>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Carling Cup PÓŁFINAŁY rewanż 22.01 - 23.01.2008r.

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP

22.01.2008
  • [20:45] Tottenham - Arsenal 2.20 3.25 3.15
23.01.2008
  • [20:45] Everton - Chelsea 2.65 3.20 2.55
Kursy by Expekt
Mecze rewanżowe zapowiadają się bardzo ciekawie bo nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte.Każda drużyna ma szanse awansował do finału.
 
piqla90 0

piqla90

Użytkownik
Tottenham - Arsenal Typ awans 1.
✅ 5-1
Aby awansować Tottenham potrzebuje zaledwie zwyciestwa 1-0.
Arsenal zapewne jak dotychczas to miało miejsce w Curling Cup wystawi rezerwowy skład.
Drużyna gospodarzy wyjdzie prawdopodobnie pierwszym składem, ponieważ nie mają nic do stracenia i postawią wszystko na jedną kartę. W niedzilę koguty zagrają w IV rundzie FA Cup z Manchesterem United na Old Trafford, a ich szanse z drużyna z Teatru Marzeń są niewielkie.
Dlatego też, jeżeli drużyna Juande Ramosa chce zdobyć jakies trofeum w tym sezonie to powinna skupic się własnie na Curling Cup.

I kto powinien dostac powołanie do kadry Fabianski czy Kuszczak?
KUSZCZAK
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zgadzam sie co do typy na Tottenham . Oni nie maja juz o co walczyc w lidze a takze w FA Cup w niedziele na Old Trafford sobie nie poradza wiec napewno beda bardzo zmobilizowani do pokonania u siebie na White Hart Line zespolu Kanonierow ;) ktory wystawi rezerwowy sklad z Fabianskim w bramce. Takze ja sadze ze jest to jedyna droga do zgarniecia jakiegokolwiek pucharu w tym sezonie i Juande Ramos dobrze o tym wie i zmobilizuje odpowiednio swoich zawodnikow a oni awansuja do finalu bo nawet 0:0 daje Tottenhamowi awans do finalu wiec mozna postawic takze ze w meczu padnie malo goli ( under 2.5)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Tottenham - Arsenal
Typ: over 2,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Stawka: 6/10

Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się rewanżowe spotkanie półfinału Carling Cup pomiędzy Tottenhamem a Arsenalem, które piłkarze gospodarzy zapowiadają jako ich najważniejszy mecz w tym sezonie. Czy po dobrej grze w pierwszym spotkaniu, lecz ostatecznie tylko remisie gospodarze będą wstanie udowodnić, że są lepszym teamem od Kanonierów, którzy w Carling Cup grają mocno okrojonym składem? No właśnie... typując dzisiejsze spotkanie warto zauważyć, że ten okrojony skład został dziś wzmocniony takimi piłkarzami jak Fabregas, Adebayor czy Gallas. Wobec problemów z zestawieniem linii defensywnej ten ostatni ma dziś raczej pewne miejsce w składzie. Jeśli chodzi o ekipę Kogutów to Juande Ramos raczej nie ma problemów z zestawieniem wyjściowej jedenastki. Fani Tottenhamu niewątpliwie będą dziś liczyli na dobrą postawę swoich gwiazd z linii ofensywnych czyli Berbatowa i Keana, od których skuteczności wiele będzie zależało. Wspominałem już o pierwszym spotkaniu, które ostatecznie zakończyło się wynikiem 1:1. Lepszą drużyną był wtedy Tottenham i kto wie czy i w dniu dzisiejszym nie będzie podobnie. Jednakże Kanonierzy są drużyną, która niemal w każdym spotkaniu zdobywa przynajmniej jedną bramkę i naprawdę rzadko się zdarza aby podopieczni Wengera choćby jednej w meczu nie zdobyli. Osobiście mam nadzieję, że dzisiejsze spotkanie półfinałowe pomiędzy Tottenhamem a Arsenalem dostarczy wielu niezapomnianych emocji m.in dzięki temu, że padnie w nim kilka bramek, które uatrakcyjnią spotkanie.
 
baku7 0

baku7

Użytkownik
Everton - Chelsea
Typ:1X⛔

Na Goodison Park dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy Evertonem a Chelsea.W pierwszym spotkaniu na Stamford Bridge Chelsea wygrała 2-1 z pomocą Lescott&#39;a który zaliczył samobójcze trafienie w doliczonym czasie gry.Zespół z Londynu będzie osłabiony ponieważ na Puchar Narodów Afryki pojechali Drogba, Obi Mikiel, Kalou,Essien natomiast kontuzje mają Lampard i Terry.W zespole Evertonu największym osłabieniem będzie brak najlepszego strzelca Aiyegbeni Yakubu który także przybywa na turnieju w Afryce.Ciężko jest wskazać zdecydowanego faworyta tego meczu ale wydaję mi się że drużyna Chelsea nie zdoła pokonać rywala który w tym sezonie na własnym boisku spisuję się dobrze.Można zaryzykować i postawić czystą 1 ale jednak bezpieczniej będzie dać 1X.
WYNIK MECZU:0-1⛔
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Everton FC vs Chelsea FC
X
3.20
Betgun

Jak widać po drużynach zapowiada się nam ciekawy i emocjonujący mecz. Jest to spotkanie rewanżowe w półfinale Carling Cup. Poprzedni mecz zakończył sie zwycięstwem Chelsea FC , która grała przed własną publicznością. 2:1 to zaliczka gości na dzisiejsze spotkanie. Jest to niewielka przewaga, ponieważ w przepadku jednobramkowego zwycięstwa gospodarzy to Everton FC znajdzie sie w finale i zagra z Tottenhamem. Od samego początku pachniało mi w tym meczu remisem . Mam nadzieję że moje przeczucia się sprawdzą. Kurs 3.20 na singla ! Wspaniały. Bardzo ciężko jest trafić remis ale w tym spotkaniu jak najbardziej można sie go spodziewać. Dlaczego ? Dlatego , że Obydwie drużyny będą sie starać i walczyć do utraty sił, Chelsea jest zespołem bardziej doświadczonym i moim zdaniem nie roztrwonią swojej przewagi tylko awansują do następnej rundy czyli wielkiego finału. Nie będzieto oczywiście proste. Najważniejsze dla Chelsea to dziś defensywa. Niestety zabraknie kilku podstawowych graczy i nie wiadomo jak się potoczą losy tego spotkania.
Dziś zabraknie:
Są to z pewnością poważne braki szczególnie w drużynie gości. Jednak moim zdaniem Chelsea zdoła dziś od początku spotkania utrzymać remis i awansować do finału, wielkiego finału Carling Cup.
PEWNOŚĆ TYPU: 60 %
 
beau 1

beau

Forum VIP
Wyniki
Tottenham - Arsenal 5-1 [6-2]
Everton -Chelsea 0-1 (1-3]
W wielkim finale na stadionie Wembley zagra Chelsea z Tottenhamem!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom