cashback.

Na czacie powiedziano mi, że sprawdzając wynik wykluczyłem ją z promocj. Przecież to jakiś nonsens.
Czy ktoś z was miał podobną sytuację? Możecie coś poradzić?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Zaden nonsens kolego 1 adres ip rowna sie jedno logowanie tak ma expekt/betclic itd....Sproboj zagrac u nich jakis surek i troche wygrac od razu poprosza o zdjecie twarzy....I MAJA to wyraznie w regulaminie napisane nie ma co kombinowac buk jest nastawiony tylko na zysk i ma mega zabezpieczenia jak ip.IP tj swietosc u kazdego buka.....Kup sobie jakis dodatkowy ruter operatora komorkowego i nie bedziesz mial problemow......Pozdro
 
D 5

destino

Użytkownik
Niestety bukmacher miał rację, a Twoja historia wydaje mi się trochę naciągana. Moim zdaniem, chociaż nie chce Cię osądzać, to po prostu chciałeś ich oszukać i wyłudzić drugi cashback, bo po co byś się logował z tego samego ip co ta koleżanka. Nic nie zrobisz, oni jak coś sobie postanowią nie zmieniają zdania. Masz nauczkę.
 
mortal_wombat 16

mortal_wombat

Użytkownik
Wiadomo, że muszą mieć jakieś zabezpieczenia bo ludzie puściliby ich z torbami. Polak jak wiadomo - potrafi. Co do sytuacji to wątpie, że coś ugracie.
 
radoslavv 0

radoslavv

Użytkownik
Też miałem kiedyś taką sytuację w Betclicku. Koleżanka założyła konto i zagrała, niestety cashbacku nie dostała, bo się okazało, że miała dynamiczne IP i z jej adresu kiedyś ktoś już korzystał. Na szczęście kilka dni wcześniej rozmawiała z kimś z czatu, w jakiejś tam innej sprawie, natomiast osoba ta potwierdziła jej, że przysługuje jej cashback. Nie mieliśmy niestety rozmowy zapisanej, natomiast pamiętaliśmy imię tej osoby. Po weekendzie się z nią skontaktowaliśmy, bo wtedy pracowała i na szczęście pamiętała rozmowę i dzięki temu odzyskaliśmy kasę, zachowali się naprawdę ok wtedy.
Natomiast mam nauczkę na przyszłość --&gt; korzystając z jakiejkolwiek promocji kontaktować się trzeba z czatem, żeby jasno potwierdzili, że możesz z niej skorzystać (nie ma tzw. konfliktu IP itp.). Dopiero wtedy bierzemy udział w promocji, zapisawszy wcześniej rozmowę.
 
Do góry Bottom