>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacherzy z Polską walutą - PLN

R 0

rafal86-86

Użytkownik
Za bardzo nie wiedziałem w jakim dziale umieścić ten temat i zamieszczam tutaj, ale jakby coś komuś nie pasowało to można przenieść.
Ostatnimi czasy kursy walut błyskawicznie się zmieniają z dnia na dzień, więc nie ma jak to grać w naszych Polskich Złotych.
Otóż chciałem stworzyć listę bukmacherów internetowych u których można grać w walucie Polski Złoty. I tak poniżej prezentuję moją listę, gdzie można grać w PLN-ach:

10bet
bet365
betathome
betgun
betsafe
betsense
betsson
betway
bwin
centrebet
DOXXbet
expekt
gamebookers
interwetten
Jetbull
pinnacle
scandic
sportingbet
unibet

jeżeli znacie jeszcze jakichś bukmacherów internetowych, gdzie można grać w polskiej walucie to dopisujcie. Może się to przydać osobom grającym surebety.
 
R 0

rafal86-86

Użytkownik
Witam , nie wiem co to ma na celu ale ok.
i tu muszę Cie zdziwić, ale ma. jeżeli gra się surebety a MB ma się w PLN, to gdy się postawi w EURO jakieś zdarzenie z kilkuprocentowym zyskiem to przy wypłacie na MB dostanie się mniej kasy (chyba że kurs waluty wzrośnie o to te kilka procent) i to granie może przynieść stratę. Jak wiadomo każdy bank sprzedaje walutę po kursie sprzedaży - wyższym, a kupuje po kursie kupna - niższym. MB z tego co zauważyłem robi podobnie.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
E 1

exi

Użytkownik
Absolutnie nie opłaca się grać w innej walucie. ja właśnie z fonbeta przelałem 150euro a dostałem 625zł, bez opłat za przewalutowanie powinno wyjść 652zł. Czyli duża różnica. W tym samym dniu sprawdzałem.
 
Do góry Bottom