>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie B 2013

Status
Zamknięty.
rijo 407

rijo

Użytkownik
11-09-2013, 00:30
ABC Futebol Clube vs. Sport Club do Recife
Jutro o 00:30 czasu polskiego na przepiękne Estádio Maria Lamas Farache w Rio Grande o trzy punkty przyjdzie się bić ABC i Recife. Oba zespoły wyjdą dziś w swoich prawie najsilniejszych składach. W ekipie O Mais Querido zabraknie Tony&#39;ego, który w 11 meczach strzelił tylko jednego gola, będąc najbardziej wysuniętym napastnikiem... Goście bez podstawowego obrońcy.
Mimo iż &quot;Lwy&quot; zajmują 7. pozycję w tabeli - ABC jest ostatnie - to i tak nie mogą uchodzić dziś za faworytów. W ostatnich meczach sprawowali się poniżej oczekiwań. Nie mogą wygrać już od pięciu meczów! W niedzielę ulegli na własnym stadionie Icasie 0-1. Warto wspomnieć, że tym sposobem zespół z Ceary zrównał się punktami z ww. drużyną.
ABC przypomniało sobie teraz, że gra w drugiej lidze brazylijskiej i jest blisko spadku. Piłkarze się obudzili i tym sposobem w ostatnich trzech meczach domowych zdobyli tyle punktów, ile zdołali wyciągnąć przez resztę meczów! Dlatego nie stawiałbym gości w roli faworyta. Mogą mieć problemy w obronie, która zamiast wychodzić na akcje, to będzie musiała skupić się tylko i wyłącznie na defensywie. A dla gospodarzy każdy punkt jest teraz cenny...
Stąd moje propozycje:
ABC @ 2.80, 2/6 - ✅
1 DNB @ 1.95, 5/6 - ✅
ABC +1 @ 1.55, 6/6 - ✅
+11.65 j. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia, Serie B
Spotkanie: Chapecoense AF – ASA Agriamacao Sportiva Arapiraquense
Typ: Chapecoense (0-1)
Kurs: 2,15
Bwin
Na pół godziny po północy czasu polskiego zaplanowano spotkanie Brazylijskiej Serie B pomiędzy Chapecoense a ASA. Gospodarze zajmują obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem czterdziestu sześciu punktów i czterdziestoma czterema strzelonymi bramkami. Na swoim obiekcie zaś wygrali osiem z jedenastu spotkań ligowych strzelając rywalom dwadzieścia osiem bramek i tracą jedenaście. W ostatnim ligowym występie na swoim stadionie rozgromili Sae Caetano sześć do dwóch. Jak dla mnie to zdecydowany faworyt tej potyczki. Ich rywal zajmuje miejsce w strefie spadkowej i zaliczył fatalną passę. Przegrał pięć ostatnich ligowych spotkań. Dodatkowo zabraknie na ten mecz kilku graczy w kadrze. Najlepszego strzelca zespołu Lucio Maranhao który to ma na koncie w tym sezonie sześć trafień. Nie zagrają też trzej obrońcy: Doświadczony trzydziesto dwuletni Edson Veneno, Tiaro Garca i Marcio Gaiano, dwaj pierwsi mają w sumie na koncie trzy trafienia. Dodatkowo zabraknie pomocnika Cala oraz młodego napastnika Valdivie który to raz trafił do siatki rywala. Wszystko wskazuje więc na wygraną gospodarzy i do tego zapewne wysokie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Joinville-ABC
Gospodarze od paru spotkań nie mogą wygrać ale nie grają tak tragicznie jak wskazują na to wyniki. Po za tym są mocnym kandydatem do awansu. W każdym meczu stwarzają sytuację ale ostatnio brakuje szczęścia. W wyjazdowym spotkaniu objęli prowadzenie i wtopili po karnym z kapelusza a grali z wiceliderem, który u siebie gromi rywali. ABC widziałem ostatnio w meczu z Palmeirasem gdzie wygrali 3-2. Mecz istna porażka w wykonaniu jednych jak i drugich. Fatalna obrona, słabe krycie przy stałych fragmentach gry gdzie właśnie po nich stracili dwie bramki, w środku pola i w tyle brakuję zdecydowanie jakości a co za tym idzie i w przodzie nie wygląda to najlepiej ale niesieni dopingiem fanatycznych kibiców cudem ograli Palmeiras, które na moje oko w drugiej połowie po prostu stanęło. Dla mnie mocny bet na gospodarzy i wchodzę w to bez wachania.
Dokładam AH-1. Mocno czuję tego beta. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Full support expected, w dodatkuw wywiadach gracze wiedzą, że mają tutaj must -win. Po prostu się zacieli, dziś się to zmieni.
Joint @ 1,74 / 1500 :cool:
Joint AH -1 @ 2,44 / 500

Krajówka do kosza , haha ???? . Joinville nie zagrało aż takiej padaki. Karny przestrzelony potem strata bramy grając przeciwko 10. Cyrk ale takie bety czasami się zdarzają.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Ceará - Parana Ceara @1.83 DOXXbet 4/10 ⛔

Mój typ na gospodarzy, którzy są w bardzo dobrej formie, wygrywają mecz za meczem dzięki czemu włączyli się do walki o awans do Serie A czego im życzę. W ostatnim meczu pokonali 5:3 Bragantino strzelając trzy gole w pierwszych 15 minutach i to nie pierwszy raz kiedy u siebie ustawiają mecz pod siebie szybkimi golami. U siebie są niesamowici mocni o czym świadczy 2 miejsce w tabeli spotkań domowych, lepsze jest tylko liderujący Palmeiras. Parana ostatnio notuje spadek formy bo przegrali trzy mecze z rzędu - dwa u siebie 0:1 z Americą i Avai i na wyjeździe w ostatniej kolejce 4:1 z Americą RN. Efekt porażek jest taki, że wypadli z czołowej czwórki, która daje awans do pierwszej ligi. Atut gry u siebie, forma i osłabienia goście zachęcają do zainwestowania na Ceare.

Ceara tylko bez Ivo (Obrońca 21M/1G) natomiast goście bez: Brinner (Obrońca 27M), Anderson (Obrońca 20M/1G),. Sergio (Napastnik 19M/6G), Lucio Flavio (Pomocnik 18M/3G), Moacir (Obrońca 18M/1G), Amorim (Napastnik 18M/1G).
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Chapecoense-SC - Figueirense
TYP: 1 - KURS: 1,80
BUK: MILENIUM


Kolejna kolejka brazylijskiej Serie B. Kandydujący do awansu do Serie A Chapecoense podejmie Figueirense, które notuje przeciętne wyniki. Chapecoense na drugiej pozycji z 58 punktami, a Figueirense z 45 oczkami za 10. miejscu. Chapecoense u siebie nie przegrywa raczej, no i zwycięstwo w tym meczu bardzo przybliża ich do upragnionego awansu. Warto też wspomniec, że grali ze sobą 5 czerwca b.r. i wtedy Chapecoense na wyjeździe wygrało 2-0. Dlaczego u siebie, z tak świetną grą, mieliby nie wygrac? Sądze, że Chapecoense wygra dwoma bramkami. Powodzenia! ????
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
America RN - Ceará (AH +0) @1.97 Pinnacle 4/10 ⛔

Do końca sezonu obie drużyny mają siedem spotkań, ale cele odmienne. America RN walczy o utrzymanie a dzięki dobrej formie to stało się bardziej realne bo mają już cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Z tym, że teraz czekają ich ciężkie spotkań min. z Cearą, Chapecoense czy Avai. W ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z Boą co przerwało ich passę trzech zwycięstw z rzędu. Porażka dość pechowa bo wyrównali w doliczonym czasie gry by chwilę później znowu stracić gola, który dał zwycięstwo ekipie gospodarzy. Ostatnie spotkania u siebie są w ich wykonaniu bardzo dobre, aczkolwiek z perspektywy całego sezonu nie wykorzystywali dobrze atutu gospodarza.

Ceara przez większość sezonu nie liczyła się w walce o awans do Serie B, lecz druga część sezonu jest w ich wykonaniu dobra co daje realne szanse na awans do czołówek czwórki, która premiowana jest awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej w Brazylii. Ostatnie trzy mecze zremisowali z drużynami z czołówki - z Paraną, Chapecoense i Americą Mineiro. Teraz zadanie teoretycznie łatwiejszy mimo, że rywal w dobrej formie to do czołówki drugiej ligi nie należy.

W drużynie gości zabraknie Diogo Orlando (Pomocnik 15M/1G) a w Americe niepewny występu jest Passosa (Pomocnik 26M/3G). Ceara nie przegrała z dzisiejszym rywalem od 2006 roku i stawiam, że podtrzymają dobry bilans a ich już remis nie cieszy na finiszu rozgrywek bo muszą być w ostatnich meczach nieco skuteczniejsi od kilku rywali, którzy walczą o G4.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Paysandu PA - Palmeiras 1X @1.73 Bet365 3/10 ✅
Gospodarze potrzebują punktów jak tlenu bo na cztery kolejki przed końcem sezonu zajmują ostatnie miejsce zagrożone spadkiem a strata do bezpiecznej pozycji to trzy punkty. Rywal dziś ciężki bo Palmeiras to lider rozgrywek z pewnym awansem z pierwszego miejsca do Serie A czyli tam, gdzie ich miejsce. Z tym, że mogą sobie grać na luzie wyczekując wakacji zasłużonych przed powrotem do elity a do tego w mocno osłabionym składzie wyjdą. Na kadrze jest Valdivia (Pomocnik 17M/3G), zawieszony jest Leandro (Napastnik 28M/11G) a kontuzjowani: Wesley (Pomocnik 28M/7G), Vinicius (Napastnik 23M/5G), Luis Felipe (Obrońca 23M/1G), Charles (Pomocnik 23M/2G), Mendieta (Pomocnik 17M/4G) oraz kilku mniej ważnych piłkarzy. Paysandu ostatnio gra ze zmiennym szczęściem, ale potrafią się postawić mocnym drużynom i ostatnio pokonali min. Americe Mineiro. U nich zabraknie z powodu zawieszenia za kartki Ramosa (Pomocnik 31M/4G) i podobnie jak u gości kilku mniej ważnych graczy ma kontuzje. Palmeiras na wyjazdach gra zdecydowanie słabiej, niż u siebie - stawiam minimum punkt dla Paysandu.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Przeglądałem forum w poszukiwaniu tego meczu ale jak widzę to jeszcze o nim nikt tu nie
wspominał tak więc mam dla was insider od mojego znajomego typera (Che Guevara)
!
Spotkanie: Bragantino - Figueirense / Brazylia Serie B
Typ: Figueirense wygra 1. połowe
Kurs: 1.85 + http://www.betexplorer.com/soccer/brazil/serie-b/bragantino-figueirense/CG1UVowm/
Buk: eXpekt
Analiza: a więc o co chodzi ? Bragantino jest w tabeli średniaczkiem, a Figueirense musi, ale to na prawdę musi to spotkanie wygrać by awansować do brazylijskiej Serie A ! Obecnie plasują sie na 4 pozycji w tabeli która daje im tą możliwość awansu, lecz tyle samo punktów co oni mają również Ceara oraz Icasa. Dziś jest ostatnia kolejka przed zakończeniem sezonu więc to muszą wykorzystać.
Zagrałem na pierwszą połowę w tym meczu dla gości bo kursy poleciały na dół w tym meczu, a dlaczego ? o tym zaraz. Z resztą w typach dnia nie mogę podać kursu &gt; 1.50. Mam pewne informacje o absencji wśród gospodarzy, gdzie nie zagrają : Alvaro obrońca (25/3), Andrade obrońca (29/1), Serginho pomocnik (25/1), Cruz pomocnik (28/2), Cesinha napastnik (14/2), Lincom napastnik i najlepszy ich gracz (31/12). Pięciu z nich to na prawde kluczowi gracze, a poza nimi jest jeszcze kilku, ale ich występy są wątpliwe.
Można się tu doszukiwać handi czy over, ale ja ide w stroną HT dla gości ! Figueirense będzie ten mecz cisnęło od pierwszych minut ! | start 19:20 !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom