>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Carling Cup PÓŁFINAŁY 08.01 - 09.01.2008r.

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP

08.01.2008
  • [20:45] Chelsea - Everton 1.70 3.35 5.15
09.01.2008
  • [20:45] Arsenal - Tottenham 2.05 3.25 3.50
Kursy by Expekt
Te rozgrywki zostały zdominowane przez drużyny z Londynu lecz bardziej zdeterminowane są jedenastki Tottenhamu i Evertonu,które dawno nie sięgnęły po żadne trofeum.Czy dojdzie do powtórki zeszłorocznego finału kiedy to Chelsea zmierzyła się z Arsenalem?Forma rywalizacji nieco sie zmienia teraz będzie grany mecz i rewanż.Zapraszam do dyskusji.
 
M 0

mariosz

Użytkownik
Arsenal jak gra każdy wie, a Tottenham na wyjazdach średnio, same remisy lub przegrane. Jedynie udało im się pokonać Portsmouth 15 grudnia 0:1. Arsenal wygrał u siebie z nim 2:1 22 grudnia. Kurs 2.0 jest dość ciekawy i ja stawiam na nich, bo nie mogą sobie pozwolić na przegraną bo na wyjeździe Arsenal może mieć ciężko.
Mecz już jutro, podzielcie się swoimi opiniami;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ChelseaLondyn-Everton Liverpool
typ : 1
kurs : 1,60
bukmacher : bwin

spotkanie to wydaje sie ze posiada tylko jednego faworyta i jest nim zespol Avrama Granta Chelsea . Mimo iz w ich zespole brakuje kilku kluczowych graczy takich jak Terry, Malouda to pokusze sie o postawienie na ich zwyciestwo gdyz nie do konca jestem przekonany w podejscie graczy Evertonu do krajowych pucharow po wpadce w sobotnim meczu z Oldham 0:1 ... A gracze The Blues wygrali ostatnia edycje tego pucharu i sa bardzo &quot;pazerni&quot; na kolekcjonowanie pucharow i chcieliby zapewne dolozyc kolejny puchar do swojej gabloty ;) a w meczu szczegolnie u siebie beda chcieli wygrac . Ostatni mecz obu druzyn w lidze zakonczyl sie remisem 1:1 wiec to jescze bardziej sklania mnie do postawienia na ekipe Chelsea. Sadze ze Lampard, Ballack,Joe Cole , Szewczenko , Kalou czy Wright Phillkips napewno pokonaja golkeepera Evertonu i zwyciestwo zostanie na Stamford Bridge .
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Chelsea Londyn - Everton

Sporo zamieszania było co do składów jakimi będą dysponowali managerowie obu drużyn na to spotkanie, ale ostatecznie wiadomo, że Nigeryjczycy grający w obu klubach otrzymali pozwolenie na występ w tym spotkaniu. Tak więc tak Obi Mikel w Chelsea jak i Yobo oraz Yakubu w Evertonie powinni dziś wystąpic w wyjsciowych jedenastkach.

Patrząc na kadry obu drużyn mimo to widać w nich spore osłabienia, ale chyba znacznie większe dotknęły The Blues, dlatego też Avraham Grant do kadry meczowej powołał m.in Sahara czy Sinclaira.

Typując to spotkanie warto zauważyć, że jest to pierwszy mecz, a więc piłkarze obu drużyn powinni w nim zagrać uważnie w defensywie tak aby nie stracić bramek, które mogą przekreslić ich szanse na awans w meczu rewanżowym. Obie drużyny defensywy mają solidne, a więc ten plan może się powieść. Typując końcowy wynik grałbym na skromne zwyciestwo Chelsea bądź też remis 1-1 ;P ????

A ogólnie to ciekawym typem wydaje się być under 2,5, na który jednak dostaniemy kursy tylko w granicach 1,65.

Mój typ: under 2,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Stawka: 5/10
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Chelsea - Everton
typ: 1
kurs: 1.7
Betsson
Na Stamford Bridge zmierzą się miejscowi The Blues z Evertonem, w ramach półfinału Carling Cup. Proste że faworytem są gospodarze, i inny wynik niż ich zwycięstwo będzie sensacją, gospodarze są mocno osłabieni przed tym spotkaniem, lecz jak przystało na światowej klasy drużynę piłkarze rezerwowi nie odbiegają poziomem od tych z pierwszej jedenastki. Do składu wracają Carvalho, Mikel i Ashley Cole, choć szkoda że nie ujrzymy Lamparda, Terrego, Essiena, Drogby, czy Salomona Kalou, jednak różnica klas powinna odegrać duże znaczenie w tym spotkaniu. Everton, szósty zespół Premier League, mają aspirację na grę w europejskich pucharach i prezentują się dobrze w tym sezonie, jednak dziś w barwach The Toffees nie ujrzymy Stevena Pienaara i Mikela Artety. Myślę że podopieczni Avrama Granta bez problemu sobie poradzą z przyjezdnymi z Liverpoolu, zwłaszcza że grają na własnym boisku i stawką jest awans do finału Carling Cup, ponadto są faworytami i nie powinni sprawiać niespodzianki kibicom.
 
jokereter 0

jokereter

Użytkownik
Chelsea - Everton
typ 2
Kurs 4,40
Zastanawiam sie jednak dziś nad zagraniem na Everton w meczu z Chelsea ale to jjeszcze troszke czasu. Jednak wiadomo że gospodarze zagrają bez Didiera Drogby, Michaela Essiena i Salomona Kalou, więc kto bedzie bramki strzelac? super nieskuteczny Shevchenko? w dodatku wydaje mi sie ze Everton odpuscil mecz z Oldham żeby dzis wygrać dzisiejsze spotkanie, niepowtarzalna szansa wyeliminowac chelsea z pucharu mysle ze taka szanse wykorzysta ambitny zespol Toffees, jednak kurs dosc duzy i coz wacham sie troche, moze jakies sugestie podpowiedzi? ja zastanawiam sie rownierz nad remisem, bo watpie na przekor ze chelsea wygra :p
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Hmm najpierw uwazasz, ze wygra Everton by potem stwierdzic, ze odstrasza cie kurs na nich? To co ty grasz mecze po kursach? Uhm, powodzenia w takim typowaniu. Jakbym stawial ten mecz to sklanialbym sie chyba jednak ku Chelsea, poniewaz w tym roku mysle, ze nie wygraja ani LM, ani ligi wiec musza wziac sie za angielskie puchary. Nie wiem jak to jest z kontuzjami i zawieszeniami ale chyba wiekszosc graczy Chelsea jest juz gotowa. Everton spisuje sie dobrze w tym sezonie, ale sadze, ze chca poodpadac z pucharow by skupic sie na lidze. Ich cel w tym roku to LM, bo puchar UEFA zdolaja sobie zapewnic. Wiec co za roznica czy wywalcza przepustke do PUEFA przez lige czy puchar? Wiadomo zdobeda trofeum, ale w tych czasach takie trofea wcale nie sa taka mobilizacja jak dostanie sie do elitarnych rozgrywek LM.
 
jokereter 0

jokereter

Użytkownik
Hmm najpierw uwazasz, ze wygra Everton by potem stwierdzic, ze odstrasza cie kurs na nich? To co ty grasz mecze po kursach? Uhm, powodzenia w takim typowaniu.
W sumie masz racje to czesto moj blad jest, tak jak dzis z polska, chcialem obstawic ale oczywiscie nie bo taki kurs przeciez buki musza wiedziec lepiej :kwasny4565: wiesz jestem dopiero poczatkujacy wiec nie jestem bardzo dobrze ograny i doswiadczony w typowaniu ale racja dzis stawiam 10zl na everton i juz :jezora:
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Ja osobiscie jakbym gral to bym gral na Everton , mimk ze nieruszam i nie gram Curling Cup. Toffies to druzyna z potencjalem , bedzie to jedyna droga by zrobic jakas niespodzianke. Chcialbym by w finale byl Everton , maja szanse i chcialbym by ja wykorzysali , w lidze 1-1 , Cahill wrocil do formy , a rewans tutaj graja u siebie.
W drugim meczu pefka bedzie over. W derbach N Londynu sa zawsze gole , mnostwo i czesto ladne. A mimo ze gra mlodzy sklad Arsenalui Tottenham bedzie chial powalyczc.
Jest to taki puchar ktorego final jest zazwyczaj na pocztaku roku/pocztek Lutego i czesto sa wystawioane rezerwy.
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
spotkanie: Arsenal Londyn
typ: over 2,5
kurs: 1,8
buk: Bwin
analiza:

W środowy wieczór w drugim meczu półfinałowym Carling Cup w derbach Londyny zmierzą się odwieczni rywale - Arsenal i Tottenham. Jest to pierwszy mecz i można by powiedzieć że pierwsze mecze gra się zawsze bardziej zachowawczo. Jednak Kanonierzy zagrają pewnie jak zwykle mocno rezerwowym składem więc nie ma mowy o zwalnianiu tempa gdyż każdy zawodnik będzie chciał się pokazać ternerowi The Gunners - Arsenowi Wengerowi. Goście natomiast raczej przyjadą tu z nadzieją niż z zamiarem gdyż po prostu na wyjazdach w tym sezonenie sobie nie radzą. Jednak tuż przed Bożym Narodzeniem obie drużyny spotakały się na Emirates Stadium i wtedy padł wynik 2-1 dla Arsenalu. Jednak wynik nie odzwierciedlał przebiegu meczu gdyż Koguty zasługiwały na przynajmniej remi a może nawet i na zwycięstwo. Londyń... yyy Kanonierzy prowadzili 1-0 jedank pięknego gola strzelił Dimitar Berbatov. W tym czasie Tottenham zdominował mecz i miał rzut karny!!! którego nie wykorzystał Robbie Keane. Świetną interwencją popisał się Almunia. Za chwilę na boisku pojawił się duński napastnik Bendtner i przy pierwszym kontakcie z piłką strzelil gola po główce z dośrodkowania z rzutu rożnego. Goście starali się wyrównać ale zbrakło im już sił. Więc mimo wszystko chyba jednak przyjadą tu powalczyć i zrewanżować się Kanonierom. Arsenal w 2 meczach z rzędu nie notował overa co jest bardzo szokujące patrząc na poprzednie mecze. Goście natomiast w 5 meczach z rzędu notowali overy i to do tego jakie mieli wyniki!!! (m.in. 6-4 z Reading i 5-1 z Fulham). W ostatnich meczach między tymi drużynami (6 z rzędu w tym 1 po dogrywce) też padały overy. Więc kibice powinni zobaczyć w środowy wieczór kilka bramek i to do tego ładnych bramek. Myślę że obie drużyny zafundują nam niesamowite widowisko z pięknymi akcjami i golami. Mój typ: 3-2
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Arsenal - Tottenham
Strzelec gola: Robin Van Persie!
Kurs: no wlasnie, niech ktos znajdzie mi na to zaklad:jezora:

