>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Callejero pro bono

callejero 29

callejero

Użytkownik
LUTY​
Co do stycznia, to rozpoczęcie roku fatalne. Nic nie siadało, ale winię za to siebie. Za mało czasu spędzałem na analizie spotkań. Teraz mam więcej czasu, mam nadzieję że typy też będą lepsze. Zapomniałem dodać, że wszystkie typy, które dodaje gram osobiście. Oby ten miesiąc był lepszy! ????
#1
⚽ Fulham - Southampton Over 2,5 @ 1.82 Pinnacle 0:3 ✅
0,9j
✅ 0,738j

#2
⚽ Newcastle - Sunderland(+0,5) @ 1.88 ComeOn 0:3 ✅
0,8j
✅ 0,704j
 
callejero 29

callejero

Użytkownik
#5
⚽ Athletic Bilbao - Real Madryt
Real Madryt i over 3,5 gola @ 3 Bet365 1:1 ⛔

0,3j
⛔ 0,3j

#6
???? Querrey S. - Murray A.
Murray -2,5 seta @ 1.74 Pinnacle 1:3 ⛔
0,7j
⛔ 0,7j
 
callejero 29

callejero

Użytkownik
#9
⚽ Manchester City - Chelsea FC BTS @ 1.67 Bet365 0:1 ⛔ Brawo The Blues! Nie spodziewałem się takiego wyniku ????

1j
⛔1j
Myślałem nad tym meczem cały dzień. Może najpierw składy:
Chelsea:
Cech, Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta, Ramires, Luiz, Hazard, Matic, Willian, Eto&#39;o
Man City:
Hart, Zabaleta, Kompany, Nastasic, Kolarov, Navas, Demichelis, Toure, Silva, Dzeko, Negredo
Chelsea bez większych niespodzianek, na ławkę usiadł Lamps, za niego Matic. Prawdopodobnie z Luizem i Ramiresem w drugiej linii. Ich pierwszy wspólny mecz, ale jestem dobrej myśli. Z nich trzech Ramires prawdopodobnie bardziej ofensywnie, a on potrafi tak grać. Reszta składu bez niespodzianek.
City jak wcześniej było wiadomo bez najlepszego strzelca Aguero, ale strzelać jest komu, bo na ataku zagrają Negredo z Dzeko. Nie jestem do końca pewien, gdzie ma zagrać w tym ustawieniu Demichelis, ale jego obecność wg mnie to plus dla Chelsea. Pellegrini wystawia go trochę z przymusu.
Mecz można powiedzieć o 6pkt. Jeśli Man City wygra przybliżą się bardzo do majstra. Jose zapowiada że jedzie do Manchesteru po 3pkt i mam nadzieję, że na słowach się nie skończy. Stawiam BTS, ponieważ City 2 ostatnie mecze u siebie dało sobie strzelić po 2 bramki Watford i Cardiff, co dużo mówi o szczelności defensywy.
Wszystko zależy od pierwszych 15 minut. Jeśli Man City strzeli szybko bramkę, Chelsea prawdopodobnie pójdzie na ciosy. Tak czy inaczej ofensywę Chelsea na pewno stać na strzelenie bramki. Co do City to nic nie trzeba pisać, wystarczy spojrzeć na statystki. 21 bramek w ostatnich 5 meczach. Respekt. Ale Chelsea dzisiaj powalczy, porażka będzie oznaczać dla nich stratę 8 punktów do lidera, a to może być już za dużo do odrobienia.
Co tu dużo mówić, jako fan Chelsea wierzę, że osiągną dobry wynik i nie jest to wcale abstrakcja.
Zapraszam na mecz, powinno być ciekawie, chyba że Jose zastosuje jedną ze swoich dziwnych taktyk ;)
 
callejero 29

callejero

Użytkownik
#11
???? Lorenzi(-2,5 gema) - Gonzalez @ 1.85 Pinnacle
0,8j
#12
???? Lacko - Struff @ 1.85 Pinnacle
0,8j
 
callejero 29

callejero

Użytkownik
#13
???? Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers(+12,5) @ 1.68 Bet365
0,5j
#14
???? Golden State Warriors(-7,5) - Charlotte Bobcats @ 1.66 Bet365
0,5j
 
callejero 29

callejero

Użytkownik
#11
???? Lorenzi(-2,5 gema) - Gonzalez @ 1.85 Pinnacle ✅
0,8j
✅ 0,68j
#12
???? Lacko - Struff @ 1.85 Pinnacle ✅
0,8j
✅ 0,68j
LUTY: ✅ 3,364
Przez brak czasu trochę mi się syf w temacie zrobił, ale od teraz wszystko rozliczane na bieżąco.
 
Do góry Bottom