>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Carling Cup ĆWIERĆFINAŁY 18.12 - 19.12.2007r.

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP

18.12.2007
  • [20:45] Manchester City-Tottenham Hotspur 2,30 3,20 2,90
  • [21:00] Blackburn Rovers-Arsenal FC 2,75 3,20 2,40
19.12.2007
  • [20:45] Chelsea FC-Liverpool FC 1,95 3,29 3,75
Kursy by Betgun

Jednego półfinalistę już znamy.W poprzednim tygodniu drużyna Evertonu pokonała Młoty 1-2 i awansowała do półfinały Carling Cup.Zapowiadają się wielkie emocje zwłaszcza w spotkaniu Chelsea - Liverpool.Wielcy przegrani ostatniej kolejki ligowej staną naprzeciwko siebie.Faworytem wydaje się być Liverpool gdyż zaprezentował się z lepszej strony.Młodzi Kanonierzy także są faworytem konfrontacji z Blackburn.Co myślicie o tych meczach.Bezsensowne komentarze będę usuwał.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
To może jako pierwszy pozwolę sobie na jakieś analizy.
Manchester City-Tottenham Hotspur
W tym meczu jest mi trudno wskazać która z drużyn ma większe szanse na zwycięstwo. Obie prezentują podobną formę. Niewątpliwym atutem dla Manchesteru jest możliwość gry na własnym biosku. Jednak Tottenham również dobrze prezentuje się na wyjazdach. Patrząc na ostatnie mecze obu drużyn skusiłbym się chyba i dał typ: X2
Wydaje mi się, że również OVER 2,5 jest tutaj bardzo prawdopodobny.
Blackburn Rovers-Arsenal FC
W tym meczu mam już o wiele prostsze zadanie. Niewątpliwym faworytem jest Arsenal. Blackburn nie gra ostatnio najlepiej, zaś Arsenal prezentuje wyrównaną formę. Jedynym minusem może być zmęczenie piłkarzy Arsenalu, po meczach Ligi Mistrzów, no i oczywiście grają na wyjeździe, a wiadomo, że w domu to nawet murawa pomaga. Dlatego dla pewności X2 ale sama 2 też jest prawdopodobna.
Tak jak w meczu poprzednim moja analiza wykazała, że padnie tutaj więcej niż 2,5 bramki. Czyli typ: OVER 2,5
 
jokereter 0

jokereter

Użytkownik
&quot; Manchester City-Tottenham Hotspur
W tym meczu jest mi trudno wskazać która z drużyn ma większe szanse na zwycięstwo. Obie prezentują podobną formę. Niewątpliwym atutem dla Blackburn jest możliwość gry na własnym biosku. Jednak Tottenham również dobrze prezentuje się na wyjazdach. Patrząc na ostatnie mecze obu drużyn skusiłbym się chyba i dał typ: X2
Wydaje mi się, że również OVER 2,5 jest tutaj bardzo prawdopodobny. &quot;

Mala literowka Ci się wkradła nie Blackburn, ale oczywiscie Manchester City ???? a co do meczu ja równierz bym się skłaniał bardziej w stronę Tottenhamu, w końcu Manchester City też musi przegrać u siebie, a Tottenham pod wodzą nowego trenera ma tendencje wzwyżkową, myśle że byłbym tak samo do x2 lub UNDERA.
Co do Arsenalu wątpie by byli zmęczeni, moim zdaniem zagrają rezerwy, które w Arsenalu do słabych nie należą, ten mecz dałbym więcej niż 2,5 bramki, gdyż Blackburn gra ofensywny futbol, i myślę iż młodzi kanonierzy także będą chcieli się pokazać.
Pozdrawiam ????
 
detros 3

detros

Użytkownik
Arsenal gra w bardzo mocno rezerwowym skladzie i srednia ich wieku to zaledwie 19,6 lat ???? . Ale jak wszyscy wiemy ci młodzi zawodnicy Wengera w takich meczach dostaja szanse i na pewno beda chcieli sie pokazac. Juz rok temu doszli do finalu gdzie ulegli Chelsea. Blackburn zagra prawdopodobnie w swoim najsliniejszym skladzie, a kadra Kanonierów prezentuje sie nastepujaco.

2 Abou DIABY (Age 21)
6 Philippe SENDEROS (Age 22)
8 Lassana DIARRA (Age 22)
9 EDUARDO (Age 24)
15 DENILSON (Age 19)
17 Alex SONG (Age 20)
21 Lukasz FABIANSKI (GK) (Age 22)
26 Nicklas BENDTNER (Age 19)
30 Armand TRAORE (Age 18 )
31 Justin HOYTE (Age 22)
34 Kieran GIBBS (Age 18 )
36 Mark RANDALL (Age 18 )
40 Vito MANNONE (GK) (Age 19)
41 Gavin HOYTE (Age 17)
42 Fran MERIDA (Age 17)
43 Nacer BARAZITE (Age 17)
Mój typ : x2
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Blackburn - Arsenal

Patrzac na sklad Arsenalu w tym meczu i to, ze Blackburn gra w swoim najsilniejszym nasowa mi sie tylko 1typ na mysl ... czysta 1 na gospodarzy albo ewentualnie podeprzec to X. Bede mile zaskoczony jesli Arsenal to wygra ale szczerze w to watpie. W tym skladzie nie ma ani jednego zawodnika, ktory gral w meczu z Chelsea pominajac Niclasa, ktory wszedl na sam koniec. Nie trzeba glebszej analizy, zeby wskazac, tak uwazam, jestem obiektywny. Choc mam nadzieje, ze Kanonierzy to wygraja ......
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Wracając jeszcze do meczu Manchester - Tottenham To powiedziałbym, że również sam X jest dosć prawdopodobny, ale warto jednak podeprzeć się tą dwójką. Ostrożności nigdy dość :jezora:
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Blackburn - Arsenal
Patrzac na sklad Arsenalu w tym meczu i to, ze Blackburn gra w swoim najsilniejszym nasowa mi sie tylko 1typ na mysl ... czysta 1 na gospodarzy albo ewentualnie podeprzec to X. Bede mile zaskoczony jesli Arsenal to wygra ale szczerze w to watpie. W tym skladzie nie ma ani jednego zawodnika, ktory gral w meczu z Chelsea pominajac Niclasa, ktory wszedl na sam koniec. Nie trzeba glebszej analizy, zeby wskazac, tak uwazam, jestem obiektywny. Choc mam nadzieje, ze Kanonierzy to wygraja ......
Zgadzam się i dodam jeszcze, że Blackburn gra bardzo brutalnie. Wg mnie, młodzież Arsenalu dzisiaj się nie pokaże z dobrej strony gdyż najzwyczajniej w świecie będzie się bała konfrontacji fizycznej i będą pojedyncze akcje odpuszczać. Blackburn gra swoim najsilniejszym składem, gra u siebie i ma wielką motywację do zwycięstwa, bo w lidze o najwyższych laurach mogą oczywiście zapomnieć. Dla mnie będzie tu czysta 1, ale lepiej podeprzeć X.
✅ ✅ ✅ Blackburn 2-2 Arsenal ✅ ✅ ✅
Pzdr
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiaj Arsenal Londyn jedzie do Blackburn , by rozegrać ćwierćfinałowy mecz pucharu Carling Cup . Wszystko wskazuje na to , że te rozgrywki nie są priorytetem dla gości . Dość powiedzieć , że Kanonierzy wystąpią w tym meczu bez zawodników pierwszej jedenastki a najstarszymi piłkarzami jakich Arsene Wenger będzie miał do dyspozycji są &quot;aż&quot; 24-letni Eduardo da Silva oraz 22-letni Lukasz Fabiański , Philippe Senderos oraz Justin Hoyte . Blackburn z kolei zamierza wystawić w tym meczu najsilniejszy możliwy skład ...

Squad :
Fabianski (22), Diaby (21), Senderos (22), Diarra (22), Eduardo (24), Denilson (19), Song (20), Bendtner (19), Traore (18), Justin Hoyte (22), Gibbs (18), Randall (18), Mannone (19), Gavin Hoyte (17), Merida (17), Barazite (17).
Warto skusić się na 1 po 2.60 ;-)
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Warto skusić się na 1 po 2.60 ;-)
Mam troszkę odmienne zdanie. Pomimo, iż Arsenal gra składem młodzieżowym nie przekreślałbym ich już na samym początku. Ten mecz będzie doskonałą okazją dla wielu spośród tych młodych piłkarzy, żeby pokazać na co ich naprawdę stać. Nie sądzę, żeby odpuścili, a przekreślać ich tylko dlatego, że są młodzi..... hmm Schlirenzauer też jest młody i co??? Skacze prawie jak stary wyjadacz. Wiem, że od piłki nożnej do skoków narciarskich jest daleko, ale uważam, że X2 to trafny typ.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Blackburn Rovers-Arsenal FC 1X
Ostatni mecz z Chelsea pokazał że Kanonierzy są świetnie przygotowani szybkościowo i fizycznie ale dziś na boisko wybiegnie tylko jeden piłkarz, który zagrał w tamtym spotkaniu.Zespół Blackburn podejmował już Arsenal na Ewood Park i padł wtedy remis niezasłużony ale dziś najlepsi rezerwowi piłkarze całej Premiership zmierzą się z najsilniejszym składem Blackburn.Przez Carling cup prowadzi droga do europejskich pucharów i dla Marka Hughesa to jest celem.Po ostatnich słabych występach z Wigan,WHU, Aston Villą i Fulham dziś ta druzyna może się odrodzić.Jeszcze nigdy Arsene Wenger nie wystawił tak młodego składu.Zawsze było kilku starszych kolegów a dziś nawet nie zagra Walcott,któremu te rozgrywki leżą.Faworytem spotkania są goście a liczę ,że londyńczycy tanio skóry nie sprzedadzą i powalczą.
 
sawyer188 0

sawyer188

Użytkownik
W meczach Chelase&#39;a - Liverpool jest zawsze sporo walki i gry pozycyjnej.
Drużyna ktora strzeli 1wszą bramke wygra spotkanie.
Obie drużyny maja coś sobie do udowodnienia
mój typ 12 oraz under 2,5
kluczowy okazac sie może brak J.Terry
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
To może jako pierwszy pozwolę sobie na jakieś analizy.
Manchester City-Tottenham Hotspur ✅
W tym meczu jest mi trudno wskazać która z drużyn ma większe szanse na zwycięstwo. Obie prezentują podobną formę. Niewątpliwym atutem dla Manchesteru jest możliwość gry na własnym biosku. Jednak Tottenham również dobrze prezentuje się na wyjazdach. Patrząc na ostatnie mecze obu drużyn skusiłbym się chyba i dał typ: X2
Wydaje mi się, że również OVER 2,5 ⛔ jest tutaj bardzo prawdopodobny.
Blackburn Rovers-Arsenal FC ✅
W tym meczu mam już o wiele prostsze zadanie. Niewątpliwym faworytem jest Arsenal. Blackburn nie gra ostatnio najlepiej, zaś Arsenal prezentuje wyrównaną formę. Jedynym minusem może być zmęczenie piłkarzy Arsenalu, po meczach Ligi Mistrzów, no i oczywiście grają na wyjeździe, a wiadomo, że w domu to nawet murawa pomaga. Dlatego dla pewności X2 ale sama 2 też jest prawdopodobna.
Tak jak w meczu poprzednim moja analiza wykazała, że padnie tutaj więcej niż 2,5 bramki. Czyli typ: OVER 2,5 ✅
No i jednak nie tak bardzo się pomyliłem. Później napiszę analizę dzisiejszego ćwierćfinału.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Blackburn Rovers-Arsenal FC 1X✅2-2

Ostatni mecz z Chelsea pokazał że Kanonierzy są świetnie przygotowani szybkościowo i fizycznie ale dziś na boisko wybiegnie tylko jeden piłkarz, który zagrał w tamtym spotkaniu.Zespół Blackburn podejmował już Arsenal na Ewood Park i padł wtedy remis niezasłużony ale dziś najlepsi rezerwowi piłkarze całej Premiership zmierzą się z najsilniejszym składem Blackburn.Przez Carling cup prowadzi droga do europejskich pucharów i dla Marka Hughesa to jest celem.Po ostatnich słabych występach z Wigan,WHU, Aston Villą i Fulham dziś ta druzyna może się odrodzić.Jeszcze nigdy Arsene Wenger nie wystawił tak młodego składu.Zawsze było kilku starszych kolegów a dziś nawet nie zagra Walcott,któremu te rozgrywki leżą.Faworytem spotkania są goście a liczę ,że londyńczycy tanio skóry nie sprzedadzą i powalczą.
Sytuacja zmieniała sie jak w kalejdoskopie.Pierwsza połowa to świetna gra Kanonierów do 25 minuty i kiedy już prowadzili 0-2 wydawało się,że nic nie jest w stanie im zagrozić ale przed przerwą bramkę strzelił Santa Cruz,który ostatnimi czasy jest w swietnej dyspozycji.Druga połowa zaczęła sie od ataków obu zespołów ale groźniejsi byli gospodarze.Kanonierzy ograniczali sie do kontrataków.W 59 drugiego gola strzelił Santa Cruz i nie wrózyło to nic dobrego.Lecz do końca regulaminowego czasu gry zepoły baly się zaryykować.W doliczonym czasie z boiska wyleciał Denilson.Dogrywka jednak pokazała,że młodość ma charakter.Początek dogrywki to kontuzja Barazite ,który został zniesiony z boiska z maska tlenową na twarzy.Pomimo gry w osłabieniu Arsenal wyszedł na prowadzenie po golu Eduardo i nie oddał go już do konca meczu czyli 132 minuty.Blackburn mialo jeszcze wiele okazji międzi innymi słupek i zablokowany strzal z kilku metrów.

Poraz kolejny Arsenal doszedł tak daleko w Carling Cup i pozostaje liczyć na to,że rywalem nie będzie zwycięzca pary Chelsea-Liverpool.Blackburn zagra bardzo słabo nie licząc Bentleya i Santa Cruza.Z taką obroną nie mają większych szans z Chelsea.

Składy na dzisiejsze spotkanie:

Chelsea (from): Cech, Cudicini, Hilario, Belletti, Ferreira, A Cole, Carvalho, Alex, Ben-Haim, J Cole, Essien, Obi, Lampard, Kalou, Ballack, Shevchenko, Pizarro, Wright-Phillips, Sidwell, Bridge.
Liverpool (from): Reina, Arbeloa, Carragher, Hyypia, Riise, Kewell, Mascherano, Benayoun, Alonso, Kuyt, Torres, Aurelio, Babel, Crouch, Finnan, Hobbs, Itandje, Leiva, Voronin, Sissoko.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Wyniki:
Manchester City-Tottenham Hotspur 0-2
Blackburn Rovers-Arsenal FC 2-3*
Chelsea FC-Liverpool FC 2-0
Pary półfinałowe:
Tottenham - Arsenal
Everton - Chelsea​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom