>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2012 - październik

Status
Zamknięty.
L 6

lukepaul

Użytkownik
Mecz: Atletico Goianiense - Sport Recife

O 22.30 czasu polskiego gracze z Recife musieli przemierzyć blisko 2000 km, aby spotkać się z tamtejszym Atletico Goianiense. Dla obydwóch ekip spotkanie to jest z serii być albo nie być lub też szansą na wyjście z poważnej opresji. W gorszej sytuacji są gospodarze, którzy zajmują ostatnie miejsce, z dorobkiem 23 pkt i tracą oni do dzisiejszego rywala aż 7 pkt. Żeby zachować jakiekolwiek, choćby matematyczne szanse Atletico to spotkanie musi wygrać. Jednak i goście przyjechali tutaj po zdobycz punktową, ich sytuacja również nie jest łatwa, do bezpiecznej strefy tracą oni 6 pkt. W składzie gospodarzy powinniśmy zobaczyć duet napastników Ricardo wraz z Felipe. Na własnym boisku Atletico raczej nie muruje dostępu do własnej bramki, grając często w zestawieniu 4-4-2. Goście również nie mając nic do stracenia najprawdopodniej zagrają w podobnym ustawieniu, z Azevedo i Gilsinho. Liczę na otwartą grę w tym meczu i śmiało skłaniam się do pobrania kursu na gole tak z jednej, jak i z drugiej strony. Kurs może nie zachwycający, ale sądze, że wart zagrania.
Typ: obydwa zespoły strzelą gola &lt; STS &gt; 1.55 ⛔ 0:1
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przyznam się szczerze, że po ostatnim weekendzie zastanawiałem się nad przerwą w graniu Brazylii, bo to co zrobiłem, to była zwykła kompromitacja ale załóżmy, że to był jeden słabszy weekend(oby) i lecimy z typami. Dzisiaj dwa mecze, które kończą 32. kolejkę, a ja sobie wybrałem ten z Florianopolis, gdzie powinno być sporo emocji:
VS
Bardzo lubię mecze z udziałem Figueirense, gdyż po mimo przed ostatniego miejsca w tabeli, to jednak grają całkiem całkiem. Fakt, że mają najgorszą obronę w lidze ale w ataku jest nieźle. Szkoda, że Caio dalej kontuzjowany, bo jednak ten koleś potrafi wiele i z pewnością z nim szansę na kolejne wygrane i utrzymanie byłyby większe. Jest jednak Aloisio, który strzela sporo goli i ponoć interesuje się nim Sao Paulo. Widać, że koleś nawet po mimo nie wysokiego wzrostu(poniżej 180cm) również potrafi strzelać gole głową i moim zdaniem wygląda na jednego z lepszych napastników w lidze, w tym sezonie. Do tego grać zaczął więcej Julio Cesar, który co prawda formy, takiej jak rok temu nie ma ale też potrafi grać. Trzecim zawodnikiem na którego liczę jest Ronny i to by było na tyle, jeśli chodzi o ofensywę Figueirense. Na defensywę nie ma co liczyć, bo ta jest fatalna ale co się dziwić skoro przez rok stracili: Juninho, Edsona Silvę, Bruno, Maicona, Ygora, Rogera Carvalho czy Andersona Conceicao. Poza Ygorem i Maiconem, którzy grają w pomocy i są defensywnymi pomocnikami, reszta to obrońcy więc widać ile stracili i zatem nie ma co się dziwić, że ciężko to poskładać do kupy. W bramce do tego Wilson już tak nie broni jak rok temu i wszystko jasne. Botafogo niby walczy o Libertadores ale ciężko im będzie, bo 11pkt straty do Sao Paulo, to spory dystans ale pewnie dopóki będą mieli jeszcze szansę to powalczą. Dzisiaj zabraknie Marcio Azevedo i Elkesona. Tego pierwszego zastąpi Lima, a tego drugiego Bruno Mendes, który ma dopiero 18 lat ale już strzela w lidze i tylko czekać, jak się zgłosi po niego jakiś europejski klub.
Jak dla mnie, to zapowiada się dobry mecz, w którym powinno paść sporo goli, a tak jak przy okazji spotkań Figueirense i Botafogo, co pokazują statystyki. Niby kursy na bts czy over nie są za wysokie ale są to typy w miarę pewne więc warto brać.
BTS @ 1,57 Tobet⛔0:2
Over 2,5 @ 1,67⛔
 
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
Vasco da Gama - Internacional
1 2.35
Sportingbet

Mecz piątego i szóstego zespołu Compeonato Brasileiro. Vasco da Gama przegrała 3 ostatnie mecze - u siebie z Sao Paulo 0-2, na wyjazdach z Santosem 0-2 i Botafogo 2-3. Teraz podejmują Internacional, który na wyjeździe nie wygrał od ośmiu meczów. Pierwszy mecz między tymi zespołami skończył się bezbramkowym remisem. Wysoki kurs spowodowany jest częściowo słabą formą Vasco. Gospodarze będą chcieli przerwać złą passę a Internacional gra słabo na wyjazdach czego przykładem była porażka z ostatnią drużyną - Atletico Goianiense 1-3. Dodatkowo wysoki kurs zachęca do grania na gospodarzy.
 
L 6

lukepaul

Użytkownik
Mecz: Fluminense - Coritiba

Blisko 700 km przemierzyli piłkarze Coritiby aby spotkać się z liderem rozgrywek Campeonato Brasileiro,a mianowicie z zespołem Fluminense. Gospodarze dzisiejszego spotkania w ostatnich dwóch meczach zgubili punkty, najpierw na własnym obiekcie z silną ekipą Gremio, a potem ulegli w meczu wyjazdowym 2 drużynie Atletico Mineiro, która bądź co bądź depcze jeszcze po piętach liderowi. Dwa ostatnie spotkania z silnymi zespołami w pewien sposób tłumaczą dzisiejszych gospodarzy, ale mecz z Coritibą trzeba po prostu wygrać. Jest ku temu bardzo dobra okazja, pomijając statystyki, które wyraźnie wskazują faworyta w tym meczu, to jednak należy zestawić klasę zespołów oraz ich cele. Fluminense na 6 ostatnich spotkań, które pozostały do zakończenia rozgrywek nie jest i nie może być pewne mistrzostwa Brazylii ponieważ czuć oddech innych zespołów, a te nie próżnują, szczególnie mowa o wicelidrze Atletico Mineiro. Dzisiaj nadarza się dobra okazja aby przełamać złą passę z ostatnich meczów i utrzymać bezpieczną przewagę nad resztą ekip. Drużyna Coritiby w zasadzie byt w Campeonato ma zapewniony, a o wyższe cele nie może być mowy, na pewno nie w tym sezonie. Jest to typowa drużyna własnego boiska, przytoczę choćby fakt, iż na 16 spotkań wyjazdowych dzisiejsi goście stracili aż 32 gole, a więc nie legitymują się niczym szczególnym. Nie można lekceważyć nikogo, szczególnie w Brazylii, wiele razy bowiem dochodziło do sytuacji gdzie faworyt dziwnym sposobem ulegał słabeuszowi, patrz ostatni tydzień, również w Brasileiro B. Trener Abel Braga nie ma zmartwień przed dzisiejszym meczem, jeśli chodzi o zestawienie drużyny na dzisiejsze spotkanie. Choć składy nie są potwierdzone, powinniśmy zobaczyć na boisku takich zawodników jak Fred, Wellington Nem, jak również Augusto Rafael Sobis. Liczę, iż gospodarze wyjdą raczej w zestawieniu 4-3-3, podobnie jak w wygranym meczu wyjazdowym z Bahią. Nie widzę tutaj innego rozwiązania, jak tylko zwycięstwo drużyny Fluminense. Myślę, że po wpadce w meczu z Gremio, a przypomnę, że dzisiejsi gospodarze grając z przewagą zawodnika od 66&#39; minuty w ostatnich minutach stracili gola i tym samym 3 pkt przed własną publicznością. Dzisiaj komplet punktów pozostanie na Laranjeiras.
Typ: 1 &lt; STS &gt; 1.50 ✅ 2:1
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj rzecz jasna również swoje typy dedykuje Rado1965, żeby miał jak najwięcej zabawy ale tylko po meczu, bo wcześniej nic sensownego nie napiszę, bo nie ma o tym pojęcia. Ale do sedna. Dzisiaj kolejne mecze 33. kolejki i coś tam wybrałem:

VS

Wiem, że wiele razy grałem przeciwko Palmeirasowi ale teraz czas najwyższy by zagrać na nich, a dokładniej na brak porażki z ich strony. Dzisiaj jadą do Porto Alegre, gdzie czeka ich mecz z Interem. Wiadomo, że Inter na papierze wygląda super ale w rzeczywistości już tak nie jest. Ostatnio Forlan błysnął formą strzelając Vasco 2 gole ale raz już miał taki przebłysk przeciwko Flamengo i potem nic więcej praktycznie ciekawego z jego strony nie było. Obok niego Rafael Moura czyli piłkarz, który mocno zawodzi w tym sezonie. Zabraknie Dagoberto i Leandro Damiao, a to spore straty wg mnie. Palmeiras dzisiaj bez Thiago Heleno w obronie ale odkąd wrócił na środek defensywy Henrique, to jest więcej pola do manewru dla trenera. Wraca po długiej kontuzji Wesley do pomocy i powinno to być wzmocnienie. Jednak najbardziej liczę na stałe fragmenty gry w wykonaniu Marcosa Assuncao oraz na instynkt strzelecki Hernana Barcosa. Argentyńczyk jest w formie i myślę, że dzisiaj powinien coś znowu ustrzelić, bo Inter ostatnio jakoś tak nie pewnie grał z ekipami ze strefy spadkowej. Remis ze Sportem Recife oraz porażki z Figueirense i Atletico Goianiense na pewno dobrej cenzurki im nie dają... Verdao czasem potrafią się zamurować ale to prędzej po tym jak zdobędą gola, bo potrzebują bardzo punktów. Jak wiemy drużyny, które walczą o utrzymanie potrafią robić cuda. Moim zdaniem gości stać tutaj na remis, a buki za bardzo patrzą na pozycję Palmeirasu ale nie zwracają uwagi na braki Interu i ich postawę, która w tym sezonie też nie jest zbyt dobra. Jako value można ten typ spróbować ale to raczej lekko.

X2 @ 2,00 Tobet⛔2:1


Botafogo @ 1,35✅4:0
Sao Paulo strzeli @ 1,20✅2:4


Takie oto typy biorę do taśmy mojej, bo uważam to za całkiem fajne opcje. Botafogo gra dzisiaj ze zdegradowanym praktycznie Atletico Goianiense i jeśli nie wygra, to będzie to kompromitacją miesiąca w ich wykonaniu. Skład praktycznie pełny, bo Elkeson czy Fabio Ferreira wracają na ławkę rezerwowych, a w ataku szaleje młody Bruno Mendes.

Sao Paulo z kolei jedzie do Recife, gdzie też musi wygrać ale zadanie nie łatwe, bo Leao walczą o utrzymanie. Jednak o gola nie powinno być tak trudno wobec otwartej gry Sportu, gdyż Luis Fabiano powinien wreszcie się przełamać, do tego Lucas czy Douglas, który dzisiaj zagra wysoko i moim zdaniem gol dla gości, to powinna być formalność.
 
L 6

lukepaul

Użytkownik
Mecz: Sport Recife - Sao Paulo


Powyższy mecz to jedna z moich dzisiejszych propozycji. Typuję tutaj bez najmniejszych wątpliwości srzelenie gol prez gości, jak wyżej napisał kolega w szeregach Sao Paulo na pewno zobaczymy Luisa Fabiano, ale w kadrze znaleźli się również tacy gracze jak Lucas, Osvaldo czy Jadson. Dla obydwóch zespołów dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne, gospodrze bowiem walczą o utrzymanie w lidze A, goście natomiast marzą o wicemistrzostwie. Drużyna Sao Paulo w ostatnich dwóch meczach nie strzeliła gola, najpierw przegrała pechowo z Flamengo,a potem zremisowała w pucharze Copa Sudamericana z LDU Loja. Dzisiaj goście mają świetną okazję aby pokazać swój kunszt strzelecki. Typ na strzelenie gola przez gości wydaję mi się bardzo dobrym rozwiązaniem. Jeśli ktoś chciałby pograć grubiej, do jakiegoś dubla czy tripla szczerze polecam ze swojej strony. Różnica klas między tymi zespołami jest wyraźnie widoczna. Oczywiście boisko zweryfikuje umiejętności zespołów, ale trzeba pamiętać, że Ilha do Retiro nie jest twierdzą nie do zdobycia, a na dodatek biorąc pod uwagę, że przyjeżdża jeden z najlepszych zespołów Campeonato Brasileiro A.
Typ: drużyna gości strzeli gola &lt; Bwin &gt; 1.22 ✅ 2:4

Mecz: Internacional - Palmeiras

Popieram typ grania na Palmeiras lecz ograniczę się do postawienia, że strzelą gola.
Fakt, bez Damiao oraz Dagoberto to już nie ten Internacional. W składzie gospodarzy zobaczymy Forlana wraz z Mourą, po stronie gości dwójka napastników Barcos oraz Luan, na których w dniu dzisiejszym bardzo liczę. Goście maja naprawdę o co grać, ich sytuacja jest coraz gorsza, cały czas okupują strefę spadkową, do bezpiecznej strefy brakuje tylko, a może aż 4 pkt. Nadmienię, iż w ostatnich meczach między tymi zespołami padał dwukrotnie remis bramkowy, ale to tylko historia, która jednak lubi zataczać koło. W ekipie gości naprawdę ma kto strzelać gole, liczę, że w dniu dzisiejszym strzelą przynajmniej jednego. Kurs na to zdarzenie jest całkiem niezły, godny pobrania.
Typ: goście strzelą gola &lt; Bwin &gt; 1.57 ✅ 2:1
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS
Dzisiaj kończymy 33. kolejkę Serie A i mamy mecz Atletico MG-Flamengo. Faworytem rzecz jasna gospodarze, którzy dalej &quot;walczą&quot; o mistrzostwo. Napisałem &quot;walczą&quot; nieprzypadkowo, bo szansę dla Galo na mistrzostwo są naprawdę niewielkie. Jednak jeśli kilka warunków zostanie w przeciągu kilku dni spełnionych, to Galo będą mieli jeszcze realne szanse na triumf. Dzisiaj muszą wygrać, czym zmniejszyliby stratę do Fluminense, do 6pkt. W weekend grają wyjazd z Coritibą i muszą wygrać(tak jak pozostałe mecze) oraz liczyć na potknięcie Fluminense w meczu wyjazdowym z Sao Paulo. Teoretycznie wszystko możliwe ale jakoś ciężko mi uwierzyć by Fluminense miało wypuścić z rąk pewny tytuł. Dzisiaj gospodarze bez Juniora Cesara(wypożyczony z Flamengo) oraz Rafaela Marquesa(kontuzja) - tylko ten pierwszy zagrałby w podstawowym składzie, a wobec jego braku, zagra Richarlyson, który może wszystko zrobić i to dosłownie... W ofensywie mamy Ronaldinho, który jest w formie i też będzie chciał zaszkodzić klubowi, z którym rozstał się w atmosferze skandalu, Bernard, Jo i Guilherme to też zawodnicy wysokiej klasy więc, co najmniej 2 gole z ich strony bym widział ale i większa ilość mnie nie zdziwi. Tym bardziej, że Flamengo nic wielkiego w obronie nie pokazuje. Do kadry meczowej wracają Caceres i Leo Moura. O ile ten drugi, to co najwyżej zasiądzie na ławce, to w przypadku reprezentanta Paragwaju istnieje możliwość gry od 1 minuty. W ataku jak zwykle Liedson i Vagner Love, którzy strzelali gole w pierwszym meczu tych ekip. Na ławce jest jeszcze Adryan, który zapewne, gdzieś w okolicach 46-60 minuty powinien wejść na boisko i rozruszać zespół.
Jak dla mnie, to zapowiada się szybki mecz z wieloma bramkami oraz wygraną gospodarzy, którzy są na ten moment o wiele lepsi. Flamengo walczy jeszcze o utrzymanie, chociaż już są bliscy zapewnienia bytu ligowego ale skoro brakuje niewiele, to warto powalczyć o kolejne punkty w takim spotkaniu i z ich strony, też o jakiegoś gola można liczyć. Zatem over będzie chyba tutaj najlepszą opcją. Taką samą opcję wybrałem w pierwszym meczu tych ekip, o czym można przeczytać tutaj.
Atletico MG: Victor; Marcos Rocha, Réver, Leonardo Silva e Richarlyson; Pierre, Leandro Donizete, Guilherme, Ronaldinho Gaúcho e Bernard; Jô
Flamengo: Felipe; Wellington Silva, Renato Santos, González e Ramon; Cáceres(Ibson), Amaral, Renato e Cléber Santana; Vágner Love e Liedson
Over 2,5 @ 1,80 Tobet⛔1:1
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W bet365 na BTS jest 1,83 a nie wydaje mi się by w tym meczu padł over 2,5 bez bramki Flamengo
Teoretycznie masz rację, bo nie ukrywam, że liczę na gola Flamengo. Myślałem nad bts-em, na który jest 1,9 w Tobecie ale jednak wziąłem over, gdyż przy tym typie każdy gol jest dla mnie na wagę złota. Jak dla mnie 2:1/3:1 najbardziej prawdopodobne ale i 3:0 by mnie nie zdziwiło dlatego over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom