>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Capital One Cup - V runda - 17.12-18.12

Status
Zamknięty.
M 125

max-payne

Użytkownik
TOTTENHAM - WEST HAM - UNDER 2,5 GOLA - 1,91 - Fortuna⛔
Kto ma dziś niby strzelać bramki? West Ham, który jest zupełnie nieskuteczny w lidze czy Tottenham bez trenera? (z trenerem de facto też byli słabi) West Ham z podobnej klasy drużynami w lidze nie traci zbyt dużo goli, Tottenham o ile jest poziom wyżej to jednak tak jak pisałem jest bez trenera i w rozsypce + to rozgrywki o Puchar Ligi, trzeba wziąć na to poprawkę.
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Mam pytanie co do meczu Stoke - Man Utd. Można śmiało grać na win Diabłów czy lepiej być ostrożnym?
Ja gram 1x po dobrym kursie 1,9 mnie diabły nie zachwycają wygrali na old trafford 3-2 a Stoke u siebie nie jest tak łatwe do ogrania...
 
R 3

rizoo

Użytkownik
Zauważcie tylko że united lepiej w tym sezonie gra na wyjeździe, do tego moyes wystawił mocny skład.
Manchester United: De Gea; Rafael, Smalling, Evans, Evra (C); Valencia, Cleverley, Jones, Anderson, Young; Welbeck.
Ławka: Johnstone, Chicharito, Nani, Fletcher, Büttner, Zaha, Kagawa.
Evans i Smalling wznoszą się na wyżyny swoich umiejętności i grają coraz lepiej z meczu na mecz do tego Rafael który wraca do formy i umie nieźle zakręcić na prawej stronie.
Valencia to samo, jego gra się poprawiła w porównaniu do poprzedniego sezonu, a jeśli chodzi o środek to oglądając ostatnie mecze United można zobaczyć że Cleverley wnosi dużo ożywienia do gry i potrafi ją przyspieszyć. Jones jako defensywny pomocnik czyści wszystko jak trzeba a i potrafi się zapędzić do przodu stwarzając zagrożenie pod bramką rywala. Anderson wie że musi dać z siebie wszystko bo to może być ostatni jego mecz w barwach czerwonych diabłów jeśli nie udowodni swojej wartości. To samo tyczy się Younga. Jeśli chodzi o Welbecka to on podobnie jak Valencia gra coraz lepiej i widać że wraca do formy, stara się stwarzać okazje, szuka gry i stwarza zagrożenie pod bramką rywala ostatnimi czasy.
United wygra 1.85 bet365
United wygra i powyżej 2.5 3.10 Bet365
Wybaczcie za brak składni ale pisane na szybko.
 
R 3

rizoo

Użytkownik
Półfinały:
Sunderland - Manchester United
Manchester City - West Ham United
Pierwsze mecze 6.01.2014 a rewanże 20.01.2014
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom