>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Cala Sprawa Berbeć, madrydreal, Wania, itp

Status
Zamknięty.
cosmic_gate 0

cosmic_gate

Użytkownik
Przepraszam za Nowy Temat ale Chce Opisac Sprawe ...

W Tym Dziale Dalem Temat o Sprzedazy Karty ... Zglosil sie do Mnie Uzytkownik Readlmadrid ( Czyli Berbeć / BB / i wiele innych Nickow ) Chcial sie Wymienic wyslalem 10 Gr . na Konto 83114020040000300238106806 Rafal Kosciecha Myslac ze to jego Konto a On mi zaraz wplaci Pieniadze za karte gdyz zgodzil sie Wplacic Pierwszy ... Po tym chcial skan dowodu ... nie chetnie sie zgodzilem ... Wyslalem mu tylko Jedna Strone Skanu I zamazalem Wszystkie Informacje ... Zostalo mu tylko Moje imie i Nazwisko ... Po wyslaniu kontkat sie zerwal ...

W tym czasie chcial oszukac Uzytkownika Robinsoncruzoe ... podszywajac sie za mnie i nawet zalozyl konto Deb... Na MB na mnie ... Wyslal Skany ale naszczescie Wymiana Nie miala miejsca ...

Dzis bylem na Policji Opisalem Cala Sprawe Milej Policjantce ona pow. zebym przyszedl w Pon. i zebym wszystko pozbieral ... i znalzal trop po czym beda mogli go odnalez tak wiec Prosze o Dane BB oddam Je Policji ... Prosze O jego IP ... Prosze o nie Kazsowanie zadnych postow zwiazanych z ta Sprawa ... a Wszyscy Oszukani Przez tego Pana prosze niech do mnie napisza ...

W Pon. Wszystko Oddam I Berbec / Realmadrid / BB czyli Jedna Osoba po Jakims czasie sie oduczy takich przekretow ... A za Cos takiego bo sie pytalem jesli Wszystko mu sie Udowodni Grozi Wiezienie i Nie zartuje ( Proba Wyudzenia na 800 PLN ! ! ! Podszywanie sie za Kogos Innego w Celu Oszustwa ! ! ! 2 Bardzo Powazne zarzuty ! ! ! )

Bede Wieczorem
 
B 0

bbb

Użytkownik
Zrozumcie - to nie ja używałem tych wszystkich nicków! To nie ja jestem Berbeciem, to nie ja jestem madridreal! IP który wyżej podał Marcin-Odra wpisałem w WhoisIP i wyświetliło się... Chicago w Stanach Zjednoczonych i na dodatek jest to adres bramki proxy http://www.zmien.info. Mój nick BB został zbanowany dlatego nie mogłem normalnie wejść na forum a chciałem korzystać z typów MLB, dlatego wchodziłem na forum przez proxy. Waszczak i inni też mieli bana i najprawdopodobniej wchodzili też przez bramke. Marcin ma mój prawdziwy adres IP i rózni się od od numerów IP tych osób podanych wyżej, madridreal (Waszczak) jest z Rudy Śląskiej a ja z północy Polski co można sprawdzić po IP który ma Marcin.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Zrozumcie - to nie ja używałem tych wszystkich nicków! To nie ja jestem Berbeciem, to nie ja jestem madridreal! IP który wyżej podał Marcin-Odra wpisałem w WhoisIP i wyświetliło się... Chicago w Stanach Zjednoczonych i na dodatek jest to adres bramki proxy http://www.zmien.info. Mój nick BB został zbanowany dlatego nie mogłem normalnie wejść na forum a chciałem korzystać z typów MLB, dlatego wchodziłem na forum przez proxy. Waszczak i inni też mieli bana i najprawdopodobniej wchodzili też przez bramke. Marcin ma mój prawdziwy adres IP i rózni się od od numerów IP tych osób podanych wyżej, madridreal (Waszczak) jest z Rudy Śląskiej a ja z północy Polski co można sprawdzić po IP który ma Marcin.

A skąd wiesz, że on się nazywa Waszczak ?
 
B 0

bbb

Użytkownik


Wystarczy sprawdzić a jakiego IP i hosta logował się madridreal i wariat i porównać z moim IP. To chyba rozwieje wszystkie wątpliwości. Proponuje też poczytaj forum xxxxxx na temat Tomasza Waszczaka i jego nicków.
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Ja wlasnie sprzedalem kolesiowi o nicku Berbec doladowanie do playa za 50zl ???? Teraz możecie powiedzieć że jestem idiotą! :cry:
 
R 0

robinsoncruzoe

Użytkownik
Panowie ja tylko pwoiem tyle dzieki mojej intuicji uniknolem wplaty 800 zl bo bylbym oszukany. Druga sprawa do CG nie wysyalaj obcym osoba skanow dowodu osobistego. Gdyby go nie mial nie rozmwailbym z nim dluzej.

Na szczescie mnie nie osuzkal i z tego sie ciesze. Teraz widze ze wymiany neimaja wiekszego sensu i tyle. Lepiej samemu sobie wplacac i wyplacac. Pozdrawiam
 
cosmic_gate 0

cosmic_gate

Użytkownik
Ja wlasnie sprzedalem kolesiowi o nicku Berbec doladowanie do playa za 50zl ???? Teraz możecie powiedzieć że jestem idiotą! :cry:

Napisz Do Mnie ... Jakos Sobie Pomozemy ...

BB Jesli jestes Czysty ... Czego sie Boisz ? ! Policja Cie Sprawdzi i bedzie po Problemie Jesli to nie ty zostanie to Udowodnione ...

Jednak Kazdy Na tym Forum Wie ze to ty zrobiles ... Ale to Juz Policja Rozstrzygnie

W Sobote Caly Dzien Poswiece Tej Sprawie ... Niedziele Tez jesli bedzie Trzeba a w Pon. Znow jak dzis zajade na Komisariat z wszelkimi Skanami rozmow i Danymi Jednego Uzytkownika ktory to na 75 % jest Oszustem i Policja to Osadzi Dzis i Jutro Jestem na GG tylko czasami ale Sobota i Niedziela Jak wyzej nap. I prosze do mnie pisac od teraz do Niedzieli o wszystkim co jest zwiazane z BB Berbeć Realmadrid ... i dla mnie to nie jest Zbeig Okolicznosci ze Akurat BB jest zwiazany z tymi Osobami przeciez ma Zablokowany Nick a Moderatora Ktory ma jego Dane Prosze o Przeslanie
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Ale sie teraz wkur... jakis koleś pisał do mnie na gg że jest adminem forum. Opowiadal jakies pierdoly ze ktos sie wlamal na moje konto i niszczył system zabezpieczeń. Kiedy wspomniałem o tym, że mnie jakis koleś &quot;Berbec&quot; oszukał na 50zł(za doladowanie) zapytal czy mam jeszcze jakies na sprzedaz? Ja jestem na tyle wielkim debilem, że mu uwierzyłem że jest adminem i sprzedałem mu doladowanie do orange za 50zeta.

Dalej to juz wiecie co bylo wiec nawet nie bede pisal.
Teraz to juz mozecie pisac jakim jestem debilem i idiota(-100zeta w dzien)!
Pozniej pisal do mnie 3 koles z innego gg i chcial 15 do heyah ale go sploszylem!

P.S Czy jest na tym forum ktos uczciwy?! Jestem na .....i na ......oraz ........;ale takiego czegos to jeszcze nie widzialem!!!!

Moze ten koles jeszcze nie wykorzystal tych doladowan? jest ktos UCZCIWY kto chcialby odemnie te 2 kody(nie wiem czy dzialajace) wzamian za kase na moneybookers lub paypal(jesli beda dzialac)? ???? Najlepiej jakis prawdziwy ADMINISTRATOR tego forum lub inna UCZCIWA, ZNANA NA FORUM OSOBA!!!! :cry: Jesli jest jeszcze ktos taki to pisac na PW!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Żeby pomóc koledze w zbieraniu danych, każdy user który został oszukany przez tych oszustów niech wpisze w tym temacie wszystkie dane jakie ma i mogą pomóc w dojściu do tego kolesia. Numery kont, dane osobowe, adresy, konta z allegro, numery gg, e-maile, nazwy kont w moneybookers itp

Z góry dzięki
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Jeżeli ktoś został oszukany przez niejakiego Waszczaka:

imię i nazwisko: Tomasz Waszczak
Moneybookers : [email protected]
oraz jego znalezione w internecie zdjęcie:

Leśna 40a
41706
Ruda Śl.

/autorem tego jest Iron, tyle ,że na innym forum.
 
B 0

bbb

Użytkownik
A jeśli ktoś uważa, że został oszukany przez BB to prosze przesłać swoje namiary na PW, numer konta i kwote jaką jestem komuś winien.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom