>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

By Islandski

islandski 905

islandski

Użytkownik
Hi, ostatnio nawet nie wystartowałem. Postanowiłem sobie, że zaczne już na porządnie od początku października. Tak też robimy. Gram głównie nożną i tenis. Inne też puszczam dla funu. Odrazu uprzedzam, bardzo proszę bez spin w tym temacie. Nie jestem profesjonalnym typerem, robie to 100% dla zabawy. To czy zarobię schodzi na drugi plan, naprawdę. Nie zamierzam udawać tutaj Boga czy jasnowidza jak niektórzy. Z drugiej jednak strony, nigdy nie gram w polskich bukmacherach. Nawet jeśli nei interesuje mnie zarobek, to nie będę dawał im zarobić. Niech mnie zamkną, ja dalej gram na Unibecie. Bardzo rzadko może się coś pojawić z polskich ale tylko jeśli będzie naprawdę fajny zakład, którego nie będzie u konkurencji. Pozdrawiam. Statystyki na koniec miesiąca.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
KUPON #1 WTA Pekin
▶ A. Pavlyuchenkova - C. Wozniacki TYP: Wozniacki 2-0 @2,07 ✅ 2-6 2-6
STAWKA: 29.00zł
EWK: 60.03zł
Buk: Unibet

✅ 31.03zł
Caro powinna być na fali po dostanie się do WTA Finals. Grały ze sobą 6 razy z tego 5 razy wygrała Dunka i ani razu Pavlyuchenkova nie urwała jej wtedy seta. Grały ze sobą tydzień temu i również padł wynik 2:0 dla Woźniackiej. Nie widze powodu aby miało być inaczej w Pekinie. Zawsze doceniam grę Rosjanki ale w Azji gra w kratkę. Dostała np. ostre baty od Cornet w Wuhan. Kurs mógłby być lepszy ale biorę i to.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
KUPON #2 KHL
▶ Salavat Ulaev Ufa - Yugra TYP: T. Hartikainen strzeli @2,70 ⛔ 0
STAWKA: 20.00zł
EWK: 54,00zł
Buk: Unibet
⛔ 20.00zł

Teemu Hartikainen to bardzo szybki lewoskrzydłowy. Znajomy, który siedzi w KHL podrzucił mi ten pomysł. Bardzo groźny w kontrach i w przewagach. Ponadto mecze tych drużyn ostatnio mocno overowe, więc powinno być kiedy strzelać.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
KUPON #3 LaLiga2
⚽ Real Oviedo - Real Zaragoza TYP: Toche strzeli @2,20 ✅ gol 27&#39;
STAWKA: 20.00zł
EWK: 44.00zł
Buk: Unibet
✅ 24.00zł

Miałem grać Oviedo, ale jeśli oni w tym sezonie strzelają to prawdopodobnie będzie to Toche. 4 bramki do tej pory dają mu drugie miejsce w klasyfikacji strzelców. Były zawodnik La Coruna, nie jest już młodzieniaszkiem (34lata) ale początek ma świetny i liczę, że podtrzyma passę. Pierwsza myśl, analizując tego zawodnika? Igor Angulo z Górnika, jeśli można porównywać Ekstraklasę do czegokolwiek.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
KUPON #4 Serie B
⚽ Frosinone - Cremonese TYP: BTTS @1,96 ⛔ 0:0
STAWKA: 30.00zł
EWK: 58.80zł
Buk: Unibet
⛔ 30.00zł

Typ na przełamanie serii. Wiem, że to Serie B i że poniedziałek i najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest 0:0. Ale kiedyś seria się musi przerwać. Dużo meczów między sobą nie zagrali ale jeszcze nigdy nie padł wynik dający bramki dla obu drużyn. Ponadto nie stało się tak również w żadnych z dwóch ostatnich meczów obu drużyn. Typ na przekór.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
KUPON #5 ATP Pekin
▶ Grigor Dimitrov - Damir Dzumhur TYP: 3 sety @2,60 ✅6-1 3-6 6-3
STAWKA: 20.00zł
EWK: 52.00zł
Buk: Unibet
✅ 32.00zł

Dimitrov wraca po przerwie. Ostatni raz grał na US Open i przegrał z Rublovem 3-0. Damir już w Azji rozegrany. Świetne występy w Chengdu. Pokonał tam przecież Zvereva i Fogniniego. Prezentuje na tyle solidny tenis, że spokojnie jest w stanie urwać seta Bułgarowi. Ale nie jest raczej na tyle dobry, żeby to klepnąć 2-0. Kurs spoko więc biorę lekko.

KUPON #6 WTA Pekin
▶ Maria Sharapova - Ekaterina Makarova TYP: 3 sety @2,43 ✅ 6-4 4-6 6-1
STAWKA: 20.00zł
EWK: 48.60zł
Buk: Unibet
✅ 28.60zł

Tutaj daje taki sam typ jak w meczu panów. Sharapova w historii spotkań gładko klepie Makarovą 2-0. No ale nie teraz. Dalej potrzebuje ogrania i poprawy szczególnie w sferze mentalnej. Można to łatwo zaobserwować. W jej ostatnich 6 meczach, czyli praktycznie wszystkich, które grała na poziomie po powrocie, tylko jeden nie zakończył się trzysetówką. Maria technicznie dalej jest świetna, siła uderzeń również świetna, ale będzie miała prawie na pewno jakiś kryzys i powinna wypuścić jednego seta.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
KUPON #7 ATP Tokyo

▶
Benoit Paire - Yuichi Sugita TYP: 3 sety @2,30 krecz Paire

STAWKA: 24.00zł
EWK: 55.20zł
Buk: Unibet

zwrot

To, że Paire jest rozchwiany to już powszechnie wiadomo. Sugita bardzo solidne występy w Azji i na pewno nie odpuści. Nie wiadomo jak zagra Francuz, bo ostatni turniej rozegrał w Metz, ale nie świrował i było ok. Stawiam na trzysetówkę, gdybym miał wybierać to skończy sie 2:1 dla Paire.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
KUPON #8 ATP Tokyo
▶ Taro Daniel - Yen-Hsun Lu TYP: Lu 2-0 @2,32 ✅ 1-6 3-6
STAWKA: 24.00zł
EWK: 55.68zł
Buk: Unibet
✅ 31.68zł

Daniel ostatnio grał w challangerach na mączce. Nie wiadomo w jakiej jest formie ale nie powinien zrobić wejścia smoka na twarde azjatyckie korty. Lu to stary wyjadacz na tej nawierzchni i w Chengdu wyglądało to naprawdę super. Odpadł z Baghdatisem, ale zdążył ograć bez straty seta Ymera i rewelację US Open Andreya Rublova. Fakt, że Taro zagra u siebie, ale tak jak mówiłem zbyt duży przeskok czasowy i trochę inna nawierzchnia niż ostatnio.
E: easy!
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
KUPON #9 ATP Tokyo
▶ Di Wu - Karen Khachanov TYP: Wu +4.5 @1,91
STAWKA: 25.00zł
EWK: 47.75zł
Buk: Unibet
Jedynym przekonującym argumentem dla tego typu jest okropna forma Rosjanina. Tak naprawdę od lipca nie wygrał żadnego znaczącego meczu. Do Azji przyleciał do Chengdu i dostał szybkie lanie od Istomina. To akurat można zrozumieć bo Uzbek wygrał cały turniej. Wu to challangerowiec, ale solidnie trzymający piłkę i wychowany na azjatyckich twardych kortach. Myślę, że jest w stanie trochę powalczyć w tym meczu. Nic nie zapowiada dla mnie nagłego odrodzenia Khachanova pod koniec sezonu.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
KUPON #10 WTA Pekin
▶ Christina McHale - Sorana Cirstea TYP: McHale @1,71 ⛔ 6-7 0-6
STAWKA: 30.00zł
EWK: 51.30zł
Buk: Unibet
⛔ 30.00zł
Nie wiem czemu coś podejrzanie wysoki kurs jak dla mnie na Amerykankę. Christina gra ostatnio bardzo dobrze. W Wuhan odpadła ze zwyciężczynią turnieju a tutaj już wyeliminowała dwie inne Amerykanki. Zwyciężczynie US Open Sloane Stephens i Nicole Gibbs. Cirstea ostatnio bardzo w kratkę. Max drugie rundy. Upokarzająca porażka z Khumkhum w Seulu.. Dotychczas grały ze sobą dwa razy i oba spotkania wygrała McHale. Czemu teraz ma być inaczej?
E: Baby, obrzydliwe.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
KUPON #11 ATP Pekin
▶ Kyle Edmund - Alexander Zverev TYP: 3 sety @2,48 ⛔ 3-6 6-7
STAWKA: 31.00zł
EWK: 76.88zł
Buk: Unibet
⛔
31.00zł
Obaj formą pod koniec sezonu nie grzeszą. Ich ostatni i jedyny pojedynek do tej pory został zastopowany przed Edmunda przy stanie 1-1. Nie będzie to łatwy mecz dla żadnego z nich i myślę, że powinien być dość zacięty. Polecam grać takie zakłady, przy takich kursach i częstotliwości występowań trzysetówek na najwyższym poziomie jest to dość opłacalne.
E: Wielkie brawa dla Kyle za 5-4 15-0 przy swoim serwisie. Wielkie brawa za setową przy własnym podaniu i po dobrym serwisie wyjebaniu piłki w aut z srodka kortu, gdzie Zverev już nie biegł. Brawa za wyjebaniu 6 następnych punktów nonszalancko. Co za dziad.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
KUPON #12 Liga Mistrzów
▶ HV71 - Trinec TYP: Trinec +1 @2,02 ✅ 1:1
STAWKA: 20.00zł
EWK: 40.40zł
Buk: Unibet
✅
20.40zł
KUPON #13 Liga Mistrzów
▶ Frolunda - De Gap TYP: Powyżęj 6.5 @1,78 ⛔ 5:1

STAWKA:
60.00zł
EWK: 106.80zł
Buk: Unibet
⛔ 60.00zł
We Frolundzie powinno być ostre strzelanie. Francuzi też coś powinni ustrzelić. Myślę, że się skończy coś na poziomie 6-2, 7-1. Trinec lubię i doceniam. Pomimo siły szwedzkiej ligi myślę, że mogą powalczyć dzisiaj z HV, które nie zachwyca.
E: Eh strasznie pechowy dzień. 13 minut do końca tercji, mnóstwo szans i nie pada już gol gdzie kurs na to był 12. Trudno, w końcu szczęście się musi odwrócić bo typy chyba nie są takie złe.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
KUPON #14 WTA Pekin &amp; ATP Pekin
▶ Caroline Garcia - Elise Mertens TYP: Mertens +1.5 @1,64 ⛔ 2-0
▶ Nick Kyrgios - Mischa Zverev TYP: Kyrgios @1,30 ✅ 1-2
STAWKA: 34.00zł
AKO: 2,13
EWK: 72.49zł
Buk: Unibet
⛔
34.00zł


E: To samo. 5-4 i serwis to za mało ???? Super
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
KUPON#15 ATP Pekin
▶ Aljaz Bedene - Roberto Bautista-Agut TYP: Bautista-Agut 2-0 @1,80 0-6 0-4 i krecz
STAWKA: 60.00zł
EWK: 108.00zł
Buk: Unibet
ZWROT

Bautista-Agut mega solidny sezon na twardych kortach. Od samego początku. Ajlaz trochę mu nie leży bo H2H mówi nam 2-2, ale dzisiaj przewiduję łatwiejszy pojedynek dla Hiszpana. Nawierzchnia w Pekinie jest trochę wolniejsza od standardowych twardych. Bautista jest dużo cierpliwszy, może przebijać w nieskończoność. Fizycznie również.Dobrym typem jest również Under 21.5 gema.
E: Bede sobie kreczuje przy 6-0 4-0 dla Aguta o_O Ktoś może mnie odczarować?
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
KUPON #16 WTA Pekin
▶ Maria Sharapova - Simona Halep TYP: Sharapova @1,74 ⛔ 2-6 2-6
STAWKA: 50.00zł
EWK: 87.00zł
Buk: Unibet
⛔ 50.00zł

Nikt nigdy tak nie lezał Sharapovej jak Halep! Wszystkie pojedynki do tej poty wygrała Rosjanka. Wiem, że po przerwie, że rozchwiana jeszcze ale nie postawić tutaj przy takim H2H na Sharapova to zbrodnia. Spotkały się już zaraz po powrocie Marii na US Open i także wygrała Sharapova. Wprawdzie po zaciętym meczu, ale nie widze żadnych przesłanek dlaczego nagle dzisiaj Halep miałaby pierwszy raz wygrać. W Pekinie też już ze sobą grały kilka lat temu. Wynik 2-0 dla Rosjanki.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
KUPON #17 MŚ Kwalifikacje

⚽ Armenia - Polska TYP: Polska powyżej 5.5 rożnego @1,66
STAWKA: 83.00zł
EWK: 137.78zł
Buk: Unibet
Na dzisiaj tylko jeden kupon. Jak nie wejdzie to zastanowie się nad przerwą bo pecha mam strasznego. Polacy są tragiczni w ataku pozycyjnym, sczególnie na wyjazdach. Nie stawiałbym na ich wysokie zwycięstwo. Mają natomiast świadomość jak ważny jest to mecz, więc będą musieli atakować. Stałe fragmenty gry i ataki skrzydłami powinny być kluczowe bo tak jak napisałem, gra kombinacyjny u nas kuleje i zawsze kulała. Moim zdaniem to dzisiejszy pewniak, ale już mnie nic nie zdziwi po ostatnich rewelacjach.
 
Do góry Bottom