>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bundesliga 2012/2012

tms 10

tms

Użytkownik
Borussia Munchengladbach - Hoffenheim
Pick: Borussia Munchengladbach -0,5

Pinnacle @ 2,00

3/10

Pierwszy typ w którym widzę Value na drużynę gospodarzy. Spodziewałem się kursu w granicach 1,70 a tutaj mamy prawie 2,00. Borussia Munchengladbach w tym sezonie występować będzie na trzech frontach: DFB, LM/LE ,Bundesliga. Rozgrywki Europejskie zaczynają się wcześniej i trzeba być już przygotowanym na 100% dlatego też pobieram typ na gospodarzy. Hoffenheim również zaczęło przygotowanie trochę wcześniej, zawodnicy w poprzednim sezonie mieli sporo problemów z przygotowaniem fizycznym dlatego też podjęto takie kroki w drużynie Wieśniaków. Gladbach w ostatnich spotkaniach spisywało się bardzo dobrze, kreują masę sytuacji i trzymają się filozofi Favre z ubiegłego sezonu mimo odejścią najmocniejszego ogniwa czyli Marco Reusa. Gospodarze w składzie mają klasowych graczy takich jak Arango, którego można spokojnie zaliczyć do TOP 10 jeśli chodzi o wyszkolenie graczy pod względem technicznym, w dodatku to postrach dla bramkrzy jeśli chodzi o rzuty wolne, prawdopodbnie najlepszy fachowiec w BL właśnie od SF. Herrmann to zaraz po Reusie myślę, jeden z większych talentów, który potrafi mijać obrońców jak tyczki choć z Dynamem wszedł z ławki rezerwowych i nic nie zaprezentował to myślę, że kwestią czasu jest zanim eksploduje. Jest za to Ring , któy bardzo dobrze zaprezentował się w meczu LM. Sprowadzono również De Jonga, Xhake ale trzeba trochę poczekać zanim pokażą swój potencjał. Obrona wygląda dosyć pewnie, doświadczony Deams , Stranzl , Jantschke czy Dominguez nie powinni mieć większych problemów z ofensywą Hoffenheim. Przyjezdni po ostatnim popisie w DFB z AK BERLIN z pewnością będą chcieli się odkuć ale ja nie widzę dla nich szans w tym spotkaniu. W niemczech, DFB traktowane jest poważnie przez większość ekip i nie sądze, żeby tamta porażka aż 4-0 była dziełem przypadku. Jeżeli ktoś oglądał tamto spotkanie to powie jedno defensywa podopiecznych Babela woła o pomstę do nieba. Filozofia Favre się nie zmieniła, Gladbach znakomicie potrafi wyjść z kontry, klepać szybko i na małej przestrzenie co będzie zabójcze dla defensorów Hoffenheim. Dla mnie przyjezdni to typowy średniak, który uplasuję się pod koniec sezonu w drugiej części tabeli. Pozbycie się Starke, który ratował im nieraz skórę jest dla mnie głupotą, sprowadzili za to nieodpowiedzialnego Wiese, który czasami miewa dziwne odpały ( już to pokazał w meczu z AK Berlin) Osobiście uważam, że nie jest to dobry bramkarz i jak dodamy do tego fatalną obroną to mogą tych bramek natracić. Jeżeli chodzi o grę na wyjazdach gracze Hoffenheim nie są arcymocni są typową ekipą, która u siebie z mocnymi rywalami zdobywa punkty a ze średniakami je traci. Dziwne do zrozumienia ale prawdziwe. Potencjału w ofensywie wielkiego nie widzę, sprowadzono Usamiego, jest brazylijczyk dobry pod względem technicznym Firmino, Salihovic bijący dobrze stałe fragmenty gry ale to za mało na Gladbach moim zdaniem. Gladbach rozegrało trochę tych meczy i uważam, że są lepiej przygotowani, trzeba wziąć pod uwagę ich udział w kwalifikacjach LM/LE co na pewno miało wływ na szybsze i solidniejsze przygotowanie do sezonu. Gladbach rozegrało we wtorek mecz w LM z Dynamem gdzie zaprezentowali się lepiej ale przez indywidualne błędy zostali skarceni. Najważniejsze jest dla mnie to, że potrafią tworzyć akcje w ofensywie i być piekielnie groźni. Dobra ofensywa Gladbach z indywidualnościami potrafiąca szybko klepać przeciwko przeciętnej popełniającej częstoj błędy defensywie.Słaba ofensywa Hoffenheim, bez większego potencjału jedynie groźna ze stałych fragmentów przeciwko stabilnej defensywie.To tak w skrócie na koniec. Wracając jeszcze do LM to nie ma się co dziwić, Gladbach od 16 lat nie grało w LM i nagle mielby coś zwojować na arenie Europejskiej w LM ? Podobnie było z Dortmundem sezon temu i myślę, że tak samo będzie ze Źrebakami dla których to LE będzie już wielkim sukcesem. Szału nie było we wtorkowym spotkaniu ale na Hoffenheim spokojnie to starczy. LM a Bundesliga to trochę inne światy. Można pograć AH-1 nawet.

FT 2-1
+3,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tms 10

tms

Użytkownik
Nurnberg-Borussia Dortmund
Pick: Borussia Dortmund AH-1
Odd: 1,98 @ Pinnacle
Stake: 3/10
Fair odd: 1,85 /1.90

Tutaj nikogo nie zaskoczę i wybieram oczywisty typ. Wszyscy typerzy Bundesligi znają styl Dortmundu i nie trzeba się tutaj zbytnio rozwodzić. Oczywiście to jest początek sezonu i ekipy nie są jeszcze w gazie ale o to najmniej się martwie. Jeśli chodzi o BVB to ciężko znaleźć słabe punkty na tle Nurnberg. Można trochę czepić się obrony ale na tle takiego rywala nie ma co szukać igły w stogu siana. O ofensywie nie wspomnę bo to co ostatnio grali podopieczni Kloppa w szczególności Błaszczykowski to nie wymaga komentarza. Lewandowski, Reus, zmiennik Gotze,Perisic czy Gundogan powinni tutaj szybko załatwić sprawę a co za tym idzie pokryć handicap. Jeżeli chodzi o grę wyjazdową Borussi Dortmund to nie ma się o co martwić, doświadczenie nauczyło, że im można ufać i kursy na AH-1 w okolicach 1,90 - 2,00 z przeciętną ekipą trzeba po prostu pobierać bo w long-termie wyjdzie profit. Jeżeli chodzi o Nurnberg to typowy średniak. Szczerze nie lubię tej ekipy bo denerwuję mnie czasami, szczególnie ich styl kiedy to murują dostęp do własnej bramki całą jedenastką i strzelają jedną bramke z przypadku i inkasują 3 pkt. jednak taki styl na dłuższą metę nie wypala i tylko w niektórych meczach można zobaczyć skuteczną &quot;obrone częstowchowy&quot;. Tutaj może być podobnie ale do jednej bramki, potem już się posypie bo jak gospodarze się otworzą to o dobrej obronie mogą zapomnieć. Nurnberg okazje potrafi stwarzać ale problem jest taki, że większość z nich marnują. W meczu potrafią mieć trzy setki i żadnej nie strzelić ale to jest typowe dla ekipa z dołu tabeli. Podobnym przykładem może być beniaminek czyli Eintracht Frankfurt. Ostatni mecz gospodarzy ze słabiutkim HSV powinni wygrać wyżej jak 1-0 ale jak wspominałem, skuteczność szwankuję i będzie szwankować przez cały sezon bo po prostu brakuję jakości i odpowiednich napastników. Nawet jeżeli Nurnberg zacznie się bronić Dortmund jest spokojnie w stanie ich rozmontować a potem powinno się posypać. To tak w skrócie, nie ma się co więcej rozwodzić. Kurs 2,10 Value.

FT 1-1
-3
 
tms 10

tms

Użytkownik
Kaiserslautern - Duisburg 5/10
Pick: Lautern AH-1

Odd: 1,72 @ Pinnacle
Stake: 5/10
Fair odd: 1,60

Tutaj króciutko. Duisburg w fatalnej formie, efekt nowej miotły ostatnio był bardzo marny. W klubie panuję fatalna atmosfera, punkty oddawane są każdemu rywalowi. O grze w defensywie nie wspomnę bo to co wyrabiają obrońcy to katastrofa. Z Lautern spodziewam się łomotu, diabły dysponują potężną siłą w ofensywie w dodatku grają u siebie co jest kolejnym handicapem. Tutaj krótko bo nie ma się co po prostu rozwodzić. Kurs nie za wysoki ale dosyć pewny jak dla mnie więc pobieram.
 
tms 10

tms

Użytkownik
HSV - BVB 10/10
Pick: BVB -0,5 @ 1,80

Kurs na wyjazdową wygraną jak dla mnie jest Value. Na początku udało się złapać kurs 1,80. Hamburger SV jest idealnym przeciwnikiem dla BVB. Jeżeli mistrzowie niemiec grają przeciwko słabej defensywie = granie na nich. Na HSV będzię ciążyć dodatkowa presja w tym spotkaniu wiadomo z jakich względów co im z pewnośćią nie pomożę. Dortmund powoli się rozpędza co udowodnili z Bayerem i z rundy na rundę powinno wyglądać to lepiej. W meczu z Eintrachtem było widać fatalną obronę HSV, w Sobotę powinno być podobnie bo nie spodziewam się nagłego przebłysku nawet jeśli to nastąpi to BVB ma straszną siłę w przodzie na rozmontowanie nawet najlepszej defensywy ligi. Szczerze nie rozumiem tego kursu , przeciwko Nurnberg dostaliśmy na BVB 1,5 a teraz dali 1,8 przeciwko słabszej ekipie ? Typowy błąd buków. Powinno być izi win, zobaczymy.

Werder - Stuttgart 4/10
Pick: Werder -0,5 @ 1,98

Werder jest mocny przeważnie w pierwszej części sezonu. Typerzy, którzy chcą stawiać na zielonych przeważnie robią to właśnie w 1 fazie rozgrywek bo w drugiej grają istny dramat. Ta drużyna ma dziwną tendecja bo gdy przychodzi druga częśc rozgrywek nagle połowa zespołu jest kontuzjowana i niezdolna do gry być może wina jest po stronie ludzi, którzy odpowiadają za przygotowanie itd. Dziwne ale prawdziwe. Stuttgart nie zaczął najlepiej, Werder pokazuję charakter we wszystkich meczach teraz wraca na własne śmieci i nie powinien mieć problemu z VFB, które to w dodatku jest po rozgrywkach pucharów.
Nurnebrg - Eintracht 6/10
Pick: Nurnberg -0,25 @ 2,00

Mocne Value na gospodarzy. Franfurt jest jedną z największych niespodzianek obecnych rozgrywek ale tutaj jest pułapka bo według mnie nie grają rewelacyjnie i dzisiaj zanotują pierwszą porażkę. Nurnberg to strasznie ciężki rywal o czym przekonała się chociażby ostatnio Borussia. Ich defensywny styl gry nie odpowiada rywalą ale dla nich najważniejszę są punkty a nie styl w jakim grają i zdobywają punkty. Franfurt ma wielki potencjał w przodzie ale defensywa to typowy poziom drugiej 2 BL. Obecna forma jest po stronie gospodarzy , tabela i punkty dla Eintrachtu ale to typowa mina bo w każdym ich meczu, oprócz z Hoffe defensywa zasługuję na mierną notę. Dzisiaj według mnie czeka ich prawdziwy sprawdzian na bardzo trudnym terenie. Spodziewałem sie lini -0,5 w okolicach 1,9 a tutaj niespodzianka.
 
Do góry Bottom