>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Capital One Cup - IV runda - 29.10-30.10 + Sunderland-Southampton

Status
Zamknięty.
M 125

max-payne

Użytkownik
Po emocjach w Premiership nadszedł czas na starcia w pucharze ligi angielskiej. Najciekawszym starciem będą na pewno derby Londynu na Emirates pomiędzy Arsenalem a Chelsea - kto wyjdzie bardziej zmotywowany na ten mecz? Warto dodać, że rezerwowy skład Chelsea na papierze prezentuje się dużo lepiej niż ten Arsenalu.
Kursy oferowane przez WilliamHill:

Warto dodać, że spotkanie Sunderlandu z Southampton zostało przełożone na 6 listopada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kombajn 177K

kombajn

Użytkownik
Slabe info:
Wiatr osiągający momentami prędkość 130 km/godz spowodował zniszczenia na południowym wybrzeżu, a towarzysząca mu ulewa doprowadziła do lokalnych podtopień. Najsilniejszy poryw wiatru zanotowano o 4. nad ranem na Wyspie Wight - 159 km/godz.
Wichura pozrywała linie energetyczne, pozostawiając około 220 tysięcy mieszkań bez prądu. Obalone drzewa zatrzymały ruch na 40 odcinkach linii kolejowych i na drogach, akurat w porze porannego szczytu. Zamknięto kilka ważnych mostów. W Walii lokalne powodzie zalały szereg dróg. Brytyjskie służby wydały 13 ostrzeżeń przed powodziami.
W Londynie do 10 rano zatrzymano ruch na naziemnej sieci metra. Odwołano 130 połączeń lotniczych na Heathrow, dokąd i tak nie można się było od rana dostać ani pociągiem, ani metrem.
- W miarę upływu porannych godzin szczytu, huragan będzie się przesuwał nad południową, środkową i wschodnią Anglią, powodując potencjalnie zniszczenia i chaos. Ale pod koniec poranka przesunie sie poza Anglię i pogoda zacznie się uspokajać - zapewniał przedstawiciel brytyjskiego urzędu meteorologicznego.
Za wcześnie jednak na ocenę strat, które będzie się z pewnością porównywać z efektami huraganu, który w 1987 roku zdewastował brytyjskie lasy i uszkodził dziesiątki tysięcy domów.
interia.
Ja niestety juz pogralem...
29/10/2013 - Capital One Cup -
Arsenal - Chelsea; 8:45 PM
Chelsea win @ 2.80
6/10 bet365

Do meczu jeszcze troche czasu i prawdopodobnie zobaczymy &#39;drugie garnitury&#39; w obu ekipach, ale mysle, ze CFC ma mocniejsza lawke od Kanonierow.
Dodatkowo w sobote na Emirates przyjezdzaja The Reds...
Derby - wiadomka, ale jak JM zagra w miare mocnym skladem, to kursy sporo poleca...
Mam nadzieje, ze JM zagra mniej wiecej:

-----------------Schwarzer-------------
Azpilicueta----Cahill-----Luiz----Bertrand
----------Essien-------Obi Mikel---------
Willian----------Mata----------De Bruyne
------------------Eto&#39;o-----------------
Mysle, ze BTSy i OVERy tez beda do grania LIVE :spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
armadax23 22

armadax23

Użytkownik
Arsenal - Chelsea BTS @1,58

To że obie ekipy wystąpią w rezerwowych składach nie ulega żadnej wątpliwości, dla &#39;The Blues&#39; będzie to 4 z 5 spotkań, które musza rozegrać w ciągu 15 dni. Zawodnicy na co dzień nie grający w pierwszym składzie na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, dlatego stawiam że obie ekipy ustrzelą bramkę ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Co prawda najciekawsze spotkania jutro i we środę, ale ja póki co poluje w coś IMO lepszego, gram teraz bo przez te kilka dni kurs może spaść, jak w morde strzelił.
⚽ Sunderland - Southampton 2 2.05 WilliamHill ⛔
Fajnie, Czarne Koty wygrali derby północnej Anglii, wygrali pierwszy mecz w sezonie (liga) ale dalej ich przyszłość rysuje się w ciemnych barwach.Przynajmniej w mojej opinii. Co do derbów, Sunderland grał tylko przez pierwsze 15 minut, gdzie byli jeszcze nabuzowani przed pierwszym gwizdkiem, z czasem wyglądało to coraz gorzej, doszło do tego, że to Sroki całkowicie przejęli kontrolę nad meczem, a gospodarze ograniczali się do rozbijania ataków. Jedna kontra, strzał życia Boriniego i ciach, nagle w Sunderlandzie zapanowała wielka euforia. Prawda jest taka, że Di Canio narobił sporo bubla, nabrał multum piłkarzy i teraz Poyet ma problem co z tym zrobić. Bo zanim zlepi z tego drużynę, to może się okazać, że Premier League już przepadnie. Sunderland z IV rundzie COC znalazł się po wyeliminowaniu trzecioligowego Peterborough (2:0) w tamtym meczu drużynę pierwszy raz prowadził zastępca Di Canio - Kevin Ball i wystawił dość mocny (jak nie najmocniejszy skład). Nie sądzę, aby Poyet mając w perspektywie fatalny start sezonu bawił się w &quot;puchary pocieszenia&quot; i zapewne da pograć rezerwom mając w perspektywie 3 mecze w 8 dni. Rezerwy są jakie są, ale zgrania to tam za grosz nie będzie. Napięty terminarz będzie miało również Southampton ale co tu porównywać. Święci z buciorami weszli do rywalizacji największych w Premier League. Potrafią zachwycać swoją grą, potrafią dyktować warunki na Old Trafford Manchesterowi, ograć Liverpool na Anfield czy wręcz upokorzyć Fulham ( w ostatniej kolejce) Mimo iż wynik tego nie wskazuje to Święci wciągnęli nosem Fulham. Defensywa gra jak natchniona, z przodu kreowane jest mnóstwo okazji. Nawet jak Pochettino dokona kilku roszad w składzie to i tak na stylu drużyna nie ucierpi, bo Święci mają bardzo mocną i wyrównaną kadrę. Z drugiej strony, Clyne,Shaw,Ward-Prowse, Cork, Wanyama,Lovren,Schneiderlin, Lallana czy Rodriguez to ciągle bardzo młodzi piłkarze Przemęczenie im raczej nie grozi. A w obwodzie przecież cały czas Hooiveld,Guly do Prado,Davis,Lambert,Osvaldo czy Gaston Ramirez ( ale ten to już jest raczej na wylocie z klubu) Skład na pewno będzie pomieszany aczkolwiek i tak na łeb będzie bił ten Sunderlandu.
Reasumując. Wszystkie argumenty leżą po stronie Świętych. Poyet i Sunderland raczej powinien się skupić na ciułaniu pkt w lidze, a łatwo nie będzie bo nie dość, że dno tabeli to i najbliższy terminarz nie rozpieszcza. Wyjazdy: Hull,Stoke i Aston Villa. No i dom, Man City, Chelsea i Tottenham. Wygląda to imponująco ???? Pochettino ma na tyle głodnych gry piłkarzy (nawet z rezerwy), że zapewne z chęcią powalczą z Sunderlandem o V rundę. Kurs jakby nie było wygląda fajno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
michal132 6

michal132

Użytkownik
Konrad140
No powiem szczerze, że brałem pod uwagę ten mecz ale jakoś nie byłem przekonany do końca co do niego. Ale znowu teraz, po Twoim poście zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że Southampton powinno sobie poradzić ???? Ale nie boisz się, że Sunderlandowi będzie zależało żeby nieco zatuszować kiepską sytuację w lidze i właśnie jak na złość do tego meczu przylożą się zdecydowanie bardziej? A co do Southamptonu to widać, że na mecze z rywalami z wyższej półki (ManU,Liverpool) mobilizują się dość mocno i to przynosi efekt. Ale znowu zdarza się im taka wpadka jak porażka z Norwich, a to już jak na Premier League jedna ze słabszych ekip. No i ten remis z Sunderlandem u siebie na początku sezonu nie daje mi spokoju. Pisze o tym bo naprawdę poważnie rozważam puszczenie tego meczu a w podporki remis-zwrot chyba raczej bawił się tu nie będę bo kurs drastycznie zmaleje :/ Zachęcam do dyakusji odnośnie tego meczu ????
 
typer_miras 7

typer_miras

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna, Anglia: Puchar Ligi ⛔
Spotkanie: Manchester United - Norwich City, 20:45
Wynik: 4:0(1:0)
Typ: Manchester United wygra i w grze padną w sumie mniej niż 2,5 bramki
Kurs: 3.85
Bukmacher: Bet-at-home


Analiza:
Do czynienia mamy tutaj z Capital One Cup, a jak wiadomo, te rozgrywki są po to, by stawiać na młodzież. W składzie Manchesteru powinniśmy zobaczyć Adnana Januzaja - młodzieniec przebojem wdarł się ostatnimi czasy do składu Davida Moyesa. Może w końcu uda nam się także zobaczyć Wilfreda Zahę, o którego wspaniałej formie z zeszłego sezonu wszyscy zdołali już zapomnieć, gdyż po prostu nie otrzymuje szans od trenera. Wydaje mi się, że skład wyjściowy United będzie niezłym połączeniem doświadczenia i rutyny z piłkarską świeżością. Co można powiedzieć o Norwich? W tabeli niby zajmują trzecie miejsce od końca, ale to akurat o niczym nie świadczy. W ostatniej fazie Pucharu Ligi przebojem doprowadzili do dogrywki, którą wygrali. Norwich to drużyna, która potrafi stawiać zacięty opór. W tamtym sezonie nawet udało im się pokonać MU (1:0), po bramce strzelonej głową przez Anthony&#39;ego Pilkingtona.

Tak więc reasumując, United które w gazie nie jest, ale gra u siebie, jak najbardziej stać na zwycięstwo. W ostatniej ligowej kolejce na Old Trafford padło aż 5 bramek, co się dawno nie zdarzyło, ale nie sądzę, żeby United zaczęło tym serię meczy obfitujących w gole (eee...). Po głowie chodzi mi jakieś 1:0 lub 2:0.


Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna, Anglia: Puchar Ligi ✅
Spotkanie: Leicester City - Fulham FC, 20:45
Wynik: 4:3 (2:1)
Typ: over 2.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet-at-home


Analiza:
Leicester zajmuje obecnie drugie miejsce w Championship. W drużynie widać potencjał. Na swoim stadionie pięć ostatnich meczy to same zwycięstwa - cztery 2:1 i jedno 2:0. Pozwala to sądzić, że Leicester na King Power Stadium jest naprawdę wymagającym przeciwnikiem i dla Fulham, które jest średniakiem w BPL ten mecz będzie wyzwaniem, aczkolwiek sądzę, że na przynajmniej jedną bramkę klub z Craven Cottage jak najbardziej stać (biorąc pod uwagę, że w ostatniej kolejce ligowej nie udało im nic ustrzelić i przegrali na wyjeździe z Świętymi). Ciężko mi wytypować, kto awansuje, ale jestem przekonany, że trochę brameczek będzie dane nam zobaczyć.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Co myślicie o underach 3,5 bramek w spotkaniach Manchester United i Chelsea? ???? Kursy to odpowiednio 1,46 i 1,4 idealne do dubla.
 
R 62

riki

Użytkownik
Oglądałem ostatnio pierwszą połowę Southampton-Fulham i ofensywa gospodarzy robiła co chciała. Nie wiem jak grali w drugiej i jakim składem wyjdą na puchar ale jeżeli miałbym typować zwycięzce na podstawie tej jednej połowy to zdecydowanie postawiłbym właśnie na Southampton.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Capital One Cup
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: X ⛔ (0:2) kolejny raz Arsenal zawodzi po całości niestety:;/:
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

IV runda pucharu ligi angielskiej i już mamy starcie tuzów tejże piłki, które odbędzie się na Emirates. Po pierwsze stawiam tak a nie inaczej bo bardzo ciężko jest przewidzieć w którą stronę przechyli się szala zwycięstwa, dla mnie osobiście w żadną a do tego najbardziej odpowiada mi to bukmachersko (czytaj. kursowo).

Druga sprawa to ta, że są to najmniej prestiżowe rozgrywki w Anglii i zapewne trenerzy wystawią rezerwowe składy (lub w pół rezerwowe). Kursy na Chelsea lecą w dół gdyż ludzie stawiają na gości sugerując się mocniejszą ławką ekipy Jose z czym się w zupełności zgadzam. Jednak biorąc pod uwagę Emirates Stadium plus ponad 24h więcej czasu odpoczynku po swoim ligowym meczu Arsenalu w porównaniu do Chelsea dla mnie wszystko pięknie się wyrównuje.

Trzecia sprawa to ta a propo tych składów. Tak czuję, że Boss Wenger wcale nie będzie chciał odpaść młodzieżą przed własną publiką, jeszcze grając z ekipą prowadzoną przez JM, gościa, którego drużyny nigdy nie ograł. Kanonierom doskwiera brak trofeów od 2005 roku i nawet taki puchar byłby czymś. Tak więc myślę, że wymiesza starość z młodością i powalczy o wygranie tego meczu 1 bramką. Jednak jak ja już to często pisałem o Mourinho i znowu to powtórzę, że jest to cwany lis, który nie zwykł przegrywać co zapewne potwierdzi się i dziś. I wcale nie zdziwi mnie jeśli o tym, która z drużyn przejdzie do następnej rundy zadecydują rzuty karne. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
Arsenal Londyn vs Chelsea Londyn (0:2)
Dzisiaj w ramach IV rundy Capital One Cup, Arsenal podejmie na Emirates Stadium lokalnego rywala Chelsea. To spotkanie nie ma swojego faworyta co potwierdzają kursy bukmacherów, które są bardzo wyrównane w stosunku obu drużyn. Oba zespoły w fantastycznej formie, goście po szczęśliwym zwycięstwie na The Citizens przesądzonym w końcówce spotkania za sprawą wykorzystania błędu defensorów Manchesteru City przez Fernando Torresa. Gospodarze zaś pewnie na fotelu lidera po odprawieniu z kwitkiem drużyny Crystal Palace. Jest to jeden z niewielu meczów, w którym kompletnie nie jestem w stanie wskazać &quot;mojego&quot; faworyta. Najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie jest typ na bramki obu drużyn lub na przedział bramek 2-3 na co sam się zdecydowałem.
Typ: Liczba bramek 2-3 ✅✅✅
Kurs: 2.00
✅✅✅
Bukmacher: totolotek
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Arsenal - Chelsea
W zwykłym meczu w obstawianiu strzelnicy nie byłoby zbyt dużej wartości, ale w angielskim pucharze piłkarzom często puszcza wiele hamulców ;) Sądzę, żę zawodnicy podświadomie zagrają forfan, więc i ja trochę forfan, ale bynajmniej niebezpodstawnie:
Ponad 5,5 bramki w meczu @ 13,0 (bet365) ⛔ nie wyczuli czaczy, 2

MU - Norwich
MU jest wyraźnym faworytem, a stawka meczu... niska. Spodziewam się meczu z dużą aktywnością gości, również bramkową. Podoba mi się:
Norwich strzeli przynajmniej 2 bramki @ 3,75 (Coral) ⛔ Norwich pasywne
Norwich pierwsze strzeli bramkę @ 3,70 (bwin) ⛔ i bez inicjatywy
Ostrożniej:
BTS @ 1,91 (WilliamHill) ⛔ do tego mało asertywne ;)
 
typer_miras 7

typer_miras

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna, Anglia: Puchar Ligi ⛔
Spotkanie: Newcastle United - Manchester City, 20:45
Wynik: 0:2 (0:0) po dogrywce
Typ: Manchester City wygra i w grze padną w sumie więcej niż 2,5 bramki
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:
Przewidywane składy:
Newcastle United: Krul, Debuchy, Dummett, Santon, Williamson, Anita, Marveaux, Tiote, Ameobi, Cisse, Gouffran.
Manchester City: Pantilimon, Kolarov, Boyata, Lescott, Richards, Lopes, Garcia, Rodwell, Milner, Jovetic, Dzeko.
Newcastle to ligowy średniak, ostatni mecz grali z Sunderlandem, który w tym pojedynku wywalczył swoje pierwsze trzy punkty w bieżącej kampanii BPL. Co prawda - przed tym pojedynkiem ekipie z St James&#39; Park udało się (z czerwoną kartką na koncie) zremisować przed własną publicznością z Liverpoolem (2:2), ale moim zdaniem nie ma co się sugerować tym wynikiem. City podrażnione żałosną porażką z Chelsea na pewno będzie chciało sobie odbić w tym meczu. Inny rezultat niż zwycięstwo klubu z Etihad Stadium jest dla mnie niewyobrażalny. Bardziej zastanawiam się nad tym, czy over wejdzie, ale przecież City dysponuje świetnymi zawodnikami, którzy są w stanie zrobić ogromną różnicę, a i może Newcastle coś ukłuje, przecież gra przed własną publicznością.
Tak więc sądzę, że City dzisiaj pokona Newcastle, a over 2.5 zostanie pokryty.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Capital One Cup
Spotkanie: Newcastle - Manchester City
Typ: I połowa - X ✅ (0:0)
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Miałem nie grać nic w tym meczu ale kursy skoczyły w górę to zaatakuję taką opcję. Mecz trochu podobny do wczorajszego Arsenalu z Chelsea czyli znowu w głównej mierze rezerwy i znowu goście mają je mocniejsze. Je jednak twierdzę, że gospodarzę postawią się dziś faworyzowanym piłkarzom City.

Newcastle mimo tego, że notuje ostatnio średnie wyniki a w dodatku mówi się, ze piłkarze są między sobą skłóceni to w każdym meczu gra na styku i nie ma większych wtop. Jedyna większa jaka im się przydarzyła w tym sezonie to właśnie z Obywatelami na rozpoczęcie sezonu gdzie przegrali 4:0. Ale była to tylko jedna jedyna. W każdym innym meczu była walka i ambicja, z resztą skład jakim dysponują Sroki daje nadzieję na bardzo dużo, niestety póki co Pardew nie potrafi poskładać tej układanki w całość. Kolejny raz mówi, że będzie lepiej z czasem i że chcą wygrać COP po drodze ogrywając City. Czy jest to możliwe ?? Wg. mnie nie ale powalczyć powalczą bo na St. James&#39; Park potrafią.

Koledzy już napisali wyżej przewidywane 11-stki i na moje oko nie widzę, aż tak ogromnej przewagi po stronie The Citizens. Do składu po odbyciu zawieszenia wraca także Mapou Yanga-Mbiwa i bardzo możliwe, że wyjdzie w podstawie. Na 100% od początku w środku pola grał będzie kapitan Cheick Tiote. To bardzo ważne bo to znaczący piłkarz tej drużyny i mam nadzieję, że dziś swoją grą natchnie zespół tym, że można powalczyć w tym spotkaniu o korzystny rezultat.

Koniec końców stawiam remis do przerwy bo kurs mnie zadowala i myślę że jeśli Sroki chcą tu o coś powalczyć to 0:0 utrzymane do przerwy jest musem. Jak będzie na koniec to nie wiem ale domyślać się można, że zespół gospodarzy podobnie jak i wczoraj zespół Arsenalu zawiedzie i zejdzie z boiska pokonany. Przekonamy się już niedługo. Powodzenia !
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
⚽ Newcastle - Manchester City 2 @ 1,67 ⛔ // zaczęli strzelać w OT...
⚽ Newcastle - Manchester City 2 (-1) @ @2,02 ⛔
Newcastle to nieprzewidywalna drużyna ale ostatnio to miano jest zdecydowanie negatywne. Dwie kolejki temu zremisowali u siebie z Liverpoolem by ostatnio przegrać z totalnym outsiderem ligi. Sroki nie mogą się odnaleźć i grają w kratkę.
City ostatnio zaliczyło wtopę z Chelsea. Są podrażnieni i to już jest pierwszy argument za nimi. Drugi to ambicje Pellegriniego, by w pierwszym sezonie ugrać jakieś trofeum. Walka o mistrza będzie bardzo ciężka, LM jest praktycznie nieosiągalna, zostają puchary. Wg mnie City zagra pełną parą.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Na mecz City mam tylko jeden pomysł... mianowicie kartki. Linia jak na potyczkę z agresywnie grającymi Srokami jest śmiesznie ustawiona bo na poziomie 3.5 kartki. Kurs na to zdarzenie to 1.80. Niestety nie mogę znaleźć sędziego tego spotkania ale mimo to decyduje się na to. W City wrze po porażce z Chelsea, Hart dostał operę... Kompany lekko 3 mecze poza grą. W tym meczu wystarczy iskra a kartki będą się sypać... Newcastle zagra po przegranych derbach. Menadżer Srok zapewnia na łamach prasy,że City zagra z zespołem agresywnym, który zamierza awansować i pokazać sportową złość ;) Do tego problemy w defensywnie, może być ostry mecz.
Ja tam próbuje:
NU - MCFC powyżej 3.5 kartki
1.80
Bet365

edit/ Neil Swarbrick jakby ktoś chciał skorzystać ;) /Konrad
E: No to sędzia mało kartkowy stąd ta linia, jednak śmiem twierdzić,że zawodnicy postarają. Jednocześnie radzę uważać ze stawką
E: 3 kartki, ehh...
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Na mecz City mam tylko jeden pomysł... mianowicie kartki. Linia jak na potyczkę z agresywnie grającymi Srokami jest śmiesznie ustawiona bo na poziomie 3.5 kartki. Kurs na to zdarzenie to 1.80. Niestety nie mogę znaleźć sędziego tego spotkania ale mimo to decyduje się na to. W City wrze po porażce z Chelsea, Hart dostał operę... Kompany lekko 3 mecze poza grą. W tym meczu wystarczy iskra a kartki będą się sypać... Newcastle zagra po przegranych derbach. Menadżer Srok zapewnia na łamach prasy,że City zagra z zespołem agresywnym, który zamierza awansować i pokazać sportową złość ;) Do tego problemy w defensywnie, może być ostry mecz.
Ja tam próbuje:
NU - MCFC powyżej 3.5 kartki
1.80
Bet365
edit/ Neil Swarbrick jakby ktoś chciał skorzystać ;) /Konrad
E: No to sędzia mało kartkowy stąd ta linia, jednak śmiem twierdzić,że zawodnicy postarają. Jednocześnie radzę uważać ze stawką
typ wydaje sie dobry , sedzia malo kartkowy ale nawet takim jest Webb ale pamietam jak sedziowal np final MS i tam musial rzucac kartkami zeby gre jakos trzymac i w tym meczu miedzy city a newcastle moze byc podobnie czyli sedzie choc nie lubi bedzie musial temperowac graczy kartkami.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wczoraj tuż po spotkaniach rozlosowano kolejną rundę. A wygląda to tak:
Pary ćwierćfinałowe Capital One Cup:
Leicester - Man City
Sunderland/Southampton - Chelsea
Stoke - Man Utd
Spurs - West Ham
Tak więc jak wszystko pójdzie po myśli faworytów, to będziemy mięli świetnie obsadzone półfinały ;)
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Wczoraj tuż po spotkaniach rozlosowano kolejną rundę. A wygląda to tak:

Pary ćwierćfinałowe Capital One Cup:
Leicester - Man City
Sunderland/Southampton - Chelsea
Stoke - Man Utd
Spurs - West Ham

Tak więc jak wszystko pójdzie po myśli faworytów, to będziemy mięli świetnie obsadzone półfinały ;)
No losujący wyjątkowo ciekawe pary nam zaproponowali.Najłatwiejszą drogę do półfinału będą mieli raczej obywatele.Nie wyobrażam sobie aby mieli odpaść z drużyną z championship,choć wiadomo leckeważyć nikogo nie można.Chelsea może mieć trudny bój ze znajdującym się w przedniej formie Southamptonem z naszym Borubarem w bramce.Czerwone diabły pojadą na trudny teren w Stoke.Ostatni mecz na Old Trafford pomiędzy oboma zespołami zapowiada kolejne świetne spotkanie.No i na koniec kolejne ciekawe starcie.Ostatnio West Ham wręcz upokorzył Spurs.Ciekawe jak będzie tym razem.Stawiam na półfinały:MC-Chelsea i MU-West Ham,a w finale oczywiście derby hehe:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna, Capital One Cup
Spotkanie: Sunderland vs Southampton
Typ: 2
Kurs: 2,00
Buk: Bet365
Jutrzejszego dnia pobieram z pocałowaniem ręki jedyny typ z Capital One Cup. Mianowicie Sunderland podejmuje na własnym boisku ekipe naszego polskiego bramkarza Artura Boruca Southampton. Myśle, że nikt nie będzie się oszczędzał w tym meczu a jak juz coś to będzie to drużyna przyjezdnych która znakomicie rozpoczęła sezon i tylko przez błąd naszego Boruca wywieźli remis ze stadionu Stoke w ostatniej kolejce
Ostatni mecz tych ekip to remis 1-1 na stadionie South i był to dość szczęśliwy remis 1-1 przy golu w końcówce spotkania.
Ostatnie 5 meczy tych drużyn to aż 3 remisy i dwa zwycięstwa Sunderlandu ale przy obecnych okolicznościach i formach obu drużyn mój typ przechyla się w strone gości.
Ostatnie 5 meczy Sunderlandu:
1-0-4 bramki (4-11)
Ostatnie 5 meczy Southampton:
3-2-0 bramki (8-2)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom