>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie B 2013

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Rozgrywki Serie B ruszyły już w piątek ale nie założyłem tematu wtedy, gdyż nic nie pisałem o żadnym ze spotkań, a do tego nie miałem zbytnio czasu. Dzisiaj zarzucam temat ale żadnego większego wstępu nie piszę, bo raz że jeszcze nie wszystkie ekipy dobrze prześledziłem, a dwa że jakoś nie mam weny. Zatem wrzucam od razu analizę na dzisiaj:
VS
Z pewnością hitem drugiej kolejki Serie B będzie starcie na Arena Independencia, pomiędzy America Mineiro, a Figueirense. Ciężko jednoznacznie wskazać faworyta tego spotkania ale ze względu na rozgrywanie spotkania, chyba będzie nim America. Po stronie gospodarzy znani gracze z Serie A jak chociażby Nikao, Leandro Ferreira, a w ataku Willians były gracz Sportu Recife, a także weteran ale świetny napastnik Fabio Junior. W bramce Neneca, który w pierwszej kolejce w idiotyczny sposób dał Guaratinguecie 3 punkty, bo nie potrafi łapać piłki... Figueirense to też jeden z głównych kandydatów do awansu czyli notabene powrotu do Serie A. W pierwszej kolejce wygrali z America RN 3:2 po dwóch golach Rafaela Costy. Z resztą o nich pisałem przy okazji spotkania w Copa do Brasil i uważam, że naprawdę fajny zespół skompletowali i stać ich na dobre wyniki. Wobec tego, że spotykają się dwie mocne ekipy, to myślę, że powinien ten mecz zakończyć się overem, bo po obu stronach potencjał ofensywny jest całkiem mocny, jak na tą ligę.
America: Neneca; Leandro Silva, Vitor Hugo, Jailton e Wanderson; Claudinei, Leandro Ferreira, Juninho e Nikão; Willians e Fábio Júnior
FIgueirense: Ricardo; William Cordeiro, Thiego, Douglas Siva e Wellington Saci; Willian Magrão, Ronaldo Três e Maylson; Ricardinho, Pablo e Rafael Costa
Over 2,5 @ 1,90 Bet365✅2:4
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS
Bardzo fajnie na dzisiejszą nockę wygląda Joinville, które u siebie podejmuje ASA Arapiraca. JEC(Joinville) u siebie jest naprawdę mocnym zespołem, co w ubiegłym sezonie wielokrotnie jako beniaminek pokazali. Z resztą został przede wszystkim Lima w ataku z ubiegłego sezonu, a jak dołączą do nich Martin Liguera i Matheus Carvalho, to szykuje nam się fajna paczka. Zabraknie jedynie Ronaldo w ataku, który pauzuje za czerwoną kartkę, a jego miejsce zajmie Francis. Poza tym wszyscy zdrowi więc wszystko powinno pójść zgodnie z planem. ASA na inauguracje zremisowała z Paysandu, a we wtorek uległa u siebie Palmeirasowi 3:0. Teraz czeka ich trudny wyjazd i nie obejdzie się bez problemów. Nie ma przede wszystkim Didiry czyli środkowego pomocnika, który wiele znaczy dla tej ekipy. Poza tym zabraknie jeszcze Fabiano Silvy(def pomocnik) i Marcio Gabriel(boczny obrońca), a jedyną dobrą wiadomością jest powrót Jorginho po czerwonej kartce w 1 kolejce.
W mojej ocenie lepiej wygląda Joinville, które dodatkowo gra u siebie, gdzie jest silnym zespołem. Jeśli Lucio Maranhao nie dostanie zbyt wiele swobody, to gospodarze bez problemu sięgnął po 3pkt, a może nawet powtórzą wynik z Bragantino gdy było 3:0.
Joinville: Ivan; Carlos Alberto, Sandro, Diego Jussani e Rafinha; Marcos Vinícius, Augusto Recife, Arthur Maia e Marcelo Costa; Lima e Francis
ASA: Gilson; Osmar, Fabiano, Tiago Garça e Chiquinho Baiano; Cal, Jorginho, Pedro Silva e Bruno; Wanderson e Lúcio Maranhão
Joinville @ 1,62 Betsafe✅2:0

VS
Tym razem nie over ale wygrana Figueirense chodzi mi po głowie. Z czystą &quot;1&quot; bym się jednak wstrzymał, gdyż rywal jak na Serie B wymagający. Tak czy siak Figueira gra bardzo dobrze i po dwóch kolejkach wraz z Palmeirasem mają po 6pkt. Widziałem skróty z obu dotychczasowych spotkań ekipy z Florianopolis i widać, że strzelanie goli oraz dochodzenie do sytuacji bramkowych nie sprawia im żadnego kłopotu. Naprawdę fajnie to się ogląda, a do tego pada mnóstwo goli. W tym spotkaniu Adilson Batista nie skorzysta z napastnika Marcelo Toscano ale za to do kadry meczowej wracają Gerson Magrao i Botti. Goście po odpadnięciu z Copa do Brasil wyrzucili trenera i teraz prowadzi ich Marcelo Martelotti, który miał udany debiut przeciwko ABC(wygrana 1:0). Teraz jednak rywal z dużo wyższej półki i o punkty będzie niezwykle ciężko. Do tego pamiętajmy, że Sport głównie punktował ostatnio u siebie więc wyjazd to już kłopot. Do dyspozycji trenera wraca Mauricio po czerwieni na inauguracje ale dalej defensywny pomocnik Tobi zagra na stoperze, podobnie jak młody defensywny pomocnik Welton zagra na prawej obronie, podczas gdy na ławce pozostaną w gotowości Anderson Pedra i Camilo.
W mojej ocenie dobra forma Figueirense oraz atut własnego boiska powinny wystarczyć do odniesienia trzeciej wygranej. W najgorszym wypadku widzę remis i dlatego też zabezpieczam się na wszelki wypadek.
Figueirense: Ricardo; André Rocha, Thiego, Douglas e Wellington Saci; Willian Magrão, Ronaldo Tres, Tinga e Maylson; Ricardinho e Rafael Costa
Sport: Magrão; Welton, Gabriel, Tobi e Marcelo Cordeiro; Renan Teixeira, Rithely, Lucas Lima, Felipe Azevedo e Marcos Aurélio; Nunes
Figueirense DNB @ 1,45 Betsafe✅3:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
vs
Na Frasqueirao w Natal zobaczymy mecz derbowy na północy Brazylii. Ciężko wskazać faworyta tego pojedynku ale w mojej ocenie są nimi goście. Dlatego też dziwią mnie kursy u niektórych buków, gdzie na gości mamy prawie 2,8 a jeśli chcemy pobrać opcję dnb, to i tak mamy 2,00 co uważam za spore value.
Przede wszystkim ABC rozpoczeło sezon od dwóch porażek Najpierw grając jako gospodarz na Almeidao przegrali dość wyraźnie z Paraną 2:0, a we wtorek ulegli Sportowi 1:0. Teraz łatwo nie będzie, to jest sporo kłopotów kadrowych. Prawy obrońca Thiaguinho, lewy obrońca Alexandre, pomocnik Diogo Barcelos, napastnicy Elionar Bombinha i Vanderlei są kontuzjowani. A dodatkowo nie może zagrać Jean Carioca ze względu na jakieś kłopoty z zarejestrowaniem go w CBF, gdyż ostatnim terminem, gdy mogli to zrobić była środa ale tego nie zrobili, a wczoraj było Boże Ciało i tyle z jego gry... Dodatkowo tuż przed początkiem sezonu odszedł Junior Xuxa czyli jeden z najważniejszych zawodników zespołu, który co ciekawe wybrał ofertę Santa Cruz z Serie C. Jeśli chodzi o Ceara, to ta póki co ma 4pkt ale co ciekawe nie stracili jeszcze gola. Najpierw 0:0 z Sao Caetano, a we wtorek ograli u siebie Paysandu 1:0 ale powinno być o wiele wyżej. Do dyspozycji trenera wracają Eric, Lulinha i Magno Alves. Jedynym problemem jest sprzedaż Rafaela Vaza. Środkowy obrońca za kwotę 530 tysięcy reali zostanie sprzedany do Vasco, a do Rio poleciał już wczoraj.
W mojej ocenie goscie na papierze wyglądają lepiej, do tego nie mają żadnych kłopotów kadrowych oraz udanie weszli w sezon. Dlatego myśle, że 2,00 na gości z zabezpieczeniem na wypadek remisu jest tutaj dobra ofertą.
ABC: Lopes, Renato, Flávio Boaventura, Vinicius, Lino; Leandro Santos, Bileu, Mateus e Erivélton (Geovani); Rodrigo Silva e Alvinho (Rafael Santiago)
Ceara: Fernando Henrique; Rafael Cruz (Eric), Douglas, Anderson Marques, Renan Luís; Diogo Orlando, João Marcos, Ricardinho, Lulinha; Mota e Magno Alves.
Ceara DNB @ 2,00 Betsafe/William Hill▶1:1
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
VS
Bardzo fajnie na dzisiejszą nockę wygląda Joinville, które u siebie podejmuje ASA Arapiraca. JEC(Joinville) u siebie jest naprawdę mocnym zespołem, co w ubiegłym sezonie wielokrotnie jako beniaminek pokazali. Z resztą został przede wszystkim Lima w ataku z ubiegłego sezonu, a jak dołączą do nich Martin Liguera i Matheus Carvalho, to szykuje nam się fajna paczka. Zabraknie jedynie Ronaldo w ataku, który pauzuje za czerwoną kartkę, a jego miejsce zajmie Francis. Poza tym wszyscy zdrowi więc wszystko powinno pójść zgodnie z planem. ASA na inauguracje zremisowała z Paysandu, a we wtorek uległa u siebie Palmeirasowi 3:0. Teraz czeka ich trudny wyjazd i nie obejdzie się bez problemów. Nie ma przede wszystkim Didiry czyli środkowego pomocnika, który wiele znaczy dla tej ekipy. Poza tym zabraknie jeszcze Fabiano Silvy(def pomocnik) i Marcio Gabriel(boczny obrońca), a jedyną dobrą wiadomością jest powrót Jorginho po czerwonej kartce w 1 kolejce.
W mojej ocenie lepiej wygląda Joinville, które dodatkowo gra u siebie, gdzie jest silnym zespołem. Jeśli Lucio Maranhao nie dostanie zbyt wiele swobody, to gospodarze bez problemu sięgnął po 3pkt, a może nawet powtórzą wynik z Bragantino gdy było 3:0.
Joinville: Ivan; Carlos Alberto, Sandro, Diego Jussani e Rafinha; Marcos Vinícius, Augusto Recife, Arthur Maia e Marcelo Costa; Lima e Francis
ASA: Gilson; Osmar, Fabiano, Tiago Garça e Chiquinho Baiano; Cal, Jorginho, Pedro Silva e Bruno; Wanderson e Lúcio Maranhão
Joinville @ 1,62 Betsafe
W pełni się zgadzam ale osobiscie jestem za opcja ze Joinville wygra 1 polowe po kursie 2.00 w Bet365. Atak jak kolega wspomnial maja dobry, Lima wystarczy ;) Asa za to traci bardzo czesto bramki juz na poczatku meczu, tak bylo bardzo czesto w ich przypadku. Reszty nie bd pisac. Bardzo dobrze juz zostalo to opisane ;) Pozdrawiam
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS
Na Orlando Scarpelli odbędzie się pierwsze derbowe starcie, zespołów ze stanu Santa Catarina w tym sezonie Serie B, a warto nadmienić, że poza Figueirense i Chapecoense, ten stan reprezentują jeszcze Avai i Joinville.
Faworytem derbów jest rzecz jasna Figueirense, które zaczęło sezon od trzech kolejnych wygranych. W każdym z tych spotkań padało mnóstwo goli, co też dawało satysfakcje kibicom z dobrych spotkań. Wśród Figueiry największe wrażenie robi Rafael Costa, który ma już na swoim koncie 5 goli, co po trzech kolejkach robi spore wrażenie. Gorzej prezentuję się obrona ale skoro wszystko z przodu jest w porządku, to nie powinno aż tak martwić Adilsona Batiste i resztę związanych z Figueirense. Problemów kadrowych właściwie nie ma, a jedyną niewiadomą jest, to czy gotowy będzie Ronaldo Tres do gry. Jeśli nie, to jego miejsce zajmie Wellington Saci. Dla Chapecoense będzie to z kolei, kolejny test. Po tym jak rozbili na inaugurację BOA Esporte, potem zanotowali już bardziej &quot;spokojne&quot; rezultaty czyli remis z Oeste(zmarnowali mnóstwo okazji i powinni łatwo wygrać) oraz wygrali z Sao Caetano na wyjeździe. A jeśli wspomniałem, o tych 5 trafieniach Rafaela Costy, to też warto przytoczyć 3 gole Bruno Rangela po stronei Chapecoense.
Uważam, że czeka nas świetne spotkanie i liczę na wiele goli. Over 2,5 chodzi w okolicach 1,6 więc myślę, że można spróbować over 3, gdyż goli powinno paść więcej, a w przypadku 3 goli mamy zwrot. Również pobieram gospodarzy z zabezpieczeniem, gdyż sądzę, że z takim składem, to po prostu nie mogą nie wygrywać domowych spotkań i większości wyjazdowych. Wiem, że to derby ale mimo wszystko goście najwyżej ugrają remis.
Figueirense: Ricardo; André Rocha, Thiego, Douglas e Gerson Magrão; Ronaldo Tres (Wellington Saci), Willian Magrão, Maylson e Tinga; Ricardinho e Rafael Costa
Chapecoense: Nivaldo; Fabiano, Rafael Lima, André Paulino e Alan; Wanderson, Diego Felipe, Augusto e Athos (Dieguinho); Fabinho Alves e Bruno Rangel
Figueirense DNB @ 1,40 Bet365⛔0:2
Over 3 @ 2,15⛔


VS
Ostatnio grałem na JEC i tym razem tak samo, gdyż znowu grają u siebie. W piątek rozegrali dobre spotkanie i bez problemów ograli ASA Arapiraca. Teraz rywal chyba lekko mocniejszy ale póki co, nie prezentujący się zbyt okazali czyli America de Natal. U gospodarzy zajdzie mała zmiana, bo za kartki pauzuje defensywny pomocnik Augusto Recife wobec czego trener Arturzinho robi tak: Carlos Alberto zastąpi A.Recife, bo jest defensywnym pomocnikiem, ale grał ostatnio na prawej obronie, a tam z kolei jego miejsce zajmie Boiadeiro, którego dobrze wspominam z gry w Cearze czy Americe Mineiro i bardzo żałuje, że taki gracz siedzi na ławce, bo w Serie B powinien być jednym z czołowych prawych obrońców. Poza tym cała reszta do dyspozycji trenera, a dodatkowo na środek obrony powraca Rafael i zajmie miejsce Jaco. Goście póki co, zdobyli tylko 2pkt. O ile porażka z Figueirense na inauguracje wstydu im nie przynosi, o tyle remisy z Icasa i Paysandu, to jakiś wielki sukces z pewnością nie jest. Skład wprawdzie pełny ale z tego, co wyczytałem, to nie pełni sił mogą ale nie muszą być Norberto, Fabinho, Cascata i Daniel Rezende. A jeśli chodzi o najważniejsze osoby u gości, na które trzeba zwrócić baczną uwagę, to będą nimi właśnie Cascata i Junior Negao.
Forma po stronie gospodarzy, stadion również, a zatem szykuje się trzecia wygrana JEC w tym sezonie, a po takim kursie do dubla jak najbardziej można brać.
Joinville: Ivan; Boiadeiro, Sandro, Rafael e Rafinha; Marcos Vinícius, Carlos Alberto, Arthur Maia e Marcelo Costa; Lima e Francis
America RN: Rodrigão; Norberto, Zé Antônio, Edvânio e Pedro Henrique; Ricardo Baiano, Márcio Passos, Fabinho e Cascata; Júnior Negão e Daniel Rezende
Joinville @ 1,60 William Hill✅3:1
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Ostatnio grałem na JEC i tym razem tak samo, gdyż znowu grają u siebie. W piątek rozegrali dobre spotkanie i bez problemów ograli ASA Arapiraca. Teraz rywal chyba lekko mocniejszy ale póki co, nie prezentujący się zbyt okazali czyli America de Natal. U gospodarzy zajdzie mała zmiana, bo za kartki pauzuje defensywny pomocnik Augusto Recife wobec czego trener Arturzinho robi tak: Carlos Alberto zastąpi A.Recife, bo jest defensywnym pomocnikiem, ale grał ostatnio na prawej obronie, a tam z kolei jego miejsce zajmie Boiadeiro, którego dobrze wspominam z gry w Cearze czy Americe Mineiro i bardzo żałuje, że taki gracz siedzi na ławce, bo w Serie B powinien być jednym z czołowych prawych obrońców. Poza tym cała reszta do dyspozycji trenera, a dodatkowo na środek obrony powraca Rafael i zajmie miejsce Jaco. Goście póki co, zdobyli tylko 2pkt. O ile porażka z Figueirense na inauguracje wstydu im nie przynosi, o tyle remisy z Icasa i Paysandu, to jakiś wielki sukces z pewnością nie jest. Skład wprawdzie pełny ale z tego, co wyczytałem, to nie pełni sił mogą ale nie muszą być Norberto, Fabinho, Cascata i Daniel Rezende. A jeśli chodzi o najważniejsze osoby u gości, na które trzeba zwrócić baczną uwagę, to będą nimi właśnie Cascata i Junior Negao.
Forma po stronie gospodarzy, stadion również, a zatem szykuje się trzecia wygrana JEC w tym sezonie, a po takim kursie do dubla jak najbardziej można brać.
Joinville: Ivan; Boiadeiro, Sandro, Rafael e Rafinha; Marcos Vinícius, Carlos Alberto, Arthur Maia e Marcelo Costa; Lima e Francis
America RN: Rodrigão; Norberto, Zé Antônio, Edvânio e Pedro Henrique; Ricardo Baiano, Márcio Passos, Fabinho e Cascata; Júnior Negão e Daniel Rezende
Joinville @ 1,60 William Hill
Jak tam samo jak poprzednio polecam zagranie tego meczu na 1 polowe ;)
@ 2.05 Bet 365
P.S Przepraszam kolege ze po raz drugi sie tak wcinam, ale tak wczesnie teraz napisales te analize ze nie zdazylem napisac swojej na temat tego meczu
edit: Kursy spadaja, lepiej sie spieszyc ;)
 
ostrowiec 53

ostrowiec

Użytkownik
Agremicao Sportiva Arapiraquense - Icasa/CE - 1 (2.00) - Bet365
Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do przeniesienia się dzisiejszej nocy na boiska Serie B , gdzie udało mi się znaleźć jedno bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie . 8 czerwca o godzienie 00:30 rozegrane zostanie spotkanie w ramach 5 kolejki brazylijskiej Campeonato Brasileiro Serie B , gdzie na Estadio Municipal Coaracy da Mata Fonseca zmieszą się ekipy Agremiacao Sportiva Arapiraquense i Icasa/CE . Według mnie zdecydowanymi faworytami w tym meczu są zawodnicy ASA , którzy wracają na swój teren po bardzo dobrym meczu z Boa , który udało im się wygrać 1-2 . Po bardzo słabym początku sezonu , gdzie potrafili zdobyć zaledwie 1 punkt na inauguracje ligi udało się wreszcie przełamać i zgarnąć całą pule . Wiadome było że w końcu się przełamią jednak szczerze nie spodziewałem się tego już w poprzedniej rundzie z bardzo dobrze prezentującą się na własnym obiekcie drużyną gospodarzy . Na pewno zwycięstwo ich podbudowało i na Estadio Municipal zrobią wszystko aby odblokować się także jeżeli chodzi o spotkania na własnym boisku . Gospodarze w rozegranych jak do tej pory 4 kolejkach ligowych potrafili uzbierać łącznie 4 punkty na co złożył się remis z Paysandu na inaugurację rozgrywek a także wspomniane już zwycięstwo nad drużyną Boa . Zanotowali oni również dwie porażki – najpierw na swojej murawie przegrali 0-3 z głównymi kandydatami do awansu a więc Palmeiras a także 2-0 z mocną ekipą Joinville . Wyniki może nie są jakieś nadzwyczajne , jednak oglądając tą ekipę w kilku spotkaniach widać iż drzemie tam ogromny potencjał , który z czasem na pewno się przełoży na wyniki . Wydaje mi się że spotkanie z CE to idealne spotkanie na zwycięstwo przed własną publicznością , co jeszcze bardziej uskrzydliłoby zawodników Ricardo Silvy . Jeżeli chodzi o osłabienia to zarówno u gospodarzy jak i gości są malutkie braki . Szkoleniowiec ASA nie będzie mógł skorzystać w tym meczu z usług Didira , Leo Gamalho i Pedro Silvy którzy są kontuzjowani . Do drużyny wraca natomiast Reinaldo Silva .
Drużyna gości to dla mnie na chwilę obecną jedna ze słabszych ekip w Serie B i szczerze powiedziawszy utrzymanie się ich na zapleczu Serie A będzie dosyć dużym osiągnięciem . Drużyna zbudowana za małe pieniądze oparta głównie na zawodnikach wychowanych w klubie i grających tam już kilka sezonów. Zmiany jakie zaszły w klubie pod względem wzmocnienia składu nie przekonują mnie w ogóle i nie wróżę im w tym sezonie niczego dobrego . Po wygranym inauguracyjnym spotkaniu na własnym terenie ze Sportem 2-1 ekipa potwierdziła moje słowa i drużyna spisuje się dużo słabiej . O ile remis na wyjeździe z Americą RN można uznać za dobry wynik o tyle porażki kolejno z typowym średniakiem ligi Avai 3-4 na własnym terenie i AM 1-2 także u siebie nie zapowiadają dla klubu niczego dobrego . W klubie od razu wyrzucony został dotychczasowy szkoleniowiec , a w jego miejsce przyszedł trenujący do tej pory ekipę S.C. Santa Cruz - Roni Arauno . Według mojej skromnej opinii tak szybkie pozbycie się trenera i w jego miejsce wstawienie człowieka który trenował kluby głównie na poziomie Serie C nie będzie dobrym posunięciem . Nie wspominam już o tym , że na pewno nie wie na co stać danego zawodnika i będzie się musiał posiłkować informacjami od asystenta . W dzisiejszym spotkaniu w drużynie gości nie zdolny do gry będzie tylko Leyrielton a do gry wraca Da Silva .
Reasumując w tym spotkaniu z obu stron zmierzą się ekipy o bardzo podobnych umiejętnościach i możliwościach . Uważam jednak że to ASA ma na chwilę obecną więcej atutów i wykorzystają w 100% to , iż goście przyjeżdżają na to spotkanie w małej rozsypce po nie najlepszych wynikach w ostatnich pojedynkach . Liczę na przełamanie się Lucio Maranhao i Jorginho . Moim zdaniem jeżeli gospodarze zagrają podobnie do tego co prezentowali w ostatniej kolejce to o wynik możemy być spokojni .
ASA : Gilson – Chiquinho,Fabiano,Micael,Osmar – Jorginho,Rudiero,Cal – Bruno – Lucio,Wanderson . Ustawienie 4-3-1-2
Icasa/CE – Camilo – Naylhor,Nildo,Luiz Otavio,Carlinhos – Sorato,Neto – Elanardo,Chapinha – Pitbull,Junior . Ustawienie 4-2-2-2.
Campeone

Posty: 4
Dołączył(a): Cz cze 06, 2013 12:35
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Bragantino - America-RN
Typ: Bragantino wygra 1 polowe
Kurs. 2.20
Witam, dzis na wieczor gram typ na 1 polowe w meczu Bragantino - America-RN. Bragantino u siebie gra b. dobrze szczegolnie z zespolem America Rn. Zawsze wygrywali 1 polowe, ostatnie mecze tez na korzysc gospodarzy, bardzo szybko strzelaja bramki ;) Stad tez polecam ten typ ;) Niestety co do skladow sie nie doczytalem wiec typ tylko ze statystyk..
Pozdrawiam ;)
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Atletico Goianiense - America Natal @ 1.61 Pinnacle
Spotkanie z zaplecza brazylijskiej ekstraklasy. Atletico nie jest jakąś mega mocną ekipą ale wypada całkiem przyzwoicie. Nie można przecież oczekiwać od nich walki o awans ale spokojne miejsce w środku tabeli gwarantujące utrzymanie już tak. Atletico na własnym stadionie poknało np. Joinville, które walczy o awans. Przy swojej publiczności drużyna ta wygrała dwa ostatnie spotkania. Nie jest więc najgorzej. Teraz troszkę o gościach - od początku sezonu praktycznie cała drużyna gra fatalnie. Aktualnie zajmują oni przed ostatnie miejsce w tabeli i według mnie są głównym kandydatem do spadku. Podsumowując - całkiem dobrze radzące sobie w tym sezonie Atletico na własnym stadionie powinno ograć spokojnie gości. Myślę, że te kursy na gospodarzy są za wysokie i warto skorzystać z okazji.
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
⚽Joinville - Boa
Typ: Joinville 1 polowa
Kurs: 2.1


To moze znowu na Joinville u siebie? Silne u siebie Boa slabiutko na wyjazdach.. Joinville nawet przy ostatnim remisie 2:2 do przerwy prowadzilo 2:0. Nie mam niestety żadnych informacji co składów drużyn, jesli tylko zdąże cos znalezc zaaktualizuje posta

Pozdrawiam
 
asator 33

asator

Użytkownik
⚽Joinville - Boa
Typ: Joinville 1 polowa
Kurs: 2.1


To moze znowu na Joinville u siebie? Silne u siebie Boa slabiutko na wyjazdach.. Joinville nawet przy ostatnim remisie 2:2 do przerwy prowadzilo 2:0. Nie mam niestety żadnych informacji co składów drużyn, jesli tylko zdąże cos znalezc zaaktualizuje posta

Pozdrawiam
Składy:

JOINVILLE: Ivan; Eduardo, Rafael, Sandro e Dênis; Augusto Recife, Marcus Vinícius, Ricardinho e Marcelo Costa; Ronaldo e Lima

BOA ESPORTE: Leandro; Rafinha, André Astorga, Ciro Sena e Aírton Oliveira; Rodrigo Souza, Betinho, Petros e Marcelinho Paraíba; Francismar e Fernando Karanga
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Oeste - ASA
Faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest według mnie Oeste. Obecnie znajdują się w lepszej dyspozycji i grają u siebie co jest dużym plusem. ASA gra fatalnie na wyjazdach, jedynie jedno zwycięstwo z Boa i to po bramkach zawodników, których dzisiaj nie zobaczymy na boisku - Boiano i Lucio. No właśnie, w tym meczu nie zagra najlepszy strzelec ASA Lucio, który będzie pauzował przez 45 dni, do tego nie zagrają podstawowi obrońcy Baiano i Glaybson oraz podstawowy pomocnik Reinaldo. Sprawa zdobycia punktów przez ASA wygląda na chwilę obecną na bardzo trudną. Oeste wygrywał już z Paraną, Cearą czy Guaratingueta, które na wyjazdach prezentują podobny poziom co dzisiejszy rywal ASA. Kadra na spotkanie wygląda dobrze, chociaż w pomocy nie zagra Fernandes, zdobywca jednej bramki w tym sezonie. W składzie jest Adriano z czterema bramkami na koncie, Paui z dwoma, czy w ataku Bruno Nunes z trzema.
W tym spotkaniu większość atutów jest po stronie gospodarzy i według mnie to oni dzisiaj wygrają. Kursy już lekko spadły po informacjach dotyczących Lucio.
OESTE: Fernando Leal; Adriano Alves, Dezinho, Ligger; Arnaldo, Fernandes, João Denoni, Marcos Paraná e Piauí; Emerson e Eli (Bruno Nunes)
ASA-AL: Gilson, Osmar, Tiago Garça, Samuel e Thalysson; Jorginho, Rudiero, Didira e Valdívia; Wanderson e William Henrique

Typ: Oeste win @ 1,80 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Ceara CE - America RN 1 @1.72 Pinnacle 4/10 ✅

Ceary ostatnie mecze dobre. Wygrali z Chapecoense 3:1 mimo, że przegrywali 0:1. Szybko odrobili straty strzelając trzy gole między 5 a 16 minutą gry. Oglądałem pierwszą połowę tego meczu i ich akcje były naprawdę składne i z pomysłem, podobała mi się ich gra i widać, że zajmują w tabeli miejsce niższe niż powinni wg potencjału. W ostatniej kolejce zremisowali 2:2 z Americą Mineiro czyli również z wymagającym rywalem. America RN w ostatnich trzech meczach zdobyła siedem punktów i kibice odetchnęli bo ich początek ligi był bardzo słaby. Wciąż zajmują miejsce w strefie spadkowej, ale o awans w tej kolejce będzie im bardzo ciężko bo czeka ich ciężka przeprawa z Fortalezie. Jeśli chodzi o sytuację kadrową to w obu drużynach tylko pojedyncze braki. Ceara bez: Marques (Obrońca 12M/2G), Mota (Napastnik 5M/1G), Eric (Obrońca 4M), Foguinho (Pomocnik 2M). America bez: Fabinho (Pomocnik 10M), Edson Rocha (Obrońca 3M). Stawiam na zwycięstwo gospodarzy bo są w coraz lepszej formie i przede wszystkim grają u siebie a to jest ważny aspekt tego meczu.

Chapecoense-SC - Atletico GO 1 @1.57 Bet365 4/10 ✅

Atletico jest po trzech porażkach z rzędu i przyjeżdżają osłabieni brakiem: Jesus (Napastnik 11M/2G), Pipico (Napastnik 9M), Ernandes (Pomocnik 9M), Anselmo (Napadtnik 6M/1G), Marino (Pomocnik 6M), Denner (Obrońca 1M). U gospodarzy bez większych braków. U siebie Chapecoense gra bardzo dobrze, nieprzypadkowo zajmują 2 miejsce. Ostatni mecz wygrali na wyjeździe 2:1 z Recife na trudnym terenie.

Bragantino - Avai X2 @1.75 Bet365 4/10 ✅

Gospodarze bez: Macedo (Obrońca 12M/1G), Elias (Pomocnik 10M), Preto (Pomocnik 8M), Defendi (Bramkarz 8M), Vinicius (Obrońca 5M/1G), Mattis (Obrońca 1M), Neto (Obrońca 0M). Avai tylko bez Eduardo Costy (Pomocnik 10M). Obie ekipy sąsiadują w tabeli, Bragantino gra u siebie, ale są osłabieni. Avai po dwóch wygranych może pójść za ciosem i zdobyć punkty na wyjeździe.

Figueirense SC - Icasa CE Over 2,5 @1.79 Pinnacle 4/10 ✅

Figueira ma, aż 21 goli straconych ich defensywa nie jest zbyt stabilna. Gospodarze bez: Thiego (Obrońca 11M/1G), Ricardinho (Napastnik 10M/1G), Nem (Pomocnik 6M), Ronaldo (Pomocnik 6M), Pires (Obrońca 5M), Magao (Pomocnik 4M), Luan (Napastnik 4M). Icasa bez Camilo (Bramakarz 5M). Na wyjazdach tracą dużo goli. Spodziewam się w tym meczu kilka bramek i to z obu stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
⚽ Ceara - Atletico GO
Typ: Ceara
Kurs: 1.80

Ceara ostatnio bardzo dobrze gra, Atletico na wyjazdach sobie po prostu nie radzi i nigdy nie wygrali z Ceara na wyjezdzie... Padly 2 remisy bezbramkowe i raz wygrala Cera jedna bramka. Dzisiaj wydaje mi sie ze Ceara wygra to spokojnie.
P.S byłbym wdzieczny jakby ktos mi podal strone ze skladami bo na esporte nie ma skladow 2 ligi....
⚽ ASA - America Mineiro
Typ: BTS
Kurs: 1,66

Graja druzyny ktore sporo strzelaja ale i tez sporo traca bramek... faworytami jest druzyna America Mineiro ale nigdy nie udalo sie wygrac na wyjezdzie z ASA lecz ASA ostatnio slaba forma dlatego gram BTS, dobra opcja wydaje sie jeszcze over 2.5 @1.85
Pozdrawiam ;)
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Brazylia / Serie B
Spotkanie: Sao Caetano ₋ Boa
Typ: Sao Caetano
Kurs: 1.85
Bukmacher: William Hill
Analiza: 30 minut po północy zostanie rozegrany mecz w lidze brazylijskiej pomiędzy Sao Caetano, które plasuje się na 14 pozycji z dorobkiem 16 oczek, a jego przeciwnikiem będzie zajmujacy 7 miejsce Boa z dorobkiem 23 oczek. Po odejściu Marcelo Veiga funkcje trenera objął Nene Santana i jak twierdzi postara się wyciągnąć klub ze strefy spadkowej. Mecze jakie do tej pory rozgrywały drużyny między sobą to dwie wygrane Sao Caetano i dwie wygrane Boa EC. W dzisiejszym meczu na szpicy w druzynie gospodarzy zagra ofensywny pomocnik i strzelec 5 bramek Danilo Bueno.
wynik: Sao Caetano 0:1 Boa / ⛔ nie zaliczony !
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Ceará - Guaratingueta 1 @1.65 WH 4/10 ✅

Obie drużyny nisko w tabeli, ale wciąż będę się upierał, że potencjał Ceary jest większy niż wskazują na to wyniki. Przede wszystkim u siebie potrafią grać dobry futbol a oglądałem kilka ich spotkań w tym sezonie i zazwyczaj wrażenie było pozytywne. Ostatni mecz u siebie jednak był zawodem dla kibiców bo przegrali niespodziewanie 1:0 z Atletico GO po serii trzech zwycięstw na własnym boisku. A pokonali min. vice-lidera Chapecoense. Ostatnie dwa mecze drużyny z Fortalezy to ciężkie wyjazdy, w których zdobyli jeden punkt. Najpierw przegrali ze Sportem Recife a ostatnio zremisowali z Avai. W składzie Ceary zabraknie: Ivo (Obrońca 10M/1G), Mota (Napastnik 5M/1G), Orlando (Pomocnik 5M) i Hamilton (Pomocnik 2M).

Guaratingueta ostatnie dwa mecze grała u siebie, zremisowali z Figueirą i pokonali ASA 2:1. Na wyjazdach przegrali ostatnie trzy mecze nie strzelając przy tym nic. U siebie potrafią powalczyć, ale rywalizując na boisku rywala najczęściej wypadają słabiutko. Goście zagrają bez Acleissona (Pomocnik 5M) i Bruno (Pomocnik 7M). O potencjale Ceary już pisałem, ale to nic nie zmieni bo ten zespół zamiast patrzeć do przodu musi obawiać się zbliżającej się strefy spadkowej. Jest nowy trener Sergio Soares i mam nadzieje, że efekty jego pracy będą widoczne a motywacji u siebie gospodarzom zabraknąć nie może. Powinni potwierdzić, że są lepsi i tak też stawiam.

Ceara: Fernando Henrique, Eusébio, Douglas, Anderson Marques; Marcos, João Marcos, Ricardinho, Rogerinho, Vicente; Léo Gamalho, Magno Alves.

Guaratingueta: Saulo, Murilo, Pedro Paulo, Wendel, Ruan,Júlio César, Tiago Ulisses, Renato Peixe, Juninho, Xuxa, Douglas Tanque.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Brazylia / Serie B
Spotkanie: Boa Esporte - Palmeiras
Typ: Boa Esporte 1X (wygra bądź zremisuje)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
vs.

Analiza: Boa Esporte jest w dobrej formie, zespół jest na 6. miejscu i chciałbym powiedzieć, że to jest trochę sensacyjne, ale w tym sezonie klub naprawdę chce walczyć o najwyższe miejsce. W tym tygodniu Boa podpisało 6 nowych kontraktów z zawodnikami w tym ex-Flamengo obrońce Alex Silva. Co do zespołu Palmeiras, naturalne jest, że jest to główny faworyt do powrotu do Serie A. Jednak w meczu z Boa Esporte nie zagra 6 głównych graczy tego zespołu: Fernando Prass, Juninho, Wilson, Leandro, Wesley and Valdivia. W mojej opinii Boa Esporte to solidny zespół na teraz i również uważam, że mecze przeciwko takiej drużynie jak Palmeiras w Serie B są szczególnie dla każdego zespołu, więc mam nadzieję, że zrobią wszystko, w tym meczu.
wynik: Boa Esporte 1:0 Palmeiras / ✅ zaliczony !
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Boa - Palmeiras 1 (+0,5) @2.13 Pinnacle 3/10 ✅

Gram przeciwko głównemu faworytowi do awansu, ale Palmeiras odskoczyło rywalom wraz z Chapecoense, że im potknięcia nie są straszne. Pewnie kroczą po awans do Serie A czyli tam gdzie jest ich miejsce. W ostatniej kolejce wymęczyli zwycięstwo 3:2 ze słabym Paysandu mimo, że przegrywali 0:2. W środku tygodnia wygrali 1:0 z Atletico PR w Pucharze Brazylii a za kilka dni czeka ich rewanż. Podopiecznym Kleina zależy na tych rozgrywkach bo bronią tytułu i mogą sobie zapewnić miejsce w Copa Libertadores jeśli wygrają, podobnie jak przed rokiem. Dodatkowo dzięki PB mogą grać z najlepszymi drużynami w Brazylii a podczas obecności w Serie B takich spotkań kibicom brakuje. Ich gra na wyjazdach nie była zbyt pewna, męczyli dobre wyniki. Głównym zmartwieniem przyjezdnych są osłabienia w tym meczu. Lista nieobecności:prass (Bramkarz 10M), Juninho (Obrońca 16/2G), Leandro (Napastnik 15M/5G), Wesley (Pomocnik 13M/3G), Vilson (Obrońca 8M), Valdivia (Pomocnik 7M/2G), Oliveira (Obrońca 4M).

Boa zaskoczyła mnie w tym sezonie, zajmują 8 miejsce i rywalizuje o miejsce w czołowej czwórce, która daje awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Brazylii. Są drużyną, która traci mało goli i defensywa jest naprawdę godna pochwały choć z drugiej strony mało goli strzelają - ogólnie w meczach z ich udziałem grad goli ciężko zobaczyć. U siebie grają bardzo solidnie i to jest ważny atut tego meczu dla nich. Ostatnio wygrali min. z Icasą, Guaratinguetą, Paysandu czy ABC. Na mecz z Palmeiras zapewne podwójna motywacja bo jednak &quot;Zieloni&quot; to solidna marka brazylijska. U gospodarzy zabraknie z istotnych braków tylko Rafinhi (Obrońca 12M/1G) a niepewny występu jest Airton (12M/1G). Brak ewentualnie dwóch obrońców może być odczuwalny, ale spodziewam się ambitnego i dobrego meczu ich oraz że Airton zagra. Inwestuję 3j w minimum punkt dla gospodarzy w tym spotkaniu.
 
osom 36

osom

Użytkownik
Serie B
Figueirense - Oeste
Pinnace
Over 2.5 @1,806
Kolejno 9 i 13 miejsce. Drużyna gości na wyjazdach za dobrze sobie nie radzi. Figueirense bilans bramek 31:28, Oeste 14:22. Braki kadrowe z jednej i drugiej strony za czerwone kartk w ostatniej kolejcei. W pierwszej drużynie 4, w drugiej 3. Szczególnie w obronie. Atak bez zmian prawie. Obie drużyny będą mieć problemy w obronie i to stworzy dodatkowe sytuacje do strzelenia bramek.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Icasa - Parana
KRAJ/LIGA: Brazylia / Série B
TYP: Over 2,5
KURS: 1,91
BUK: William Hill
STAWKA: 4/10
✅ ✅ ✅
ANALIZA:
Mecz szóstej drużyny Icasa z trzecią ekipą Parana. Różnica pomiędzy obiema ekipami to tylko 5pkt i może być zatem bardzo ciekawie ???? Forma z ostatnich pięciu meczy przemawia za gospodarzami którzy 4 mecze z rzędu wygrali. Goście też źle nie grają bo wygrali 3 a jeden zremisowali więc można się spodziewać wyrównanego meczu a mam nadzieje że z co najmniej 3 bramkami w meczu ???? Historia spotkań jest krótka bo tylko 4 mecze i 2 razy under jak i over
28.09.11 SER Icasa-CE Parana 3 : 1
25.06.11 SER Parana Icasa-CE 2 : 0
10.10.10 SER Parana Icasa-CE 0 : 0
14.07.10 SER Icasa-CE Parana 3 : 0
Ale dziś liczę na over gdyż gospodarze na 18 meczy w tym sezonie aż 15 razy pokrywali over a średnia bramek w ich meczach wynosi 3,3 goście gorzej wyglądają pod tym względem bo w ich meczach średnio na mecz pada 2,3 bramki i tylko w 8 meczach pokrywali w tym sezonie over i w jutrzejszym meczu liczę że prym w bramkach będą wiedli gospodarze hehe
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom