>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacherzy z Jetonem. Tylko wypłacalni.

C 965

canyon

Użytkownik
Witajcie,
Przychodzę z prośbą, a raczej zapytaniem o jakieś solidne marki. Poza klonami ruskiego 1xbet/888starz oraz 20bet/ivibet. Czy korzystaliście w ciągu ostatnich tygodni i moglibyście polecić?
Pozdrawiam i dziękuje z góry za propozycje
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
GGBet wprowadził jetona niedawno, ale nie wiem na jak długo, bo u nich metody wypłat co chwilę się zmieniają (gg146.bet/pl).
 
C 965

canyon

Użytkownik
Okej. A co w sytuacji.. wpłacam jetonem, po miesiącu gdy chce coś wypłacić okazuje się, że ta obcja jest niedostępna? Inne metody odpadają. Robią jakieś wyjątki?
 
C 965

canyon

Użytkownik
To jakiś scam ten ggbet. Na czacie napisali, że wypłaty do 300usd do 1dnia roboczego.. powyżej do 5dni roboczych. Powyżej 2000usd powyżej 14dni roboczych haha
 
M 0

Moretti

Użytkownik
Co do całego GG to mam jednoznaczną tezę co do wypłacalności w ogóle tej firmy. Wpłaty i wypłaty dokonuje przez Jeton, natomiast tak jak na 1xbet nie mam żadnych problemów, tak GG Bet robi problemy przy wypłatach 3 tysięcy w górę. Testowałem tę firmę na początku września, w celu dywersyfikacji budżetu na kilka firm, natomiast pod kątem wypłat i oczekiwania się nie sprawdziła.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
zapytajcie się jetona o listę partnerów... mają taką listę... nie wiem jakie pytanie im zadać aby ją podali... Dostałem jakiś bonus (od jetona) i zapytałem się gdzie go użyć to dostałem 2 kasyna... zapytałem się o listę partnerów jetona (zasada jest taka, że to afiliacja w dwie strony... "partner" jetona to ktoś na kim jeton zarabia z afiliacji i vice versa...), ale na chacie odpowiedzieli mi, że mi jej nie podadzą, ponieważ nie mają podziału na geolokalizacje (w przypadku podanych dwóch kasyn jedno nie było dostępne dla Polaków). Chyba, że jest już gdzieś taka lista w google "jeton partners"? Na niektórych stronach są zaufani partnerzy np. muchbetter ma listę buków/kasyn na swojej stronie jako "zaufani partnerzy".
Post automatycznie złączony:

a w ggbet euro albo inną walutę zamiast pln, wtedy więcej opcji wypłat. Przynajmniej tak kiedyś było. Ja tam grałem jak ecopayz było dostępne...

edit"


`35000 partnerów ma jeton, ale lista nigdzie nie jest dostępna, chyba... (partnerzy z wszystkich branż - merchants po angielsku)

edit2: jeton ma media społecznościowe... ja tak znajdywałem niektóre buki z softem digitain... sprawdzałem wszystkich obserwujących dany profil etc. to samo z softem vbet robiłem xD ale to na własną rękę szukanie... nie wiem czy jest szybszy sposób.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
Do góry Bottom