>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

By successful

Status
Zamknięty.
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
zysk by wzrosl o 10 procent tak mniej wiecej zakladajac, ze zachowalby skutecznosc taka sama jak przy niskich kursach. zysk z progresji granej kursem wyzszym niz 2 to tak czy siak efekt dochodzenia do wysokich poziomow. trzeba przegrywac, zeby wiecej wygrywac. realnie patrzac im wiekszy zysk tym wiecej porazek. nie wiem czy jest sens rozkladac to na czynniki pierwsze. kazda progresja potrzebuje amortyzacji, ktora daje dochodzenie do pewnego poziomu a droga do tego poziomu to przegrywanie na niskich poziomach. progresja to troche loteria i myslenie zyczeniowe;

im wiecej wygrywasz tym wiecej progresji musisz rozegrac aby zamortyzowac ewentualna strate

im wiecej przegrywasz tym mniej progresji musisz rozegrac aby zamortyzowac ewentualna strate

edit; chyba juz wiem o co chodzi kamilci. chodzi o to, ze granie progresji wykorzystujac niskie kursy nie ma sensu i wplywu na zysk, bo i tak patrz wyzej... czyli tlumacze to co kamilcia napisala swoimi slowami xd pierwsze poziomy nie maja ogolnego znaczenia na ogolny wynik, wiec granie tego po niskich kursach to jak kropla w morzu... ladnie wyglada na papierze, ale nie ma realnego wplywu na wynik koncowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 1 marca 2020 12:21 przez przestrzalninja... chyba juz wiem o co chodzi kamilci.
​​​​​​.. pierwsze poziomy nie maja ogolnego znaczenia na ogolny wynik, wiec granie tego po niskich kursach to jak kropla w morzu... ladnie wyglada na papierze, ale nie ma realnego wplywu na wynik koncowy.
Dokładnie w punkt. O to głównie chodzi. ????
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Chyba koleżanka postanowiła krytykować mój system ☺???? W porządku, czemu nie. Wcale nie zapieram się, że jest idealny, bo gdyby był, to być może niebawem zostałbym milionerem.

Ale trzeba odpowiedzieć sobie na jedno bardzo istotne pytanie: na czym najbardziej zależy nam w progresji? Na maksymalizacji zysku? Czy na uniknięciu bankructwa?

Dla mnie odpowiedź jest tylko jedna. Kończenie progresji na pierwszym bądź drugim kroku daje mi zwiększone poczucie bezpieczeństwa (choćby kosztem mniejszego zysku). I nikt mi nie wmówi że to jest błąd.

I przy okazji: oczywiście, że kursy rzędu 1.50 są znacznie bardziej prawdopodobne do trafienia niż 3. Jeśli gram na linię goli, to po kursie 1.5 zagram np. over 2.5, a po kursie 3 - over 3.5 lub nawet 4.5. Różnica spora ????
​​​
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 1 marca 2020 16:38 przez successfulChyba koleżanka postanowiła krytykować mój system ☺???? W porządku, czemu nie.
 
Nie! (tupnięcie nogą ????)
Daleka jestem od krytyki kogoś, komu dobrze idzie gra i przynosi zyki. 
Tylko pojąć nie mogę dlaczego uparłeś się na te niskie kursy na 1-2 poziomie. Ale okej, muszę się pogodzić z pewną rzeczą. Mianowicie nie chcesz przyjąć do wiadomości, że większe zyski wcale nie przekreślają bezpieczenstwa. Stawka przecież jest taka sama. A z identycznym skutkiem trafisz kupon za 1,40 czy 2,40. ???? Dziękuję za uwagę, już nie marudzę, co złego to nie ja, proszę o wybaczenie i powodzenia w dalszej grze. ????
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to z matematycznego puntku widzenia biorac pod uwage rachunek prawdopodobienstwa jest przeciez odwrotnie. zwiekszasz stawki oraz kursy czyli maksymalizujesz zyski i zwiekszasz szanse na bankructwo, czy sie myle?

przy wyzszych krokach grasz wyzsze kursy - prawdopodobienstwo jest mniejsze wejscia za to ewentualny zysk rosnie w szybszym tempie niz stawka. nie twierdze, ze robisz cos nie tak, ale to co napisales jest odwrotne do tego co robisz.

edit; 

pozostaje jeszcze kwestia stawkowania i omijania punktu regulaminu, ktory mowi o stawkowaniu od 1-100 na kupon. wydaje mi sie, ze to troche nie fair wobec innych uczestnikow konkursu. 
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Powtórzę, nie twierdzę ze mój sposób jest idealny bądź jedyny słuszny. Ale gdybym miał przykładowo 50 progresji i każdą kończył na pierwszym poziomie z minimalnym zyskiem w każdej, byłbym przeszczęśliwy. To jest dobrze wyliczone więc jeśli chcecie koniecznie mnie przekonać do innej racji to na razie za mało się staracie.

Stawka w rodzaju 8x64j jest zgodna z regulaminem. 
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
El Clasico zakończone wygraną Realu 2:0 po strzałach w 71. i 92. minucie ⚽⚽

Dobiega właśnie końca ogromnie pozytywny dzień zarówno pod względem trafionych typów tutaj jak i finansowym u Buka. Oby tak dalej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 299:

Bukmacher: Fortuna

Hokej - MHL
Irbis Kazań - Tjumen
Data: 2.03.2020 g. 11:00
​​​​Typ: Irbis Kazań i under 6.5 gola  
Kurs: 1,93


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 1,70j
​​​​Wygrana: 1,70j
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 300:

Bukmacher: Fortuna

Piłka nożna - 1. Bułgaria
Vitosha Bistritsa - Etar V. Tarnovo
Data: 2.03.2020 g. 16:30
​​​​Typ: under 2.5 gola   
Kurs: 1,73


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 1,52j
​​​​Wygrana: 0j
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Tym razem nietrafiony typ. Pięć bramek w pierwszej połowie. Do 65. minuty na dziewięć strzałów w światło bramki padło siedem goli. Bardzo ciekawy i niebywale rzadki mecz jak na Parva Liga. Śledzę do końca ????
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 301:

Bukmacher: STS

Piłka nożna - 1. Rumunia 
CFR Cluj - Astra Giurgiu
Data: 2.03.2020 g. 19:30
​​​​Typ: Astra Giurgiu nie strzeli gola  
Kurs: 1,55

Piłka nożna - 1. Dania
Midtjylland - Sonderjyske
Data: 2.03.2020 g. 19:00
Typ: Midtjylland wygra i over 1.5 gola w meczu   
Kurs: 1,45


Stawka: 2j
Ew. wygrana: 3,96j
​​​​Wygrana: 0j
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 302:

Bukmacher: Fortuna

Piłka nożna - 1. Argentyna
Huracan - CA Independiente
Data: 3.03.2020 g. 01:10
​​​​Typ: under 2.5 gola  
Kurs: 1,50

Hokej - NHL
Detroit - Colorado
Data: 3.03.2020 g. 01:35
Typ: Colorado  
Kurs: 1,60


Stawka: 4j
Ew. wygrana: 8,45j
​​​​Wygrana: 8,45j
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom