>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Carling Cup 2 RUNDA 28.08 - 29.08.2007r.

Status
Zamknięty.
soofka 0

soofka

Użytkownik
[center:b96c35c175]
[/center:b96c35c175]

[center:b96c35c175] 28.08.2007 [/center:b96c35c175]
  • [20:45] Birmingham City - Hereford United 1.25 5.00 9.00
  • [20:45] Bristol Rovers - West Ham United 5.00 3.50 1.60
  • [20:45] Burnley - Oldham Athletic 1.65 3.45 4.70
  • [20:45] Cardiff City - Leyton Orient 1.53 3.60 5.50
  • [20:45] Carlisle United - Coventry City 2.95 3.25 2.15
  • [20:45] Derby County - Blackpool 1.60 3.50 5.00
  • [20:45] Luton Town - Sunderland 4.15 3.35 1.75
  • [20:45] MK Dons - Sheffield United 3.40 3.40 1.90
  • [20:45] Nottingham Forest - Leicester City 2.40 3.25 2.60
  • [20:45] Peterborough United - West Bromwich 4.15 3.35 1.75
  • [20:45] Plymouth Argyle - Doncaster Rovers 1.60 3.45 5.10
  • [20:45] Portsmouth FC - Leeds United 1.40 4.00 6.75
  • [20:45] Rochdale - Norwich City 3.90 3.40 1.80
  • [20:45] Sheffield Wednesday - Hartlepool 1.65 3.45 4.75
  • [20:45] Shrewsbury Town - Fullham FC 5.50 3.55 1.55
  • [20:45] Southend United - Watford 3.60 3.30 1.90
  • [20:45] Swansea City - Reading 3.75 3.25 1.85
  • [20:45] Wigan Athletic - Hull City 1.50 3.60 6.00
  • [20:45] Wolverhampton Wanderers - Morecambe 1.30 4.50 8.50
  • [20:45] Wrexham - Aston Villa 6.25 3.50 1.50
  • [21:00] Charlton Athletic - Stockport County 1.35 4.25 7.50

[center:b96c35c175]29.08.2007[/center:b96c35c175]
  • [20:45] Bristol City - Manchester City 4.40 3.40 1.70
  • [20:45] Newcastle United - Barnsley 1.35 4.25 7.50
  • [21:00] Middlesbrough FC - Northampton Town 1.35 4.25 7.50

[center:b96c35c175] Kursy by bwin [/center:b96c35c175]

Przepraszam, jeśli nie powiniennem był zakładać takiego tematu, ale mecze te będą rozgrywane już jutro i pojutrze, a nie znalazłem odpowiedniego topica na forum. Planuję je obstawić i chciałbym poznać Waszą opinię na ten temat, zresztą myślę, że nie tylko ja. Jeśli jednak ten temat łamie zasady forum, proszę go usunąć. Chciałbym jednak, aby w takim wypadku powstał podobny, dla tych, którzy chcieliby skomentować powyższe mecze.

Jeśli jednak wszystko jest w porządku, zapraszam do obstawiania. Jakie jest Wasze zdanie? I, zgodnie z tradycją forum, suche typy będą zapewne nagradzane.
 
soofka 0

soofka

Użytkownik
[center:517de7935c]Portsmouth FC - Leeds United 1.40 4.00 6.75 Mój typ: 1[/center:517de7935c]

Portsmouth, średniak z Premiership, przeciwko zespołowi League One, a zatem dwie ligi niżej. Ci pierwsi zajmują ósmą pozycję w tabeli, z jednym zwycięstwem, dwoma remisami i porażką z Chelsea. Wprawdzie na wyjazdach prezentują słabą formę, lecz u siebie nie przegrali od prawie pół roku. Również u siebie zremisowali z ManU dwa tygodnie temu. Fakt, że i ten mecz odbędzie się na ich boisku, przemawia zdecydowanie za nimi.

[center:517de7935c]Wigan Athletic - Hull City 1.50 3.60 6.00 Mój typ: 1[/center:517de7935c]

Wigan miało naprawdę dobry początek sezonu. W czterech meczach ugrali siedem punktów, co daje im aktualnie trzecią pozycję w tabeli, zaraz za Chelsea i Manchesterem. Na dodatek mecz będą grali na swoim na stadionie, na którym nie stracili jeszcze bramki, wygrywając dwa spotkania. Hull natomiast zajmuje dopiero trzynastą pozycję w Championship League, co, moim zdaniem, przeważa szalę zwycięstwa na stronę tych pierwszych.

[center:517de7935c]Wrexham - Aston Villa 6.25 3.50 1.50 Mój typ: 2[/center:517de7935c]

Statystycznie rzecz biorąc interesujące spotkanie. Aston Villa nie przegrało meczu na wyjeździe od prawie pół roku, zaś Wrexham podobną passę na swoim stadionie podtrzymuje raptem miesiąc krócej. Jednak fakt, że Villa zajmuje jedenaste miejsce w Premiership, zaś Wrexham dziewiętnastą w League Two, a zatem aż trzy ligi niżej, z raptem jednym, umęczonym zwycięstwem w lidze, stawiają tych pierwszych na pozycji zdecydowanego faworyta.
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Derby County - Blackpool FC @ 1 @ 1.75 @ Bet-at-home

Nieiwem skąd taki kurs na gospodarzy. Jednyną kontuzje jaką znalazłem w ekipie Baranów to Tyrone Mears , który rozegrał 3 mecze w Premierhip za ten sezon. Blackpool ledwo co awansowało z League One poprez baraże. Co łączy te dwa zespoły to awans do wyższej klasy rozgrywkowej poprez baraże , tylko że Premierhip to nie Championship co pokazują obydwie ekipiy , Derby jest osttnie z 1 punktem na koncie i 3 strezlonymi golami [wszytkie u siebie]. Blackpool ma bilans w 2 lidze 1-1-1 3:3 , wygraną zaliczyli z Leicesterem , remis z Bristol City , a porażke z Wilkami. W 1 rundzie Blackpool wygrało 1-0 z Huddersfield Town. Ja myśle że jednak po złym rozpoczęciu seonu w Premierhip Baraby niebędą chiały odpaść już w 2 rundzie z beniaminkiem drugiej ligi , w dodatku grają u siebie to też pewne małe wzmocnienie.

Wolverhampton Wanderers - Morecambe @ 1 @ 1.30 @ Bet-at-home

Wilki , jeden z faworytów do awansu do premierhip w tym soenie spotyka się z zespołem 4 ligi Morecambe FC , które awansowało z Conference. W p @ 1 @ 1.30 @ Bet-at-home

Wilki , jeden z faworytów do awansu do premierhip w tym soenie spotyka się z zespołem 4 ligi Morecambe FC , które awansowało z Conference. W p[erwszej rundzie goście sprawili ogromną niespodzianke eliminując Preston North End na wyjeżdzie. Ale Preston to nie Wilki i raczej w tym meczy padnie wynik na korzyść gospodarzy bo niewiem czy Morecmbe znów spróbuje dociągnąc nawet do dogrywki z trzykrotnym Misztrem Anglii i czterokrotnym zdobywcy FA Cup. W pierwszej rundzie Wilki wygrały 2-1 z Bradfordem.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Myszę Soofka Cię pochwalić za założenie tego tematu prawdopodobnie byśmy to zrobili ale czasu nie miałem ;-) Teraz kilka słów o typach.W pełni zgadzam sie z typami poprzedników od siebie podam 2 typy ,które wyglądają pewnie ale nie do końca bo zespoły grają na wyjazdach.

MK Dons - Sheffield United ⛔
Typ: 2
Kurs: 1,90
Buk: Bwin


Nie wiem czemu buki dały taki kurs na gości.Najstarszy zespół piłkarski na świecie mistrz Anglii ,czterokrotny zdobywca pucharu Anglii zmierzy się z zespołem z league two czyli o dwie klasy rozgrywkowe nizej.Sheffield pokonało w ten weekend WBA 1-0 było to spotkanie na szczycie więc wygrana tym bardziej cieszy.MK to bardzo bramkostrzelna drużyna w 3 meczach strzelili 7 bramek.W pierwszej rundzie Carling Cup MK dosć nieoczekiwanie wyeliminowało Ipswich ale z Sheffield nie maja większych szans bo to zespół z tytułami, doświadczeniem pierwszoligowym i świetną obroną.

Peterborough United - West Bromwich ✅
Typ: 2
Kurs: 1,75
Buk: Bwin

O przegranej WBA z Sheffield w ten weekend wspominałem.W Championship przegrali oba mecze wyjazdowe i jutro powinni szukać pierwszego zwycięsięstwa.Pierwszą runder WBA przeszło ale wygrało tylko 1-0.Peterborough wyeliminował Southampton co było dużą niespodzianką.WBA na początku sezonu na pewno gra lepiej od Aniołów.Fakt ,że grają na wyjeździe martwi ale czy zespół, który posiada kilku piłkarzy o których biją się kluby Premier League może odpaść już na tym poziomie??Wątpię, przeglądałem historię zeszłorocznej edycji CC i przyznam że było w nich kilka niespodzianek ale nieprzewiduje jej w tym meczu.Czwartoligowe Peterborough nie powstrzyma byłych piłkarzy Celticu,Charltonu, Boro i Aston Villi grających w barwach WBA.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Wigan Athletic - Hull City 1.50 3.60 6.00 Mój typ: 1


Wigan miało naprawdę dobry początek sezonu. W czterech meczach ugrali siedem punktów, co daje im aktualnie trzecią pozycję w tabeli, zaraz za Chelsea i Manchesterem. Na dodatek mecz będą grali na swoim na stadionie, na którym nie stracili jeszcze bramki, wygrywając dwa spotkania. Hull natomiast zajmuje dopiero trzynastą pozycję w Championship League, co, moim zdaniem, przeważa szalę zwycięstwa na stronę tych pierwszych.
Warto zagrać na Wigan bo trener Chris Hutchings chce wygrać Carling Cup.

Manager Wigan koncentruje się na zdobyciu Curling Cup. Jest zdeterminowany, aby jego ekipa po dobrym starcie w lidze nie zlekceważyła wtorkowego pojedynku z Hull – „ Podejdziemy do Hull bardzo poważnie i z szacunkiem odniesiemy się do faktu, ze oni będą chcieli nas wyeliminować z pucharu” – mówi Hutchings.

Chociaż trener przyznaje, że być może da odpocząć niektórym graczom ze względu na wyczerpujący kalendarz ligowy. – „Być może trochę zmienimy skład, ale jak bardzo, to jeszcze nie wiem” mówi Hutchings – „ Trzy gry w tygodniu przed przerwą na kadrę, mogą spowodować, ze jeden czy dwóch zawodników będzie musiało odpocząć”.

Klub jest głodny sukcesów i od każdego, który wychodzi na boisko trener będzie oczekiwał postawy prowadzącej do zwycięstwa.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zgadzam się z Beau i SoOfka!, że Wigan powinno wygrać swoje spotkanie. Oprócz tego ciekawego typu upatrywałbym w meczu Bristol Rovers z West Ham, gdzie wydaje mi się, że Młoty powinny sobie poradzić ze swoim rywalem. Szansę gry w pierwszym składzie ma dostać Dean Ashton, na którego swego czasu West Ham wyłożył nie małe pieniądze, ale który przez poważną kontuzję dotychczas nie zaistniał. Uwazam, że Carling Cup może być szansą na jego przełamanie i w dzisiejszym meczu oprócz typu na zwycięstwo West Ham postawiłbym, że Ashton zdobędzie bramkę ;)
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
[center:3bbca8e716]
V
[/center:3bbca8e716]

Spotkanie : Luton Town vs Sunderland AFC
Typ : Sunderland AFC
Kurs : 2.10
Buk : Expekt
Analiza :
Przed nami 2 kolejka Carling Cup. Na Kenilworth Stadium Luton Town będzie gościł Sunderland. Spotkanie pomiędzy spadkowiczem z League Championship - Luton, a beniaminkiem Premiership - Sunderland. W ubiegłorocznej edycji pucharu CC to Luton dotarł dalej niż Sunderland, bo aż do 3 rundy gdy Czarne Koty odpadły w 1 kolejce z Bury. W tej edycji zapewne menadżer SAFC - Roy Keane będzie chciał więcej zwojować w CC. Wiadomo puchary - rządzą się swoimi prawami i często padają niespodzianki, lecz nie zawacham się postawić na zespół charyzmatycznego szkoleniowca. Mimo ostatniej przegranej w lidze 0:2 z LFC, zespół zaprezentował się naprawdę z dobrej strony, grając momentami piękny futbol ;) . W kadrze na ten mecz zabraknie dobrze spisującego się golipera - Gordona (Ward, Carson, Anderson, Varga, Halford, Nosworthy, Wallace, Collins, Donoghue, Etuhu, Leadbitter, Miller, O&#39;Donovan, Yorke, Kavanagh, Chopra, Connolly, Murphy, Stokes) oraz kapitana Dean&#39;a Whitehead&#39;ea, ale składem jaki powołał Keane na mecz powinni sobie poradzić - a czynili to w poprzednim sezonie dwukrotnie (2:1 dom i aż 5:0 na wyjeździe :p ). Przed Keanem w sobotę prestiżowe spotkanie z MU, na czele z Sir Alexem Fergusonem - pod którego skrzydłem Roy grywał w MU, więc cięzko ocenić jak dziś zagrają jego podopieczni. Kursy na SAFC także rosną, ale ja twardo postawie na nich jak zrobiłem to w inauguracyjnym spotkaniu z Kogutami ;) .
 
beau 1

beau

Forum VIP
[center:9ae705696f]Wyniki 2 rundy:

Birmingham City - Hereford United 2-1
Bristol Rovers - West Ham United 1-2
Burnley - Oldham Athletic 3-0
Cardiff City - Leyton Orient 1-0
Carlisle United - Coventry City 0-2
Derby County - Blackpool 2-3k
Luton Town - Sunderland 3-0
MK Dons - Sheffield United 2-3d
Nottingham Forest - Leicester City anulowane
Peterborough United - West Bromwich 0-2
Plymouth Argyle - Doncaster Rovers 2-0
Portsmouth FC - Leeds United 3-0
Rochdale - Norwich City 1-2k
Sheffield Wednesday - Hartlepool 2-1d
Shrewsbury Town - Fullham FC 0-1
Southend United - Watford 2-0
Swansea City - Reading 0-1d
Wigan Athletic - Hull City 0-1
Wolverhampton Wanderers - Morecambe 1-3d
Wrexham - Aston Villa 0-5
Charlton Athletic - Stockport County 4-3
Bristol City - Manchester City 1-2
Newcastle United - Barnsley 2-0
Middlesbrough FC - Northampton Town 2-0[/center:9ae705696f]

Oczywiście nie było się bez kilku niespodzianek.Za największą niespodzianke można uznać odpadnięcie Wolverhampton i Wigan.Sunderland skompromitował się całkowicie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom