>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bwin 7zl FREE CODE i 70zl na START

Status
Zamknięty.
C 174

cezi77

Użytkownik
WZIETE Z INNEGO FORUM:

www.bwin.com/siatka

Witaj w bwin!

Zarejestruj się i ciesz się z 77 PLN bonifikaty na konto:

Zarejestruj się, wpisz 12-cyfrowy kod, a 7 PLN znajdą się na Twoim koncie.


Dodatkowo wypłacamy 100% Bonus za Twoją pierwszą wpłatę: wnieś na konto co najmniej 40 PLN, a my podwoimy całą sumę - nawet do 70 PLN.
A potem: relaksuj się na bwin - europejskim numer 1 w zakładach sportowych.
Jesteś już klientem bwin?
Otrzymasz więc 7 PLN bonifikaty! Zaloguj się i wykorzystaj bon FreeBet na swoim koncie w opcji &quot;Wpłaty/Wypłaty&quot;.
 
M 0

moreleb

Użytkownik
Dokladnie !!

Skąd wziasc ten kod ?!?! pisze ze jak jest się juz zarejestrowanym to ma sie 7 PLN ?!?! skad ?!?! gdzie to jest ?!?! ???? ????
 
M 0

moreleb

Użytkownik
Napisalem do nich o tej promocji 77 PLN ???? to mi odpisali cos takiego

Szanowny Graczu.



Z przykrością… informujemy, Ale z powodów technicznych listowna promocja Freebet 5 PLN została przesłana do naszych Graczy błednie. Dlatego nie może zostać zrealizowana.


???? ???? ???? i wszystko jasne baw rlz ???? &lt;lol&gt; pytam sie o cos innego a oni odpisuja cos innego widac ze ta promocja 77 pln jest podejrzana nigdzie nie mozna jej znalesc na głównej stronie baw i wogole sproóuje sobie wejsc na nia drugi raz ... ja moge tylko raz potem mi sie pojawia strona z poromo 40 PLN... pewnie sami nie wiedza ze maja taka promocję
 
M 0

moreleb

Użytkownik
Nom i mi odpisali ????

&quot;Szanowny Panie X !


Informujemy, iż Pana konto niestety nie jest objęte uczestnictwem w promocji free bet 70 + 7 PLN &quot;
 
drago 108

drago

Użytkownik
No to ma ktos dokladną instrukcje jak zrobić, aby mie kase na końcie... freebety mnei nei interesuja bo nie mam kasy ???? chyba ze są takie że można zagrac jak sie ma 0zł.?


Pzdr. Drago
 
W 2

wislak

Forum VIP
No to ma ktos dokladną instrukcje jak zrobić, aby mie kase na końcie... freebety mnei nei interesuja bo nie mam kasy ???? chyba ze są takie że można zagrac jak sie ma 0zł.?


Pzdr. Drago
no na pewno 0zl jak masz na koncie to mozesz grac. oczywiscie jako stawke licza ci wtedy 100!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom