>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bwin ruletka

Status
Zamknięty.
S 0

sspider69

Użytkownik
Witam, jestem nowy na forum, mam chwilową przerwę w bwin, ale kusi mnie żeby pograć ponownie, dlatego analizuję forum.
Nie znam jeszcze działów i nie wiem gdzie co pisać.
Moje pytanie następujące.
Grałem ostatnimi czasy w ruletkę na bwin, wpłaciłem z kumplem na spółę po 500zł, wymieniliśmy na euro i jedziemy w ruletkę systemem, ugraliśmy 4000zł po czym przegraliśmy i zostało 400zł, z tego 400zł ugraliśmy znowu 4000zł i potem wszystko poszło do 0...
Macie jakieś podobne przeżycia, uwagi, rady tylko bez wyzwisk bo przezywałem to pół roku...;d
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
1. Nie baw się w ruletkę, bo na nią wiecznie działającego systemu nie znajdziesz - nigdzie.
2. Jeśli już wygrałeś taką kasę to... odłóż coś. Pewnei się podpaliliście, chcieliście odrabiać itd. to już ostry hazard ;)
Czytaj dużo. Dział dla Początkujących pełen jest wartościowych tematów, uwag i porad.
Tyle już zostało napisane na tym forum, że kolejny temat raczej ilości informacji nie powiększy :cool:
 
S 0

sspider69

Użytkownik
hehe no tak, a co do tej ruletki to rzeczywiście się podjadaliśmy...
Gram na bwin, właśnie przeczytałem wiele złych opinii na temat bwin, jaki jest najlepszy portal internetowy do obstawiania ??
edit: Czy mogę liczyć na kogoś doświadczonego kto weźmie mnie pod swoje skrzydła i udzieli mi rady kiedy będę jej potrzebował ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Najlepszy bukmacher internetowy
tu znajdziesz odpowiedź na pierwsze pytanie.
Jesłi jakiś buk przypadnie Ci do gustu, więcej informacji na jego temat znajdziesz w dziale: Bukmacherzy Internetowi

Co do reszty:
Szkoła Gry , Trochę teorii , Podstawy Bukmacherstwa
przeczytaj wszystko a prócz tego (a może przede wszystkim) FAQ dostępne u bukmachera ????
Zapewniam, że po takiej lekturze przez jakiś czas nie bedziesz miał problemów.

Na przyszłość jeszcze...
Przed zadaniem pytania skorzystaj z opcji szukaj:
Szukaj
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom