>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bwin.com 5pln

mavionis 0

mavionis

Użytkownik
bwin.com ma nową promocję

dają 5zł za darmo i dodatkowo za wpłatę przynajmniej 40zł dają dodatkowe 35 na zakłady...

Obrócić trzeba chyba 3 razy z minimalnym kursem 1.40... przynajmniej tak mi się wydaje...

dzisiaj dostałem kod na 5zł pocztą...

pzdr
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Poczta Polska wysylali listy z informacja o bonusie do depozytu. Kodu promocyjnego raczej nie mial szans zeby dostac ????

Wczoraj na LŚ w Spodku tez rozdawali kody.
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
dostałem pocztą zwykłą nie mailem z Austrii dzisiaj rano... bon 5zł i było też napisane o tym depozycie że jak wpłacę minimum 40zł dostanę 35zł dodatkowo...
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
dostałem pocztą zwykłą nie mailem z Austrii dzisiaj rano... bon 5zł i było też napisane o tym depozycie że jak wpłacę minimum 40zł dostanę 35zł dodatkowo...
Dostałem ten sam list, ale gdzie jest ten kod :| bo ja tu żadnego nie widze ...
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
jest na przedniej stronie tam gdzie dużymi napisami było 5pln... dokładnie gdzie nie mogę sprawdzić bo nie mam go przed sobą... ale z tego co pamiętam to w złożonej dolnej prawej stronie tej kartki... ????
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
jest na przedniej stronie tam gdzie dużymi napisami było 5pln... dokładnie gdzie nie mogę sprawdzić bo nie mam go przed sobą... ale z tego co pamiętam to w złożonej dolnej prawej stronie tej kartki... ????
Nic tu nie mam ???? .... może Ty dostałeś jakieś 2 kartki, ja mam jedną i opisze ją

u góry logo bwin, po prawej napis 5 PLN zakład za friko pod tym zolta strzałka, pod logiem bwin adres i dalej treść listu , na dole ramka 5+35 PLN na zakłady i instrukcja jak bonus wykorzystać, nic wiecej nie mam .... zadnego kodu ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
jest na przedniej stronie tam gdzie dużymi napisami było 5pln... dokładnie gdzie nie mogę sprawdzić bo nie mam go przed sobą... ale z tego co pamiętam to w złożonej dolnej prawej stronie tej kartki... ????
Mi to sie zdaje ze sa jakies dwa rodzaje bo ty piszesz ze masz ten bon 5 pln + 35 po wplaceniu.a ja mam tylko te 40 zł po wplaceniu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja natomiast wczoraj dostałem list pocztowy z Wiednia. Pisało tam, że to tylko dla &quot;lojalnych użytkowników bwin&quot;. &quot;Wpłać 40zł a dostaniesz drugie 40zł gratis na zakłady&quot;
 
W 9

witold197

Użytkownik
Ja tez dostałem ten list i nawet mysle o wpąłceniu kaski tylko nie wiem na jakich to jest warunkach, czy w okreslonym czasie musze zrobić jakiś obrót po jakim kursie ?? Moze ktoś wie, bo na tej stronce co oni podali nic nie ma !!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ja poczta nic nie otrzymalem ale przy wejscu na swoje konto wczoraj zastałem reklame&quot;WPLAC 40 zl A MY CI DOADAMY 40 zl BONUSA&quot; do 15,08 godz. 23,59 wiec wplacilem i co zdziwko......otrzymalem dodatkowo ale tylko 20 zl(OSZUSCI straszni OSZUSCI) reklamowalem to wczoraj i czekam do dzis, kolega wpacil 40 zl i otrzymal 40 zl====robia z klientami co sami chca , ale dal mnie sa typowymi OSZUSTAMI!!!!!!!! i zdania nie zmienie , bo nie 1 raz&quot; w ciula polecieli&quot;......
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja poczta nic nie otrzymalem ale przy wejscu na swoje konto wczoraj zastałem reklame&quot;WPLAC 40 zl A MY CI DOADAMY 40 zl BONUSA&quot; do 15,08 godz. 23,59 wiec wplacilem i co zdziwko......otrzymalem dodatkowo ale tylko 20 zl(OSZUSCI straszni OSZUSCI) reklamowalem to wczoraj i czekam do dzis, kolega wpacil 40 zl i otrzymal 40 zl====robia z klientami co sami chca , ale dal mnie sa typowymi OSZUSTAMI!!!!!!!! i zdania nie zmienie , bo nie 1 raz&quot; w ciula polecieli&quot;......
To jest niestety BAW ktory nie szanuje klijenta :zy3ou:
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
To jest niestety BAW ktory nie szanuje klijenta
Tak, mi wysłali list 5 + 35, ten sam co Mavionis, tyle że nie ma żadnego kodu, tam gdzie powinien być :zy3ou: - nie na drukowali czy jak :|


.... aha i na zapytanie do supportu jaki kod mam wpisać też nie odpowiadają ????
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
właśnie się zalogowałem po tygodniu po raz pierwszy do BAWu i znowu mam promocję: 40 + 40. Do tej pory zawsze wpłacałem kartą i mimo że bonus jest teoretycznie przyznawany do 24h u mnie zawsze było to natychmiastowe wiec i pewnie dzisiaj sprobuje (aha - promocja jest do dzisiajm, 15.8 - do polnocy)


edit: wpłata VISĄ - 80 PLN od ręki na koncie (wpłaciłem 40)
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
już jest chyba wszystko jasne... poprostu nie każdy dostaje kod : |

kod jest pod żółtą strzałką... jak tam nie ma kodu to oznacza że go nie dostałeś...
 
W 9

witold197

Użytkownik
Hehe !! Napisałem do supportu jakie są warunki promocji 40 + 40 ,a ci mi odpisują że zablokowali mi bezpowrotnie konto !! Heh Bwin to jest Bwin, oszukują jak się da, dobrze ż enie wpłaciłęm tych 40 zeta bo jeszcze bym je starcił !! Odradzam wszystkim tego buka, a miałem o nich do tej pory pozytywne zdanie.
 
F 0

frantic20

Użytkownik
witold wiesz co mnie też wkurwili i to nie raz a najbardziej jak czekalem 10 dni na depozyt ktory wplacilem a pozniej jak obrucilem go parokrotnie i chcialem kase wyplacic to przez tydzien niemoglem ;/ bo mi anulowali, co chwile pisalem do nich i dostawalem jakies odpowiedzi nie na temat (standardowe teksty)... az wkoncu doszlo do tego ze przejbalem tą kase ;] to mi odpisali wtędy że niemoge wyplacic bo mam 0 na koncie ...
 
Do góry Bottom