>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileirao - Serie A i B [sezon 2014]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Mundial mundialem, szkoda, ze już koniec tego święta...Ale już jutro Braslleirao wraca. Kluby nie spały, tylko zatrudniały nowych piłkarzy. Hitem bez wątpienia przyjście Kaki do Sao Paulo. Pogra tutaj do konca roku. Ponadto warto odnotować porwót Maicosuel do rodzimej ligi, zagra w barwach Atletico Mineiro, jednak stracili oni Fernandinho na rzecz Gremio. Skoro już jesteśmy przy Gremio to wielkim wzmocnieniem powinien byc Giuliano z Dnipro, ponadto dobry ruch to oddanie dziada Klebera do Vasco. Santos oddał do Cruzeiro Neiltona niestety, a to wielki talent, zastanawiam się tylko po co ? Przecież w Cruzeiro będzie mu cholernie ciężko pograć... Ale większym zaskoczeniem to, że Cicero odszedł do Fluminense !! To w Santosie już całkiem na młodych będą stawiali zapewne i Alan Santos z Leandrinho będą w drugiej linii pogrywali, ale wielka szkoda bo Cicero świetny gracz. Jednak skład uzupełnili Victor Ferraz i Souza. A całość podsumowania transferów tutaj -&gt; http://globoesporte.globo.com/futebol/brasileirao-serie-a/noticia/2014/07/quem-se-deu-bem-veja-chegadas-e-saidas-do-seu-clube-durante-copa.html


Już dzisiejszej nocy czekają nas pierwsze mecze, ale jutro dopiero dwa hitowe starcia. Zawsze ciekawa derbowa rywalizacja czyli Santos kontra Palmeiras, a także pojedynek na szczycie czyli Corinthians - Internacional. Emocji od początku powinno byc sporo. Zapraszam do dyskusji ! ;)
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Criciuma - Fluminense
Typ: Fluminense [2.25] / 3:2 ⛔
Bet365

Mistrzostwa Świata się zakończyły w Brazylii , ale piłka w tym kraju znów wraca na podwórko, która miała przerwę od 5 czerwca choć zespoły , które dziś zagrają o 03:00 w nocy naszego czasu mają przerwę już od 1 czerwca , więc odpoczęli dłużej. Przed przerwą gracze Fluminense zremisowali 1:1 z czwartym Internacional , a zespół gospodarzy przegrał 0:2 w Santosie. Na pierwsze a zarazem [10 kolejka] wybrałem mecz na stadionie Heriberto Hülse , gdzie vice-lider zagra z zespołem niżej notowanym , bo 14-stym zespołem Criciuma leżącym w stanie Santa Catarina. Dotychczas oba zespoły zagrały ze sobą 17 razy i aż 10 razy był lepszy zespół Fluminense natomiast Cricklewood wygrał tylko 4 razy i padły 3 remisy. Bilans bramek też na korzyść gości bo 18-27. Ostatnie trzy spotkania tych drużyn skończyły się również łatwo dla graczy Cristóvão Borges bo wygrane zostały wszystkie. Będzie to trudne spotkanie dla gospodarzy , bo Fluminense będą walczyć w tym sezonie o mistrza. Gracze na pewno będą chcieli narzucić swój rytm gry zwłaszcza grając u siebie i deklarują , że w domu po prostu chcą wygrać ten pojedynek , ale czy uda im się to ? Po drugiej stronie wyżej notowany zespół walczący jak już wspominałem o najwyższy cel, który odpoczął i się pali do gry. Wypowiedzi zawodników wykazały , że panuje w zespole przed tym spotkaniem bardzo dobry klimat i są skoncentrowani po cichu , aby zagrać dobry mecz i wywieżść 3 punkty z wyjazdu. Do zespołu przyszło aż 5 nowych zawodników w tym pomocnik Cicero , który już grał w zespole i jak powiedział ma wielką miłość do klubu i na pewno będzie stanowił duże wzmocnienie w środku pola. Pozostali gracze już nie są popularni i nic o nich nie wiem. Uważam , że zespół gości dziś dają z siebie wszystko pokazując to na boisku i wywiozą korzystny wynik na ich korzyść.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Sport Recife - Botafogo over 2,5 @ 2,10
Bet365


Po przerwie wraca brazylijska piłka, a przed nami mecz Recife z Botafogo. Ciężko wskazać faworyta w tym meczu, ale dobrze zainwestować trochę kasy w over. Ekipa gości ma dobrą ofensywę i dobrych strzelców, Emerson, Daniel i Zeballos stanowią o ofensywnej sile tej ekipy, więc coś powinni i dziś ukłuć. Dodatkowo w tym meczu zabraknie zarówno pierwszego jak i drugiego bramkarza, nie wiem kto jest 3, ale można strzelać, że albo młodziutki, albo jakiś emeryt. Drużyna gospodarzy żelaznej defensywy nie ma, a przed własną publicznością zwykle grają dobrze, 2 wygrane, remis z Gremio i porażka z Corinthians, więc nie jest tak źle. Moim zdaniem warto pograc ????
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Cruzeiro - Vitoria
Typ: Cruzeiro -1 |1.9| 3:1 ✅
Bet365

Za dużo o tym spotkaniu nie napiszę , bo już godzina robi swoje. Cruzeiro dotychczasowy lider ligi podejmują u siebie zespół Vitoria , który jak na razie nic wielkiego nie pokazuje ,wręcz można napisać fatalnie się spisują , gdyż na dziewięć spotkań zanotowali tylko siedem oczek , więc tragedia , ale nie ma się co dziwić bo dużo przegrywają i remisują , a dzisiejszy rywal to wiadomo wysoka półka w lidze Brazylii. Historia spotkań też nie przemawia za gośćmi , gdzie w ostatnim czasie muszą porażki przyjmować za każdym razem na klatę jak w trzech ostatnich pojedynkach (5:1 , 3:1 czy 1:0) Gospodarze grają jakby ich fala niosła wygrali do tej pory 6 razy notowali remis i tylko 2 porażki. Strzelają co mecz średnio dwie bramki , choć Vitoria dużo nie traci to oczekuję dziś łatwego zwycięstwa gospodarzy minimum dwoma bramkami , a na pewno ich na to stać i po przerwie swoich kibicom zrobią festiwal strzelecki. Gram handicap -1 i mam nadzieję , że się okaże trafnych typem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
ABC – Joinville
Typ: Poniżej 2.5 bramki |1.7| 2:1 ⛔
Bet365

Goście w przeciągu trzech dni rozegrają drugie spotkanie znów z ciężkim rywalem , a tym razem na stadionie Estádio Maria Lamas Farache przeciwko drużynie ABC Futebol Clube czyli po prostu ABC. Goście w ostatnim meczu również na wyjeździe grając ograli wtedy jeszcze lidera Ceara aż 1:3 , gdzie już po pierwszej połowie strzelili rywalom wszystkie trzy bramki. W tym meczu zabłysnął pomocnik Marcelo , który otworzył spotkanie już w 1 minucie oraz zakończył w 45 minucie i miał udział w drugiej bramce. Dziś w składzie go zobaczymy jak i napastnika Jael , który jest bardzo niebezpiecznym napastnikiem w swoim klubie. Drużyna gospodarzy w poprzedniej kolejce musiała uznać wyższość obecnego vice lidera ligi zespołowi Luverdense na ich terenie przegrywając 3:1. W tym spotkaniu również wszystko było wiadome , ale dopiero w drugiej połowie strzelali zawodnicy obydwu ekip. ABC aktualnie zajmuje 5 miejsce w lidze i jest tuż za miejscem premiowanym do awansu , ale do tego jeszcze mnóstwo kolejek. Choć w ostatniej kolejce padało dużo bramek w meczach z tymi drużynami to dzisiejszej nocy uważam inaczej. Gdy na siebie stają zespoły ABC i Joinville to emocje spadają i wyniki są remisowe jak to bywa w ostatnim czasie , bo kończyły się remisami bez bramkowymi , a jedno spotkanie tylko skończyło się , gdzie padły trzy bramki. Nie przewidują tu jakiegoś tempa i choć zawodnicy gości są lepsi to dziś ich akcję pewnie będą zatrzymywane przez defensorów gospodarzy , a kontra ataków za wiele nie będzie. Obstawiam tu poniżej 2.5 bramki i myślę , że powinno się to pokryć choć to tylko druga liga co wszystko może się wydarzyć.

Portuguesa-Parana
Typ: Obie strzelą |1.83| 1:1 ✅
Bet365

W drugim dzisiejszym typie w drugiej lidze Brazylijskiej przypatrzyłem się temu spotkaniu , które mnie zachęciło do zagrania na typ , że obie ekipy strzelą bramkę , ale dlaczego ? to już piszę dlaczego. Na początku jak zauważymy jest to mecz na szczycie , ale w „dolniej” części tabeli , bo się spotykają ekipy z miejsc 18 i 19. Choć zajmują zespoły miejsca na samym dole to trzeba przyznać , że strzelają bramki drużyną „słabszym” , a dziś właśnie takie stają przeciwko siebie. Kolejny argument , który rzuca się w oko to mecze bezpośrednie między tymi zespołami zwłaszcza pięć ostatnich , gdzie padały wyniki , aż miło popatrzeć (2:1 , 1:1 , 6:1 , 2:1 , 2:0). Choć w ostatniej kolejce obie drużyny nie strzelały nic , bo Portuguesa zremisowała bezbramkowo , a goście Parana przegrali z wyżej notowanym rywalem America Mineiro 0:1 to argument się sam nasuwa , że nic nie zostaje jak w dzisiejszej nocy strzelili sobie drużyny obydwie chociaż po bramce i historia w ich meczach potrwa dalej , a ładny kurs wejdzie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sao Paulo-Chapecoense
Moim zdaniem mocno przesadzony kurs na taki over. Sampa u siebie jest w stanie strzelać sporo goli i to mocniejszym ekipom, niż beniaminek ze stanu Santa Catarina. Co prawda dalej kontuzjowany jest Luis Fabiano, ale wreszcie u góry klubu poszli po rozum do głowy i zatrudnili porządnego napastnika, który będzie lekarstwem na częste kontuzje LF9. Alan Kardec przyszedł z Palmeirasu i teraz łatwiej będzie się grało również Ademilsonowi, który różni się bardzo od LF czy Alana Kardeca, bo oni obaj to potężne chłopy, których trudno przepchnąć, a młody wychowanek SPFC bazuje na dynamice i szybkości. Podobnie jak Osvaldo, który gra na lewym ataku. Za nimi Ganso, a pamiętajmy, że na ławce pozostanie Alexandre Pato. Widać jakim potencjałem i możliwościami dysponuje ten zespół.
Goście nie grali w środku tygodnia, bo Atletico MG(ich ligowy rywal) miał w tym czasie mecz w Recopa Sudamericana. Być może wystąpi Bruno Rangel czyli król strzelców Serie B z ubiegłego sezonu, gdy to dla Chapeco strzelił aż 31 goli, a potem zachciało mu się pieniążków na Bliskim Wschodzie. Teraz wraca, ale nie wiadomo czy CBF zdąży potwierdzić go do gry. Ale sytuacja kadrowa różowa nie jest, bo zabraknie podstawowego stopera - Andre Paulino. Do tego najlepszy strzelec Tiago Luis również się leczy, a i Diones(pomocnik) jest poza dzisiejszym meczem. Jak na razie osiągają przyzwoite wyniki, ale na wyjazdach generalnie przegrywają: 0-1-3. Może nie tracą wielu goli, ale tak naprawdę nie spotkali jeszcze czołowych ofensyw ligi na swojej drodze. Dzisiaj takowa wychodzi im naprzeciw i uważam, że Sampa jest w stanie tutaj spokojnie władować 3 gole, a kurs mamy naprawdę znakomity. Jak ktoś chce być bardziej pewny swoich pieniędzy może pobrać linię niższą po niezłym 1,61.
Sao Paulo over 2,5 @ 3,00 Bet365⛔0:1
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Sao Paulo – Chapecoense
Typ: Powyżej 10 rzutów rożnych |1.66| 15 ✅
Bet365

Choć do meczu pozostaje dobrych kilka godzin , ale z racji , że ruszam w drogę do Krakowa na mecz to typ zapodaję już teraz , bo potem mogę nie zdążyć. Dziś w Brazylii w najwyższej lidze staną naprzeciwko siebie zespoły, które jeszcze nie miały przyjemności oficjalnie zagrać ze sobą , a więc czego tu oczekiwać ? Oczekuję , że drużyna gospodarzy pokaże formę jaką dotąd prezentuje zajmując trzecie miejsce w lidze z dorobkiem 5 zwycięstw , 4 remisów i tylko 1 porażkę. Drużyna z największego miasta w Brazylii w ostatnim czasie strzela bramki co mecz z średnią dwie bramki na spotkanie , więc bardzo dobry wynik. Co do zespołu gości fajerwerków nie ma co się spodziewać póki co w lidze , bo zajmują dalekie 15 miejsce z dorobkiem tylko 8 punktów i choć w ostatnim meczu wygrali u siebie 2:0 to trzeba zauważyć , że wygrana była z zespołem , który zajmuje miejsce jeszcze pod nimi.. Dziś szłoby obstawić handicap czy też inne cuda na zespół gospodarzy , ale ja skupię się i zagram na rzuty rożne , a mianowicie na powyżej 10. W ostatnich tylko pięciu spotkaniach gracze Sao Paulo mieli średnio na mecz 6.6 rzutów rożnych , a dziś uważam i myślę , że grając u siebie ofensywną piłkę zagrożą bramkę gości i rzutów rożnych nabiją po swej stronie i średnią dalej utrzymają. Na graczy Chapecoense-S.C. też liczę , że kilka dorzucą i w takim wypadku obydwie drużyny pokryją wspominany mój over na dzisiejszy typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Palmeiras – Cruzeiro
Typ: Obie strzelą bramkę |1.83| / 1:2 ✅
Bet365

Dziś w lidze Brazylijskiej rozegranych zostanie kilka meczów ja wybrałem dwa , które dziś zagram. Na początek pojedynek Palmeiras z Cruzeiro czyli przeciętniak z liderem. Palmeiras bardzo nisko swoich możliwości , bo zajmuje odległe 12 miejsce , gdzie mają tylko trzynaście punktów na dziesięć meczów. Gospodarze od kilku dobrych spotkań nie umieją pokonać bramkarza rywali , a to już trwa od czterech kolejek , więc najwyższy czas dziś to uczynić , ale czy się uda jak po drugiej stronie przyjechał sam lider ? Ekipa Cruzeiro jak już wiemy zajmuje 1 miejsce w lidze i dopisuje punkty w ostatnim czasie regularnie strzelając rywalom jak leci. Dziś Cruzeiro powinno strzelić bramkę gospodarzą i tego możemy być przekonani , bo mają najwięcej w lidze strzelonych i jak już wspomniałem wcześniej w ostatnim czasie regularnie strzelają. Z drugiej strony po graczach Palmeiras tego samego oczekuję choć wiadomo będzie ciężko , gdy ma się na dziesięć spotkań strzelonych tylko osiem bramek .. Palmeiras może nie błyszczy i mało strzela , ale dziś liderowi bramkę strzelą. Mój typ po dobrym kursie idzie w bramki dla obu zespołów.

Fluminense – Santos
Typ: Santos strzeli gola |1.6| / 1:0 ⛔
Bwin

Fluminense z Santosem czyli sąsiedzi z tabeli , którzy odpowiednio zajmują 7 i 6 miejsce i dzieli ich tylko jeden punkt na korzyść dzisiejszych gości. Fluminense w ostatnim pojedynku przegrali na wyjeździe 3:2 z Criciuma, a natomiast gracze Santosu ograli Palmeiras 2:0. Między tymi drużynami zawsze dochodzi do ciekawych pojedynków , gdzie żadna nie odpuszcza nogi na boisku , a zwłaszcza gracza Fluminense dobrze się gra , bo mają korzystniejszy bilans. Santos w ostatnich pięciu spotkaniach nie doznał goryczy porażki , bo trzy krotnie wygrywali z rywalami i dwa remisy zanotowali. Santos ma sposób na gospodarzy , bo za każdym razem udawało się minimum tą jedną bramkę zamieścić w siatce. Fluminense na pewno będą chcieli przeskoczyć w tabeli , a żeby to zrobić trzeba atakować i coś strzelić , a wtedy łatwo o błąd w defensywie , a gracze Santosu również nie odpuszczą i coś ustrzelą, gdyż będą mieć wolną drogę do bramki rywala jak już Ci się za bardzo będą chcieli ten mecz wygrać. Ja typuję dziś bramkę dla Santosu i jestem spokojny o ten typ.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Icasa - Portuguesa
Typy: Powyżej 2.5 bramki |2.1| ⛔ / Obie strzelą |1.83| ⛔ / 2:0
Bet365

Tak dzisiaj w nocy gra Seria B , a więc wybrałem tą parę , gdzie na stadionie Estádio Mauro Sampaio zagrają na przeciwko Icasa - Portuguesa. Pojedynek ten w lidze nie jest na pewno ciekawy , bo spotykają się drużyny z ostatnich miejsc w tabeli mianowicie 15 i 16 drużyna. Dlaczego taki typ wybrałem ? Kurs na pewno jest ciekawy i można zaryzykować go zagrać , a zwłaszcza przemawia za tym historia pomiędzy tymi zespołami , bo wyniki padają bardzo ładne , a to tylko z pięciu ostatnich statystyk ( 0:2 , 3:3 , 3:1 , 1:3 , 5:4 ) więc jak widzimy wyniki bardzo overowe. Choć aktualnie drużyny grzeszą w ilości strzelonych bramek , bo gospodarze Icasa ma dziewięć strzelonych natomiast goście Portuguesa trzynaście to czemu nie może tradycja dalej pójść. Ja dziś pójdę właśnie w bramki w tym spotkaniu , bo nic innego tu nie warto grać , a po takim kursie czemu by nie ? Powodzenia.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Sport Recife - Paysandu
Typ: Powyżej 2.5 bramki |1.72| / 3:2 ✅
Bet365

Dzisiaj w Brazylii kolejny mecz pucharowy pomiędzy Sport Recife a Paysandu. Kibice na ten rewanż musieli czekać , aż ponad dwa miesiące. Jak będzie dzisiaj kiedy w poprzednim meczu sensacyjnie wygrali gracze Paysandu u siebie 2:1 , a zauważmy , że zespół Paysandu gra w Serie C , a natomiast Sport Recife w Serie A , więc różnica dwóch klas rozgrywkowej. Dzisiaj w nocy różnie może być , bo jak wiemy obydwa zespoły w ofensywie kaleczą , że aż nie miło , bo gospodarze na 11 spotkań ustrzelili tylko dziewięć bramek , a natomiast goście na 7 spotkań osiem , więc wniosek sam się narzuca. Nie ma zbytnio co kombinować w tym meczu , a wiemy że to mecz pucharowy , więc różnie może być. Myślałem dziś nad bramkami w tym meczu właśnie poniżej 2.5 bramki , ale wybrałem jednak powyżej , bo gospodarze atakować muszą by nadrobić starty z poprzedniego pojedynku , a rywal o dwie klasy niższy więc powinni pokazać swoją &quot;wyższość&quot; i sprawić swoją fanom kilka fajerwerków w postaci bramek , a goście może też się pokuszą o gola ? Typ idzie na over 2.5 , a więc powodzenia.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Sport Recife - Paysandu
Sport Recife win @ 1,57 WilliamHill
Sport Recife(-1) @ 1,80 MarathonBet


WilliamHill troszkę przesadził z tym kursem na gospodarzy, gdzie inni mają coś w granicach 1,4. Spotkanie ekip z serie A i C, więc 2 klasy rozgrywkowe, co moim zdaniem powinno być wyraźnie widać na boisku. Pierwszy mecz sensacyjnie zakończył się wygraną Paysandu 2:1, lecz drużyna gospodarzy po przerwie gra dobrze, wygrana nad Botafogo, cenny remis z Goias. Przede wszystkim dobrze wygląda gra w obronie, więc tutaj jestem o nią spokojny. Zwycięstwo powinno być formalnością, nie mają doskonałej ofensywy, ale są dość skuteczni i jeśli mają już jakąś sytuację dogodną to bramkę strzelają. Dziś powinno być łatwiej niż z tymi ekipami, co wyżej wymieniłem i 2:0 dla pewności i przypieczętowania powinni ugrać.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Cruzeiro - Figueirense
Cruzeiro na Mineirao podejmie znajdujące się w ogonach ligi Figueirense. Oczywiście gospodarze są zdecydowanym faworytem. W tabeli ligowej mają już 5 punktów przewagi nad drugim Corinthians i są na dobrej drodze żeby po raz drugi z rzędu wywalczyć mistrzostwo. A trzeba przyznać, że ostatnio dwa mistrzostwa z rzędu były udziałem FC Sao Paulo w latach 2007-2008 (wcześniej także 2006). To ukazuje jak ta liga jest wyrównana. Ale przechodząc do dzisiejszego meczu, to Raposa powinna ten mecz spokojnie wygrać. Grają z jedną z najsłabszych defensyw w lidze (15 straconych bramek w 11 meczach) i kilka goli powinni zaaplikować klubowi z Florianopolis. To, co daje przewagę Cruzeiro nad innymi ekipami w lidze, to ta wielka łatwość wypracowywania sobie sytuacji bramkowych. Szczególnie pod tym względem bryluje Ricardo Goulart, którego piłka wręcz szuka w polu karnym. Sporo hałasu na bokach robi Everton Ribeiro, który często wypracowuje kolegom idealne pozycje strzeleckie. Marcelo Moreno odnalazł się w nowym klubie po niezbyt udanej przygodzie we Flamengo. W obronie wygląda to trochę słabiej, bo stracili aż 12 bramek, ale skoro strzela się ich najwięcej w lidze, to defensywa czasami może sobie pofolgować. Podobać może się Egidio, który potrafi szybko pociągnąć akcję bokiem boiska. Dziś nie wystąpią Bruno Rodrigo - wraca do sprawności po kontuzji, Borges i Julio Baptista, którzy narzekają na urazy.
Figueirense to od początku drużyna skazana na walkę o utrzymanie. Dziś z nowym trenerem Argelem Fucksem (Guto Ferreira został zwolniony po odpadnięciu... w karnych z Pucharu Brazylii), który chce zagęścić środek pola i wstawi tam doświadczonych Rivaldo, Marco Antonio i Klebera. W defensywie zabraknie jej podpory Thiago Heleno, który w spotkaniu z Gremio obejrzał czerwoną kartkę. Zabraknie także: Jonatan Ponciano, Giovani Augusto i Franca - ale poza Gionanim Augusto to nie są jakieś wielkie osłabienia. Nie wróżę dziś Figue dobrego wyniku w starciu z rozpędzoną drużyną z Belo Horizonte.​
Cruzeiro: Fábio; Ceará, Dedé, Léo e Egídio; Lucas Silva e Henrique; Éverton Ribeiro, Ricardo Goulart e Marquinhos; Marcelo Moreno.
Figusierense: Tiago Volpi; Luan, Nirley, Marquinhos e Roberto Cereceda; Paulo Roberto, Rivaldo, Kleber e Marco Antônio; Pablo e Ricardo Bueno.
Cruzeiro powyżej 2 bramek (azjan) @ 1,67 Betcity ✅ 5-0
Cruzeiro -1,5 @ 1,73 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
V 17

viptipvip

Użytkownik
Bahia - Internacional
typ: over 2
pinnacle: 1.79
stawka 4/10

Trener Bahi jest na wylocie i ma w tym meczu postawic wszystko na jedna karte - nie są w stanie wygrać w ostatnich dziewięciu gier, jutro spróbują odejść od strefy spadkowej. Do tego trener wprowadzi nowych napastników i nowo zatrudnionych, np Keiza. Maja dzis zagrac ofensywnym ustawieniem.
Bahia będzie dążyć zwycięstwa w kazdy mozliwy sposob, zwłaszcza grając w domu. Z drugiej strony, International jest zespół, który gra dużo z pola i ma szybkich zawodników i wykorzystuje kontrataki. Over 2 bramki w tym spotkaniu to bardzo dobra opcja
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Corinthians-Palmeiras
Wielkie derby Sao Paulo na mundialowym obiekcie Itaquerao. Faworytem Corinthians, który jak zwykle straszy swoich rywali genialną obroną. W tym sezonie póki co 6 straconych goli w 11 meczach. Co prawda aż 4 razy u siebie tracili po jednym golu, ale dla mnie to kolejny argument by zagrać mój ulubiony typ w ich meczach czyli wygraną do zera. Obrona w pełnym zestawieniu, które gra od dłuższego czasu razem i jest to wybitnie zgrany team, który ma za sobą Cassio - świetnego golkipera. W ofensywie zabraknie Jadsona i to strata spora, bo mało który pomocnik potrafi tak obsłużyć swoich napastników. Jego miejsce zajmie Paragwajczyk Romero, który już zaczyna wchodzić mocniej do zespołu i widać po nim spore możliwości, co jednak nie dziwi, skoro nim oraz jego bratem interesowały/interesują się mocne kluby europejskie. Młody i zdolny chłopak, a obok niego doświadczony Guerrero - dla mnie ciekawy duet.
Palmeiras ledwie 9 strzelonych goli, ale niczemu się dziwić nie można, bo odszedł Alan Kardec, a zespół oparto m.in. na Leandro, który nie wiedzieć czemu uchodzi za talent, chociaż w Gremio niczego nie pokazał, niby 3 gole zdobył Henrique, ale to jakiś wybitny snajper nie jest. Verdao po powrocie z mundialu niczego ciekawego nie pokazali, bo przegrali oba mecze. Rywale niby z czołówki - Santos i Cruzeiro - ale teraz rywal wcale nie gorszy, ale inny. Jak dla mnie skończy się to na 1:0/2:0, bo tak Corinthians wygrywać po prostu uwielbia.
Corinthians wygra do 0 @ 3,10 Betsafe✅2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Flamengo - Botafogo
Flamengo stoi pod ścianą. Od wznowienia ligi po mistrzostwach rubro-negro doznali dwóch porażek, w tym jednej w kompromitującym stylu z Interem aż 4-0. Największe pretensje padły oczywiście na trenera Ney Franco, który został zwolniony a także na piłkarzy: Elano i Andre Santosa. Ten drugi już negocjuje rozwiązanie kontraktu. Tak więc muszą się przełamać, bo zajmują ostatnie miejsce w tabeli i w razie dzisiejszego niepowodzenia strata do bezpiecznego miejsca może się powiększyć. A kiedy wyjść z kryzysu? W starciu z derbowym rywalem z Rio oczywiście. Do wczoraj na to spotkanie sprzedało się 28 tysięcy biletów, więc kibice wierzą w swój klub i na Maracanie dziś można spodziewać się sporej liczby kibiców.
Flamengo w przodzie dysponuje sporym potencjałem, bo atak Paulinho-Alecsandro jest w stanie napsuć krwi każdej defensywie ligi. Niestety gorzej sprawa wygląda w środkowej formacji, ale po to został sprowadzony z argentyńskiego Velez Canteros. On będzie miał za zadanie poukładać grę w środku boiska. W obronie zabraknie wspomnianego już Andre Santosa, a także Samira, który ma kontuzję. Wskakują do składu Jao Paulo oraz kolejny debiutant Marcelo, ściągnięty przed sezonem z Volta Redonda. Tak więc obrona, a szczególnie jej lewa strona może być kolejnym problemem Flamengo.
Wielkich kłopotów kadrowych nie ma za to trener Botafogo Vagner Mancini. Do składu wracają obrońca Edilson a także najlepszy strzelec drużyny Emerson Sheik (być może zagra za niego Yuri Mamute). Co prawda nie zagra Junior Cesar, ale zastąpi go Julio Cesar, który w poprzednim sezonie był podporą defensywy Fogao. Goście punktowo podobnie jak Flamengo nie stoją dobrze w tabeli, jednak mają te 12 punktów co pozwala myśleć jeszcze na włączenie się do walki o G4.
Myślę, że ten mecz może być na prawdę ciekawym spotkaniem, ponieważ tak jak wspomniałem wcześniej gracze Flamengo znajdują się pod sporą presją i jeżeli szybko padnie gol dla którejś ze stron to kolejne bramki mogą się szybko posypać. Dlatego wolę odpuścić typowanie na konkretną drużynę i skupię się na graniu w over 2,5 bramek.
Flamengo: Felipe, Léo Moura, Wallace, Marcelo e João Paulo; Recife (Cáceres), Canteros, Lucas Mugni e Everton; Paulinho e Alecsandro.
Botafogo: Jefferson, Edílson, Bolívar, Dória e Julio Cesar; Airton, Gabriel, Bolatti e Carlos Alberto; Zeballos e Emerson (Yuri Mamute).
over 2,5 @ 2,22 Marathonbet (@2,1Bet365, Bwin) ⛔ 1-0
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
3.08.2014; 02:00 : Vitoria - Gremio
Gremio DNB @ 1,8 Bet365 5/10 ⛔
Gremio do przerewy @ 3,4 Bet365 1/10 ✅
Powyżej 2 bramki @ 2,0
Sbobet 4/10✅
✅ 2,4 j

