>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bwin to ZŁODZIEJE !!

K 3

kamil_w

Użytkownik
Ukradli mi najpierw 185 zł, wpłaciłem 200zł a na koncie miałem 15. motali się przez tydzień dlaczego tak się stąło i dostałem uzasadnienie, zmiana kursy meczu sprzed ponad roku czasu wstecz. Wczoraj wpłaciłem 100zł i po pieniądzach ani śladu... Uciekajcie od nich !!
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Ukradli mi najpierw 185 zł, wpłaciłem 200zł a na koncie miałem 15. motali się przez tydzień dlaczego tak się stąło i dostałem uzasadnienie, zmiana kursy meczu sprzed ponad roku czasu wstecz. Wczoraj wpłaciłem 100zł i po pieniądzach ani śladu... Uciekajcie od nich !!
pokaz screena z ciekawosci, ???? chce zobaczyc to na wlasne oczy ????
tzn wierze bo bwin to jeden z najwiekszych szitow ever ;]
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie gra się w takich gównach jak Bwin. To nie jest poważna firma. Ile to już było takich przypadków u nich?
Zakłada się konta w takich patologicznych buczkach to tak potem wychodzi.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Ukradli mi najpierw 185 zł, wpłaciłem 200zł a na koncie miałem 15. motali się przez tydzień dlaczego tak się stąło i dostałem uzasadnienie, zmiana kursy meczu sprzed ponad roku czasu wstecz. Wczoraj wpłaciłem 100zł i po pieniądzach ani śladu... Uciekajcie od nich !!
jak zwykle nowe konto i jak zwykle zlodzieje , tylko co jakis czas buk sie zmienia raz ten jest zlodziejem raz inny , stop takim uzytkownikom ????
 
K 3

kamil_w

Użytkownik
jak zwykle nowe konto i jak zwykle zlodzieje , tylko co jakis czas buk sie zmienia raz ten jest zlodziejem raz inny , stop takim uzytkownikom ????
nie, to jest moje pierwsze konto i nie oceniaj ludzi jeśli nie masz o nich zielonego pojęcia
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sylar 87

sylar

Użytkownik
Ocena nasuwa się taka, że albo nie zwrócił uwagi albo myślał, że to jakiś błąd i nie pobrało mu kasy z konta albo może jest troszkę głupiutki. Mimo tego to nie znaczy, że jest oszustem, leczcie się albo usuńcie profil bo niedługo nic nie będzie można napisać na forum bo zaraz będzie 10 komentarzy, że oszust, złodziej, kanalia i w ogóle degenerat...
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie trzeba być geniuszem żeby coś wywnioskować z tekstu i po co zaczynać tą głupią dyskusję? po **** filozofujesz? Oceniłeś człowieka po 2 postach, po prostu skończ. Dziękuję dobranoc.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ja na bwinie już od dawna nie gram ale trzymam tam 15 groszy i co jakiś czas sprawdzam czy tam jeszcze jest. Te 15 groszy przydaje mi się do tego aby mieć dodatnie saldo konta dlatego że bwin jako jedyny oferuje transmisję video na piłkę nożną niemiecką a z 0,00 stanem konta video się nie włączy.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja trzymam saldo 0,01 pln, i także mogę oglądać video. A ostatni raz grałem tam z rok temu. Osobiście nie miałem z nimi kłopotów. Ale zrezygnowałem z ich usług po wielu kłopotach użytkowników forum.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Jakieś 2 lata temu chciałem wypłacić 600 PLN od nich, robili straszne problemy, kilka dni się z nimi męczyłem i podsyłałem to co chcieli... aż w końcu przegrałem całą kwotę i dałem sobie spokój z tym bukmacherem.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ja tak prewencyjnie dokonałem samowykluczenia w bwin gamebookers partybets. Do 01.01.2020 nie mogę do nich depozytów robić. Te samowykluczenia to tak na wszelaki wypadek aby nic mnie nie kusiło aby do nich wpłacać. Polecam dokonać samowykluczenia tym wszystkim którzy mają jakiekolwiek problemy z bwin.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ja to do tej pory myślałem,że jak mam nie wpłacać kasy to nie wpłacam,a tu okazuje się,że trzeba się samowykluczać. Ciężkie czasy idą...
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ja to do tej pory myślałem,że jak mam nie wpłacać kasy to nie wpłacam,a tu okazuje się,że trzeba się samowykluczać. Ciężkie czasy idą...
Jak się trochę osób samowykluczy i nie będzie depozytów składać to może zmienią podejście do graczy. A z drugiej strony i tak dawno u nich nie grałem według mnie są o wiele lepsze buki.
 
Do góry Bottom