>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Program członkowski b'inside w bwin

M 0

martins82

Użytkownik
Witam
Mam mały problem mam obecnie 6.388 i chce je zamienic na &quot;Przeżyj prawdziwe emocje - 2 razy koszt wynosi 5.000 klikam potwierdz i nic .Moze mi kton powiedziec dlaczego jak mam odpowiednia ilosc punktow .Aha i stan konta wynosi 0.01PLN moze dlatego ze niemam srodkow i niechca zrealizowac?? Prosze o pomoc
 
D 0

drogba21

Użytkownik
Panowie mam w chwili obecnej 2397 punktów jutro bede miał 2497 kurde brakuje mi 3 punktów do bonu 1 jest jakis sposób by skąśik wziąc te punkty na jutro kasy nie mam nic na koncie
 
C 0

c4st

Użytkownik
Witam , oczywiscie pakiet b&#39;inside jest darmowy? :] tak dla pewnosci pytam :] i drugie pytanko ???? Punkty co 3 miesiace sie kasuja nawet jak dostaniesz nastepny poziom?;] Czy jest jakis sposob zeby przechowywać te pkt ;]
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Witam , oczywiscie pakiet b&#39;inside jest darmowy? :] tak dla pewnosci pytam :] i drugie pytanko ???? Punkty co 3 miesiace sie kasuja nawet jak dostaniesz nastepny poziom?;] Czy jest jakis sposob zeby przechowywać te pkt ;]
Tak, pakiet jest darmowy. Jak oczywiście przejdziesz na następny poziom punkty Ci zostają ;).
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Z tego co słyszałem nie opłaca się w ogóle kupować rzeczy z b&#39;inside. Po pierwsze: ogromne ceny wpisane na stronie, np. zestaw 150 żetonów 375 PLN, a za cenę 250-300zł można kupić zestaw 2-3 razy większy, oryginalny World Series of Poker. Druga to spore koszty przesyłki. Nie orientuje się jakie, ale pewnie w granicach 80zł.
 
K 0

kosian1910

Użytkownik
Koszt przesylki to okolo 30 tysięcy punktów ...
Za punkty kupiłem sobie bluze z kapturem i wymienilem na kase to wyszlo mi 218zl tam chyba jest...
A mam takie pytanko ...
W dniach 17-30 listopada w binside byla promocja w ktorej sie zbierało literki bonusowe ... Zebrałem 11 i brakuje mi 3 i nie jestem w stanie odgadnac hasla bonusowego... Zbieral ktos literki ?? ktore gwarantuja 25% znizki na dany produkt ?
 
H 0

h20

Użytkownik
Witam
Z punktami to jest tak: za każde 2 PLN postawione są dodane 3 punkty // niezależnie od kursu jaki się gra
Za 2500 punktów jest do kupienia bon 1 euro przeliczny na złotowki
2500 : (3 punkty) * 2 PLN = 5000 PLN / 3 punkty = 1666,6 PLN postawione by zgarnąć bonus 1 euro
czyli trzeba liczyć 400 euro / 1 euro czyli 0,25 % bonusu od każdej złotówki postawionej
Można w sumie zagrać 1700 blisko po kursie 1,03 i mieć 1 euro bonusu ale chyba gra nie warta ryzyka
 
S 0

srw

Użytkownik
Źle mówisz. Liczba punktów zależy także od ilości meczy na kuponie. Im więcej meczy tym więcej punktów za kupon.
Inna sprawa, że żeby na coś fajnego uzbierać w B&#39;inside to trzeba grać naprawdę za duże pieniądze. Dlatego też moja przygoda z Bwin się już skończyła
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
To ja się może wypowiem, bo oprócz pakietów pieniężnych kupiłem też zegarek bwin DVBT. Ogólnie rzecz biorąc, zbieranie tych punktów jest to fajna sprawa i można na tym troszkę zyskać (a lepszy rydz...). Jeśli chodzi o jakość produktu - super, przesyłka - 4-5 dni paczka szła z Austrii, bez problemów. Sam program członkowski świetnie wymyślony i wprawdzie produkty w Markecie są dość drogie, ale wielu z nich poprostu nie znajdziemy na półkach sklepowych. Osobiście z 25 zł bonusu właśnie kupiłem sobie ten zegarek (wymiana punkty + gotówka) i jestem bardzo zadowolony.
Generalnie rzecz biorąc bwin ma świetnie pomyślaną ofertę w powiązaniu z Marketem, byle tylko nie &quot;wciągnąć się&quot; w zakładkę Games ;)
 
B 0

blondi1818

Użytkownik
Pakiet powitALNY DLA STATUSU WHITE
Brakuje mi niespelna 2000 punktow do statusu &quot;White&quot; a w pomocy w binside znalazlam ze jest juz tam pakiet powitalny dla tego statusu. Czego mozna sie spodziewac jak osiagne ten status??
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
podbijam pytanie . jak wyglada pakiet powitalny, co wchodzi w jego skład i czy przysyłają nam go jak tylko dostaniemy status &quot;white&quot;? czy to poprostu tylko rodzi sie opcja kupna takowego pakietu? zapytalem o to support ale moze wy odpowiecie mi szybciej
 
B 0

bloodberry

Użytkownik
podbijam pytanie . jak wyglada pakiet powitalny, co wchodzi w jego skład i czy przysyłają nam go jak tylko dostaniemy status &quot;white&quot;? czy to poprostu tylko rodzi sie opcja kupna takowego pakietu? zapytalem o to support ale moze wy odpowiecie mi szybciej
Niech ktoś napisze odpowiedz na to pytanie plz ja tez jestem ciekawy.
pozdro
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Ja czekam aż wróci do oferty PS3 i biorę ???? bo z tego co pamiętam był za 600 000 pkt i w tej samej cenie jest teraz Wii a tego dziadostwa nie chcę... jak będzie i zamówię to napiszę co i jak. Już raz od Nich zamawiałem jakiś badziew i szedł 2 miesiące, ale przyszedł wszystko w porządalu ;)
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Klikasz na punkty --&gt;Market--&gt; Change &amp; Challenge --&gt; Przeżyj prawdziwe emocje... / wybierasz pakiet który najbardziej pasuje do ilości twoich punktów.
 
Do góry Bottom