>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacherzy - przegrywasz lub zarabiasz.

K 0

kowal234

Użytkownik
Witam.
Chce zaproponować Państwu ciekawy polski servis porównania ofert bukmacherskich MoniBET.com. Konkretnie servis, który specializuje się na surebetach.

Nie jestem polakiem, ale mieszkam w Polsce już pare lat i gdy tylko nauczyłem się jezyka zacząłem szukać podobnych usług w polskiej części internetu. Zaskoczyło mnie, że właśnie wśrod polskich stron znalazłem najszybszy serwis wynajdowania i dostarczania surebetów. Faktem jest iż serwis jest jeszcze młody i nie proponuje prawie żadnych opcji ustawiania dla każdego klienta z osobna, ale dostarcza surebety szybciej niż wszystkie do tej pory mi znane, a każdy, kto zna śię na tej sprawie, rozumie wartość czasu.
Dla porównania: surebety od MoniBET przychodzą szybciej niż od serwisu BetBrain.com w taryfie SureBet Pro przy czym taryfa SureBet Pro kosztuje 150 € miesięcznie. Wcześniej używałem BetBrain i dlatego znam różnicę. Natomiast za usługi drużyny MoniBET nie zapłacicie Państwo więcej niż 30 zł.

Wejdźcie na stronę serwisu http://www.monibet.com i sprawdźcie sami.


P. S.
Od razu powiem dlaczego reklamuje MoniBET. Za pomocą tej drużny zarabiam normalne pieniądze i wiem, że im więcej chłopaki będą zarabiać na swoim serwisie, tym szybciej będą go rozwijać, a przy tym wygodniej będzie śię z niego korzystać orza większe bedą zarobki.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
E lipne takie cos......ja znam człowieka który bierze 10% od zysku miesiecznego a zyski sa spore jezeli masz kase ????
 
T 0

tomahawk

Użytkownik
Ja szukając surebetów raz wszedłem na taką stronke co własnie były surebety.

Wypisywali tam jakie zdarzenie i jaki bukmacher i jaki procent.
Na jednym można było zarobić nawet 17%.

O ile pamietam to tam było 10 zdarzeń i przy każdym max 3 bukmacherów ale wszystkich bukmacherów było gdzieś z 15.
Chyba tylko jeden był po polsku a niektóre nawet po angielsku nie były. Chciałem sie zarejestrowac u jedengo ale to był koszmar a wpłacić kase to już nawet nie próbowałem.
 
szachinista 0

szachinista

Użytkownik
surebet
Z tego co widze, to post jest sprzed 2 lat a strony aktualnie nie ma. Zwineli interes widze...

Czy znacie moze jakies inne tego typu strony? Prosze o kontakt mailowy. Odwdziecze sie moimi linkami! Mam ich kilkanascie, glownie zagraniczne.
 
S 11

support75

Użytkownik
miałem kiedys sie tym zainteresowac, ale jakos nie było czasu.
jaki trzeba miec budzet, aby odczuc jakos te wygrane ? badz ile procent zysku mozna wyciagnac z jednego meczu ?
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
ale najwiecej surebetow mozna zlapac w tenisie, a tam rozni bukmacherzy w razie kreczu roznie rozliczaja ..... po za tym w ilu to bukach trzeba miec kase... najwiecej to pewnie mozna zlapac ponad 10% a tak srednio to mniej z tego co czytalem u nas na forum kiedys
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
miałem kiedys sie tym zainteresowac, ale jakos nie było czasu.
jaki trzeba miec budzet, aby odczuc jakos te wygrane ? badz ile procent zysku mozna wyciagnac z jednego meczu ?
z tego co czytalem najczesciej 2-3% (albo i mniej, ale takich to juz chyba nie warto grac), jak masz powyzej 5% to jest niezle, a jak powyzej 10% to juz prawdziwa perelka
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
0.02*10000= 200zl ;p
10k pln to minimum wg mnie, jakie trzeba miec na takie granie, poza tym trzeba miec konta w wielu bukach, ze 30 kont na pewno
ogolnie to jest to jakis sposob, ale bardzo czaso i nakladochlonny... ale jakby tak codziennie minimum 200 pln na czysto zgrnial, to by mozna nic innego nie robic ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Post faktycznie jest stary. Strona nie działa. Na 100% jestem pewny, że człowiek co założył ten temat był &quot;udziałowcem&quot; albo właścicielem tej strony. Zarejestrował się jednego dnia, napisał jeden post i już nigdy nie wszedł (zalogował) się na forum. Czyli zrobił sobie reklamę. Widocznie słabo działała skoro padła...
Aby zarabiać jakieś pieniądze na suerbetach trzeba mieć minimum 10-15 tyś. Konta w różnych bukach.
Jestem zapisany na pewnym serwisie (darmowy) co wysyła maile o surebetach. Aktualizacja co 30 min. Jakie uwagi? Ten człowiek w pierwszym poście pisał jak ważny jest czas. Ja w ustawieniach zrobiłem sobie abym dostawał mail z surebetem powyżej 10%. Ale z czystej ciekawości przeglądam te oferty. Bo gdy dostaje takiego maila i sprawdzam kursy na bukach to już dawno są nieaktualne.
Poza tym. Najczęściej widziałem SB na piłce nożnej. Czyli zakłady 3-way. Jakieś niższe ligi. Co się wiąże z tym, że będzie to trudno grubiej zagrać na niektórych bukach.
Najczęściej pojawiają się tam takie buki do surebetów jak BF, bwin, Landbrokes, winunited. Ale w prawie każdym jest BF.
Dodatkowo jako, że liczy się czas trzeba być właściwie non stop przy komputerze i śledzić co się dzieje aby nie &quot;przespać&quot; okazji.
Z ciekawostek powiem, że ostatnio &quot;namierzyłem&quot; (bez pomocy serwisu) surebeta przeglądając ofertę buka. Przy szybkiej mojej reakcji i rozejrzeniu się po rynku znalazłem dobry kurs na przeciwnika. Zakład 2 way. Kursy @1.95 oraz @2,70. Buki akurat znośne jeśli chodzi o możliwość zagrania mocniej. Choć na jednym po zapodaniu powyżej 250 pln kupon idzie co akceptacji z reguły akceptują, ale zawsze jest ryzyko, że zakład zostanie anulowany. Bo firma stwierdzi, że oddsmaker popełnił błąd. Zawyżony kurs @2,70 (inne buki dawały max. @1.95) znikł z oferty po ok. 45 minutach i już nie pojawił się przez 2 dni. Bo 2 dni było do zamknięcia tego rynku. Jako, że firma jest dość wiarygodna to zakładu nie anulowali. Ale można czasami zostać tylko z zagranym zdarzeniem w jedną stronę...
No to ode mnie kilka słów w tym temacie ????
Pozdr.
Vader
 
Do góry Bottom