Jutro ponownie, juz 3 raz w tym sezonie spotkaja sie odwieczni wrogowie w derbach polnocnego Londynu. Oczywiscie faworyta wskazywac nie trzeba, bo kazdy wie kto nim jest :]. Arsenal gra skladem, ktory juz regularnie gra w pucharze carling cup. Nie wiem jeszcze dokladnie w jakich skladach zagraja obydwie ekipy, ale juz paru zawodnikow Wenger podal. Zagra Senderos ze swoim rodakiem Djourou, Walcott wraz z Van Persim, ktorzy powrocili po kontuzjach. Na bramce wystapi nasz rodak Łukasz Fabiański. I ja skupie sie na RvP, ktory nie gral od wrzesnia ... a mianowicie, sklonny jestem postawic na niego pare zlotych, ze strzeli gola. RvP to maszyna do strzelania goli dla Arsenalu, przed kontuzja byl najlepszym strzelcem. Teraz pierwsze skrzypce gra Adebayor, pomagaja mu mlodzi Eduardo i Bedntner. Moze myslicie, ze po tak dlugiej przerwie Van Persie musi odzyskac forme. Pewnie tak, ale przeciez nie przelezal tych kilku miesiecy tylko solidnie sie przygotowywal. Jesli jakis buk wystawi na ten zaklad kurs, to na pewno skorzystam. A podejrzewam, ze kurs bedzie OGROMNY!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Co do overu w meczu Arsenalu z Tottenhamu to powiem że jest spora szansa. Tottenham słynie z beznadziejnej gry w defensywie ale w ataku ma Berbatova który jest maszyną do strzelania goli. Ciekaw jestem jakim składem wyjdzie Arsenal który grając w lidze gra zupełnie inaczej w obronie niż ich rywale czyli Spurs, traci mało goli gra poprostu skutecznie w formacji defensywnej, a w ataku zawsze coś strzeli. Moim zdaniem Tottenham będzie chciał jutro wygrac i odkryje karty a ich obrona jest tragiczna wiec napewno stracą bramkę,
reasumując over jest możliwy ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No ciekawy meczyk zapowiada się w Londynie . Arsenal niby ma zagrać rezerwami ale jacy rezerwowi z Senderosa czy Djourou . Spurs chcieliby takiego do pierwszej 11 :p Popieram Sutka . Myślę , że over tutaj będzie jak najbardziej do osiagnięcia .
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Arsenal - Tottenham
typ: x
kurs: 3.25
Expekt
1/2 finału Carling Cup, wczoraj Chelsea ograła Everton, a dziś Kanonierzy podejmą rywala z za między. Faworytem są gospodarze, jednak nie przykładają takiej wagi do tego pucharu jak do Premier League czy Ligi Mistrzów, dlatego też wydaję mi się, że rywalizacja z Tottenhamem będzie dla nich ciężką przeprawą. Na pewno dziś nie ujrzymy wielu podstawowych piłkarzy w pierwszej jedenastce drużyny gospodarzy, zagrają za to młodzi i ambitni zawodnicy, którzy swoimi występami w takich spotkaniach chcą pokazać się jak najlepiej, by Arsene Wenger uwzględniał ich przy ustalaniu składu przy kolejnych spotkaniach. Juande Ramos z pewnością dziś wystawi swoich najlepszych piłkarzy, co prawda zabraknie Zokory, czy Bale&#39;a ale jest Berbatov, dziurawa obrona i bramka sprawia że Robinson za często wyciąga piłkę z siatki, ale bułgarski snajper nadrabia wszystko w ofensywie. Myślę że dziś nie ujrzymy zbyt ciekawego spotkania, bardzo prawdopodobne jest że Wenger i Ramos będą musieli rozstrzygnąć losy awansu na White Hart Lane, wydaję mi się że młodzi zawodnicy Kanonierów nie sprostają Kogutom, nawet mimo sporego faktu dającego przewagę gospodarzom że grają na Emirates Stadium.
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Podobnie jak tombas222, Sutek i Jacques myślę że w tym spotkaniu może paść wynik overowy powyżej 2,5 bramki. To co w lidze mogłoby się nie zdarzyć w Carling Cupie jest jak najbardziej możliwe. Ponadto myślę, że będziemy świadkami goli w wykonaniu obu drużyn. Tottenham puszcza sporo goli ale też sporo zdobywa. Podobnie jest z Arsenalem gdy gra w rezerwowym składzie. Co do zdobywców bramek dla kanonierów skłaniałbym się ku Da Silvie.
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Arsenal - Tottenham
Jest to z pewnością jedno z najciekawszych spotkań piłkarskich dzisiejszego dnia.
Obydwie drużyny spotykają sie po raz trzeci w tym sezonie.
Pierwsze dwa spotkania tego sezonu:

Moim zdaniem dziś o zwycięstwo Arsenalu będzie bardzo ciężko.
Tottenham ostatnimi czasy gra bardzo dobrą piłkę.
Nie można oczywiście powiedzieć nic złego o drużynie Arsenalu , ale jak już mówiłem o zwycięstwo Kanonierów dziś łatwo nie będzie.


moje typy na ten mecz: &lt; kursy z BetGun&gt;
Handicap: 0-1.5 ||
Tottenham || 1.21 ✅
Strzeli gola: || Arsenal || 1.18 ✅
Strzeli gola: ||
Tottenham || 1.35 ✅
Obie drużyny strzelą gola: || Tak || 1.62 ✅
Podwójna szansa: || Arsenal lub remis || 1.24 &lt;kurs z BAH&gt; ✅
jak widać mecz całkowicie przewidziany ! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom