>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cancun typy podaje

Status
Zamknięty.
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i przestaniesz podawać te wyssane z palca typy, które nie mają żadnego sensu. Oczywiście każdy typ to jest 10/10, pakujcie w to dużo siana. Ups, nie weszło? To podam kolejny typ, postawcie więcej siana niż poprzednio żeby odrobić. I kolejny raz wtopa. Wiadomo, raz na jakiś czas coś takiego mu siądzie, ale ogólnie to jest słabe. Szczególnie dla nowych użytkowników forum. Ktoś będzie przeglądał temat, zobaczy że koleś poleca pograć za grubą kasę, typ 10/10 czyli musi wejść i nagle się okazuje, że nie było nawet blisko, a użytkownik może stracić duże pieniądze. I jeszcze te teksty, że chłop gra po 20k kupon. Taaa... Polecam omijać szerokim łukiem temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +300
jozzy22 568,4K

jozzy22

Użytkownik
Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i przestaniesz podawać te wyssane z palca typy, które nie mają żadnego sensu. Oczywiście każdy typ to jest 10/10, pakujcie w to dużo siana. Ups, nie weszło? To podam kolejny typ, postawcie więcej siana niż poprzednio żeby odrobić. I kolejny raz wtopa. Wiadomo, raz na jakiś czas coś takiego mu siądzie, ale ogólnie to jest słabe. Szczególnie dla nowych użytkowników forum. Ktoś będzie przeglądał temat, zobaczy że koleś poleca pograć za grubą kasę, typ 10/10 czyli musi wejść i nagle się okazuje, że nie było nawet blisko, a użytkownik może stracić duże pieniądze. I jeszcze te teksty, że chłop gra po 20k kupon. Taaa... Polecam omijać szerokim łukiem temat.
Gość już został zgloszony
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i przestaniesz podawać te wyssane z palca typy, które nie mają żadnego sensu. Oczywiście każdy typ to jest 10/10, pakujcie w to dużo siana. Ups, nie weszło? To podam kolejny typ, postawcie więcej siana niż poprzednio żeby odrobić. I kolejny raz wtopa. Wiadomo, raz na jakiś czas coś takiego mu siądzie, ale ogólnie to jest słabe. Szczególnie dla nowych użytkowników forum. Ktoś będzie przeglądał temat, zobaczy że koleś poleca pograć za grubą kasę, typ 10/10 czyli musi wejść i nagle się okazuje, że nie było nawet blisko, a użytkownik może stracić duże pieniądze. I jeszcze te teksty, że chłop gra po 20k kupon. Taaa... Polecam omijać szerokim łukiem temat.
Tak czekałem kiedy ktoś nie wytrzyma i temu przygłupowi coś napisze.
Wina jest po stronie moderatorów, którzy niestety przyzwalają na prowadzenie tematów, bądź wypowiadania się w działach tematycznych.
poziom tego forum drastycznie spadł. czas coś z tym zrobić. Bo odejdą najciekawsi ludzie i zostanie taki chłam ja ten tutaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom