>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

bwin - zmiana daty urodzenia

S 0

sebero

Użytkownik
właśnie sie zalogowałem na stronce i mam takie dwa pytanka, czy jest mozliwosc zmiany daty urodzenia jesli sie pomyliłem jesli tak to gdzie bo jestem ciemny i niemoge znalezc a drugie pytanko mam co do obstawiania
Cracovia 1.65 X 3.45 Piast Gliwice 4.80
mam cos takiego gdy chce obstawiac tylko niekapyje o co chodzi z tym ,x 3,45&#39;&#39; bo jak klikne np na Piast Gliwice to wtedy na kuponie wyskakuje mi w tymie Piast a jak na x to wyskakuje mi typ x i niewiem o co to chodzi...
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
X to jest remis, w meczu piłki nożnej może wygrać gospodarz, goście bądź może paść właśnie remis. ^^
 
S 0

sebero

Użytkownik
aaa to taki klocki ???? remis to wiem ze moze byc az taki zielony nie bylem ale nie wiedzialem co to oznacza
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
chlopie jak ty nie wiesz co to X to hmmm chyba lepiej będzie jak &quot;branżę&quot; zmienisz...w dodatku granie bez wiedzy na Bwinie grozi szybkim bankructwem...nawet jesli bedziesz wygrywal...czytaj oszuści....no ale nie sądzilem ze ludzie mają takie problemy jeszcze :p troche żal...mimo to powodzenia ;)
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
chlopie jak ty nie wiesz co to X to hmmm chyba lepiej będzie jak &quot;branżę&quot; zmienisz...w dodatku granie bez wiedzy na Bwinie grozi szybkim bankructwem...nawet jesli bedziesz wygrywal...czytaj oszuści....no ale nie sądzilem ze ludzie mają takie problemy jeszcze :p troche żal...mimo to powodzenia ;)
każdy kiedys zaczynał.jak startowałem to o netowych bukach nie miałem nawet pojęcia.i byl też czas grania singli po 1.25 w toto co podatek zabierał mi połowe kursu.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
GHS przeciez Bwin to jedna z najwiekszych lub jak nie najwieksza firma krętaczy...tylko patrzą na naiwnosc szczegolnie wlasnie nowych graczy, tam nawet jak wygrywasz kase to nie masz pewnosci ze ja otrzymasz, blokada konta i po frytkach, mi z 2 lata temu zniklo z konta 200 zl za rzekomą liczbe nie parzystych goli w ręcznej, wynik był 24:22 więc liczba parzysta zagralem to przez ich blad poniewaz byl to mecz live i koniec praktycznie meczu a byla jeszcze mozliwosc grania wiec zagralem za 200 zl na taki wynik (parzysty) skonczylo sie takim wynikiem poczym wyplacili mi kase zgodnie z zasadami, a na 2 dzien kasa znikla stawka + wygrana tlumaczyli sie jakimis bledami napisalem o zwrot stawki otrzymlem odpowiedz ze moge sprawe oddac do sądu jak cos mi sie nie zgadza...darowalem sobie bo o 200 zl to szkoda z takimi lamusami grac, sprawa byla glosna zreszta ja opisywalem na forum nawet, a niedawno kuzyna oszukali takze na wieksza kwote dlatego oni tylko patrza az jakis nowy gracz popelni jakis glupi blad i kosza kase np blokada konta co jak dla mnie jest niepororzumieniem ;) odradzam tego buka
Squnisz zgadza sie ale takie rzeczy to 11 letnie dziecko ktore pyta ojca co typuje wie...a nie uzytkownik prodesjonalnego forum ;)
 
G 46

ghs

Użytkownik
Nie przesadzaj, temu forum do profesjonalności daleko. A co do bwin, to gram tam bardzo inwestywnie od paru lat, wyciągam od nich bardzo duże kwoty i nigdy nie doświadczyłem żadnego problemu z ich strony.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
skoro tak twierdzisz to ok...są duzo gorsze fora gdzie adminem zwykle bywają 15 letnie dzieci dla których sklecenie kuponu z 10 zdarzeń to frajda i &quot;bukmacherka&quot; ja tu 3-4 ludzi uznaje za wartosciowych typerów i mi to wystarcza, obsluga takze dziala profesjonalnie szkoda tylko ze czasem dzieci neo czytaj elit typer, fantomas czy lebdyhim szkodą temu forum swoją fantazją ale ja takich ludzi omijam szerokim łukiem ponieważ żyją w swoim hermatycznie zamknietym swiecie ;)
co do bwin gralem tam, kasy zarobilem odzyskalem to co mialem odzyskal, zarobilem to co mialem zarobic i narazie tam nie wracam, moim zdaniem jest to buk ktory poprzez grafike i oferte przyciaga ludzi jedynie...ale nie jest wiarygodny tak jak inne firmy, Sebero nie wiem czy zaczynasz granie czy nie ale na starcie polecam Bet-at-home ;) to tyle ode mnie w tym temacie.
 
Do góry Bottom