Co prawda spotkanie dopiero w nocy z soboty na niedzielę, niemniej spodziewam się spadków kursów i taki zakład proponuję już dziś. Wczoraj, mniej więcej o tej porze, jako nowego szkoleniowca Gremio przedstawiono doskonale znanego w Europie Luiza Felipe Scolariego. I tutaj upatruję szans na powodzenie swojego zakładu - liczę na efekt &quot;nowej miotły&quot;. Endersona Moreirę pożegnano bez żalu. W tym pojedynku do będziemy mieć do czynienia z dwiema naprawdę solidnymi liniami obronnymi. Sądzę jednak, ze ekipa przyjezdna od pierwszych minut wyjdzie bardzo ofensywnie usposobiona, z dużym prawdopodobieństwem narażenia się na kontrę. Spodziewam się, że będziemy świadkami otwartej gry i wielu sytuacji podbramkowych. Jednak motywacja gości będzie silniejsza i potwierdzą lepszą pozycję w lidze pewnym zwycięstwem.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Criciuma-Cruzeiro
Gdy wczoraj łapałem, było jeszcze 2,10 a dzisiaj zgodnie z przewidywaniami zleciało już do 1,85. Różnica spora, ale moim zdaniem jeszcze jest to opłacalne do grania. Cruzeiro ostatnio zremisowało z Botafogo 1:1, ale nie robiłbym z tego jakiejś tragedii, bo wcale źle nie zagrali, Botafogo personalnie aż tak słabe nie jest, mając Jeffersona w bramce łatwo im się goli nie strzela, a poza tym kiedyś trzeba było się potknąć. Teraz kolejny wyjazd, ale łatwiej powinno być w ofensywie. Criciuma ma słabą defensywę, czego może w domu nie widać, ale ostatnio jak Vitoria do nich przyjechała to bez problemu zaaplikowała im 3 sztuki. Z resztą to samo powinno zrobić ostatnio Sao Paulo, ale zmarnowało jakiś tysiąc okazji. Wśród gości nie ma znaczących braków, bo nawet przy kontuzjach Ceary, Juli Baptisty, Bruno Rodrigo czy Borgesa to te braki są kompletnie nieodczuwalne, bo mają szeroką i mocną kadrę. Criciuma dzisiaj bez Rodrigo Alvesa na środku obrony, którego zastąpi Gualberto.
Jeśli Cruzeiro zagra swój futbol i będzie chociaż w minimalnym stopniu skuteczny, to spokojnie 2-3 gole zdobędzie. Criciuma w ofensywie jakoś wygląda, głównie dzięki dobrej grze Paulo Baiera, ale w defensywie jest duża bieda i dzisiaj mogą się o tym boleśnie przekonać.
Cruzeiro over 1,5 @ 1,85 WH
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Sao Paulo - Vitoria
Sao Paulo ostatnio w sporym dołku, bo najpierw sensacyjna porażka z kopciuszkiem Chapecoense i to na własnym stadionie, następnie kolejna porażka w Goiani z tamtejszym Goias i znowu strata punktów po remisie z Criciumą 1-1. Dzisiejszy mecz będzie wyjątkowym, ponieważ po 11 latach wraca na Morumbi idol kibiców Kaka.
Sao Paulo we wspomnianych wcześniej meczach nie grało jakoś bardzo słabo. Po prostu brakowało szczęścia przy wykończeniu sytuacji bramkowych. Rywale robili zabójcze kontry i cenne punkty zostały potracone. Dziś szansa na rehabilitację, bo przyjeżdża drużyna Vitorii, która rok temu była rewelacją sezonu. W tym roku już tak kolorowo nie jest, choć trzon zespołu został i drużyna z Salwadoru ma na koncie 14 punktów i zajmuje 15. pozycję w lidze. Trener Jorginho nie będzie mógł skorzystać z Caceresa i Juana, a także oczywiście oprócz kontuzjowanego od początku sezonu Escudero.
Dziś stawiam na wygraną gospodarzy; motywuję to przede wszystkim koniecznością przełamania się, aby nie stracić znowu punktów w wyścigu o mistrzostwo. Tak krótko ;)
Sao Paulo: Rogério Ceni; Douglas, Rafael Toloi, Antônio Carlos e Alvaro Pereira; Denilson, Souza, Paulo Henrique Ganso e Kaká; Alexandre Pato e Alan Kardec.
Vitoria: Wilson; Ayrton, Alemão, Kadu e Euller; Adriano, Richarlyson, Luis Aguiar e Marcinho; Caio e Dinei
Sao Paulo over 1,5 @1,66 Bet365 (główny bet, choć nie za bardzo lubię grać na over drużyny) ✅ 3-1
Sao Paulo -1AH @1,9 Bet365 ✅
Można także zagrać takie coś:
over 11rożnych @1,83 Bet365 - na Morumbi Sampa zawsze nabija dużo rożnych ⛔ 6
over 3 @ 2,6 Bet365 - wskazuje na to H2H tych drużyn ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Brazylia / Puchar
Godzina:
02:00
Spotkanie: Paysandu - Coritiba
Typ:
2
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365

Analiza:
Drużyna gospodarzy zagra bez Fernando Lombardi, Raul, Jefferson Maranhense, Zé Antônio,
Yago Pikachu, Héverton. Dodatkowo trener drużyny Paysandu zasiądzie na trybunach.
Pojedynki bezpośrednie :
01/08/14 Coritiba 2 - 0 Paysandu ✅
03/05/12 Paysandu 0 - 1 Coritiba ✅
26/04/12 Coritiba 4 - 1 Paysandu ✅
07/11/06 Paysandu 1 - 3 Coritiba ✅
10/08/06 Coritiba 1 - 0 Paysandu ✅
Gospodarze grają obecnie w Serie C, gdzie drużyna Coritiba w Serie A. Fakt, faktem że są na
ostatnim miejscu ale jest to różnica dwóch lig !
- niezaliczony ⛔ !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Brazylia / Serie B
Godzina:
23:30
Spotkanie: Atlético GO - Paraná
Typ:
1
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365

Analiza:
Drużyna gości ma problemy finansowe, zawodnicy nie otrzymują swoich wynagrodzeń itp.
Ogółem panują w drużynie Parana złe morale. Goście bez swojego najlepszego strzelca i
napastnika Giancarlo 12/5, oraz bez obrońcy Aliison 7/1. W tabeli ligowej wyżej plasuje się
drużyna Atletico Go !

- zaliczony ✅ !

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom