>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cashback 400 zł Betclick

H 19

hasol

Użytkownik
Witam

Ostatnio dostałem sms oraz meila od Betclicka, że jeżeli wrócę teraz do zakładów u nich (już od dłuższego czasu nie stawiam) to otrzymam cashback w wysokości 400 zł. Oferta bardzo kusząca ale jednocześnie wydaje mi się jakaś podejrzana. Po pierwsze w internecie nic o takiej ofercie nie da się znaleźć a po drugie aby z niej skorzystać trzeba założyć nowe konto (co potwierdziła konsultantka Betclicka na czacie). Po trzecie czemu aż 400 zł kiedy nawet nowym graczom dają tylko 200 zł? Co myślicie? Można bezpiecznie stawiać? Czy to może być jakiś przekręt i po przegranej powiedzą mi, że już ten adres ip skorzystał z promocji i papa...

PS... w zakładce bonusy jest informacja, że przysługuje mi bonus powitalny do 400 zł
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
nowe konto to chyba jakies nieporozumienie lepiej napisz na maila
firma ogolnie bardzo dobra z bardzo szybkimi wyplatami na Skrill
 
H 19

hasol

Użytkownik
400 zł to spora kwota i trochę mnie stresuje postawienie takiej kasy dlatego chciałem się poradzić też tutaj. Ale Betclick to raczej rzetelna firma i nie powinienem oczekiwać jakichś nieporozumień. Ale jeszcze napisze do supportu na wszelki wypadek.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tylko właśnie ich support niejednokrotnie okazywał się nieogarnięty. Tzn. mowili że jakaś oferta nam przysługuje, a później okazywało się że jednak nie.
 
navent 83

navent

Użytkownik
Rozmawiałem z supportem odnośnie tego cashback&#39;u, tylko że u mnie sytuacja wygląda inaczej, gdyż moje stare konto u nich zostało zawieszone przeze mnie. Dostałem informację, że muszę założyć nowe konto z innym loginem i mailem. Według nich to nic, że będę miał dwa konta na te same dane. Jeśli wygram ten zakład za 400 zł to po prostu mam wygraną i mogę wypłacić itd., jeśli zaś przegram cashback w wysokości 400 zł mogę od razu wypłacić. Dodatkowo w tytule maila jest, że to zwrot dotyczący Ligi Mistrzów, jednak jak powiedział support nie musi to być spotkanie z niej. Obowiązuje regulamin który mówi, że &#39;Postaw zakład na dowolne wydarzenie sportowe z co najmniej trzema możliwymi wynikami np: wynik meczu piłkarskiego (możliwości possible outcomes: 1-X-2).&#39; Promocja kończy się 15 marca
 
H 19

hasol

Użytkownik
Właśnie też miałem zawieszone konto przez siebie w Betclicku z pół roku lub dłużej. Najwyraźniej to było warunkiem otrzymania tego bonusu.
 
S 0

socjopata7

Użytkownik
Ja zawiesiłem konto (bo usunąć się chyba nie da) jakiś czas temu. Tydzień temu sms, że mogę wrócić i 400zł cashback. Napisałem do supportu właśnie w temacie loginu, adresu e-mail, IP oraz zameldowania, żeby nie okazało się później, że mam multikonto. Odpisano mi, że mogę zakładać ponownie konto przez link z smsa ale z innym adresem e-mail i loginem dla nowego konta. Zrobiłem jak trzeba, wchodzę w bonusy i u mnie, w przeciwieństwie do Hasol, widnieje informacja: Jesteś uprawniony do skorzystania z oferty powitalnej do 200,00 zł.
A gość z supportu napisał mi: Pragnę zaznaczyć, że aktywacja nowej promocji nie wymaga wprowadzania dodatkowego kodu.
Niczego nie wprowadzałem a mam 200 zł. Już napisałem @ i czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że się szybko ogarną i dzisiaj LM zdążę postawić.
edit. już odpisali:
Uprzejmie informuję, że oferta cashback do 400zł jest na Pana koncie Gracza. Jest to oferta specjalna dla określonej grupy Graczy.
To konto Gracza to jest jakieś &#39;&#39;wirtualne-niewidzialne&#39;&#39; i widoczne tylko dla nich ? Dalej w zakładce bonusy mam powitalne 200zł
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Uważajcie z nimi. Support swoje, a dział weryfikujący możliwy zwrot drugie. Dokładnie sprawdzają to kiedy zagramy realne pieniądze, i mają przyznać rzeczywisty zwrot. Już nie raz były problemy z tymi promocjami.
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
To jak w koncu jest z Ta promocja poniewaz kiedys u nich usunalem konto I tez moge skorzystac z tej promocji ale sie obawiam ze zaloze konto I bedzie jako multikonto Bo juz kiedys mialem? Korzystal juz ktos?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jak człowieku możesz pisać że usunąłeś konto u bukmachera, jak żaden buk nie robi takich rzeczy? Mogłeś jedynie zawiesić dostęp do niego na jakiś czas, ale konto masz nadal. I jasne chyba jest że skorzystać ponownie z tej promocji nie możesz. Chyba że jest tak jak ktoś wcześniej napisał, że zawiesiłeś konto i oni po jakimś czasie proponują &#39;powrotny&#39; cashback, wtedy to by się trzymało kupy
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Jeśli macie email na poczcie od supportu z prawdziwego adresu email betlicka, a w nim napisane czarno na białym to co piszecie tutaj to myślę że nie ma się czego obawiać, macie dowód w razie w. Wg nich i tak większość z was te 400 zł przegra więc nie rozumiem po co taka firma miała by robić podpuche...
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Miałem u nich konto i również otrzymałem tego maila (jedyne co to nie wiem czy je zamknąłem ,czy zawiesiłem, czy jeszcze inaczej ???? ). Napisałem o razu do supportu i początkowo kobieta na czacie Live nie wiedziała o co chodzi. Kazała mi początkowo wysłać screena tego maila z widocznym adresem e-mail od którego przyszła wiadomość. Długie oczekiwanie i kazali mi przesłać całego maila na ich maila. Suma sumarom udało się. Jedyne co musiałem zrobić to zarejestrować się od nowa Betclic używając innego maila niż przy pierwszej rejestracji i wpłacić kase przez p24. Cashback do 400PLN bez żadnych haczyków! Zakładu nie trafiłem, a Betclic zwrócił mi pieniądze na konto gracza, które od razu wypłaciłem ???? Promocja działa na 100% ????
 
Do góry Bottom