>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Campeonato Brasileirao - Serie A i B [sezon 2016]

Status
Zamknięty.
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Witam,
Wracamy do ligi brazylijskiej:
Internacional - America MG - t1+un2,5 - @2,9 - bwin ⛔ (3:1)
można zagrać też pewniejszy typ:
Internacional - America MG - t1+un3,5 - @1,9 - bwin
(3:1)

Inter po potknięciu w poprzedniej kolejce z Vitorią wraca na własny stadion. Na pewno będzie chciał zmazać tą plamę. Aktualnie zajmuje 3 miejsce w lidze 4-1-1 (bramki 5:2). Internacional jest zespołem, który nie gra efektownie, czasami nawet nie efektywnie, ale w końcu tą jedną bramkę wepchnie. w tym sezonie na 6 meczy tylko w jednym (z Sao Paulo) padło więcej niż 2,5 gola. W pozostałych była tylko jedna bramka, a w jednym nie było bramek wcale. America zajmuje w lidze 17 miejsce - 1-2-3 (bramki 5:8). America nie jest zespołem najwyższej klasy. Ostatni mecz co prawda wygrali z Figueirense 1:0 ale w pozostałych nie zachwycili. Z uwagi, że grają na wyjeździe to podejrzewam że nie rzucą się do ataku. Będą raczej starali się nie stracić bramek, a że Inter nie jest jakimś overowym zespołem liczę, że na 1:0 się skończy. Dla mniej odważnych pewniejszy typ do t1+un3,5 po kursie @1,9.
Pozdrawiam
m
 
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Witam,
wczoraj dwie szybkie bramki (do 10 min było 2:0) wszystko popsuły... dziś spróbuję ciut zminimalizować straty. Biorę na warsztat mecz:

Santa Cruz - Santos
- 1 - @2,2 - bet3.6.5 ⛔ (0:2)
\\edit: bez Grafite ten zespół to chłopcy do bicia

Z gospodarzy co prawda ostatnio zeszła para - ostatnie 3 mecze to 0-2-1 (bramki 1-3), ale wcześniejsze mecze na własnym stadionie to 5 zwycięstw z rzędu. W tym po 4-1 z Cruzeiro i z Vitorią. Ostatnie 3 mecze Santosu wyglądają następująco: 1-0-2 (bramki 3-2). Ale mecze wyjazdowe w lidze już nie są tak optymistyczne 0-1-2 (bramki 2-4). Liczę, że Grafite z Santa wróci do formy (nie strzelił gola od 3 spotkań), no i nie wiem czy zagra Keno - jeżeli ktoś by miał jakieś info - był bym wdzięczny.. Na pewno w zespole gospodarzy nie zobaczymy pauzującego za kartki Correii.
W drużynie Santosu lista nieobecnych jest dłuższa: Lima i Gabriel - Copa, Ricardo, Oliveira, Braz - kontuzje.
Mecz pewnie będzie wyrównany, ale gdy weźmie się pod uwagę braki kadrowe i gospodarza to szala przechyla się na korzyść Santa Cruz. Dodatkowo Santos jeszcze nie gra równo - potrafi całkiem dobre mecze przeplatać z porażkami po beznadziejnej grze. A na słabszy mecz obrońców gości na pewno liczy także doświadczony i ciągle prowadzący w klasyfikacji strzelców Grafite.
Pozdrawiam
m
 
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
witam,
zła passa trwa... tym razem spróbuje 2 typy bezpieczniejsze i 2 z większym ryzykiem. Na początek bezpiecznie:

Santos - Sport Recife
- 1 - @1,44 - bet3.6.5 ✅ (2:0)
Kurs nie powala - ale to typ na przełamanie złej passy. 5 Santos podejmuje 18 Sport Recife. Gospodarze złapali dobrą passe. Bez straty gola pokonali u siebie Botafogo (strzelając 3 bramki) i na wyjeździe Santa Cruz (strzelając 2 bramki). Santos gra szybkimi podaniami i potrafi wykorzystać sytuacje. Mocną strona są także stałe fragmenty. Jedyny słaby punkt to fakt iż często są gracze Santosu łapani na spalonych. W zespole gospodarzy będzie jedno osłabienie - Zeca pauzuje za czerwoną kartkę w poprzednim meczu. Pozostałe braki: Ricardo, Oliveira, Braz - wszyscy kontuzje.
Natomiast co do Sport - wyraźny dołek przeżywa obrona. Najpierw stracili u siebie 4 bramki z Atletico a potem na wyjeździe 3 z Coritibą. Goście potrafią sobie stwarzać sytuacje bramkowe, ale zupełnie nie radzą sobie z atakami skrzydłami. W zespole Sport będa poważniejsze braki: Henriquez - kontuzja, Ferraz i Serginho - kartki oraz Gonzalez - Copa.
Drugi typ z tych pewnych:

Intenacional - Atletico
- 1 - @2,1 - bet3.6.5 ✅ (2:0)
oraz od razu typ z większym ryzykiem:
Intenacional - Atletico - 1+un2,5 - @4,33 - bet3.6.5
(2:0)
Internacional prowadzi w lidze ale ich gra nie powala. Nie grają z polotem, jakoś pięknie. To po prostu zwyczajni wyrobnicy. Potrafią przez cały mecz prawie się zabić o własne nogi a w końcówce strzelić jedną bramkę. Długo utrzymują się przy piłce i potrafią agresywnie się bronić. Słaby punkt to obrona przeciwko strzałą z daleka. Ostatni mecz wygrali 3-1 z Americą - ale tam wyszedł początek meczu - 2 gole w pierwszych 10 minutach. We wcześniejszych 4 meczach padał wynik 1:0 z czego 3 to wygrane i jedna porażka (wyjazd z Vitorią). W zespole Internacionalu nie zobaczymy kontuzjowanego Valdivi i zawieszonych za kartki Artura i Boba.
Atletico natomiast zajmuje 17 pozycję w lidze. Na wyjazdach osiągnęło 3 remisy. Niby stwarza sobie sporo szans na gola, ale słabiej jest ze skutecznością i na pewno będzie ciężko ze zgraną obroną Interu. Dodatkowo braki kadrowe u gości są dużo bardziej odczuwalne: Cazares i Erazo - Copa, Rocha - kartki, Luan, Prato i Edcarlos - kontuzje. Dodatkowo nie wiadomo czy zagrają Silva, Datolo i Clayton - nie są jeszcze w pełni sił po kontuzjach.
Myślę, że mecz zakończy się wynikiem 1:0.
Ostatni typ - ryzykowny:
Chapecoense - Gremio - 2 - @2,8 - bet3.6.5 ⛔ (3:3)
Jak dla mnie bardzo wysoki kurs jak na to spotkanie i widzę w tym values - warto zaryzykować. Gremio jest 3 w lidze. Ostatnio na wyjeździe zremisowało z Fluminense. Wcześniej pokonało u siebie Ponte Preta 1:0 oraz uległo na wyjeździe Palmeiras 4:3. Myślę, że doświadczenie Gremio w tym meczu przeważy szalę na korzyść gości. Dodatkowo piłkarze Gremio osiadają wysokie umiejętności technicznie i zarówno potrafią sporo zamieszać pod bramką przeciwników jak i oddać celny strzał z daleka. Z odczuwalnych braków w Gremio to przede wszystkim brak Bolanosa - Copa oraz kontuzjowanych Almedy, Rochy i Freda.
U gospodarzy sytuacja już nie jest tak dobra. Zespól zajmuje 10 pozycję. Ostatni mecz przegrali na wyjeździe z Ponte 2:1. Wcześniej remis u siebie z Fluminense 0:0. Zespół ten gra z kontry - a w tym meczu myślę będzie miał
mało takich okazji. W Chapecoense zabraknie kontuzjowanych Gila, Neto i Denera. Traktuję typ jako ryzykowny ponieważ mimo (wg mnie) przewagi Gremio mecz może zakończyć się remisem - goście potrafili już w tym sezonie remisować z Flamengo, Fluminense, Santa Cruz czy Internacionalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ode mnie jeden szybki typ na dzis, ale dobrze, że @majekx mimo Euro i Copa Americi ma czas na pisanie o lidze brazylijskiej, szacun ;)

VS

Sao Paulo - Vitoria
Typ: Sao Paulo @1,40 b365
✅✅2:0​


Odpadnięcie Brazylii z Copa America cieszy z pewnoscią Santos, ale także radują się w Sao Paulo. Do gry wracają bowiem Rodrigo Caio, ale przede wszystkim Ganso. Akurat Rodrigo Caio podczas gdy w defensywie jest Diego Lugano i przede wszystkim ściana Maicon, to nie ma tak wielkiego znaczenia. Ale Ganso już jest postacią niezbędną. W dodatku w wybornej formie. Powołanie na Copa America nie było niezasadne. No, ale Dunga i tka ma swój świat... Mniejsza o to.

Druga ważna kwestia, dziś już do gry jest Jonathan Calleri, najlepszy strzelec zespołu, piłkarz o dwie klasy lepszy niż Alan Kardec, który w ofensywie jest takim magikiem, że potrafi zniknąć z meczu...
Nie zagra dziś Kelvin, szkoda, ale jak wracają Ganso i Calleri to jest dobrze. Opcji kilka jest dla Bauzy, bo sprwoadzony z Audax, Ytalo też grał ostatnio ciekawie. Sao Paulo jest zdecydowanym faworytem dla mnie, kurs do dubla jak w sam raz myślę. Stadion Morumbi to dodatkowy atut, nie ma co patrzec na porażkę z Atletico Paranense.

Sao Paulo: Denis; Bruno, Maicon, Lugano (Rodrigo Caio) e Matheus Reis; João Schmidt e Thiago Mendes; Auro (Michel Bastos), Ytalo (Ganso) e Centurión; Calleri

Vitoria: Fernando Miguel; Norberto, Victor Ramos, Ramon e Diego Renan; Amaral, Willian Farias e Tiago Real; Dagoberto, Kieza e Marinho



VS

Cruzeiro - Flamengo
Typ: Cruzeiro @ 2,08 Betsafe
⛔0:1​

Najciekawiej dziś w nocy zapowiada się mecz na Mineirao. Przynajmniej jak się patrzy na nazwy klubów, bo jak spojrzę głębiej na ten mecz, to mam w nim faworyta swojego.
Cruzeiro wygrało derby 3:2, popisową partię zagrał De Arrascaeta. Może to będzie wreszcie impuls by ekipa Paulo Bento odpaliła, bo naprawdę poprzednie mecze grała ciekawie, dużo gry piłką. Widać pomysł. Braki w zespole Cruzeiro w zasadzie te same co przez ostatni czas. Jest Elber, jest Riascos, ciekawi zawodnicy.

Flamengo zawodzi, niby fajny skład zbudowany, ale kontuzje, kartki. Brak jakiegoś pomysłu, myśli. No i tułaczka, nie mogą grać na Maracanie i się błąkaja od stadionu do stadionu. Dziś bez Manciello, Cuellara i bramkarza Paulo Victora. W napadzie ma grać Felipe Vizeu, sorry, ale widziałem jego ostatni mecz przeciwko Palmeiras, wyglądał fatalnie. Trner się waha czy grać ma Everton i Fernandinho, jeżeli oni nie będą grać to już na barkach Alana Patricka będzie bardzo dużo zależało. Mecz może mi przypominać nieco spotkanie z Palmeiras własnie. Palmeiras też fajnie grało piłką, Cruzeiro gra to samo. Flamengo nie ma jakiejś szczelnej defensywy. To może być ich problemem.

Cruzeiro: Fábio; Mayke, Bruno Rodrigo, Léo e Allano; Henrique e Bruno Ramires, Élber, Arrascaeta e Alisson; Riascos
Flamengo: Alex Muralha, Rodinei, Réver, Rafael Vaz, Jorge; Márcio Araújo, Wiliam Arão, Alan Patrick, Ederson (Everton); Fernandinho (Marcelo Cirino) e Felipe Vizeu.

-------------------------------------------
Co do Santosu, dziś przewidywany taki skład:

Vanderlei; Victor Ferraz, Luiz Felipe, Gustavo Henrique e Caju; Thiago Maia, Renato, Lucas Lima e Vitor Bueno; Gabriel e Joel

Też cieszy, że wracają Gabriel i Lucas Lima, problemy lekkie w defensywie, ale Caju wcale jakiś gorszym potencjałem od Zeci nie dysponuje.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Cruzeiro - Flamengo 2 kursy ponad 5 pinnacle
Cruzeiro to od dwoch lat leszcze, ale dopiero co wygrali bardzo prestizowe derby ostatkiem sil, dostajac 3 czerwone kartki!!!. Jesli dzis przerzna 1-5 to i tak kibice wybacza. Flamengo coz ogromne nerwy i oczekiwania, potencjalnie miazdzacy sklad ale cos nie styka. Ten sezon start wreszcie wygladal tak jak sie od nich oczekuje ale przegrane dwa mecze iczas jak najszynciej wrocic na zwycieska sciezke
Flamengo powinno dzis wygrac zobaczcie jak wygrana okupilo Cruzeiro
http://www.flashscore.com/match/hI1x2IvQ/#match-summary
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
V 1,1K

viren

Użytkownik
Chapecoense - Gremio - 2 - @2,8 - bet3.6.5 ⛔ (3:3)

Jak dla mnie bardzo wysoki kurs jak na to spotkanie i widzę w tym values - warto zaryzykować. Gremio jest 3 w lidze.
Czyli uwazasz ze jak na cos jest wysoki kurs to trzeba to grac bo mityczne &#39;value&#39;?

Idzmy dalej. Widzisz Real czy tam Barcelona gra u siebie z Levante. Kurs 3 na gospodarzy... I co grasz to bo uwazasz ze okazja jakich malo? Nie dopuszczasz mysli ze cos nie gra i bardzo duze pieniadze poszly przeciwko Realowi a jak ktos wali grubo a nie slyszales zeby wszyscy Twoi znajomi to grali to ten kttos raczej wie co robi nie sadzisz?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Czyli uwazasz ze jak na cos jest wysoki kurs to trzeba to grac bo mityczne &#39;value&#39;?

Idzmy dalej. Widzisz Real czy tam Barcelona gra u siebie z Levante. Kurs 3 na gospodarzy... I co grasz to bo uwazasz ze okazja jakich malo? Nie dopuszczasz mysli ze cos nie gra i bardzo duze pieniadze poszly przeciwko Realowi a jak ktos wali grubo a nie slyszales zeby wszyscy Twoi znajomi to grali to ten kttos raczej wie co robi nie sadzisz?
Grając u buka trzeba wychodzić z założenia, że bukmacher też może się pomylić i źle oszacować szanse drużyn. Oddsmakerzy to nie wyrocznie i w ligach mniej popularnych sadzą często wielkie błędy, ale trzeba się skupić na takich rozgrywkach, a nie na Chelsea, Realu czy Barcelonie.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Grając u buka trzeba wychodzić z założenia, że bukmacher też może się pomylić i źle oszacować szanse drużyn. Oddsmakerzy to nie wyrocznie i w ligach mniej popularnych sadzą często wielkie błędy, ale trzeba się skupić na takich rozgrywkach, a nie na Chelsea, Realu czy Barcelonie.
Bedziecie miec duzo lepsze wyniki jesli zalozycie, ze bukmacher sie nie myli i nie jest glupi, a jesli kurs jest podejrzanie wysoki to stoi za tym jakis powod.

A juz napewno bukmacher wie wiecej i ma powod wystawienia takiego oto kursu niz przecietny gracz widzacy &#39; o jaki wysoki kurs ale buk fraje, zagram sobie&#39;. To sie na ogol zle konczy ;)
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Atletico GO v CRB Atletico bardzo dobrze zaczęło sezon 6-2-1 w 9 meczach.
Wygrali wszystkie domowe spotkania. W ostatniej kolejce pokonali lidera po dobrej grze, pokazali się z bardzo dobrej strony mimo tego że ich rywale byli uznani za faworytów.
CRB to typowa domowa drużyna, na wyjazdach 2-0-3 w tym sezonie.
Oba wyjazdowy zwycięstwa były przeciwko słabym drużynom Vila Nova oraz Londrina. CRB przegrali ostatnie 2 wyjazdowe spotkanie.
W zeszłym sezonie padł wynik 1:0 dla Atletico, nie zdziwiłaby mnie powtórka dziś.

Moj typ na dziś to zwycięstwo Atletico GO @1.73 ⛔
 
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Czyli uwazasz ze jak na cos jest wysoki kurs to trzeba to grac bo mityczne &#39;value&#39;?
Idzmy dalej. Widzisz Real czy tam Barcelona gra u siebie z Levante. Kurs 3 na gospodarzy... I co grasz to bo uwazasz ze okazja jakich malo? Nie dopuszczasz mysli ze cos nie gra i bardzo duze pieniadze poszly przeciwko Realowi a jak ktos wali grubo a nie slyszales zeby wszyscy Twoi znajomi to grali to ten kttos raczej wie co robi nie sadzisz?
Mam nadzieję że doczytałeś do końca analizę. Grałem ten typ nie tylko dla wysokiego kursu. Napisałem że ryzykowny i byłem świadomy ryzyka. Patrz na Interacional. Czasami ryzyko się opłaca. W tym przypadku to bardziej Gremio mogło by pełnić rolę lokalnego Realu czy Barcelony :]
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Jeśli się nie siedzi w jakiejś lidze to można np sprawdzić na transfermarkt wartość drużyn. Zdaję sobie sprawę z niedoskonałości takiego podejścia a także z tego, że wyceny zawodników na transfermarkt czasami są wzięte z d..., ale lepsze take coś jak nic. Poza tym jest np. wikipedia (lepiej w angielskiej wersji) - można się dowiedzieć, że np. Santos to zespół legenda, a niektóre zespoły z brazylijskiej Premier np. odnosiły sukcesy tylko na poziomie stanowym. To taki mój off-top, ale mam nadzieję, że ma jakąś wartość.
 
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Witam,

@daavid5
- Transfermarket jest całkiem przydatny - to po prostu kolejny element układanki, przy analizie. Może wszystkiego nie pokazuje... np aktualna forma graczy... ale widać ewentualnie na kogo zwracać uwagę.
A liga brazylijska jest o tyle specyficzna, że oprócz ligi krajowej są ligi stanowe i puchary, no i plus rozgrywki międzynarodowe. Przy takiej ilości meczy, żaden zespół nie jest w stanie grać cały czas na wysokim poziomie... zespoły muszą trafić z formą w konkretny moment - zależy co chcą osiągnąć. Polecam stronę radiobrazylia.pl. Jak komuś się nie chce czytać - można posłuchać - dużo ciekawych informacji, newsów i opracowań.
A przechodząc do meczy i analizy
Atletico - Santos - bts+ov2,5 - @2.40 - bet3.6.5 ⛔ (1:0)
dodatkowo jeszcze biorę zakłady:
Santos wygra - @3,6 ⛔ (1:0)
Santos wygra + ov2,5 - @6 ⛔ (1:0)
Mecz pomiędzy 4 Santosem na 12 Atletico. Atletico u siebie do tej pory grało 3 razy. 2 razy wygrało i raz zremisowało. Bramki 4:2. Santos na wyjazdach grało 4 razy. Jeden raz wygrało, raz zremisowało i raz przegrało. Bramki 4:4. Liczę na mecz overowy. Atletico udane mecze (z Sao Paulo 2:1, z Santa Cruz 1:0) potrafi przeplatać meczami całkowicie nie udanymi (Internacional 0:1 czy Pomte Preta 2:3). Ale jak by nie było często coś strzela. Na to liczę w tym przypadku - w końcu grają przed własną publicznością. Santos natomiast jest teraz w formie - ostatnie 3 mecze to wygrane - Botafogo (3:0), Santa Cruz (2:0), Recife (2:0). Dodatkowy atut gości to powrót po Copa Gabriela. Dlatego jak by nie było zapowiada się, że Santos także coś strzeli.
 
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Witam,
wczoraj było tragicznie.. dziś odrabiamy straty:

Flamengo - Sao Paulo
- un2,5 - @1,6 - bet3.6.5 ⛔ (2:2)
lub un2,5 + no bts - @2,05 - bet3.6.5 ⛔ (2:2)
zespoły z środka tabeli - odpowiednio 7 i 6 miejsce. Flamengo w 8 meczach strzeliło 8 bramek tracąc 7. Sao Paulo strzeliło 8 tracąc 6. Normalnie bym był skłonny postawić na Sao.. ale po pierwsze to ich mecz wyjazdowy a po drugie braki kadrowe. Sao bez 10 zawodników. Najważniejsi to:
Thiago Mendes - kartki, Wellington, Mena, Wesley - kontuzje.
Flamengo bez 5 zawodników - Guerrero - Copa, Martins - kartki, Victor, Juan, Emerson - kontuzje. Goście będą chcieli zapewne przejść ten mecz na zero z tyłu. Przy takich brakach ustawienie będzie zapewne defensywne. Gospodarze natomiast nie dysponują aż taką ofensywą, aby zrobić sobie jakiś festiwal bramek. przewiduje mecz underowy.
Drugi typ to tradycyjnie już Internacional:
Figueirense - Internacinal - un2,5 - @1,53 - bet3.6.5 ⛔ (3:2)
dla odważniejszych - un2,5 + no bts - @1,83 - bet3.6.5 ⛔ (3:2)

Już wiele razy pisałem że Internacional to zespół mocno underowy. Dotychczas w 8 meczach stracił zaledwie 3 barmki (strzelając 10). Zespół gości także nie jest zbytnio bramkostrzelny. W 8 meczach strzelił 7 bramek tracąc 8. Normalnie stawiał bym na Internacional.. ale fakt że to goście to wolę zagrać bezpieczniejszy typ na under. W zespole gości dziś nie zobaczymy Valdivi. W zespole gospodarzy braki kadrowe większe - Dudu i Fernandez - kartki, Nirley, Santos, Alberto i Moura - kontuzje. Czyli wychodzi, że wśród tych braków jest 3 napastników. Figueirense pozbawione napadu + Internacional - zespół z mocną obroną - czyli typ wychodzi tylko jeden - mocny under.
 
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Witam,
trochę zrezygnowany ostatnimi porażkami.. ale gramy dalej. Najbliższy mecz stwarza okazję do odrobienia strat:
Palmeiras - America - Palmeiras strzeli powyżej 1,5 gola - @1,44 - bet3.6.5 ✅ (2:0)
jak zwykle jeszcze podam bardziej ryzykowny typ:
Palmeiras - America - Palmeiras + ov2,5 - @2 - bet3.6.5 ⛔ (2:0)
//edit: najważniejsze, że zła passa przełamana. Główny typ do przodu
Gospodarze są zdecydowanymi faworytami. Są w czołówce ligi i widać, że złapali wiatr w żagle. U siebie wygrali wszystkie 5 meczy i tylko w jednym strzelili 1 bramkę (w sumie bramki 15:4). America na wyjazdach grała 4 mecze... w jednym stracili jedną bramkę.. i to jest ich jedyny punkt zdobyty na wyjazdach - pozostałe mecze przegrali 3:1 (bramki 4:10). Jedyny odczuwalny brak w zespole Palmeiras to brak Dudu (wątpliwy występ), za to po zawieszeniu za kartki powinien pojawić się od pierwszej minuty obrońca Thiago Martins.
Pozdrawiam
m
 
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Witam,
typ główny wszedł.. więc gramy dalej... Zapowiada się całkiem ciekawa kolejka. Wg mnie mecz kolejki to spotkanie Fluminense z Santosem. Tutaj myślę może zdarzyć się każdy wynik, a jedyna pewność jaką widzę to:

Fluminense - Santos
- Fluminense strzeli gola - @1,36 - bet3.6.5 ✅ (2:4)
większe ryzyko: oba strzelą gola - @1,95 - bet3.6.5
(2:4)
Przed własną publicznością gospodarze rozegrali do tej pory 4 mecze w lidze. Strzelili 5 bramek a stracili 3 bramki. CO ważne - jeszcze nie przegrali na własnym stadionie. A podejmowali m.in. Corinthians (1:0) oraz Gremio (1:1). Satos na wyjazdach w 5 meczach strzelił 4 bramki tracąc 5. Odnotował 1 wygraną, 1 remis i 3 porażki. Ale na plus Santosu zasługuje seria 3 wygranych z rzędu przerwana w poprzedniej kolejce przez Atletico. Podsumowując - pewny jestem że Flumi coś strzeli, a mam też nadzieje że Santos z Gabrielem i Bueno w ataku też coś ustrzeli.
Drugi typ jest bardziej ryzykowny - ale i lepszy zysk daje:

Ponte Preta - Cruzeiro
- ov2,5+bts - @2,62 - bet3.6.5 ⛔ (0:4)
Zanosi się na porażkę gości. Gospodarze po przegranej z Atletico wracają na swój stadion i na pewno chcą zmazać złe wrażenie z poprzedniej kolejki. Na swoim stadionie do tej pory grali tak: 3-0-1, bramki: 8-6. Co ciekawe w każdym meczy tracili bramki, w każdym meczu coś strzelali i każdy mecz kończył się overem 2,5 bramki. Wyjazdy Cruzeiro to 2-0-3, bramki 5-9. Tutaj niestety z bramkami i overami gorzej, bo dzisiejszy mój typ jest spełniony w 2 na 5 meczy. Wierzę jednak, że trener gości - Paulo Bento - cały czas szuka optymalnej 11 - no i trochę jest zmuszony aktualną sytuacją klubu. Nie zagrają ofensywni gracze Robinho i Elber. U gospodarzy nie zagra Jeferson (prawy obrońca) i Roger (napastnik). Moje przewidywania są takie, że Cruzeiro coś strzeli.. jednak straci ze 2-3 bramki.
pozdrawiam
m
 
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Witam,
dziś typ ryzykowny, z małym prawdopodobieństwem, ale wg mnie ciut przeszacowany przez bukmachera. Chodzi o mecz:
Coritiba - Internacional - Internacional+un2,5 - @4,5 - bet3.6.5 ⛔ (1:1)
dziś w formie szybkich za i przeciw:
za:
- Internacional to drużyna underowa - 9 meczy, 12 bramek zdobytych, 6 bramki stracone
- co jakiś czas mają mecz overowy - ale potem następują 2-3 mecze underowe - ostatni over był w poprzedniej kolejce - przegrana 3:2 z Figueirense
- właśnie ze względu na tą porażkę - pewnie w tym meczu więcej uwagi poświęcą defensywie
- Internacional walczy o mistrzostwo
- Coritiba gra u siebie - na bank będzie chciała przede wszystkim nie przegrać
przeciw:
- Coritiba to zespół overowy - 9 meczy, 13:17 w bramkach
- Coritiba nie strzelała gola tylko w meczu z Gremio
braki:
Gospodarz:
Dudú
Alan Santos
César González
César Benítez
Juninho
JoĂŁo Paulo
Goście:
Valdivia
Paulao
podsumowując - typ ryzykowny, ale jak spoglądam z dalszej perspektywy, to Coritiba ma spore braki kadrowe i to może powodować pewne kłopoty w optymalnym ustawieniu jedenastki. Dlatego przewiduje mocne postawienie na obronę a tym samym małą liczbę bramek. Goście muszą się zrehabilitować po ostatniej porażce i stracie 3 bramek. Zatem znów przede wszystkim obrona.. i w efekcie 1 bramka.
ciekawe czy moje wróżenie z fusów się sprawdzi...:]
pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tuż przed meczem Portugalii na Euro warto jeszcze kilka słów napisać o nocnych meczach bo widzę akurat dziś ciekawe typy. Vamoss! ;)


VS

Cruzeiro - Palmeiras
Typ: Obie strzelą ? TAK @ 1,96 b365
✅✅2:1​

Ja tam nadal wierzę w Cruzeiro. Powoli się rozkręcają. Palmeiras lider, super grają piłkę. Skład zbalansowany, ale ja wierzę w Cruzeiro jakoś. Jednak jak myslę o tym meczu to widzę tutaj bramki. Obie ekipy ofensywne, a Cruzeiro dodatkowo z dziurami w tyłach. Gabriel Jesus w gazie, De Arrascaeta w gazie. Liczę na wymianę ciosów.

Cruzeiro: Fábio, Mayke, Bruno Viana, Bruno Rodrigo e Bryan; Lucas Romero, Henrique,Bruno Ramires e Arrascaeta; Alisson e Riascos

Palmeiras: Fernando Prass; Fabiano (Jean), Edu Dracena, Vitor Hugo e Egídio; Tchê Tchê e Moisés; Róger Guedes, Cleiton Xavier e Dudu; Gabriel Jesus

Cruzeiro też się wzmacnia. Emmanuel Mas z San Lorenzo zasilił ich, ale dzis jeszcze nie zagra z tego co czytałem. Do tego Abila do ataku z Huracanu idzie, no i media spekulują, żę lada dzień z Romy przyjdzie Maicon.


VS

Corinthians - Santa Cruz
Typ: Corinthians @ 1,43 b365
✅✅2:1​

Santa Cruz słabe wyjazdy, jako beniaminek poszli na fantazji. Mecze u siebie grają super, ale na Itaquera czeka ich trudne zadanie. Ostatnio baty od Palmeiras na wyjeździe. Corinthuiasn już bez Tite, ale ma wszelkie atuty po swojej stronie jeżeli o mnie chodzi.


Corinthians: Cássio; Fagner, Balbuena, Vilson (Pedro Henrique) e Uendel; Bruno Henrique e Rodriguinho; Marquinhos Gabriel, Giovanni Augusto e Romero; Luciano

Santa Cruz: Tiago Cardoso; Vítor, Neris, Danny Morais e Allan Vieira; Uillian Correia, João e Lelê; Arthur, Keno e Grafite.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Dobrze @robson United, że coś dałeś.. bo ja mam kryzys ???? ... temperatura plus ostatnie strzały jak w płot spowodowały, że jakoś nie mam pomysłu na jakąś analizę. Z Twoimi typami jak najbardziej się zgadzam... Cruzeiro w gazie po rozjechaniu Ponte. Palmeiras - wiadomo - walczy o mistrza. W drugim meczu - wiadomo - Corinthians zdecydowany faworyt. Ale mam jakieś jedno małe ale - Santa pewnie będzie się murować, a gospodarze nie mają takiej siły ataku jak Palmeiras. Ja bym tutaj postawił na:
un 2,5 - @2 - bet3.6.5 ⛔
ewentualnie:
Corinthians win + un 2,5 - @3,4 - bet3.6.5 ⛔
Jedyna niewiadoma i klucz do moich typów: czy uda się zatrzymać Graffite?
\\edit - jednak Graffite strzelił i nie dał się zatrzymać... - heh
pozdrawiam
m
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom