>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A - listopad i grudzień

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przed nami już tylko 5 kolejek do końca zmagań w sezonie 2012. 4 z nich zostaną rozegrane w listopadzie, a ostatnia w grudniu, tak więc nie ma sensu robić oddzielnego tematu na tę ostatnią kolejkę. Na początek warto zapoznać się z sytuacją w tabeli po 33 seriach gier:
Jak więc widać mistrzem najprawdopodobniej zostanie Fluminense, które ma już 8pkt przewagi nad Atletico MG. Na dobrą sprawię więc potrzebują 8pkt by być na 100% pewnym mistrzostwa, a to w takiej ilości spotkań, nie powinno być dla nich większym problemem. Strefa G4 też już praktycznie rozstrzygnięta ale miejsca na podium już niekoniecznie. Do nie dawna wydawało się, że Atletico MG i Gremio powalczą o wicemistrzostwo ale teraz może się okazać, że Gremio pozostanie poza podium, bo ich forma ostatnimi czasy nie jest najwyższa. Strefa G4 gwarantuję udział w Libertadores 2013 ale jeśli w Copa Sudamericana będziemy mieli finał Gremio-Sao Paulo, to wtedy i 5 miejsce będzie dawało ten przywilej, a więc jest o co grać. Walka o miejsce piąte może być zażarta, bo trzy drużyny jeszcze jest nim zainteresowane więc tutaj będzie najciekawiej. Jeśli chodzi o utrzymanie, to Atletico Goianiense już jest w drugiej lidze, bo nawet wygrywając wszystkie mecze musieliby liczyć, że 16 drużyna nie zrobi 38pkt, a to jest po prostu nie możliwe. Również sytuacja Figueirense jest bardzo trudna i tą drużyną również za rok znajdziemy zapewne w Serie B. O miejsce 16 powalczą w mojej ocenie Bahia, Sport i Palmeiras. Największe szansę z racji dorobku punktowego ma Bahia i to ona powinna pozostać w lidze.
Już jutro rozpoczynamy 34. kolejkę, tak więc warto zobaczyć na kursy, jakie wystawił Bwin:
Na pierwszy rzut oka mamy hit Sao Paulo-Fluminense i to właśnie ten mecz powinien dostarczyć kibicom najwięcej emocji, z tego powodu, że zobaczymy tam mnóstwo gwiazd. Ważnym spotkaniem dla układu góry i dołu tabeli będzie mecz Palmeiras-Botafogo czyli drugie starcie SP-Rio. Poza tym ciekawe jak zaprezentuję się Vasco, które niby ma słabego rywala ale ostatnio grają zawodnicy z Rio, wręcz fatalnie ale ewentualna strata punktów będzie tutaj z pewnością dużym zawodem, a z kolei dla Sportu to jedno ze spotkań ostatniej szansy. Ciekawie powinno być w Recife, gdzie Nautico gra u siebie z Internacionalem, który chce jeszcze powalczyć o Libertadores i musi ten mecz wygrać, a wiemy jak trudno się gra na Aflitos.
Zapraszam do dyskusji
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
I na pierwszy rzut ładnie wygląda obie strzelą w meczu Sao Paulo -Fluminense obie ekipy wiedzą o co grają ,Sampa u siebie mocna ,ofensywnie fajnie to wygląda a i Flu nie najgorszej i ten mecz będzie najciekawszym spotkaniem jeśli Ateltico MG chcę się łudzić z szansami na mistrzostwo to czeka ich ciężki mecz z Coxą wiadomo ekipa swojego podwórka ,dla klimatu i ciekawości fajnie by było jakby Fluminense przegrało a Atletico wygrało ale to już takie lekkie marzenia -odleciałem.
 
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
Coritiba - Atletico MG
2 2.70
Sportingbet

W niedzielnym spotkaniu Compeonato Brasileiro stawiam na gości. Atletico MG remisując w czwartek z Flamengo straciło szansę na mistrzostwo - zostało już tylko 5 kolejek a Atletico MG tracą do Fluminense aż 8 punktów. Jedynie co im pozostało to bronić 2 miejsca. Atletico MG gra fatalnie na wyjazdach, o ile na początku szło im dobrze to potem przyszła seria 10 meczów wyjazdowych bez zwycięstwa. Atletico w końcu musi się przełamać i wygrać a jego niedzielny rywal nie jest jakoś przesadnie dobry. Kurs 2.70 zachęca do grania na gości.
 
L 6

lukepaul

Użytkownik
Mecz: Gremio - Ponte Preta

O godz. 22.30 czasu polskiego na Olimpico Monumental miejscowe Gremio podejmować będzie 10 Ponte Pretę. Gospodarze chcąc jeszcze myśleć o wicemistrzostwie muszą ten mecz wygrać. Ostatnio forma gospodarzy pozostawiała wiele do życzenia, najpierw remis z Botafogo 1:1, a potem bezbramkowy remis z Coritibą, oczywiście nie licząc wyjazdowych remisów. Tak więc 4 mecze ligowe i 4 remisy. Czas przełamać niemoc strzelecką i choć zespół gości nie należy do słabeuszy, to jednak ich statystyki wyjazdowe nie są najlepsze. Trener Luxemburgo nie ma większych zmartwień przed dzisiejszym spotkaniem, a wierząc serwisom brazylijskim, to od pierwszej minuty powinniśmy zobaczyć w napadzie duet Moura-Kleber, jest również Moreno czy Elano. Przetarciem szlaku po ostatnich niepowodzeniach powinno być zwycięstwo ostatnie w pucharze Copa Sudamericana z niewygodnym zespołem Millionarios. Dzisiaj nie widzę innego rozwiązania jak pewne zwycięstwo ekipy Gremio i każdy inny wynik trzeba traktować jak niespodziankę. Kurs nie jest najgorszy i oscyluje w granicach 1.45, polecam do małego kuponu.
Typ: 1 &lt; Expekt &gt; 1.45 ✅ 1:0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Jedynym typem, jaki dzisiaj biorę jest bts na Fonte Luminosa. To właśnie na tym stadionie kolejne swoje spotkanie rozegra Palmeiras. Verdao dalej bronią się przed spadkiem więc muszą ryzykować, grać do przodu i ogólnie atakować. Wiadomo najważniejszą osobą wobec tego będzie Barcos, od którego gola należy się spodziewać. Ogólnie, to Palmeiras nie wygląda zbyt mocno ale właśnie, że jest Barcos oraz Marcos Assuncao w pomocy, który swoimi stałymi fragmentami potrafi każdego zaskoczyć, to o gola ze strony gospodarzy jestem spokojny. Z kolei Botafogo niestety bez Seedorfa kontuzjowanego tydzień temu. Na ławce znowu będzie Elkeson, co dla mnie jest trochę dziwne, bo w mojej ocenie powinien grać od początku ale może przyda się w drugiej połowie. W ataku 18-letni Bruno Mendes, który sporo strzela, a obok niego Andrezinho. Do tego jeszcze Vitor Junior i Lodeiro w pomocy, to nie najgorszy kapitał. Do tego dochodzi fakt, że Botafogo na wyjazdach gra naprawdę nieźle i potrafią się postawić nawet najlepszym(nie liczę wyjazdu na mecz Sao Paulo...).

Jak dla mnie to innego rozwiązania, jak gole z obu stron, po prostu nie ma. Liczę na punkty ze strony Botafogo, bo chciałbym, żeby Zieloni spadli z ligi ale wiem, że oto łatwo nie będzie więc biorę bts-a.

BTS @ 1,70 Tobet✅2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Gram po raz kolejny na Botafogo, które jest w dobrej formie. Wszyscy mówią, że jeszcze walczą o Libertadores, chociaż szansę praktycznie zerowe. No ale skoro mówią, że walczą, to znaczy że będą grali na serio, a to dobrze wróży. Na ławce możliwe, że usiądzie już Seedorf, a jedyną stratą jest Gabriel, który pauzuje za kartki, jego miejsce zajmie Jadson. Nie ukrywam, że liczę na tercet Lodeiro, Andrezinho i Bruno Mendes ale również na Elkesona, który znowu na ławce i pewnie znowu wejdzie na podmęczonego przeciwnika i wtedy może dać zespołowi naprawdę dużo. Portuguesa dalej w fatalnej formie. W ostatnich 6 spotkaniach, aż 4 remisy ale tylko 1 zdobyty gol. Co prawda w defensywnie jest nie najgorzej ale teraz czeka ich trudny mecz, gdyż Botafogo strzelać potrafi. Lusa z kolei w ataku nie ma kim straszyć zbytnio. Bruno Mineiro doznał urazu i nie wiadomo czy zagra, a nawet jak zagra, to i tak jest w słabej formie. Brak jego goli od 5 października przekłada się na fatalną dyspozycję Lusy w ataku, bo jednak są od niego bardzo, aż za bardzo uzależnieni.

Jak dla mnie Botafogo jak zagra tutaj na swoim normalnym poziomie, to nie powinno mieć problemów z odniesieniem wygranej, a kurs całkiem niezły póki co ale spodziewam się spadków.

Botafogo @ 1,60 Tobet✅3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Krótko, bo się spać chce, a jutro nie mam ochoty w dzień się z tym bawić:
VS
Hicior w Porto Alegre nam się zapowiada. Na dobrą sprawę, to faworytem lekkim powinno być Gremio ale wobec sporej liczby absencji, to już tak różowo dla mojej ulubionej ekipy nie wygląda. Przede wszystkim na środku obrony brakować będzie Werleya i Gilberto Silvy, a ich miejsce zajmie Naldo i Saimon, który jedyne swoje spotkanie rozegrał na inaugurację z Vasco... Tak więc Luis Fabiano, Lucas i wracający Osvaldo mogą mieć naprawdę dużo łatwiej, bo rywale nie zbyt mocni w mojej ocenie. Na lewej obronie nie będzie do dyspozycji Julio Cesar ale on i tak zapewne usiadłby na ławce. W przodzie również nie obyło się bez kłopotów. Elano i Kleber dalej nie zdolni do gry więc Luxemburgo będzie musiał ich jakoś zastąpić. Tego pierwszego zastąpi pewnie Marco Antonio, co źle wróży, a tego drugiego Leandro. Może i niezły jest Leandro ale to taki jeździec bez głowy, a przy okazji Moreno traci swojego ulubionego partnera w ataku, którym jest Kleber. W Sampie tak jak pisałem wraca Osvaldo. Wypada jedynie Wellington, a jego miejsce zajmie Maicon albo Casemiro czyli praktycznie poziom bez zmian. Dalej kontuzjowany jest Paulo Miranda więc Douglas zostaje na prawej obronie.
Dla obu ekip zaczyna się teraz decydująca walka o drugie miejsce, które daje fazę grupową Libertadores więc każde punkty będą tu na wagę złota. Na gości mamy spore value więc aż szkoda nie pograć, tym bardziej, że wobec absencji u gospodarzy prezentują się o wiele lepiej.
Sao Paulo DNB @ 2,31 Tobet⛔2:1 - druga połowa cienizna...

VS
Kolejne trudne spotkanie dla Palmeirasu. Zawodnicy z pewnością mają kopę w majtach, bo jak spadną(a spadną), to kibice im mogą spuścić lanie. Wobec tego czytałem, że zatrudniono ochronę. Co do meczu, to wiadomo, że jeśli Barcos nie zagra dobrego meczu, to Palmeiras dostanie w dupę. Verdao są strasznie uzależnieni od reprezentanta Argentyny ale ten jest w świetnej formie. Obrona Verdao, z kolei cienko spisała się z Botafogo, a dokładniej Mauricio Ramos, który sprezentował oba gole gościom. Z resztą we Flu mamy Freda, Wellingtona Nema, Thiago Nevesa czy Rafaela Sobisa, a więc plejadę świetnych grajków. Dla gości jest szansa świętować mistrzostwo już w ten weekend, ale do tego potrzebują straty punktów przez Atletico MG i swojej wygranej czyli dwóch realnych rzeczy. Ja jednak nie wybieram ich wygranej, a typ na bramki z obu stron, bo jest on tutaj najlepszy w mojej ocenie.
BTS @ 1,62 Tobet✅2:3 - brawo za mistrza dla Flu

VS
Również gram na brak wygranej ze strony Cruzeiro. Raz, że tydzień temu skompromitowali się przeciwko Santosowi. Fakt, że nie zagrali źle, bo mieli okazji trochę ale jednak wynik poszedł w świat. Dwa, że forma nie za bardzo. Utrzymanie niby mają pewne, chociaż jeszcze nie na 100%. Po trzecie, to jednak osłabienia ogromne u nich. Leo, Victorino, Ceara, Charles, Montillo i Borges to ich braki. Wszyscy zapewne wyszliby od początku. Do tego doszło, że na środku obrony zagra Leandro Guerreiro czyli nominalny def pomocnik, a przecież są zdrowi Mateus i Rafael Donato więc ta decyzja może dziwić. Bahia z kolei fajnie gra na wyjazdach, bo potrafi utrzeć nosa tym najlepszym. W składzie jest Souza, który jest zdecydowanie najważniejszą postacią w ataku i całym zespole. Bahia dalej walczy o utrzymanie więc punkty niezbędne, tym bardziej, że Sport może coś wywalczyć w SC. Jak dla mnie kurs na gości naprawdę fajny i nawet można lekko dnb spróbować ale ja wolę zagrać x2, bo remis bardzo możliwy.
X2 @ 1,63 Tobet⛔3:1
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS
Bardzo ciekawie nam się zapowiada spotkanie na Ilha do Retiro. W mojej ocenie jest to najważniejsze spotkanie tej kolejki, gdyż obie ekipy jeszcze mają o co grać. Sport traci 3pkt do bezpiecznej strefy i dzisiaj celem jest komplet punktów, to nie ulega wątpliwościom. Skład prawie pełny ale dalej brakuje Magrao w bramce i jego dalej zastępuje Saulo, który ostatnio robi ogromne błędy na przedpolu. W pomocy nie zobaczymy zawieszonego Rithely&#39;ego, a w ataku nie pewny jest występ Gilsinho. Tak czy siak Leao zagrają systemem 4-3-3 i można się spodziewać z ich strony bardzo ofensywnej gry, gdyż remis ich tutaj kompletnie nie urządza. Skoro mają zagrać o 3pkt, to będą atakować ale to otwiera okazje dla gości na gole. Botafogo również jeszcze ma o co grać, gdyż tracą 5pkt do Sao Paulo, które zajmuje 4. miejsce, które gwarantuje udział w Libertadores 2013 i Fogao z pewnością będą chcieli przegonić Sampe. Co do składu, to znowu na ławce Elkeson ale on jest świetnym jokerem i to jest bardzo dobre rozwiązanie. Andrezinho, Seedorf i Lodeiro będą tutaj dzielić piłki, a wykańczać akcję powinien Bruno Mendes. Fogao fajnie grają na wyjazdach ale dzisiaj czeka ich trudne spotkanie.
Obie ekipy mają o co grać, więc można się spodziewać dobrego spotkania i goli z obu stron. Wprawdzie kurs na bts nie jest zbyt wysoki ale też niczego innego spodziewać się tutaj nie należało.
BTS @ 1,52 Tobet⛔2:0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przed nami już przedostatnia kolejka zmagań w Brasileirao. Wczoraj poznaliśmy komplet ekip, które awansowały do Serie A, a są to: Goias, Criciuma, Atletico PR i Vitoria. W dwóch ostatnich kolejkach wyłonimy wicemistrza oraz ostatniego spadkowicza i moje dwie propozycje dotyczą właśnie spotkań, które mają związek z walką o te pozycję:
VS
Bardzo ważne dla układu dolnej części tabeli spotkanie rozegra się w Salvadorze. Wczoraj czerwono-czarna część tego miasta mogła triumfować, bo Vitoria awansowała do Serie A, a teraz czas by druga część czyli kibice Bahii również mieli taką możliwość. I właśnie wygrana w tym spotkaniu daje im już pewne utrzymanie, gdyż wyprzedzą tym samym Nautico, a w ostatniej kolejce Nautico zmierzy się w derbowym pojedynku ze Sportem, który może zadecydować o być albo nie być dla obu ekip!!! Tak więc motywacja dla obu ekip spora ale to jednak Bahia jest faworytem tego spotkania. Co prawda u siebie nie grają jakoś super i nie zdobywają tak dużo punktów ale stać ich na wygraną, tym bardziej, że będzie pełny stadion. Nie zagrają Danny Morais i Neto i to praktycznie jedyne osłabienia po stronie gospodarzy. Jak wiadomo najważniejszą postacią będzie Souza. Również wsparcie takich zawodników jak Jones i Gabriel będzie niezwykle ważne w odniesieniu wygranej. Nautico bardzo lubię za to jak grają u siebie ale ostatnio coś się zacięli na Aflitos i przez to mogą nawet spaść z ligi. Dzisiaj będzie im niezwykle ciężko o punkty, bo raz, że na wyjazdach grają tragicznie - 6pkt w 18 spotkaniach... Dwa to fakt, że mają spore osłabienia. Przede wszystkim nie zagra gwiazda zespołu czyli Kieza, do tego zabraknie Rhaynera i Elicarlosa. Cała trójka, to gracze podstawowi, tak więc osłabienia spore. Przede wszystkim jednak brak tego pierwszego będzie odczuwalny, bo Araujo stracił formę, którą miał na początku sezonu i teraz gole zdobywa Kieza bądź Souza. To właśnie ten rudowłosy pomocnik będzie tutaj najważniejszy. Jeśli on swoimi rzutami wolnymi, nie pomoże swojemu zespołowi, to raczej ciężko liczyć na punkty ze strony Nautico.
Bahia @ 1,70 Tobet⛔1:1

VS
Bardzo bardzo młody skład wystawia tymczasowy trener Fernando Gil na końcówkę sezonu. Tulio lat 36 oraz Diogo lat 26, to dwóch najstarszych zawodników jakich wyjdzie w pierwszym składzie przeciwko Gremio. Poza tym mamy wielu zawodników urodzonych po 1990 roku, tak więc będzie to sama młodzież wsparta kilkoma bardziej doświadczonymi zawodnikami. Jedynym zawodnikiem, który miałby jakiekolwiek szansę na grę w Gremio na ten moment jest snajper Aloisio, który dostaje szansę gry i dzięki temu może się jeszcze bardziej chłopina wypromować i uciec stamtąd... W Gremio też niby kilka problemów kadrowych ale zastępcy jakich posiadają są i tak lepsi od tych zawodników Figueirense. W obronie zabraknie Pary, a jego miejsce zajmie Tony. Dalej kontuzjowany jest Gilberto Silva ale dwójka Werley i Naldo to są dobrzy stoperzy więc sobie dadzą radę, a do tego Leo Gago zastępuje słabego Andersona Pico. W pomocy komfort, bo grają wszyscy podstawowi zawodnicy z Elano na czele. W ataku młodziutki Leandro i Andre Lima. Dla obu zawodników takie spotkania to szansa na większą ilość gier, bo przecież nominalnym duetem napastników jest para Kleber i Marcelo Moreno ale obaj są kontuzjowani.
Gremio w przypadku wygranej w tym spotkaniu oraz straty punktów przez Atletico MG, już teraz może sobie zapewnić wicemistrzostwo. Wprawdzie aż takiej różnicy niby nie ma między 2, a 3 miejscem ale to tylko pozory. Dzięki zajęciu 2. miejsca ma się pewny awans do fazy grupowej Copa Libertadores i dłuższy czas na porządne przygotowania. Tak więc jest o co grać, a remis z młodzieżą spadkowicza, to byłby spory wstyd dla Tricolores.
Gremio @ 1,72 Tobet✅2:4
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Santos - Palmeiras 1 - 1,6 (milenium) ✅ 3:1

Specem od latino nie jestem, wcześniej poruszałem się po tematach latino trochę po omacku, ale od czasu jak sytuacja osobisto-zawodowa pozwala mi na częste oglądanie meczów po nocy to i zacząłem się bardziej orientować. Ostatnia kolejka to może nie najszczęśliwszy moment na typowanie, ale jednak sądzę, że warto pogrzebać po newsach, bo niektóre zespoły za pewne postawią bardziej na młodzież czy rezerwowych, a to daje możliwość złapania ciekawego typu. Ja próbuję lekko w stronę Santosu na dziś. Gospodarze dziś w nie najgorszej sytuacji kadrowej. Na bramce Rafael, obrona w pełnym składzie, więc jest ok. Braki są w pomocy, nie zagra Henrique i Adriano. Grunt jednak, że graja najważniejsze ogniwa: Arouca i Felipe Anderson, do tego dochodzi Patito i nie wygląda to źle. Za Henrique szanse dostanie młody Alan Santos. Jeśli chodzi o napad, to zabraknie Andre, Miralles po kontuzji raczej zacznie na ławie, za niego prawdopodobnie zagra Victor Andrade. Najważniejsze jednak, że gra Neymar, ile ten chłopak potrafi i jak ważnym jest piłkarzem dla Santosu mówić nie trzeba. Verdao osłabieni w moim odczuciu znacznie mocniej. W bramce rezerwowy (dla mnie anonimowy, bo go nigdy w akcji nie widziałem) Raphael Alemao. Obrona trochę przemeblowana bo brakuje Henrique i Thiago Heleno. Gra co prawda Mauricio Ramos, ale biorąc pod uwagę jego błędy z ostatnich kolejek, to nie jest on w najwyższej dyspozycji. Partnerować mu będzie rezerwowy Roman. W pomocy zabraknie co najważniejsze Marcosa Assuncao, to jedno z dwóch głównych źródeł zagrożenia ze strony Palmeiras. Szanse od początku ponownie dostanie Bruno Dybal, poza tym zagrają Correa, Marcio Araujo i Mazinho. W napadzie zobaczymy młodego Viniciusa i Barcosa, który gra chyba najlepszy sezon w życiu i on rzeczywiście stanowi dla Santosu zagrożenie. Jeśli chodzi o ofensywę to Verdao nie mają za dużego pola manewru, w obwodzie z doświadczonych zostaje tylko Maikon Leite, poza tym są młodzi Diego Souza i Caio. Przewagi Santosu oprócz własnego boiska, fatalnej wyjazdowej formy Verdao i lepszej sytuacji kadrowej, dopatruję się także w kondycji psychicznej obu zespołów. Palmeiras jak wiadomo spada z ligi, mieli fatalny sezon, Santos gra ostatni raz w tym sezonie na Vila Belmiro. Mecz o przysłowiową pietruszkę (dlatego nie ma co przesadzać ze stawką to w końcu Brasileiro ???? ), ale wydaje mi się, że gospodarze będą chcieli się godnie pożegnać ze swoimi kibicami i z pojedynku Neymar vs Barcos zwycięsko wyjdzie ten pierwszy.


SANTOS: Rafael; Bruno Peres, Bruno Rodrigo, Durval e Juan; Alan Santos, Arouca, Felipe Anderson e Pato Rodriguez; Victor Andrade e Neymar.

PALMEIRAS: Raphael Alemão, Artur, Maurício Ramos, Román e Juninho; Márcio Araújo, Correa, Bruno Dybal e Mazinho; Vinícius e Barcos.


Absencje:

SANTOS: Galhardo, Léo, Edu Dracena, Henrique, Adriano, André

PALMEIRAS: Bruno, Leandro, Welington, Henrique, Fernandinho, Wesley, João Vitor, Joao Denoni, Marcos Assunção, Valdivia, Daniel Carvalho, Tiago Real, Betinho, Luan, Obina
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj ostatnich 8 spotkań tego sezonu w Brazylii. Osobiście chyba odpuszczę tą kolejkę ale parę słów można by napisać. W górze tabeli toczy się walka o wicemistrzostwo. Jednak bardziej niż o srebrne krążki, toczy się walka o fazę grupową Libertadores 2013, którą daje właśnie drugie miejsce w lidze, a to daje jakiś tam spokój na początku sezonu w przygotowaniach. O drugie miejsce walczą Gremio i Atletico MG. Ci pierwsi nie muszą się oglądać za siebie, bo wystarczy im wygrana w klasyku z Interem i mają upragniony cel. Ci drudzy muszą wygrać i liczyć na potknięcie Gremio. Jak dla mnie to ekipa z Porto Alegre powinna tutaj pozostać na tym drugim miejscu. Do tego dla Gremio będzie dzisiaj szczególny mecz, bo nie dość, że klasyk, to jest to jeszcze ostatni mecz Olimpico. Już za kilka dni zostanie rozegrany sparing z HSV Hamburg na otwarcie nowego stadionu.
Na dole o utrzymanie walczą jeszcze trzy ekipy. W najgorszej sytuacji jest Sport Recife, który musi wygrać, żeby mieć jakiekolwiek szansę na utrzymanie. Każdy inny wynik to ich spadek. Jednak nawet jak wygrają, to nie są pewni, że się utrzymają, bo do tego potrzebują porażki Portuguesy lub Bahii. To będzie trudne do zrealizowania, gdyż ich rywalami będą takie ekipy, z którymi o punkty nie powinno być aż nadto ciężko więc niestety Sport raczej spadnie z ligi. Piszę niestety, bo szkoda ekipy, na której mecze przychodzi mnóstwo kibiców, w przeciwieństwie do Portuguesy, która jest w największym mieście kontynentu, a średnia widzów jest po prostu żenująco niska...
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Za nami dwa spotkania ostatniej kolejki Brasileirao, wczoraj Santos pewnie ograł Palmeiras (3:1), a Flamego zremisowało 2:2 z Botafogo. Dziś kolejne potyczki, a tu już ciekawiej. Już o 20:00 derby Minas, spotkają się Atletico MG i Cruzeiro.

„Galo” plasują się na 3 miejscu w tabeli z 69 oczkami na koncie, tracąc do Gremio jeden punkt. Ewentualna wygrana Atletico i remis lub porażka graczy z Porto Alegre zapewnia AMG grę w Copa Libertadores 2013 bez potrzeby gry w kwalifikacjach. To jeden z powodów dla których Atletico powinno wygrać dzisiejsze spotkanie. Drugim argumentem przemawiającym za „Galo” to gra na własnym stadionie i chęć pokonania największego rywala. Poprzednia potyczka zakończyła się remisem 2:2. Podopieczni Cuca mają najlepszą ofensywę w całym Brasileirao, która strzeliła jak dotąd 61 bramek, dziś mogą powiększyć tę zdobycz. Spodziewam się twardej ale i widowiskowej gry.
Co do samego spotkania to w szeregach Atletico MG jest tylko jedna niewiadoma – kto zagra w środku pola obok R49, do wyboru są Guilherme lub Sergio Escudero. Wyjściowa jedenastka będzie wyglądała prawdopodobnie tak:
Victor, Mark Rocha, Leonardo Silva, Rever i Richarlyson; Pierre, Leandro Donizete, Ronaldinho i Guillermo (lub Sergio Escudero), Jo i Bernard.
W szeregach „Lisów” obędzie się bez niespodzianek. Celso Roth może skorzystać z usług niemalże wszystkich zawodników, ostatni trening był zamknięty, lecz nie spodziewałbym się gruntownych zmian.
Przewidywana jedenastka:
Fábio; Ceará, Thiago Carvalho, Leandro Guerreiro i Everton, Charles, Marcelo Oliveira, Tinga i Montillo; Anselmo Ramon i Martinuccio.
Co do absencji:
Atlético-MG:o lateral Junior Cesar recebeu o cartão vermelho diante do Botafogo e cumpre suspensão.
Cruzeiro:o lateral Diego Renan está suspenso pelo terceiro cartão amarelo. No departamento médico estão os zagueiros Léo e Victorino, além dos atacantes Borges e Wallyson. Willian Magrão, com uma pubalgia, não treinou durante a semana e também está fora do jogo.

Okej, czas na typ. Bez zbędnego dziwaczenia stawiam czystą jedynkę, Sportingbet daje na to zdarzenie kurs @1,73
✅ 3:2
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
kapszti: a dlaczego piszesz że Sport liczy jeszcze na utrzymanie? mają 3 punkty straty do Portuguesy i Bahii a z każdą z nich mają słabszy bilans bezpośrednich pojedynków. Na dodatek bilans bramkowy Sport ma -16 a Portuguesa i Bahia odpowiednio -2 i -5. Tak więc wg mnie na dole wszystko jest jasne?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Uuu brak znajomości regulaminu się kłania ale już wyjaśniam zagadnienie. Sport, Bahia i Portuguesa mają po 10 zwycięstw. Sport wygrywa i ma 11 zwycięstw, a jeśli Bahia bądź Portuguesa przegrają, to będą miały po tyle samo punktów, co Sport, tyle że jedną wygraną mniej i przez to będą niżej. Najpierw decyduje liczba zwycięstw, potem dopiero różnica bramek, liczba strzelonych goli, mecze bezpośrednie, mniejsza ilość czerwonych kartek, żółtych i na koniec losowanie.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Uuu brak znajomości regulaminu się kłania ale już wyjaśniam zagadnienie. Sport, Bahia i Portuguesa mają po 10 zwycięstw. Sport wygrywa i ma 11 zwycięstw, a jeśli Bahia bądź Portuguesa przegrają, to będą miały po tyle samo punktów, co Sport, tyle że jedną wygraną mnie i przez to będą niżej. Najpierw decyduje liczba zwycięstw, potem dopiero różnica bramek, liczba strzelonych goli, mecze bezpośrednie, mniejsza ilość czerwonych kartek, żółtych i na koniec losowanie.
hehe ok, jak zawsze w Brazylii jest coś innego niż w innych ligach ;)
a w regulaminy specjalnie się nie zagłębiam, choć jak teraz to napisałeś to przypomniało mi się jak w poprzednich latach też było o tych ilościach zwycięstw dość głośno na koniec sezonu ;) dzięki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom