>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bwin to ZŁODZIEJE !!

T 2

tgq

Użytkownik
Ja gram na bwin jakiś czas teraz po przerwie, wszystko jest w porządku. Rok temu tez grałem i nie miałem żadnych problemow ani z wplata ani z wyplata gotówki.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
bwinner365.com

Ich mieszanka ????
Ja live gram chyba najczęściej w Unibet.Duża oferta spotkań,przejrzystośc strony,są w niektórych meczach zakłady na rzuty rożne,duża ilość z transmisjami video w dobrej jakości no i szybkie wypłaty na MB i Neteller.
Zawsze jak zlecam w nocy to kasę mam już na e-portfelach rano tak max. do godz 10.30.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Kiedyś na tej starszej stronie Unibet miał wiele lepszą ofertę, choć trzeba przyznać że jak są jakieś topowe rozgrywki jak LM zwłaszcza w późniejszej fazie to nie wiem czy nawet nie mają lepszej oferty Live od bet365.Tam nie ma np zakładu na żywo na zawodnika indywidualnego na bramkę czy karkę.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Potwerdzam że to najwięksi złodzieje !!!!!
W sposób perfidny po jakimś czasie anulują indywidualnie graczowi który jest na plusie wygrane kupony,bez żadnych wytłumaczeń.Wystarczy ich ograc na kilka tysięcy w krótkim czasie to zaczną anulowac kupony sprzed kilku dni. Śmieszne jest to że jak grałes kilka razy jakiś handicap w jakimś meczu to anulują ci jeden zakład a pozostałe są ważne mimo ze zagrania były w odstępie zaledwie 1 MINUTY!!!!
 
rell 44

rell

Użytkownik
pisałem gdzieś w temacie około pół roku temu był artykuł na necie że BWIN ma problemy finansowe przecież takie kluby jak Milan czy Real były sponsorowane przez Bwin i co się stało. Ktoś tam nawet się wtedy ze mną kłócił.
Mojemu znajomemu od 2 tygodni wiszą z wypłatą 7tyś dopiero zaczęli mu odpisywać na e-maile jak napisał że opiszę sytuację do ich firmy licencyjnej.
Znowu też gość z uczelni mówił mi że też miał problemy nieomal 1 tydzień temu nie chcieli mu wypłacić 1 tys zł!! wypłacili po 6 dniach i zablokowali mu konto i nie dostał ani 1 e-maila czemu to przecież śmieszna kwota ale widać że mają kłopoty albo dopiero będą je mieć.
Być może także że chcą zakazać gry całkowicie Polakom takim zachowaniem w co wątpię bo przecież mogliby po prostu napisać iz Polacy banned i koniec.
Ten buk był kiedyś jak dla mnie najlepszym bukiem ale od momentu kiedy takie kwoty jak 700zł wypłacali miesiącami i to po groźbach trzeba niestety zakończyć przygodę z Bwin.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
OTO moi drodze MAIL od NAJWIĘKSZYCH ZŁODZIEJI BWIN
dziękujemy za e-mail. Po konsultacji z Działem Bukmacherskim, możemy potwierdzić, iż w momencie kiedy wnosił Pan zakład &quot;Olin Edirne - Banvit Handicap Banvit -19,5&quot;, prawidłowy kurs powinien wynosić 1.72, nie 1.91. Prosimy również mieć na uwadze, że wszystkie zakłady na ten typ, wniesione 25.12.2013 między 18:39:41 a 18:39:45, zostały anulowane.
ANULOWALI TAK MI KILKA MECZY I TO JEDNO Z WYJAŚNIEŃ.NIE ROZLICZAJĄ PO 1,72 TYLKO ANULUJĄ.Są żałośni i wytłumaczenie śmieszne .
????BWIN NA ZAWSZE
 
L 0

lotnik1006

Użytkownik
Ja mam takie zdarzenie ze zlecilem 2 wplaty na konto Bwin przez p24 dnia 26.05.2014 jedna wplate zaksiegowali mi 27 na kwote 500 zł a druga na kwote 1000 zł do teraz nie ma , nie ma nawet po niej sladu pisze do nich dzwonie mowia ze maja awraie ze za 24 h pieniadze beda 24 h juz dawno minelo kasy nie ma , mam pytanie gdzie moge napisac na nich skarge do EGBA? LBA ? CZY gdzie prosze pomozcie mi bo do chodzi o 1000 zł w sumie i dobro klienta piszac na ich czacie wiele osob pisze ze ma taki przypadki a im to w ogole nie odpisuja. Pisałem juz do nich grozby ze ich zglosze gdzies to mi napisali ze postaraja rozwiazac sprawe jak najszybciej , wyslalem juz im nawet screena z wplat a kasy dalej nie ma co robic???
 
L 0

lotnik1006

Użytkownik
dOSTALEM TAKA ODPOWIEDZ OD NICH

Szanowny Panie

dziękujemy za wiadomości i przepraszamy za późną odpowiedź.
Uprzejmie informujemy, iż w związku z modernizacją naszej strony, dostęp do serwisu w dniu 28.05.2014 był ograniczony, a niektóre opcje nie działały prawidłowo. Odpowiedni dział zajął się rozwiązaniem usterki i jak Pan zapewne zauważył, wpłata 500.00 PLN została zaksięgowana na Pana koncie 29.05.2014. Wykorzystał Pan już te środki na grę.
Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami transakcji w zakładce &quot;Moje konto/Operacje na koncie/Wszystkie transakcje&quot;.
Serdecznie przepraszamy za niedogodności.
***
Informujemy również, że druga z reklamowanych transakcji (na kwotę 1000.00 PLN) nie została przeprowadzona prawidłowo, ale nie jest objęta incydentem. Jak już został Pan poinformowany, przesłaliśmy potwierdzenie przelewu do Działu Finansowego, które zajmie się wyjaśnieniem tej kwestii.
Kiedy otrzymamy odpowiedź w tej sprawie, skontaktujemy się z Panem drogą e-mailową.
Prosimy o wyrozumiałość oraz o kontakt w razie dodatkowych pytań.
CO MAM ROBIC?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Napisali Ci że 500 zł wpłaciłeś i przegrałeś, 1000 Ci nie zaksięgowali, wysłałeś dowód wpłaty i napisali Ci że się tym zajmują:
&quot;Jak już został Pan poinformowany, przesłaliśmy potwierdzenie przelewu do Działu Finansowego, które zajmie się wyjaśnieniem tej kwestii.&quot;
Daj im czas i zobaczymy, pewnie gdzieś te pieniądze są, jak oni odrzucili wpłatę to sprawdzaj konto bankowe, może na dniach dostaniesz zwrot, aha i teraz będzie weekend także nawet nie myśl że kiwną palcem do poniedziałku ;)
Musisz uzbroić się w cierpliwość kasa się znajdzie prędzej czy później ;)
 
Do góry Bottom