>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bwin - Ostatnia szansa na wykorzystanie kodu FreeBet!

A 37

andr_w

Użytkownik
Sprawdźcie skrzynki .... Dziś dostałem maila pierwszy raz coś za friko od bwin ????

Zakład dostaniesz od nas za darmo.
Zwycięstwo pozostawiamy Tobie!


3 EUR


Witaj ---!

Twój osobisty kod FreeBet: XXXX-XXXX-XXXX
FreeBet obowiązuje do 05.04.2009

Darmowy kod FreeBet możesz od razu wykorzystać do obstawiania. Teraz masz pole do popisu! Pokaż na co Cię stać!


Zasady działania:

Zaloguj się swoją nazwą użytkownika awyrwa.
Wprowadź swój kod FreeBet &quot;Wpłaty&quot;/&quot;FreeBet&quot;, najpóźniej do 05.04.2009.
Odbierz FreeBet!
Typuj i wygrywaj!
http://bwin.com

Jeszcze nie znam warunków udziału bo coś link nie działa
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie... każda promocja i to samo... Teraz każdy będzie pisał.
&quot;A ja nie dostałem...&quot;
&quot;A ja dostałem...&quot;
Wystarczy, że 2-3 osoby potwierdzą, że dostali lub nie i tyle.
Co każdego obchodzi, że X nie dostał, Y też nie dostał a Z dostał.
Piszcie merytorycznie.
 
A 37

andr_w

Użytkownik
a wiecie może jakie są warunki obrotu tego freebeta bo niestety ten link co jest podany w mailu nei działa mi ... :/
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Ja tam obrocilem kilka tysiecy zlotych i NIGDY nie dostalem zadnego darmowego freebeta. Nawet nie wiedzialem ze oni cos takiego rozsylaja
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ja tam obrocilem kilka tysiecy zlotych i NIGDY nie dostalem zadnego darmowego freebeta. Nawet nie wiedzialem ze oni cos takiego rozsylaja
to tak jak ja tylko że ja wiedziałem jeszcze nigdy od nich nie dostałem free beta a niektórzy dostają ale słyszałem że na BWIn to komputer losuje komu daja
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
ci co grali, wygrywali i powyplacali to dostali i freebeta, spoko 14 zeta na koncie więc gramy ????
grałem, wygrywałem i powypłacałem a freebeta nie dostałem wiec Twoja teoria legła w gruzach ????
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Ja w Bwina gram od roku, przez ten czas wpakowałem do nich już dużo kasy (liczonych w tysiącach złotych) kilka razy też mi się udało wyciągnąć kasę a mimo to nigdy free beta nie dostałem i nawet tak za bardzo nie liczę że dostanę ????
Tak czy siak gratuluję tym co dostali. Pozdro
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Warunku udziału:
1. Do odbioru kuponu z kodem FreeBet upoważnieni są wszyscy klienci bwin, którzy otrzymali e-maila informującego o promocji .
2. Na każdego klienta przypada maksymalnie jeden kod FreeBet.
3. Kod FreeBet można wykorzystać wyłącznie na zakłady sportowe bwin.
4. Promocja FreeBet trwa do 05.04.2009.
5. Kwota z kuponu FreeBet musi zostać obstawiona przynajmniej siedem razy zanim może zostać wypłacona.
6. Rodzaj i czas trwania promocji w każdej chwili mogą zostać zmienione lub odwołane. Dochodzenie roszczeń na drodze prawnej jest wykluczone. Niemożliwe jest dochodzenie odszkodowania.
7. We wszystkich innych przypadkach obowiązują Ogólne warunki handlowe z bwin.
8. Niniejsza akcja promocyjna trwa do: 05.04.2009, 23:59 (GMT +1).
9. Ostatnia aktualizacja: 25.03.2009, 07:04 (GMT +1).
 
Do góry Bottom