>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Carl Froch (27-1; 20KO) vs Glen Johnson (51-14; 35KO) / Chavez Jr - Zbik 05.06.11

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Wracamy do boksu na najwyższym światowym poziomie ;) w niedzielę w nocy czeka nas drugi półfinał Super Six. O wejście do finału w którym czeka Andre Ward powalczą Froch z Johnsonem , do tego stawką pojedynku jest pas WBC w wadze super średniej. Froch vice-faworyt turnieju. 3 zwycięstwa i jedna porażka z Kesslerem. W ostatniej walce ośmieszył Arthura Abrahama wygrywając prawie wszystkie rundy. Johnson natomiast miejsce w półfinale dostał trochę na raty. W wyniku wycofania się jednego z zawodników. Johnson skazywany jest na porażkę ale nie ma co się dziwić. 42 lata na koncie I raczej słaba forma ostatnio. Nie mniej jednak zapowiada się dobra walka. Głównie chodzi o Cobre ( Frocha) czy będzie w stanie w finale przeciwstawić się Wardowi. Kursy , tradycyjnie ze Sportingbetu wyglądają tak.



Zachęcam do dyskusji ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Do tego tematu postanowiłem podłączyć jeszcze inną walkę. Otóż walkę o pas WBC w wadze średniej spotkają się dwaj niepokonani pięściarze. Julio Cesar Chavez (42-0 , 30KO) oraz Sebastian Żbik (30-0; 10KO). Dla bardzo mądrze prowadzonego Chaveza to najtrudniejsza walka w karierze. Ma dopiero 25 lat a już ponad 40 walk na koncie. Spore doświadczenie już jest. Żbik jest o 5 lat starszy , ale doświadczenia mniej. Już sam fakt , że spotykają się dwaj niepokonani pięściarze dodaje smaczku tej walki i mam nadzieję , że spełni ona pokładane w niej nadzieje.
Kursy:



Zachęcam do dyskusji ;)

PS: W oddzielnych postach , żeby było czytelniej ;)
 
koniuchny 14

koniuchny

Użytkownik
Moim zdaniem walkę wygra Froch. Glen najlepsze lata ma już niestety za sobą, lecz powinien dać dobrą walkę. Na dobrą sprawę Johnson nigdy nie przegrał przed czasem, więc uważam iż w tym pojedynku także będzie 12 rund i jednogłośne zwycięstwo na punkty anglika.
Pozdrawiam
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jeśli chodzi o metodę zwycięstwa to mnie kusi wygrana Frocha przed czasem. A kurs bardzo fajny. Anglik potrafi znokautować , jeśli nie to może wykończyć fizycznie 42 letniego Johnsona. Jakieś szybkie serie i sędzia może przerwać walkę. Raczej wiadomo , że Johnoson wyjdzie z nastawieniem nokautu bo w inny sposób Frocha nie pokona. Sił może jednak zabraknąć a Cobra nie powinien czekać do końca.
Na dobrą sprawę Johnson nigdy nie przegrał przed czasem
Przegrał przegrał ;) Dostał TKO od Bernarda Hopkinsa jakieś 15 lat temu ;)
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Julio Cesar Chavez Jr 1.49✅ + Carl Froch 1.24✅=AKO =1.84✅✅✅ pinnacle (w pozostałych bukach podobnie)Co do walk jak dla mnie jeden i drugi odniosą zwycięstwa.W obu przypadkach różnica w każdym aspekcie gry.Lepsze umiejętności ,szybkość,lepsza technika,lepsza praca nóg,poruszanie się po ringu,kombinacja ciosów.Froch odprawi zapuszczonego 42 letniego Glena i awansuje do finału turnieju a tam czeka już na niego Ward.Chavez jak dla mnie wygra ze Zbikiem,według mnie jest lepszym bokserem z lepsza techniką i szybkością co pokazał to w walce z Duddym,po drugie stoją za nim i promotorzy i pewnie sędziowie już teraz się mówi o dużych walkach dla niego (Cotto,Martinez i co za tym idzie duża oglądalność i duża kasa),dziwie się Żbikowi ze pojechał do USA i zapewne skończy tak samo jak Abraham.Przewiduje że będzie to podobna walka do Khan -Kotelnik czyli systematyczne obijanie i punktowanie wolniejszego rywala. Jestem pewien tych walk.Oprócz tych walk będę jeszcze grał z Boksu Kesslera 1.08✅ i Erdeia 1.15✅ + Z walk UFC Jorgensena 1.25✅ .Stawiam że wszyscy odniosą zwycięstwa. &lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
koniuchny 14

koniuchny

Użytkownik
Jeśli chodzi o metodę zwycięstwa to mnie kusi wygrana Frocha przed czasem. A kurs bardzo fajny. Anglik potrafi znokautować , jeśli nie to może wykończyć fizycznie 42 letniego Johnsona. Jakieś szybkie serie i sędzia może przerwać walkę. Raczej wiadomo , że Johnoson wyjdzie z nastawieniem nokautu bo w inny sposób Frocha nie pokona. Sił może jednak zabraknąć a Cobra nie powinien czekać do końca.



Przegrał przegrał ;) Dostał TKO od Bernarda Hopkinsa jakieś 15 lat temu ;)
Sędzia przerwał pojedynek przez rozcięcie łuku brwiowego na twarzy Glena. Glen nie był zamroczony, kontuzja była głównym powodem. Zresztą niedawno czytałem wywiad Johnsona który mówił własnie o tej sytuacji, ogólnie szczękę ma z betonu ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
świetny kurs na Chaveza. Fakt, że na razie trochę chroniony, nie walczył z naprawdę dobrym rywalem i chyba nie jest tak dobry jak niektórzy chcą go lansować, bo jedzie bardziej na klasie ojca, ale Zbik to nie jest najwyższa półka. Niezły pięściarz, ale nic więcej, mimo iż kręci się przy mistrzowskich pasach. Jeżeli Chavez naprawdę jest dobry i chce coś osiągnąć, to powinien go obić spokojnie.
 
E 0

elmander

Użytkownik
Kurs na Frocha jest zdecydowanie zbyt niski. Ostatnie wspaniałe zwycięstwo nad Abrachamem zamazało niektórym oczy. Froch pokonał Taylora bo ten odpadł kondycyjnie , a wcześniej dostawał lekcje boksowania. Dzięki sędziom pokonał Dirrella.
Jedynym bokserem który zdeklasował Glena był Hopkins , a tak to ten zawodnik nie miał szcześcia do sędziów. W pierwszej walce z Dawsonem go sędziowie okradli. W zeszłym roku z Cloudem także przegrał przez sędziów. Johnson przegrał 16 pojedynków. Prawie wszystkie porażki to były walki wyrównane. Dzisiaj Johnson także sie postawi Frochowi. Jak dla mnie w tej walce nie ma zdecydowanego faworyta.
Johnsonowi wystarczy remis aby awansować do finału.
Co do drugiego pojedynku to obaj pięściarze nie zasługują na walkę o pas.
Jeden i drugi jest przereklamowany. Walka odbywa się w Ameryce co jest korzystne dla Chaveza. Zbik to zawodnik własnego podwórka. Chavez to przyszły biznes więc musi to wygrać , wszystko jest pod niego ustawione. Zbik to nie jest bokser który zadaje dużo liczbę ciosów , dużo się cofa.
Jeśli Zbik przyjechał na wojnę to możemy się spodziewać dobrej walki.
PS:Chaveza z chęcią zobaczyłbym z Wolakiem.
Myślę że nasz budowlaniec mógłby złamać Chaveza.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Julio Cesar Chavez Jr 1.49✅ + Carl Froch 1.24✅=AKO =1.84✅✅✅ pinnacle (w pozostałych bukach podobnie)Co do walk jak dla mnie jeden i drugi odniosą zwycięstwa.W obu przypadkach różnica w każdym aspekcie gry.Lepsze umiejętności ,szybkość,lepsza technika,lepsza praca nóg,poruszanie się po ringu,kombinacja ciosów.Froch odprawi zapuszczonego 42 letniego Glena i awansuje do finału turnieju a tam czeka już na niego Ward.Chavez jak dla mnie wygra ze Zbikiem,według mnie jest lepszym bokserem z lepsza techniką i szybkością co pokazał to w walce z Duddym,po drugie stoją za nim i promotorzy i pewnie sędziowie już teraz się mówi o dużych walkach dla niego (Cotto,Martinez i co za tym idzie duża oglądalność i duża kasa),dziwie się Żbikowi ze pojechał do USA i zapewne skończy tak samo jak Abraham.Przewiduje że będzie to podobna walka do Khan -Kotelnik czyli systematyczne obijanie i punktowanie wolniejszego rywala. Jestem pewien tych walk.Oprócz tych walk będę jeszcze grał z Boksu Kesslera 1.08✅ i Erdeia 1.15✅ + Z walk UFC Jorgensena 1.25✅ .Stawiam że wszyscy odniosą zwycięstwa. &lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki
Easy game Easy money Chavez wygrywa decyzja sędziów 114-114,115-113,116-112 Żbik był parę razy podłączony pod prąd ???? ,Froch 116-112,117-111,114-114,trzeci sędzia oglądał chyba inna walkę ???? Kessler TKO 6 runda ,Erdei TKO 6 runda ,z walk UFC Jorgensen KO 1 runda. ???? Dziękuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom