>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Card Player

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Co sądzicie o tym magazynie?
Opłaca się kupować?
Co w nim jest najlepszego?
Gdzie można je dostać w Krakowie, oprócz Kasyna w hotelu Novotel, bo pewnie o dowodzik się będą pruli. :p
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Wg mnie niezbędnik każdego pokerzysty. ????

wiem,że w salonikach Inmedio można dostać, które są w każdym większym centrum handlowym
 
D 0

durand

Użytkownik
ja kupuje od 2 miechow i powiem ze dosc ciekawe pisemko. Mozesz kupic w galeri krakowskiej w stanowisku relay ( obok mcdonalda na parterze)
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
ja kupuje od 2 miechow i powiem ze dosc ciekawe pisemko. Mozesz kupic w galeri krakowskiej w stanowisku relay ( obok mcdonalda na parterze)
Dzięki bardzo, szukałem i znaleźć nie mogłem ????
Jaka cena?
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
a o czym tam piszą np? O pokerze online jest też rozumiem? przybliżcie mi prosze ten magazyn, bo się zainteresowałem :]
 
D 0

durand

Użytkownik
poczatek gazety zaczyna sie od roznych wywiadow z pro pokerzystami skrotow z jakis waznych wydarzen pokerowych i opisow roznych rozdan pokerowych potem jest najlepsza czesc bo strategie i analizy i z tego dzialu mozna sie najwiecej nauczyc czegos nowego ????
 
rokita89 0

rokita89

Użytkownik
a o czym tam piszą np? O pokerze online jest też rozumiem? przybliżcie mi prosze ten magazyn, bo się zainteresowałem :]
daj email to si zapodam jakiegos skana jak chcesz ????

a moze przyzna sie ten co mi wytyka błedy ? ;]
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Rokita, możesz tutaj wrzucic linki ze scanami ... Więcej osób skorzysta i byc może ktoś się skusi na zakup owej gazety ;)
 
Do góry Bottom